LibertáGiá - NEM FIZET!

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Jövőhét péntekig meglesz az új ismertető akkor jár le az egy év akihez regiztem.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Kotnyeles írta:Jövőhét péntekig meglesz az új ismertető akkor jár le az egy év akihez regiztem.
nem ismertető kell, hanem kifizetési bizonylat.
Kép
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

doqxstudio írta:
Kotnyeles írta:Jövőhét péntekig meglesz az új ismertető akkor jár le az egy év akihez regiztem.
nem ismertető kell, hanem kifizetési bizonylat.
Igen tudom, most már csak végeznek a munkálatokkal, és lesz kifizetés is rendesen.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Kotnyeles! ha Te ezt komolyan el is hiszed, akkor nagyon tapasztalatlan vagy, ne haragudj!
a folytatás legvalószínűbb verziója, h még húzzák-nyúzzák majd a munkálatok befejezését, valamilyen technikai gubanc vagy személyes probléma közbe jön (ezt akár egy hónapig is meg tudják tenni), aztán eltűnnek.
Kép
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

doqxstudio írta:Kotnyeles! ha Te ezt komolyan el is hiszed, akkor nagyon tapasztalatlan vagy, ne haragudj!
a folytatás legvalószínűbb verziója, h még húzzák-nyúzzák majd a munkálatok befejezését, valamilyen technikai gubanc vagy személyes probléma közbe jön (ezt akár egy hónapig is meg tudják tenni), aztán eltűnnek.
Ahol már több mint másfél évig piacon vannak nehezen lesz kamu, azért ez a cég elég sok országban van jelen. Minbden oldalnál vannak fejlesztések, megszűnik a nem odavaló dolgok keresnek mást, hogy kifizetés beinduljon stb.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a HunBux 6 év után dőlt be a Clicksia, Incentria pedig ha jól emlékszem 8 év után. ez nem jelent semmit. csak az, h fizet vagy nem.
Kép
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Pontosan hosszú jövő áll előtte.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Igen, amíg elég sok ember gondolkodik ilyen naívan.
Holnap megkapja a NEM FIZET - jelölést, aztán leveszem ha látok kifizetést.. :innocent:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Valamiért mindig a Botanoo -val hozom egy kalap alá ezt az oldalt amúgy, talán az lehet az oka, hogy a terjedése (itthon) egy időszakra tehető, annyi különbséggel, hogy a Botanoo Magyarországon viszonylag gyorsan kifulladt. Valahol megrekedt ezt a C2O kibocsátásos biznisz (sosem értettem hajszálpontosan mi is az). Azt is ígérik, hogy majd nemsokára beindul újra, stb.., körülbelül 3 éve.

Ez is hasonló szituáció.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Most is dolgoznak rajta azért nem lehet kattolni ma.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Marad hétvégére a kattolás nem esek tőle hanyatt, hogy most nem megy, volt már nem egyszer ilyen.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Boguli »

KraszneczZoli írta: ...ingyenes tagként (bronz) is kereshetsz pénzt, akár egyedül is.... :?

...Minimálisan kikérhető összeg $300.... :good:

...Nem szükséges tovább ajánlani ahhoz, hogy akár havi 1.600 dollárt keress reklám bevételekből egy fillér saját tőke befektetése nélkül!... :oops:

...A heti 400 dolláros kereset eléréséhez közelítőleg három év és tíz hónap rendszeres munkádra van szükség ha egyedül végzed és csak a reklámbevétellel foglalkozol. Ezt jelentősen felgyorsíthatod saját tőkével :!: vagy, ha a lehetőséget tovább ajánlod barátaidnak, rokonaidnak, ismerőseidnek, ha úgy tetszik akár “ellenségeidnek” is...

...Nincs benne kockázati tényező... :wacko:

.../
Már a topicindító hozzászólás is tele van mellébeszéléssel...
(Megj. a topicgazda hol van? )

Feladom... :no:
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Ez még mindig érvényes csak az idő nem, mivel regiznek alád és kapjuk értük a jutalékot ha minősülnek, és már aki akarja veheti a kitt csomagot aktív már.

Lehet folytatni a munkát aki nem kattolta még le.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

A címlapon olvasható egy értesítés, hogy hamarosan új infók jönnek.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Megkezdődtek a változások első látható jelei. Jóváírták az elmaradott jutalékokat, és kivették a menüből az asap kártyás fizetést.
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

De kifizetési bizonylat továbbra sem lelhető fel seholsem...
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Mivel kifizetési processzor sincsen szerinted hogy lehetne kikérni????, ilyen hülyeséget.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

:no: :no: :no:

Kotnyeles: le a kalappal a kitartásodért, de csúnyán elverném az olyan adminokat akik ilyen szinten visszaélnek a magadfajta hiszékeny emberek bizalmával. Remélem nem fektettél bele egy centet sem, de főleg nem ajánlgatod másoknak ezt az oldalt....

ChatMagus: kb egy hónapja átírtam a címet - NEM FIZET-re, remélve hogy mást nem vezetnek meg ilyen gyalázatosan...

Én vennék egy héliumos lufit, ráírnám hogy Libertágiá, aztán elengedném - és amikor már nem látom, visszamennék a gép elé és kitörölném az oldalt az életemből.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Az egy dolog hogy kivették a kártyát raknak be mást helyette, addig meg mindentt lehet ugyan úgy csinálni, ez nem arról szolt egyébként sem hogy összejött a kikérési minimum azt kivesszük az összeget, erre ott van miliom egy üzlet. Itt minősüléssel lehet keresni aki ingyenesbe marad végig az pénzről jobb is ha nem is álmodik belőle. Nem is értem hogy mire ez az azonnali kikérési hullám, hogy mindenből csak a minimálisat akarjátok kikérni????
Akkor felesleges teperni az egészért, ha kártya lesz újra akkor meg kell venni azt is, és ha nincsen forgalom rajta fizethetitek a havidíját a kártyának, azt még rosszabbul jártok szerintem.
Aki kicsibe gondolkodik az mennyen máshová ez nem az ő üzlete, aki nagyban gondolkodik annak való, meg van kitartása.
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Kotnyeles írta:Az egy dolog hogy kivették a kártyát raknak be mást helyette, addig meg mindentt lehet ugyan úgy csinálni, ez nem arról szolt egyébként sem hogy összejött a kikérési minimum azt kivesszük az összeget, erre ott van miliom egy üzlet. Itt minősüléssel lehet keresni aki ingyenesbe marad végig az pénzről jobb is ha nem is álmodik belőle. Nem is értem hogy mire ez az azonnali kikérési hullám, hogy mindenből csak a minimálisat akarjátok kikérni????
Akkor felesleges teperni az egészért, ha kártya lesz újra akkor meg kell venni azt is, és ha nincsen forgalom rajta fizethetitek a havidíját a kártyának, azt még rosszabbul jártok szerintem.
Aki kicsibe gondolkodik az mennyen máshová ez nem az ő üzlete, aki nagyban gondolkodik annak való, meg van kitartása.
Te figyeljél már...

Senki sem a minimumról beszélt... Bármilyen kifizetési bizonylat.... Mindegy, hogy kicsiben, vagy nagyban gondolkodsz, ha se kicsi, se nagy bevételed nem lesz belőle....
Ennyi erővel hirdess rommá egy noname társkeresőt, ugyanott vagy.
Már eleve az erkölcstelen, hogy egy pénzkereső oldal olyan kifizetési modult tukmál a felhasználóira, ami folyamatos költséget jelent. Már ne haragudj, de ilyen oldalakkal csak birkák foglalkoznak...
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Te figyeljél már...

Senki sem a minimumról beszélt... Bármilyen kifizetési bizonylat.... Mindegy, hogy kicsiben, vagy nagyban gondolkodsz, ha se kicsi, se nagy bevételed nem lesz belőle....
Ennyi erővel hirdess rommá egy noname társkeresőt, ugyanott vagy.
Már eleve az erkölcstelen, hogy egy pénzkereső oldal olyan kifizetési modult tukmál a felhasználóira, ami folyamatos költséget jelent. Már ne haragudj, de ilyen oldalakkal csak birkák foglalkoznak...[/quote]


A kifizetésekről nincsen semmi hír, ez nem olyan hogy 2 nap után megoldják azt megy minden a megszokott rendben. Sok munka van vele míg találnak olyan céget ami megfelelő is.
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Milyen 2 nap??? Elindulás óta nem fizetett még senkinek....
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Boguli írta:Én vennék egy héliumos lufit, ráírnám hogy Libertágiá, aztán elengedném - és amikor már nem látom, visszamennék a gép elé és kitörölném az oldalt az életemből.
ezt még nem is láttam, de nagyon ott van Boguli! :lol: :good: :clap:
Kép
KraszneczZoli
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.04.23. 16:16
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: KraszneczZoli »

Üdv,

Én vagyok a "topicgazda". Több, mint 1 éve csináltam ezt a LibertáGiás dolgot, de jó néhány hete abbahagytam.
A topikindító hozzászólás nem az én munkám, csak bemásoltam máshonnan.

Bemásolnám a "LibertaGia magyar" Facebook csoportba tett írásomat (ez már saját!):

"Kellemes délutánt a csoportnak!

Sajnos 100%-os biztonsággal kijelenthetjük, hogy csaló a cég, tehát ez egy átverés!

A mai események:
Reggel többen - többek közt egy itteni csoportvezető is - elküldött egy Google fordítóval készített írást a cég hivatalos Facebook oldalára, amiben egységesen azt kérték a Magyar tagok, hogy lehessen a belső egyenlegből is KIT-eket vásárolni, valamint azt kifogásoltuk, hogy nem érkeznek meg a megrendelt bankkártyák és nem lehet kivenni a megkeresett pénzünket, tehát nem fizet a cég és így nem korrekt elvárnia a tagoktól azt, hogy külső forrásból pénzt fizessenek be (KIT-eket vegyenek).
Ezeket az üzeneteket válasz helyett egytől-egyig mind törölték! De nem csak ezeket!
Több olyan bejegyzés van ott, ahol 20-30-nál is több hozzászólás volt és az összes (!) kommentet törölték!
Reggel hét körül még megvoltak a fordítós beírások, 7 külföldi like volt az egyiken és néhány külföldi felhasználók által írt válasz. Az egyik például úgy szólt, hogy Litvániában is ugyanez a probléma. Erről van egy képernyőkép az itteni egyik bejegyzés alatt.
Tehát a cégnek nem számít a véleményünk és a problémánk, nem foglalkoznak az emberek felvetéseivel, panaszaival és csak a pénzünkre "utaznak"!
Ezt az is jól mutatja, hogy kötelezővé teszik a KIT-ek saját pénzből történő megvásárlását a munkához!

Gondolom nem gond, ha egységesen, a csoport nevében azt javaslom, hogy hagyjon fel mindenki a cégen belüli napi feladatokkal (tehát a kattintásokkal), mert csak az idejét pazarolja és a céget gazdagítja vele.
Július 1-től egyébként se lehet folytatni befizetés nélkül.

Szóval ami még fontosabb, hogy senki se vegyen saját pénzből KIT-eket, mert azzal csak kidobja a pénzét az ablakon!
De gondolom ezt nem kell kétszer mondani...

Újfent hozzátenném, hogy nagyon sajnálom azokat, akik saját pénzből rendeltek ASAP kártyát, ezeket az embereket sajnos megkárosította a cég minimum 30 euróval (9-10 ezer Ft) (ennyi volt a legolcsóbb kártya ára), mivel a kártyát sem kapták meg, nemhogy a LibertáGiás feladatokkal megkeresett pénzüket...!

Nekem ezek után már csak annyi kérdésem lenne, hogy mi lesz az itteni csoporttal, a közösséggel?
Továbbá mi lesz a céghez feltöltött személyes adatainkkal?
(Ez utóbbi nyilván "költői kérdés", hiszen senki se tudja biztosra)"
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Ez elég szomorú.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Sziasztok!
Pár olyan apróbb részletű információt közlök, ami a háttérirodában nincs benne a mostani helyzettel kapcsolatban, a kitekkel...!!!
Sok mindent olvastam az elmúlt pár napban a neten, csoportokban ezzel az áldatlan helyzettel kapcsolatban, véleményeket, nézeteket, találgatásokat, ebbe most nem szeretnék belemenni, és nem is foglalok mellette állást. Nem látok a dolgok hátterébe, nem tudom hogyan alakult ki ez a helyzet valójában, ki, vagy együttesen kik a felelősei neki, ezért nem is itélkezem.
Puszta tényeket, és lehetőségeket közlök, ami után mindenki úgy csinál, és dönt ahogyan jónak látja!
A régebbi tagoknak, akiknek fizetős csomagjuk van, és hamarosan letelik az első csomagvásárlástól számitva az 1év, azokra vonatkozik:
- Írni kell a Supportra olyan 2 héttel a csomag letelte előtt, melyben kéred, hogy újítsák meg a csomagot a belső egyenlegből /available balance/.
Ezt elbírálják, és ha jóváhagyják, azután a MEGÚJÍTÓ KIT CSOMAGDÍJJAT /Kit renovation/ a saját zsebből, külső pénzből be kell fizetni!
Booster-20 $, Silver-30$, Gold-60$, Platinum es Visionar-80$
EZ A DÍJ EGYSZERI ILLETÉK, NEM HAVIDÍJ!!!
Ezután aktiválják a következő 1 évre a csomagodat!
- A csomagod aktívan tartásához, és a jutalék jóváíráshoz viszont innentől kezdve havonta kell a csomagnak megfelelően fizetni a KIT-et!
Bronz- 4,99 NEM KÖTELEZŐ!!!
Booster-9,99
Silver- 19,99
Gold- 29,99
Platinum- 39,99
Visionary- 49,99
Az ingyeneseknek NEM KELL FIZETNI A KIT HAVIDÍJJAT!!!! VISZONT NEM ÉPÍTHET HÁLÓZATOT SEM, ELLENKEZŐ ESETBEN NEKI IS KELL FIZETNI!
JÚLIUS 1-től minden fizetős csomagban KÖTELEZŐ a kit csomag fizetése amennyiben a feladatokat akarjuk csinálni, és érte, és a csapat jutalék jóváirasát akarjuk!
- Amennyiben nem fizetjük ki, úgy nem tudjuk a feladatokat csinálni. A fiókot NEM FÜGGESZTIK FEL, az irodába be tudunk lépni, de mást nem tudunk csinálni, a Kit befizetési funkción kívül!
Amennyiben úgy gondoljuk, hogy mégis kifizetjük a Kitet, akkor onnéttől kezdve újból kapjuk a jutalékot a feladatok és a csapat után is.
MEGVÁRHATJUK, amig a cég elkezd fizetni, és utána újból nekivágunk, és kifizetjük a Kitet, és amikor elindulnak a kifizetések, is, akkor nem lesz probléma a Kit kifizetésével.
Mindenki el tudja dönteni, hogy milyen lehetőséget választ most!
Folytatja és befizeti a Kit-et, /ÉN EZT MOST NEM JAVASLOM!!!/ , vagy nem fizet most, ezzel együtt leállítják az irodája funkcióit, a Kit befizetési funkción kívül, és majd amikor a kifizetések elindulnak újból nekiállhat, amennyiben úgy dönt!!!
Én most nem fogom fizetni a KIT-et, amíg a kifizetések nem indulnak el!
A MÁSODFIÓKKAL TELJESEN MÁS A HELYZET, AZT NEM FELTÉTLEN ÉRDEMES FOLYTATNI, MERT ARRA TELJESEN MÁS FELTÉTELEK FOGNAK VONATKOZNI, MIVEL OTT CSAK KÜLSŐ PÉNZBŐL LEHET FELJEBB LÉPNI.
Jó hír viszont, hogy a cég nem szűnik meg, folytatja a munkát, és meg fog erősödni, a hirdetések mennek, a GiaGift is működik, ahová külsős emberek, bárki be tud regisztrálni és részt tud venni benne, és ez is hozzájárul a megerősödésükhöz. Vannak szóbeszédek internetes bank bevezetéséről is, de ezek nincsenek megerősítve! Elképzelhető, hogy nem kell sokat várni a kifizetés elindítására. Majd meglátjuk!
Mindenkinek kitartást, nyugalmat, türelmet, és sok boldogságot kívánok!
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Mostani helyzettel kapcsolatban....
Milyen helyzettel? Hogy nem fizet, csak pénzt szed be? Hogy csaló? Ezzel kapcsolatban mit kell közölni?
Szerintem felejtsd el az egészet... Egy hatalmas átverés, nem több.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Nem az majd akkor átverés ha már az oldal se jön be.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: LibertáGiá - NEM FIZET!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Szent ég....Kedves Kotnyeles,feljebb írták a bizonyítékokat hogy mekkora csaló ez az oldal, te mégis ágálsz mellette...Lassan már ott tartok, nem kifizetési bizonylatot akarok látni hanem még egy magyart rajtad kívül aki ezek után csinálja.Félelmetes ez a naivitás...Ez az oldal a büdös életben egy centet nem fog neked kifizetni! Már rég átírtam a címet is. Ha átparkolom Archívba még akkor is folytatni fogod a topic frissítését? Hisz a topicgazda rég lemondott róla, helyesen. Neked végülis mi a célod itt? Remélhetőleg nem balekokra vadászol...Meg se merem kérdezni mennyi pénzt buktál a sok maszlag miatt amit megetettek...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég