dualmine.com

duneland
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.08.14. 23:17
Kapcsolat:

dualmine.com

Hozzászólás Szerző: duneland »

Sziasztok!
Találtam egy oldalt, már régóta figyelek. Csak pozitívumokat olvastam az oldalról.

Az oldalon eredetileg BTC-t és ETH-t lehetett bányászni. Innen is ered az elnevezés, de azóta sok crypto-t lehet bányászni, köztük az ő saját tokenjüket is.

Regisztrációkor kapsz 100 GH/s bányász teljesítményt, amit bitcoin bányászatra használhatsz. Minden megvásárolt bányászerő 2 évre szól.

“Bányászerőt” venni az orders – creat new order fülön lehet. A megtermelt coinokat a Reinvest menüben lehet újra befektetni. Kiutalást a Payouts menüben lehet kezdeményezni.

Többnyire mindig van valami akció, ha bányászerőt vásárolsz, és mindemellett a saját tokenjükből (CRT) osztanak ki.

Kiss összeggel is lehet már kezdeni, de nekem a tapasztalatom az, hogy kb 0.003 BTC ajánlott befizetni.

Rengeteg tapasztalatot olvasva csak jó véleményeket olvastam az oldalról. A checker oldalak is pozitívat mutatnak. Valamint országunkban még alig van jelen.

Én a napokban fogok nagyobb összeget befektetni. Bizakodva várva az eredményeket.

Itt tudtok regisztrálni: https://www.dualmine.com/?ref=33929

Próbáljátok ki, megéri!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég