ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Sziasztok!
Ha valakit érint most 2 perce sikerült kikérnem pénzt a JSS-ből
Gyorsan próbálja meg akit érint
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Köszi az infót! Gyorsan kiküldtem én is STP-re. Oda most 4% a költség ;)
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

fokec, ha szoktál webkonferenciát hallgatni, arról nincs szó, hogy mi a franc ez az összevisszaság a napi hozamok körül?

Én pl. szombati 1,5%-ot vasárnap, a vasárnapit hétfőn kaptam meg, de kétszer az 1,5%-ot! A hétfőit szerdán, (kedden semmit)
És most csütörtök van...
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Erre elég egyszerű a magyarázat. Brutális módon növekszik a tagok létszáma és nem bírja a rendszer. Erről már tájékoztattak nemrég és mivel először az újakat fizetik ki (az én utolsó referáltam azonosítója 149-el kezdődik, az enyém meg 70, és ő a múlt héten regisztrált), ezért csúszik azoknak, akik már régen regisztráltak.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

tehát ez mit takar? kezd összeomlani a jss?
ha elmondásuk szerint az újakat fizetik ki elsőként akkor a rendszer van igy beállitva, nekem picit időhúzás gyanus... de cáfoljatok meg
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Ez csak annyit jelent, hogy a szerverek nem tudnak megbirkózni a megnövekedett forgalommal, vagyis fejlesztésre van szükség, ahogy ezt írták is. Volt már ilyenre példa nem egyszer és nem is kétszer. Szerintem nincs ok pánikra.
Egyébként a jóváírások már elég régóta így mennek, csak addig ameddig a rendszer gyors nem tűnik fel.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
fokec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.06.02. 12:45
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: fokec »

Az egyik moderátor írta az előbb: "JUSTBEENPAID is working the payments System to be able to pay faster to more than 2 milion Members in the moment.. So all members will be paid soon or later.. don't need to Stress.. be patient. Thanks".
És ahogy pborisz is írta, a megnövekedett forgalom miatt dolgoznak a szerveren, ezért a késői fizetés. Viszont a 150% mindenképp meglesz, mert a kihagyott napok a legvégén hozzáadódnak. Tehát nem 81 nap után éri el a 150%-ot, hanem 82, 83, ...

Tegnap én se kaptam meg a napi hozamot, de az előbb megjött. "Daily Earnings for Active Positions 2012-07-04 2%"
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

okés rendben! :)
nem vészmadárkodni akartam, csak érdekelt
köszi a választ!
rézgróf
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.07.06. 04:13
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: rézgróf »

joke75 írta:Sziasztok.
Tudna valaki egy kisebb leírást adni erről a JSS-Tripler-ről,hogy mi is is ez az oldal?Köszike
Szia!

Itt tájékozódhatsz:
http://profit-partners.ucoz.hu/index/befektetesek/0-42
Jól és garantáltan működő internetes pénzkeresési módszerek!
http://www.profit-partners.ucoz.hu
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

rézgróf írta:
joke75 írta:Sziasztok.
Tudna valaki egy kisebb leírást adni erről a JSS-Tripler-ről,hogy mi is is ez az oldal?Köszike
Szia!

Itt tájékozódhatsz:
http://profit-partners.ucoz.hu/index/befektetesek/0-42


"Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid
Szerző: joke75 » 2012.01.17. 01:50

Sziasztok.
Tudna valaki egy kisebb leírást adni erről a JSS-Tripler-ről,hogy mi is is ez az oldal?Köszike
joke75
Aktív tag


Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25"


Nézd a kérdés dátumát! (Na meg a hozzászólásai számát) Szerinted azóta nem tájékozódott? Vagy csak hírdetni akartál?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

ha jól látom, a financial-ba a Transaction-nál mostmár beleírják melyik napi bevételt kaptad ill. hogy mennyit
DealExtreme
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.06.19. 23:00
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: DealExtreme »

Vki megtudja mondani hogy tolem mert 45nap utn vette vissza a 10$-t? Amit elvileg 50nap mulva kellet volna visszavennie. Igy nem tudtam venni kovetkezo poziciot. Koszonom!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nem mindegy? :-) ha 50 nap utan vonja le, 50x0.2 tehat 10 dollar, ugyanugy nullan vagy! ha 45 nap utan vonta meg minuszba is vagy! (ha csak a bonuszt tolod de persze mindenki rak meg ra) ez a 10 dollar bonus egy nagy humbuk...
ez olyan mint az arfolyamgat, kis idore segitseg, de utana a vegeredmeny ugyanaz...
rézgróf
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.07.06. 04:13
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: rézgróf »

DealExtreme írta:Vki megtudja mondani hogy tolem mert 45nap utn vette vissza a 10$-t? Amit elvileg 50nap mulva kellet volna visszavennie. Igy nem tudtam venni kovetkezo poziciot. Koszonom!
Sanders írta:nem mindegy? :-) ha 50 nap utan vonja le, 50x0.2 tehat 10 dollar, ugyanugy nullan vagy! ha 45 nap utan vonta meg minuszba is vagy! (ha csak a bonuszt tolod de persze mindenki rak meg ra) ez a 10 dollar bonus egy nagy humbuk...
ez olyan mint az arfolyamgat, kis idore segitseg, de utana a vegeredmeny ugyanaz...
Szia

A rendszer a 40-45nap között veszi vissza az ajándék pozíciót,de a kamatokat továbbra is
megkapod,és 5$ lesz végül a számládon,tehát minimum 5$-t be kell fektetned,hogy
új pozíciót tudj nyitni.
Jól és garantáltan működő internetes pénzkeresési módszerek!
http://www.profit-partners.ucoz.hu
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: laszend »

Érdekes lehúzó cikket találtam: http://www.bevallalom.eu/2012/04/jss-tripler.html

Ma reggel under maint......
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

laszend írta:Érdekes lehúzó cikket találtam: http://www.bevallalom.eu/2012/04/jss-tripler.html
Inkább nem minősíteném az oldalt és a blog íróját. Igazából nem értem miért csinálja amit csinál, de sok értelme nincs. Ráadásul felületes és olyan rengeteg hibával ír, hogy elképesztő, miközben a végzettségére hivatkozik.

Lényegében sok újat nem mond, az viszont látszik, hogy igencsak hiányosak az információi, tehát még azt a fáradtságt sem vette, hogy legalább komolyabban utánanézzen, ha már vádaskodik.

Az teljesen nyilvánvaló, hogy a JSS-Triplerhez hasonló internetes oldalak magas kockázattal járnak és aki elhiszi, hogy bármi örökké tarthat az már nem kicsit naiv. De ez ugyan így érvényes bármilyen bejegyzett cégre, legális vagy nem legális vállalkozásra. Semmi sem tart örökké. Egyetlen dolgot tehetsz, hogy megóvd a vagyonodat. Kezeled a kockázatot! Ennyi a nagy titok. Akik hitelt vesznek fel ahhoz, hogy ilyen oldalakba fektessenek azt mondom meg is érdemlik, ha odaveszik a pénzük.

A $10 "bónuszról":
Ez már számtalanszor le lett írva, hogy nem bónusz, hanem kölcsön. Vagyis kapsz $10-t azért, hogy vehess 1db pozíciót, amivel elindulsz és így kvázi "ingyen" kipróbálhatod hogyan működik a rendszer. Ezt a $10-t 45 nap múlva visszaveszik tőled, de a vásárolt pozíciód ugyan úgy fut tovább 81 napig. Viszont mivel a kamata $5, ezért ebből nem tudsz újabb pozíciót venni. Tehát miután kipróbáltad, eldöntheted akarsz-e bele pénzt fektetni vagy sem. Nem kötelező!

Csak a buta és mohó emberek hiszik azt, hogy befektetés és/vagy munka nélkül pénzhez lehet jutni, ráadásul jó gyorsan jó sokhoz.

Egy biztos: az oldal már több mint 2,5 éve működik és eddig mindig fizetett és ami nagyon fontos mindenkinek, nem csak "prémium" ügyfeleknek (ekkora baromságot :D ). Ha nem így lenne, akkor ez már rég elterjedt volna és leállnának a befizetések. Egyszer ez is el fog jönni, de addig próbáljunk meg minél nagyobb nyereségre szert tenni.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Nem kell aggódni, jelenleg upgrade történik, az oldalon is irják:

2012-07-07 - Doing some maintenance unscheduled maintenance. Be back soon!
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

képzeljétek,még most is kiengedte kérni a pénzemet,megnéztem az újabb 25 Surf oldal-t,mert kérte,gondoltam legyen meg és majd éjjel kikérem a pénzt megint,csak próba képen megpróbáltam a kikérést és még engedte,el sem hiszem,13.20 van most,úgy tűnik,hogy vagy kevesebben kérték ki,vagy megemelték a limitet,ha van akinek aktuális a kikérése,akkor az próbálja most,további jó munkát és szép hétvégét nektek,bye,Jennys :clap:
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Sziasztok!
Én már három napja nem kapok jutalékot.Jár valaki hasonló cipőben,vagy csak elmaradás van?
Bariba
fokec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.06.02. 12:45
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: fokec »

bariba9 írta:Sziasztok!
Én már három napja nem kapok jutalékot.Jár valaki hasonló cipőben,vagy csak elmaradás van?
Bariba
A régebbi tagok nem kapnak, mert túl sok felhasználója lett az oldalnak és nem bírja kiszolgálni a rendszer. 24 óra alatt nem tud mindenkit kifizetni, mert olyan sokan vannak. A problémán már dolgoznak. Szerintem a következő héten már jó lesz. Szóval türelem. :)
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

24 óra alatt meg is küldte a pénzemet megint,szóval szerintem is minden rendben van,csak sok az új tag és növelniük kell a kapacitást,dolgoznak rajta,a hírlevélben is írták,további jó munkát és szép vasárnapot mindenkinek,bye,Jennys
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: laszend »

Sajna egyre többet csúsznak a napi jóváírások,ill. a pozik elhelyezése terén is. Egész hétvégén semmi, pedig a napi piziciókat szorgalmasan veszem !!
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: lotux »

Én sem kaptam jóváírást 3 napja.Az utolsó 07.06.-a volt.Remélem rendbe jönnek hamarosan. :?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Nézzétek csak meg most a jóváírást, nekem személy szerint ma adott összesített 5%-os jóváírást!
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

nekem ma küldte el a 6-dikait,de csak azt,hiányzik a 7-8-9-10,olvastam én is,hogy a 3 napra,maximum 5%-ot írnak be,hogy utolérjék magukat,de eddig még nem kaptam meg,úgy tűnik,hogy akkor ez sem egységesen csinálják,
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

ezt is visszafelé, az új belépőkkel kezdték. az 1milliós ID számú reffem már megkapta, a 800ezres nem... én pedig a 157ezres ID számmal, majd kb. holnap reggel...
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

köszi az infót,akkor mi még jó sokára kerülünk sorra....28ezres ID a miénk
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

hírek szerint szerver bővítés van jeee :)
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

ne feledjétek megnézni a 25 surf oldalt,nekem ma járt le a 7 napom és be is adta újra,kikérés előtt mindig nézzétek meg a 25 Surf oldalt,mert enélkül nem engedi,mi időnk szerint éjfél körül kell a kikérést megpróbálni,akkor engedni szokta,akkor van a váltás,sok sikert mindenkinek,bye,Jennys
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

3 napja probalok penzt kikernu, napi kb 8x probalom... ma ejjfel elott fogom megprobalni
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 2 vendég