PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Halott, már nem működő pénzkereső programok
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Egészen friss lehetőség!

http://pontbank.hu/b_regisztracio/018ef ... 8a7e17a9d2

A regisztráció megerősítő emilt a spam mappában keressétek! :-/ Fontos!

Egy IP címről 6 regisztráció lehetséges, tehát jöhet a család! ;)

Bővebben:

A PontBank.hu nyereményjáték és szórakoztató weboldal a valamit valamiért elv szerint működik.
Nincs addig játékra lehetőséged, amíg a hirdetések menüpontban szereplő weboldalakat nem böngészted a melléjük kiírt ideig. Mi csupán ennyit kérünk.
A weboldalakat érdemes lehetőleg a korai órákban megnézned, hogy lehetőséged legyen minden tombola begyűjtésére.
A PontBank.hu egy különleges tombola lehetőséget biztosít azután, miután a weboldalakat megnézted.

Minden nap 8:00-20:00 között minden egész órakor megszerezhetsz egy tombolát, amivel esélyesként indulhatsz az este 21:00-kor tartandó tombolák sorsolására.
Maximum 13 db napi tombola szerezhető meg. Egy napi főnyeremény, illetve három meglepetés nyeremény kerül kisorsolásra.

Minden egész órakor megjelenik egy tombolakód amely 5 percig látható. Ezalatt az 5 perc alatt a tombolakód melletti - begyűjtöm - gombra kell kattintanod, így kerül a tombola a birtokodba.
Ezt 8:00-20:00 között minden egész órakor megismételheted, ha több tombolát gyűjtesz, nyilván nagyobb lesz este az esélyed.

Este 21:00-kor kiíródnak a nyertes tombolakódok, amikor is nagyon gyorsnak kell lenned Csupán 1 perc áll rendelkezésedre, hogy átnézd a tombolákat, és amennyiben a nyerő kódok és a Te kódjaid valamelyike megegyezik, a tombolakódod melletti - nyertem - gombra kattints.
Ha kicsúszol az időből akár egy fél másodperccel is, a nyereményedet elbukod.

A nyereményért külön már nem kell jelentkezned, azt a regisztrált címedre postázzuk elsőbbségi, de nem ajánlott küldeményként. A napi főnyeremények ajánlottan illetve méretüktől függően futárszolgálattal. A nyereményeket postaköltség nem terheli.



100.000 Ft kezdő egyenleg

Minden új felhasználó egyenlegére a regisztráció megerősítését követően 100 000 Ft kezdőpénz kerül.
Meghívottanként további 1 000 Ft kerül az egyenlegedre, amennyiben használod az oldal meghívó rendszerét!
Hívj meg minél több ismerőst, gyarapítsd a pénzed, mert nem tudhatod, hogy hónap végén nem-e Te leszel a szerencsés!
Minden hónap 30-án a főnyereményhez tartozó tombolakód egy nyertest takar majd, aki az éppen aktuális egyenlegét fogja megkapni vásárlási utalvány formájában.
Az utalvány műszaki nagyáruházban vásárolható le.
A nyertesnek a 30-i tombolánál nem kell 1 percen belül jelentkeznie.
Fontos!
Minden nap használnod kell a PontBank-ot, és meg kell rajta nézned minden hirdetést amit a hirdetések menüpont alatt találsz.
Ha egy napot kihagysz, az egyenleged csökkenni fog 10 000 Ft-al!




Csere-Bere oldal

Mindenki birtokában van olyan tárgy amit már nem használ, vagy soha nem is használt. Töltsétek fel ide ezeket a tárgyakat, várjátok rá a csereajánlatokat, és bizniszeljetek kedvetekre.
A PontBank.hu ezekbe a csereügyletekbe egyáltalán nem folyik bele, nem is lenne rá lehetősége.
Éppen ezért az itt bonyolított ügyletekkel kapcsolatban semmilyen felelősséget nem is vállal.
Itt is mint az élet minden területén legyetek körültekinthetőek és óvatosak, sajnos csalók bárhol előfordulhatnak!



Kamu regisztrációk

Mivel az oldalon a meghívásaid után pénzt kapsz, különösen zokon vesszük azt ha saját magadat többszörösen regisztrálod. Ezt a cselekedetedet úgy vesszük, hogy meg akartál minket lopni.
Minden IP címet ellenőrzünk, és ezt vásárlások esetén ismételten különös figyelemmel megtesszük.
Bármiféle gyanús esemény esetén az egyenlegedet nullázzuk, és minden köthető regisztrációddal együtt kitiltunk véglegesen az oldalról!



Tilos az oldalon bármilyen formában a pontgyűjtő oldalak, licitálós oldalak, vagy bármilyen PTC oldalak, vagy egyáltalán bármilyen oldal (vagy bármi) engedély nélküli reklámozása mindenféle formában! Tehát semmilyen linket, url címet, webhely elérhetőséget, információt, stb, nem lehet engedély nélkül kiírni, bemásolni, elhelyezni, stb, az oldal egyetlen oldalán sem! Se üzenőfalon, se pm-ben, se fórumban, se adatlapon, se sehol az oldalon! Aki ezt a szabályt megszegi, azonnal, figyelmeztetés nélküli töröljük a gyűjtött egyenlegével együtt!



FONTOS!

A HIRDETÉSEK menüpontban meg kell nézned a hirdetéseket, ha megnézted, csak akkor válik láthatóvá a tombola begyűjtéséhez szükséges felület!

AZ OLDAL MŰKÖDÉSÉNÉL A JOBB ALSÓ SAROKBAN LÁTHATÓ SZERVER IDŐ AZ IRÁNYADÓ!


ELŐREGISZTRÁCIÓS ÉS TESZT IDŐSZAK

Kedves Játékosok!
Elindult a PontBank 10 napon át tartó előregisztrációs időszaka!
Ezen időszak alatt kisorsolt tombolákhoz még nem tartoznak nyereménytárgyak, de hamarosan minden élesben fog működni.

Az első éles játék főnyereménye egy SONY digitális fényképezőgép lesz, érdemes tehát várni az indulást.
Az oldal minden további funkciója már működik, használjátok, és ismerjétek meg a PontBank-ot!

Nagy segítség lenne ha az oldal tombola részét úgy használnátok mint egy éles játék esetén, erre a tesztek miatt lenne nagy szükségünk!

Ha szeretnél regizni katt ide: http://pontbank.hu/b_regisztracio/018ef ... 8a7e17a9d2
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bogyozotyo 2012.03.06. 11:16-kor.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Egy IP címről 6 regisztráció lehetséges, tehát jöhet a család! ;)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

A regisztráció megerősítő emilt a spam mappában keressétek! :-/ Fontos!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Srácok
nem akarok vészmadárkodni, de ha jól látom ez a kezdeményezés a Pontpark féle csapat oldala...
annak idején volt velük egy nagyon komoly vitám, több mint 1 évig gyűjtögettem a szaros pontjait aztán mindig valami kamu dumát kitaláltak hogy miért nincs vásár, vagyha van, akkor miért is nem kerültem be... aztán megmondtam a magamát nekik Facebookon, megfenyegettek hogy feljelentenek engem stb. majd törölték az ottani topikjukat több 10ezer felhasználó(!!!) like-kal együtt, amit 1 évig gyűjtögettek!
Amúgy én is kaptam tőlük meghívót erre az oldalra, egy óriási adatbázisuk van email cím tekintetében....
És most meg ez, egy óóóóriási SCAM
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sanders írta:Srácok
nem akarok vészmadárkodni, de ha jól látom ez a kezdeményezés a Pontpark féle csapat oldala...
annak idején volt velük egy nagyon komoly vitám, több mint 1 évig gyűjtögettem a szaros pontjait aztán mindig valami kamu dumát kitaláltak hogy miért nincs vásár, vagyha van, akkor miért is nem kerültem be... aztán megmondtam a magamát nekik Facebookon, megfenyegettek hogy feljelentenek engem stb. majd törölték az ottani topikjukat több 10ezer felhasználó(!!!) like-kal együtt, amit 1 évig gyűjtögettek!
Amúgy én is kaptam tőlük meghívót erre az oldalra, egy óriási adatbázisuk van email cím tekintetében....
És most meg ez, egy óóóóriási SCAM
Nekem is egyből a PontPark jutott eszembe,így én sem ajánlom SENKINEK ezt az oldalt.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szerkesztés : Így megnézve az oldalt,biztos vagyok benne,hogy a PontPark oldala.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Petya0426 írta:
Sanders írta:Srácok
nem akarok vészmadárkodni, de ha jól látom ez a kezdeményezés a Pontpark féle csapat oldala...
annak idején volt velük egy nagyon komoly vitám, több mint 1 évig gyűjtögettem a szaros pontjait aztán mindig valami kamu dumát kitaláltak hogy miért nincs vásár, vagyha van, akkor miért is nem kerültem be... aztán megmondtam a magamát nekik Facebookon, megfenyegettek hogy feljelentenek engem stb. majd törölték az ottani topikjukat több 10ezer felhasználó(!!!) like-kal együtt, amit 1 évig gyűjtögettek!
Amúgy én is kaptam tőlük meghívót erre az oldalra, egy óriási adatbázisuk van email cím tekintetében....
És most meg ez, egy óóóóriási SCAM
Nekem is egyből a PontPark jutott eszembe,így én sem ajánlom SENKINEK ezt az oldalt.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szerkesztés : Így megnézve az oldalt,biztos vagyok benne,hogy a PontPark oldala.
Neked is volt incidens? :?
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sanders írta:
Petya0426 írta:
Sanders írta:Srácok
nem akarok vészmadárkodni, de ha jól látom ez a kezdeményezés a Pontpark féle csapat oldala...
annak idején volt velük egy nagyon komoly vitám, több mint 1 évig gyűjtögettem a szaros pontjait aztán mindig valami kamu dumát kitaláltak hogy miért nincs vásár, vagyha van, akkor miért is nem kerültem be... aztán megmondtam a magamát nekik Facebookon, megfenyegettek hogy feljelentenek engem stb. majd törölték az ottani topikjukat több 10ezer felhasználó(!!!) like-kal együtt, amit 1 évig gyűjtögettek!
Amúgy én is kaptam tőlük meghívót erre az oldalra, egy óriási adatbázisuk van email cím tekintetében....
És most meg ez, egy óóóóriási SCAM
Nekem is egyből a PontPark jutott eszembe,így én sem ajánlom SENKINEK ezt az oldalt.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szerkesztés : Így megnézve az oldalt,biztos vagyok benne,hogy a PontPark oldala.
Neked is volt incidens? :?
Igazából én egy időben jóban voltam az adminnal,de később kiderült ,hogy egy gerinctelen,nagy dumás ember... :) kb ennyi. :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Petya0426 írta: Igazából én egy időben jóban voltam az adminnal,de később kiderült ,hogy egy gerinctelen,nagy dumás ember... :) kb ennyi. :)
Szerintem vele volt bajom nekem is...
na erről ennyit :)
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sanders írta:
Petya0426 írta: Igazából én egy időben jóban voltam az adminnal,de később kiderült ,hogy egy gerinctelen,nagy dumás ember... :) kb ennyi. :)
Szerintem vele volt bajom nekem is...
na erről ennyit :)
PontPetinek hívták az oldalon..:D
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Ja ,és Bogyozotyo !
Nem ellened mennek ezek a hozzászólások,csak a tisztánlátás végett .. :)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Gondoltam, nekem is gyanúsan ismerős volt, csak én anno nem foglalkoztam a pontparkkal, így nem is voltam képben, hogy mi ment ott... :-/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Petya0426 írta:
Sanders írta:
Petya0426 írta: Igazából én egy időben jóban voltam az adminnal,de később kiderült ,hogy egy gerinctelen,nagy dumás ember... :) kb ennyi. :)
Szerintem vele volt bajom nekem is...
na erről ennyit :)
PontPetinek hívták az oldalon..:D
Tudok róla... Bokor nevű faluban lakik :)
mindent tudok róla...
sőt! Facebookon valaki csinált egy topikot is AntiPontpark néven, és mindennek elhordta a PontparkPetit.... :D
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Látom a regikből, hogy azért vannak, akik mégis adnak neki egy esélyt.

Nekik üzenem, hogy a regi megerősítő emilt keressék a spam mappában, nekem is ott volt...
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Ha a levélszemét/spam mappában sincs a regisztrációt megerősítő emil, akkor kérjetek újat, sajnos addig nem fog menni...
blanker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.03.06. 18:11
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: blanker »

Üdv Mindenkinek!

Én is ezt az oldalt szerettem volna ajánlani, de látom megelőztek, így nem köpök az előttem szóló levesébe :D
Reggel óta olvastam a pontbank üzenőfalát, és ott van ez az admin bejegyzés.

Sziasztok!

A találgatások helyett jobb ha én írom le mi a helyzet a pontpark és a pontbank területén.Egy dolog azonos a két oldalban, az pedig a programozója, és azon kívül szerencsére SEMMI MÁS!Az oldal kitalálásakor elmondtam az ötletemet és az igényeimet, Ő pedig elkészítette az oldalt. Nyilván kész alapból dolgozott, ki az a hülye aki nem ezt tenné.Szóval semmi közöm a pontpark, vagy ki tudja most milyen néven futó oldalhoz. Ennyi

Aki ezt az oldalt üzemelteti, azé a zeroo.hu is, ott nagyon rendes az admin, és már több mint egy éve megy az is.
Ja, és a zeroo-t a google ba beírva nem nagyon találni sározó és anyázó embereket.
Bezzeg ugye a pontparkon.... :D
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Mondjuk az érdekes, hogy általában csak olyanok kaptak erről email-t, akik a pontpark-ra is regelve vannak...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Admin írta:Mondjuk az érdekes, hogy általában csak olyanok kaptak erről email-t, akik a pontpark-ra is regelve vannak...
így van, ezt én is írtam korábban

ja biztos erre az lenne a válasz hogy az email adatbázis is át lett nyomva a már meglévő motor mellett, hiszen idézem:
ki az a hülye aki nem ezt tenné
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Ezek szerint reménykedhetek, hogy senki sem fogja szidni az anyámat emiatt az oldal miatt... :-/

Egyébként a zeroo-tól kaptam az értesítést a pontbankról...
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Sanders »

bogyozotyo írta:Ezek szerint reménykedhetek, hogy senki sem fogja szidni az anyámat emiatt az oldal miatt... :-/

Egyébként a zeroo-tól kaptam az értesítést a pontbankról...
Pontosan errol van szo... egy kutya az osszes, jaj igen tudjuk csak a program motor hasonlo, az admin nem...
Felreertes ne essen, amit Petya0426 is leirt, nem ellened ill. veled szemben szol amiket kommenteltunk, csak a tapasztaltokat irtuk le. Te vetted a faradtsagot hogy keszits errol egy topikot, innentol kezdve mindenkit megillet a dontes joga hogy regeljen vagy sem az altalunk leirtaktol fuggetlenul/fuggoen!
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Ha ez igaz, akkor jó lesz:
"Az a játékos akinek a legtöbb gyűjtött egyenlege lesz 2012.03.31-én 20:00-kor, egy Samsung UE32C6000 LED televíziót fog nyerni!
Azonos összeg esetén addig a pillanatig várunk, ameddig valakinek nem lesz 1.000Ft-al több az egyenlegén."
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: PontBank - indulj 100 000 Ft kezdő egyenleggel!

Hozzászólás Szerző: Verda »

Internetezés közben véletlenül belebotlottam egy a PontBankról szóló rövid szösszenetre, s látom van erről téma nyitva itt a fórumon. Ahogy elnézem a PontBank már rég megszűnt, a Facebook-oldalán (gondolom ez az) az utolsó poszt 2013-as. Rövid ideg bírta, a Zeroo nevű oldallal egyetemben. :bad:

hmmm... Érdekesség, a Pontbank kulcsszóra a Google a PontVelem Okos Program weboldalát hozza fel, ahol szintén van úgynevezett "PontBank". :D
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég