Valós pénzkereset 50 fő számára az interneten!

Halott, már nem működő pénzkereső programok
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Re: Valós pénzkereset 50 fő számára az interneten!

Hozzászólás Szerző: suhanc »

Végleg bukta:D Az Ad*ense akár ok nélkül is kidobhat és utána fellebbezhetsz ez van... fogj 40-50 embert és naponta kattintgassatok egy konkurens oldal ad*ense hirdetéseire, 1-2 hét és eltűnnek a hirdetések... Legnagyobb hirdetőként simán kidob 1-2 kishalat mit sem jelent ez neki :)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Valós pénzkereset 50 fő számára az interneten!

Hozzászólás Szerző: Golo »

suhanc írta:Végleg bukta:D Az Ad*ense akár ok nélkül is kidobhat és utána fellebbezhetsz ez van... fogj 40-50 embert és naponta kattintgassatok egy konkurens oldal ad*ense hirdetéseire, 1-2 hét és eltűnnek a hirdetések... Legnagyobb hirdetőként simán kidob 1-2 kishalat mit sem jelent ez neki :)
Nem tudom, nekem mire már ötödszöri fellebbezésemet visszadobták ugyanazzal a sablon válaszzal, fogtam a telefont, beszéltem velük, elnézést kértek, "technikai hibára" hivatkoztak. Valószínűleg náluk ez a bevett szokás... :rofl:
Egy próbát megér. :) A telefonszámot valahol az AdSense oldalán megtalálod!
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Valós pénzkereset 50 fő számára az interneten!

Hozzászólás Szerző: detros »

Olvastam már olyanról is SEO blogon, hogy szabályosan működő oldalon tiltották le az AdSense-t, és több mint $1000-ral zárolták a számlát. Fellebbezésnek kb semmi esélye, mert pont nem érdekli őket, hogy mi létezünk itt Euópa szélén...
Tanácsnak annyit olvastam, hogy Amcsi számlát kell készíteni, nyilván ezt Magyar IP-ről nem lehet, és után a feneked is ....ák, már attól, hogy leveszed a hirdetéseid és a napi pár ezer megjelenésed eltűnik.

Golo: volt itt egy megjegyzés, hogy alaplapi számot mentenek, nos ilyen valóban nincsen, a megfogalmazás volt helytelen, mert ezalatt szerintem a hálózati eszközök fizikai címére, MAC Addressére gondolt az illető, ez pedig bizony kiolvasható! Internet szolgáltatónál dolgozom, szóval ez tuti... ;)
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Valós pénzkereset 50 fő számára az interneten!

Hozzászólás Szerző: Golo »

detros írta:Olvastam már olyanról is SEO blogon, hogy szabályosan működő oldalon tiltották le az AdSense-t, és több mint $1000-ral zárolták a számlát. Fellebbezésnek kb semmi esélye, mert pont nem érdekli őket, hogy mi létezünk itt Euópa szélén...
Tanácsnak annyit olvastam, hogy Amcsi számlát kell készíteni, nyilván ezt Magyar IP-ről nem lehet, és után a feneked is ....ák, már attól, hogy leveszed a hirdetéseid és a napi pár ezer megjelenésed eltűnik.

Golo: volt itt egy megjegyzés, hogy alaplapi számot mentenek, nos ilyen valóban nincsen, a megfogalmazás volt helytelen, mert ezalatt szerintem a hálózati eszközök fizikai címére, MAC Addressére gondolt az illető, ez pedig bizony kiolvasható! Internet szolgáltatónál dolgozom, szóval ez tuti... ;)
Igazad van, mac address-t a csomagokból ki lehet olvasni, én is használom ezt a módszert mikrotikben, de pl. ha egy nat mögött van az illető, akkor általában csak a routere mac címét látom. Ja, meg ehhez nem elég egy egyszerű PHP kód, de gondolom ez a Googlenél nem akadály :). De nem hiszem, hogy a Google mac címeket gyűjtögetne.
Sok mikrohullámú szolgáltatónál van úgy, hogy a felhasználók nem kapnak külső IP-t, hanem általában csak egy belső C Class IP-t, jobb helyeken A Class IP (10.x.x.x) van, amit a core router osztogat mac cím alapján (static dhcp lease). Így tudják minden IP-n a sávot szabályozni. Természetesen a tűzfalban be van állítva, hogy adott mac címmel csak adott IP működik. (A publikus IP-ért havi több ezer forintot is elkérhetnek!) Így akár több száz embernek ugyanaz a külső IP-je (bár lehet, hogy több uplinkje van a szolgáltatónak), és általában a mac címe is! (Iskolákban, nyilvános hotspotoknál ugyanez a helyzet.) Ezért a mac alapján történő azonosításnak nem sok értelme van. Általában két azonos IP címről jövő látogatónak ugyanaz a mac címe, hacsak nem cseréltek hardvert, de ennek kicsi az esélye.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Valós pénzkereset 50 fő számára az interneten!

Hozzászólás Szerző: Golo »

@bestfmc: Most olvastam az adhitz TOS-ben, hogy ha a CTR-ed 5% fölé megy, kitiltanak. Természetesen az is oda van írva, hogy a click ringek tiltottak. :(
Az előbbire kérlek figyelj :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Valós pénzkereset 50 fő számára az interneten!

Hozzászólás Szerző: detros »

Golo: igen ezeknek én is utánaolvastam, szóval ez a mikrohullámos dolog ezt tiszta sor, meg az is, meg hogy iskolákban...stb ugyan ez a helyzet. Csak érthetővé akartam tenni a korábban leírtakat. :)
PHP úgy olvastam, hogy belső hálón megoldja a dolgot, de azon kívül már kevés, én még nem próbáltam, de nyilván igen a Google-nek semmi sem akadály. :)

Adhitz egyébként annyiban jobb, hogy Paypal-ra és Payza-ra is fizet, de mondjuk a kattintások értéke azért kevesebb, ahogy tapasztalom.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Valós pénzkereset 50 fő számára az interneten!

Hozzászólás Szerző: Golo »

detros írta:Golo: igen ezeknek én is utánaolvastam, szóval ez a mikrohullámos dolog ezt tiszta sor, meg az is, meg hogy iskolákban...stb ugyan ez a helyzet. Csak érthetővé akartam tenni a korábban leírtakat. :)
PHP úgy olvastam, hogy belső hálón megoldja a dolgot, de azon kívül már kevés, én még nem próbáltam, de nyilván igen a Google-nek semmi sem akadály. :)

Adhitz egyébként annyiban jobb, hogy Paypal-ra és Payza-ra is fizet, de mondjuk a kattintások értéke azért kevesebb, ahogy tapasztalom.
Igen, talán az adhitz kevesebbet fizet, de legalább fizet :) 3 és 12 cent között ország alapján. Itt MO-n természetesen csak 3 centet fizet, ebből nem fog 50 ember havi tízezreket keresni, de majd meglátjuk. :)
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Valós pénzkereset 50 fő számára az interneten!

Hozzászólás Szerző: Verda »

Látom ez az oldal sem élte meg az 1 éves kort. Amíg létezett fizetett valakinek? :?
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég