Keres napi 5%-ot

Halott, már nem működő pénzkereső programok
gyuszifls
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2010.10.20. 21:16
Tartózkodási hely: Borszék
Kapcsolat:

Keres napi 5%-ot

Hozzászólás Szerző: gyuszifls »

Kép
2012. Október 20.án indult - Befektetési és hirdetési oldal

Ez a weboldal hivatalos online közösség a Total Investment Solution, itt minden online műveletet a fent megnevezett cég működtet. Tivsol egy globális reklám és a profit platform, amely engedéllyel működik és a központja Nagy-Britanniában van. Ha szükséged van egy olyan cégre, ahol tartós, stabil jövedelemre tehetsz szert akkor is a helyed. A Tivsol a legnagyobb fogyasztói igények függvényében építette ki a bevételi tervét, stabil, biztosítható feltételekkel, napi 3-5% hozammal és referállok után kereshető 6%-os jutalékkal.

Lehetséges Processzorok: SolidtrustPay, PerfectMoney, LibertyReserve, EgoPay, OkPay, PexPay

Minimum befektetés: 10$
Minimum kifizetés: 1$, 24 business órán belül

Kifizetés menete: Your eWallet --->> Withdraw Your Profits és ezen belül beírod az összeget, kiválasztod melyik bankra fizessen és Request Withdraw.

2 plan van, én a napi 5%-ot ajánlom, mert azzal gyorsabban tudsz tőkét növelni és abban van hirdetési lehetőség.

Kép
;)

Kép
gyuszifls
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2010.10.20. 21:16
Tartózkodási hely: Borszék
Kapcsolat:

Re: Keres napi 5%-ot

Hozzászólás Szerző: gyuszifls »

Kifizetesi Bizonylat: Klick
Kikeres utan 3-4 ora mulva a szamlan volt a penz :)
;)

Kép
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keres napi 5%-ot

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Jól hangzik, főleg, hogy normális elérhetőségük van és a monitor szerint fizető státusza van. Remélem működni fog az oldal elég sokáig. A kifizetési bizonylatot nem látom, vagy csak én vagyok vak. El tudnád küldeni priviben?

Köszi :good:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég