LibertáGiá - NEM FIZET!

Halott, már nem működő pénzkereső programok
KraszneczZoli
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.04.23. 16:16
Kapcsolat:

LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: KraszneczZoli »

LibertáGiá

A LibertáGiá egy valóságos vállalat melynek központja Portugáliában, Lisszabonban van közvetlenül a Microsoft központi irodájának tőszomszédságában. Jelenleg a következő országokban vannak működő helyi irodák: Brazília, Malajzia és Olaszország. Az elkövetkező hónapokban a világ számos pontján nyitnak további helyi irodákat.

A LibertáGiá egy portugál vállalat, ahol ingyenes tagként (bronz) is kereshetsz pénzt, akár egyedül is.
Ingyenes tagként csatlakozva elsősorban reklám megtekintések utáni jövedelemre van lehetőséged, saját magad után, valamint ha hálózatot építesz, akkor a teljes csoportod után 6. szint mélységig.

Ha csak a reklámok lekattintásával foglalkozol, akkor is kereshetsz pénzt. Ebben az esetben kezdetben napi $3-os bevételed van. Ez heti szinten $15, egy hónapra pedig $60 bevételt jelent.
(Napi szinten 10 darab 90 másodperces hirdetés lekattintása a feladat, ez gyakorlatilag olyan mint a PTC. Rákattintasz, megnyílik egy új lapon, lejár a számláló, majd beírod a Captcha kódot - általában valamiféle összeadás - és kész.)

Bankszámlára fizet a cég. Minimálisan kikérhető összeg $300.

Regisztráció: LibertáGiá regisztráció

Fontos:
Ha már regisztráltál, kérlek töltsd fel a következő 3 dokumentum jpg képét az irodádban! (Személyi igazolvány első és hátlapja, valamint a lakcímkártya azon oldala, melyen a lakcímed jól olvasható, vagy bármilyen hivatalos számla fejrésze, mely tartalmazza a nevedet és pontos lakcímedet. HA EZT NEM TESZED MEG, 30 NAPON BELÜL TÖRÖLNEK A RENDSZERBŐL !!!

Nem szükséges tovább ajánlani ahhoz, hogy akár havi 1.600 dollárt keress reklám bevételekből egy fillér saját tőke befektetése nélkül!

A heti 400 dolláros kereset eléréséhez közelítőleg három év és tíz hónap rendszeres munkádra van szükség ha egyedül végzed és csak a reklámbevétellel foglalkozol. Ezt jelentősen felgyorsíthatod saját tőkével vagy, ha a lehetőséget tovább ajánlod barátaidnak, rokonaidnak, ismerőseidnek, ha úgy tetszik akár “ellenségeidnek” is.

Előnyök:
Ingyenes csatlakozási lehetőség
Az ingyenes tagok is tudnak pénzt keresni
Nem kötelező tovább ajánlani
Napi 10 percért 3 $
Jól kidolgozott ajánlói rendszer
Ideális otthoni munka
Nincs benne kockázati tényező

Részletes információk magyarul:
http://winfreelife.com/hu/
http://libertagia.hu/libertagia/
fecusjuhasz
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.09.04. 13:07
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: fecusjuhasz »

Szeretném megkérdezni kifizetések hogy történnek volt e már valakinek?
Kép]
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Engem viszont az érdekelne, minek nekik a személyi igazolvány első és hátlapja. Nincs joguk elkérni.
Ha bankszámlára fizet, az azt jelenti, hogy nem csak a személyi adataimat kell megadnom nekik, hanem a bankszámlaszámomat is. Ez együtt már meglehetősen rizikós.
Aki ptc-zik, az pontosan tudja, hogy reklám nézegetésért ekkora összegeket senki nem fizet. Főleg 6 szint mélységig... Ez nagyon sántít.

Az sem világos számomra, hogy pontosan mivel foglalkozik a cég és mivel termeli ki azt a pénzt, amiből milliókat fognak osztogatni az ingyenes tagoknak.

A magyar leírásban többek között ez szerepel:
"Regisztrációkor INGYENES Bronz Csomagot kap az új belépő. A Bronz csomaggal 10GB felhő tárhelyet, és azonnali heti $ 15 kereseti lehetőséget kap a reklámokból, ezeken kívül további jutalékokat..."
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a lényegre tapintottál, eviaclub! :)
Kép
Avatar
Manager
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014.05.25. 08:59
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Manager »

Ez a cég az általa ajánlott csomagok eladásából, illetve a befizetésekből fizet. a csomagokat a nagyobb haszon reményében megveszik egyesek, tehát a bevétel adott. piramis-szaga van, mivel a kínált szolgáltatások megfoghatatlanok. "online tombola" ??
500 TB cloud tárhely? minek? kinek? egy átlag felhasználónak ekkora soha nem kell. ellenőrizhetetlen, szemfényvesztés.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Én is csinálom és nagyon jó már silver csomagom van és heti 60 dollár jön már be havi szinten 2 fiókkal 330 dollárt keresek.
Aki fizetős csomagban van már nyithat új fiókot másik emaillel felhasználóval és jelszóval. Többi ugyanaz.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Aki tudja hogy a kártyavásárlás előtt áll vagy megvette az írja le hogy csinálta.
A befizetés is működik azzal együtt is jó lenne tudni mennyi a költsége meg hogyan kell befizetni.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Most csinálnak egy két dolgot és azért nem lehet kattolni ezen a héten is jóvá lesznek írva a jutalékok mivel kiterjedt a 3 nap és nem tudnánk 5 napot bepótolni, így pihenés van. Jövőhéten folytatódhat a munka. :D :D
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Nagyon dolgoznak az oldalon azért nem jó még mindig a jutalékok jóváírása is folytatódik nekem már 1 hetit jóvá is írtak.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Kész lettek az újításokkal ezen a héten kaptunk 2 heti jutalékot is úgyhogy ezek is szépen a helyére fognak kerülni. :D :D

http://libertagiastores.com/go/index.ph ... entication
Ezen a linken lehet vásárolni a webáruházon keresztül de ezek még aranyáron vannak luxustermékek.
Csak a gazdagok engedhetik meg maguknak aki már mindkét fiókjában visonary csomagos.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Múlt héten csúnyán le lettem teremtve valahol, hogy ezt a jól fizető, hatalmas üzletet egy kalap alá mertem venni Anuntiomatic oldallal.. Miért nem látok SEHOL kifizetéseket?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Boguli írta:Múlt héten csúnyán le lettem teremtve valahol, hogy ezt a jól fizető, hatalmas üzletet egy kalap alá mertem venni Anuntiomatic oldallal.. Miért nem látok SEHOL kifizetéseket?
Átmenetileg jelen pillanatban nem is megy.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Mától már ott folytathatjátok a munkát ahol abbahagytátok. :D :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok!
Azon kívül hogy újra lehet csinálni van valami új információ? Itt elsősorban a kifizetésekre gondolok.
Ez az oldal tényleg kifizet ennyi pénzt? :?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Szerintem olyan sokat fizet hogy a tagok egyszerűen nem mernek beszélni róla..Én is kérdeztem de csak annyi volt a válasz hogy lehet folytatni a "munkát".
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Maximum 500 dollárig enged még csak mivel nem akarnak fennakadást vele youtubon vannak fent videók is, és magyarok közül is sokan vették már meg a kártyát. Most annyi van hogy ott lehet folytatni a munkát ahol abbamaradt nem kell egyszerre lekatolni mindet ez a legújabb amit lehet tudni.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

regisztráljatok hozzám, én $1000-ig engedek kifizetni! :D
Kép
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Vicces vagy nagyon, látom humorrépát ettél:D:D:D
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Kotnyeles írta:Maximum 500 dollárig enged még csak mivel nem akarnak fennakadást vele
Mi a minimum? Most már többen is sorban állunk ugyanazzal a kérdéssel: fizetett már bárkinek ez az oldal? (Nem a "haveromnak fizetett és a szponzorom már hetente veszi ki az 500 $-t típusú választ várjuk, hanem valami kézzelfoghatót...) Nem érdekelne amúgy különösebben ha nem zaklatnának, spamelnének vele folyamatosan..
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Értesítés!
A mai naptól, 2015.02.20-tól nem lehet fizetett csomagot venni, sem Upgradelni, vonatkozik ez a Booster csomag vásárlásra is!
Új fizetési lehetőséget raknak be.
Továbbá nem működik a Transfer /átutalás/ sem. Jelenleg nem lehet ASAP kártyát sem rendelni, sem a már meglévő kártyára kiutalni a jutalékot.
Jelenleg minden ilyen jellegű dolog le van állítva, az ÚJ Marketingterv bevezetéséig!
1-2 héten belül a cég hivatalos videó közleményben is fog minket értesíteni, amelyben elmagyarázzák a változásokat.
Amint lesz közelebbi információm, közlöm majd veletek!
Fölösleges addig is találgatásokba bocsájtkozni, ....a cég nem csukja be a kapuit!!! Sok új dolog kerül majd elindításra, bevezetésre!

https://www.youtube.com/watch?v=u02QvOPXk8E

https://www.youtube.com/watch?v=CnyJdgsZ1Ks

https://www.youtube.com/watch?v=CNWLL5m3cac
remélem elég meggyőző. :D :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hát nem.
ez szimpla időhúzás.
de ez nem ellened irányul!
Kép
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

A magyarok lusták azért nincs magyarba ennyi.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Mai hírek az irodából. FONTOS!!!!

Kedves Tagok!

Ahogy erre számítottunk is, igen magas a növekedés a ClickMaster felhasználóknál, ezért módosításokat kellett végrehajtani, amely érinti a hirdetőket, tagokat és a vállalatot is.
Ezért megváltozik a munka mennyisége és az idő is. Február 26.-tól a feladatok a következők:

Bronz: 20 hirdetés - 60 sec
Booster: 15 hirdetés - 40 sec
Ezüst: 15 hirdetés - 40 sec
Arany: 12 hirdetés - 30 sec
Platinum: 10 hirdetés - 30 sec
Visionary: 7 hirdetés - 20 sec

Röviden, növelték a feladtok számát és csökkentették az időt, ily módon javítva a végeredményt, hogy a hirdetők is érvényesüljenek és a tagoknak se legyen hátrány.

Köszönjük minden tagnak a megértést!
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Kotnyeles írta:A magyarok lusták azért nincs magyarba ennyi.
Ha Te ennyire benne vagy, és oly régóta csinálod, és szerinted annyira megéri...

Mutass nekünk egy bizonylatot. Hogy kaptál már pénzt tőlük.
hohnerm
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.05.06. 04:45
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: hohnerm »

Üdv minden Fórumozónak!

Bankszámlára ki lehet kérni a kifizetést?
Feltöltöttem a bankadatokat, de nem kínálja fel, csak az ASAP card-os kifizetést, kártyát viszont nem lehet rendelni.
Tud valaki megoldást javasolni?
Köszi.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nagyon meg kell válogatni, hova szabad feltölteni banki adatokat és szerény nyomott véleményem szerint a LibertaGia-ra nagy felelőtlenség volt, de ez bizonyára a tapasztalatlanságodból adódott. ha végigolvasod ezt a topikot, láthatod, h ez a program nem fizet. ne is kínlódj vele!
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Boguli »

A "lusta magyarok"-ra próbáltam inkább nem reagálni, nem találtam a megfelelő szavakat, de egy olyat esetleg kipróbálhatunk, hogy mondjuk 1 hétig várunk, és ha nem kerül IDE bizonyíték SAJÁT kifizetésről, akkor szépen odabiggyesztem a Topic címébe hogy "NEM FIZET".
Kertelésből volt már elég.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Boguli írta:A "lusta magyarok"-ra próbáltam inkább nem reagálni, nem találtam a megfelelő szavakat, de egy olyat esetleg kipróbálhatunk, hogy mondjuk 1 hétig várunk, és ha nem kerül IDE bizonyíték SAJÁT kifizetésről, akkor szépen odabiggyesztem a Topic címébe hogy "NEM FIZET".
Kertelésből volt már elég.
Teljesen egyetértek. Már éppen elég sokat vártunk, megtéveszteni meg nem akarunk senkit.
1 hét.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Jövőhéten jön az új hírek hogy miután befagyasztották a kártyákat, így a webirodából lesz lehetőség megvenni a következő évi csomagunkat. Erről kapunk majd egy értesítőt amit a cég fog kiadni. Igen bajok voltak ezzel a kártyás dologgal ezért felfüggesztették a dolgot és szerződést bontottak az asap kártyával. Figyelem a facebook csoportot és ha van hírek megosztom amint megtudok valamit. Akihez regisztem pénteken jár le neki az egy éves csomagja pont.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég