VirtConomics

Halott, már nem működő pénzkereső programok
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

VirtConomics

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Sziasztok!
Láttam,hogy volt szó itt az Anno1777-ről(ami fizetős lett) és a MarketGlory-ról(ami szerintem rettentően lassú).
Nem olyan rég találtam rá a VirtConomics-ra.Ez is olyan oldal,mint az előbb említettek,csak azzal a különbséggel,hogy itt eleve romániában kezdesz.Nem kell befizetni,hogy elkezdhesd,nem kell küzdeni a munkahelyekért,hogy egy kis bónuszhoz juss.
Szeretném Veletek megosztani az eddigi tapasztalataimat,amit kb 3 hét alatt szereztem,hátha kedvet kaptok hozzá Ti is.
Íme:
Mikor elkezded a játékot kapsz 10 RON-t.Ez pont elég az elinduláshoz.
Úgy tudsz pénzt keresni,hogy rákattintasz a lap tetején a Meetings-re és ott ki fogja Neked dobni a játékosokat.Az nyer,akinek magasabb az influence értéke.Egy meeting 35 percig tart.Minél magasabb az influence,annál több pénzt kapsz egy meeting után.Az influence-t az energy és az intelligence növeli.Érdemes olyan embereket támadni az elején,akik legalább 1 hónapja nem léptek be,mert nagy valószínűséggel Te fogsz nyerni.
Influence növelése:
Nekem azt tanácsolták,hogy a Goods Market-ben vegyek kaját,mert az azonnal ad 25% energy-t.Eleve nem volt elég pénzem rá,mert jelenleg 17,89 RON-ba kerül.Későbbiek folyamán továbbá kiderült,hogy legalább 6 meeting kell ahhoz,hogy behozza az árát.Azt tanácsolom,hogy először menjetek a Goods Market-be és fent meg fogjátok találni a Rent a House menüpontot,ahol tudtok bérelni egy lakást.Figyeljetek oda,hogy olyat béreljetek ki,ami 25% energy\day-t ad.Nem kell beköltözni a lakásba,mint pl az anno-ban.Automatikusan berak Téged.Ha rákattintotok a Home gombra,akkor látni fogjátok,hogy mennyi maradt hátra a bérletből.Ezek után várjatok egy kicsit,hogy feljebb menjen az energy és aztán mehet a meeting.
A nap végén elmehettek dolgozni,ami 8 óráig tart.
A stratégiám a következő:
Most gyűjtöttem össze elegendő pénzt egy TV-re(360 RON),ami 25 energy-t ad egy napra leosztva.Mellette bérelem a lakást.Ezután házra gyűjtök,ami kb 690 RON-ba kerül,azután ruhát veszek,ami szintén 25% energy-t ad.Végül egy aktatáskát,ami 25 Int-et ad.
Egy kis plusz információ:
A dolgok,,élettartama":
- TV: 1 év
- Ház: örökké
- Briefcase: 1 év
- Ruha: 30 nap
Pénz beváltása:
Financial Market-on belül megtalálod.Alapjáraton az EUR\XAU(arany) átváltási arányát látod.Fent át tudod tenni XAU\RON-ra.
Ha egész nap van időm kattintgatni,akkor kb 60 RON-t szedtem össze.Most már ugye többet fogok,mert növekedett az influence.
Mindenkinek sok szerencsét kívánok és jó játékot.
Ha van kérdésetek,akkor tegyétek fel bátran.
Regisztrálni itt tudtok: http://www.virtconomics.com/recruit/xto ... 3kaj5rdnfk
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: VirtConomics

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Sziasztok!
Most kaptam infót arról,hogy aki beregisztrál,akkor bizony már nem romániában kezd,hanem Mo-n.Ott szerintem eleinte kicsit nehezebben lehet majd boldogulni :(
De legalább aki céget alapít,monopol helyzetben lesz :)
Rehmbug
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.05.25. 13:24
Kapcsolat:

Re: VirtConomics

Hozzászólás Szerző: Rehmbug »

Nekem ebből hogyan lesz igazi pénzem? :?
albertmike
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.09.09. 07:54
Kapcsolat:

Re: VirtConomics

Hozzászólás Szerző: albertmike »

Nice post i really like it
Unlock the key of your success by Braindumps.com and Granite State College.By using our latest ASQ
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 5 vendég