cointiply

forrocsaba
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018.03.28. 08:19
Kapcsolat:

cointiply

Hozzászólás Szerző: forrocsaba »

Nem találtam eddig a fórumban, igy szeretnék megosztani veletek egy sokoldalú bitcoin gyűjtögető oldalt.A neve: COINTIPLY.
Még csak ma találtam rá, úgyhogy egyenlőre ne várjatok sok infót, de ami a lényeg, hogy több mint 20 féle módon lehet gyűjtögetni az oldalon.
Van faucet ahol óránként lehet pörgetni a captcha kitöltése után, van Offerwall, lehet különböző játékokat játszani és videókat nézegetni. Mindegyikért bizonyos mennyiségű COINT ad. 10 perc alatt 200 satoshit gyűjtöttem.
Ezenkívül van egy virtuális bányász játék is, ahol különböző épületeket vehetsz, hogy gyorsítsd a bányászatot. A 200 satosiból megvettem az alap épületet és most kíváncsian várom a folytatást. HA jobban kiismerem magam az oldalon írok részletesebb leírást is.
A minimum kifizetés kicsit magas. Faucethubra 35.000 coin, ami körülbelül 30.000 satoshinak felel meg. Az oldal használói azt mondják FIZET.
Gyertek és próbáljátok ki ti is. Elég érdekesnek tűnik az oldal. Sokféle gyűjtögetési lehetőséggel.
Köszönöm ha innen regisztráltok: https://cointiply.com/r/9PKRj
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: cointiply

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Belemásztam! :D
forrocsaba
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018.03.28. 08:19
Kapcsolat:

Re: cointiply

Hozzászólás Szerző: forrocsaba »

Köszönöm. Közben még én is csak ismerkedem az oldallal. Vettem még egy épületet a virtuális bányászatban, de még mindig nem termel semmit, mert közben utánaolvastam, hogy 34 Mining Power kell a termeléshez. Jelen pillanatban nekem még csak 6 van. Szóval még kell vagy két nap mire összegyűjtöm a rávalót. Kiváncsi vagyok, hogyan működik majd.
forrocsaba
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018.03.28. 08:19
Kapcsolat:

Re: cointiply

Hozzászólás Szerző: forrocsaba »

Sikerült összegyűjteni a 34 Mining Powert. Igy ha 200 %-on tartom a termelést minden órában 2 Coint ad. Természetesen ez tovább növelhető újabb épületek vásárlásával, vagy fejlesztésével. Ezenkivül én a PTC ADS-ot szoktam kikérni minden nap (60 Coin), a MINUTE STAFF-on kb 100 coin, PTC WALL 60 coin. Igy kb napi 500 coint lehet rajta gyűjteni a Faucettel együtt. Regisztráljatok bátran és próbáljátok ki ti is.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: cointiply

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy ez az oldal fizet-e? Mármint bitcoinban vagy dogecoinban.
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: cointiply

Hozzászólás Szerző: Petra »

Elvileg még fizet és bízom benne, hogy még fizet!
Hogy újként megéri-e belevágni, azt rád bízom:
- magyarországi IP címmel rendelkezőknek már csak napi 1-2 faucet engedélyezett!
- Saját COIN-ban lehet gyűjtögetni, aminek ára kb. 1-1,5 BTC-nek felel meg. Dollárban pedig 0,0001-t ér! Sajnos ez vonatkozik a balance-ra, mert az is abban van. Hiába írja ki, hogy X dollárod van és Y satoshi-d. Ha változik a BTC úgy is mást fog mutatni. Szerintem az átváltással is játszanak.
- A bányász programot már rég bezárták. A játékok közül, azt hiszem, már csak a multipler működik. (duplázó, fej vagy írás, kb 50% nyerési esély), de eddig többet buktam rajta, mint amennyit nyertem. Szóval inkább 49% :)
- Csak a PTC és Faucet részét használom, így az Offers és videónézegetős baromságokról nem tudok nyilatkozni. Nekem azok nem érik meg időben. Mondjuk a többi sem, mert jóval a $0,001 alatt vagy. Pl. 1 link kb 7 coin=$0,0007
- Ebből kifolyólag a kikérési limit nagyon magas. ($3,5. Csak PTC+faucet-tel) kb. fél év mire eléred a limit-et. Ez idő alatt persze minden változhat. Főleg a BTC és a szabályok! És rohadt bosszantó, hogy holnap végre kikérheted és reggel azt látod, hogy már pár napig maradni fogsz. :(
- Prémium tagsággal sem kapsz semmi pluszt. Ha nincs alattad ember, egyedül, 1 hónap alatt, nem keresed meg az árát a 17.000 coin-t.
- Nekem az oldal baromi lassú. Vagy webminer van a háttérben vagy a sok csicsa lassítja.
- A captcha, antibot vagy minek nevezzem, gagyi. Ha nem kattintod le időben vagy elvéted, egyszerűen nem számolja el a megnézett hirdetést.

Részemről alig várom, hogy meglegyen a limit elfelejtsem. :)
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: cointiply

Hozzászólás Szerző: Petra »

Éééés megvan. Hála a magasságosnak. A kikéréssel megvártam míg a BTC ára feljebb ugrik. Addig szorgalmasan klikkelgettem és ez lett az eredménye. Sajnos a BTC ingadozás miatt, mint írtam az előző post-ban, még a kikérés után is változott, így mire megérkezett hozzám, buktam kb. 900 sat-ot. De nem volt tranzakciós díj (fee) szóval nagy nehezen de, elkönyveltem annak.

Még napi szinten belépek a bónusz fenntartása miatt. Ezért, ha valaki újoncként tervezi, hogy belevágna, annak szívesen átadom a account-omat. Egyedül az email cserével van probléma, mert azt nem cserélik (lsd. FAQ), de talán ez email átirányítással megoldható lenne. Ezért ezt még tesztelni kell!

Jelenleg 31-es szintű, a Loyalty Bonus (69%)-os és most van benne "145 Coins / $0.0145 / 0.00000166 BTC".

A kikérési limit 50.000 coins BTC vagy 30.000 coins Doge számlák esetén! Szóval csak kitartó emberkének ajánlom.

Kép
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: cointiply

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Újdonságok az oldalon:
Megérkezett az Android App.
Nagyon jól működik.
Nemrég sikerült nekik a PTC fejlesztés is. Vagyis már a Click Ads is működik.
A Surveys és a Mini Job pl. Quize oldalakkal meg lehet azért tolni.
Pl. a TheoremReach akkor is ad pontot ha nem illessz bele a célcsoportba.
Adgate Kiwi wall pl. nekem sokszor bejön. A kis Quiz mind jól ad.
Már saját kép - megoldás albumot is kidolgoztam hozzá, és így kb. 5 perc alatt megvan.
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég