Homepage.exchange Csaló oldal

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Homepage.exchange Csaló oldal

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Regisztrációhoz katt ide!
Kép

Sziasztok!

Szeretnék bemutatni, egy viszonylag új, Német autoszörf oldalt. Angol nyelven is elérhető.
Az oldal fizet a szörfölésért és sok egyéb bónuszt is ad, valamint hírdethetünk is.
Regisztráció után kapunk 0,75 dollárt, 10 ezer banner kreditet és 250 percet, valamint 5 napra prémium tagságot.
Az oldal két részre oszlik. Az egyik a pont rendszere, a másik az idő rendszere.
A pontokat a ref.link hirdetése után kapjuk, az időt (percekben) értelemszerűen a szörföléssel eltöltött idő után.
A perceket pénzre válthajuk, a pontokat pedig prémium tagságra. Ha hírdetni szeretnénk, akkor azt is megtehetjük.
A prémium tagok korlátlanul szörfölhetnek, Ráadásul egyszerre két oldalon (fülön vagy ablakban), tehát minden duplán számít, mig a standard tagok naponta csak 300 percre vannak korlátozva. Ezért fontos a folyamatos prémium tagság fenntartása.
Szörfölési ráta standard: 75%
Szörfölési ráta prémium: 125%

Napi bónuszok:
100 leszörfölt oldal után 60 perc bónusz
250 leszörfölt oldal után 90 perc + 100 banner kredit
750 leszöröflt oldal után 120 perc + 250 banner kredit
1000 leszörfölt oldal után 180 perc + 250 banner kredit
2500 leszörfölt oldal után $0.02 + 500 banner kredit.

Naponta tehát összesen 2 cent, 450 perc és 1100 banner kreditet kapunk pluszban!
A bónuszok nem automatikusan aktíválódnak, hanem neked kell minden nap a szörfölés befejezésekor aktíválnod.
Ezt az "APOINTS/BONUS/DAILY BONUS" menüben teheted meg!

A kapott és összegyüjtött perceket pénzre válthatjuk. Változó az átváltási arány, az elmult napkoban 1000 perc 0,084-0,099 dollár között mozgott.
5000 összegyüjtött percet lehet pénzre váltani. Minimális kifizetés 7,5 dollár paypal számlára!

Pontokat gyüjteni a ref. linkükkel lehet. 1 ip-ről érkező vendég után 2 pont kerül jóváírásra. Minden második órában a látogatás megismételhető, mert ujra megkapjuk a 2 pontot. (1ip/2óra)

Referráltjaink szörfölése és vásárlásai után 25%-ot kapunk.

Legegyszerűbb autoszörfön hirdetni. Minden hirdetési forma megengedett! Én a hitleapot használom. Naponta csak ezzel az egy autoszörffel összejön 4500-6000 pont.
Prémium tagságot lehet vásrolni akár naponta is. Pont egyenlegből és perc egyenlegből is.

12 órás prémium tagság 4000 pont
1 napos prémium tagság 8000 pont
1 hetes prémium tagság 45.000 pont
1 havi prémium tagság 150.000 pont

Vásárolható idő is a pontokból
125 perc 4000 pont
250 perc 7000 pont

Valamint banner kredit
10.000 banner kredit 500 pontért váltható át.

Hírdetéseket ha feladunk, akkor minden megjelenésért 15 másodpercet von le az egyenlegünkből. Természetesen a hirdetésünk is 15 másodpercig fog megjelenni.
(prémium tagok 125%-ot kapnak a szörfölésért, standard tagok 75%)
Hírdetés feladását nem részletezném, hiszen pénzkeresetre vagyunk kihegyezve, de ha valakit érdekelne a későbbiekben, akkor azt is szívesen leírom. Egyébként a hitleaphoz hasonló a menete, ha ez mond valakinek valamit.

Regisztrációnál csak egy létező e-mail címet kell megadnod, valamint egy jelszót.

Kép

Katt a "CREATE ACCOUNT" feliratra, ami az oldal alján található
A felugró ablak kitöltése után katt a "SIGN UP-ANMELDEN" feliratra és máris beléphetünk.

Kép
Kép

Új kereseti lehetőséggel bővült az oldal. EARN/Paidbanner menüben jelenleg 60-70 kattintható banner található, ami után perceket kapunk.
A bannerokat lehet egymásra nyitogatni, nem kell megvárni hogy a számláló lejárjon és akkor megnyitni az ujabb bannert.
Célszerű mind az 5 bannert lekattintani egyszerre, majd ha lejárt mindenhol a számláló bezárogatni, ezekután frissíteni az odalt és ujra lekattintani az 5 bannert. Másik érdekessége ennek a szekciónak, hogy minden banner mellé oda van írva, hogy mennyi idő után frissül. Ez azt jelenti, hogy egy bannert naponta több alkalommal is lekattinthatunk.

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Divergent 2015.04.05. 07:50-kor.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: nadint »

A baj azzal van, hogy ilyen, és még másforma intő jel is található rajta

Kép
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Kedves nadint! Ezt az oldalt honnan kotorásztad össze? Milyen egyéb más intő jelek vannak? Légyszíves konkrétumokkal lehuzni az oldalt, nem kétértelmű megjegyzésekkel.. Ezen az oldalon minden hírdetés megengedett, ezért az adblock plus használata nem számít csalásnak. Én használom is, hogy ne lassítsa a böngészőmet és a gépemet.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: nadint »

Sajnálom, hogy azt nem fényképeztem le, de egy adóhatósági határozat is volt, amely a reklámozott oldal működésének 90 napos betiltásáról szólt.
Aki használja az oldaladat az találkozni fog hasonlókkal, nem csak én.
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Azzal az oldallal máshol is találkoztam. Az olyan oldalok sportfogadással kapcsolatosak és nálunk magyaroknál van letiltva. Egyébként az csak figyelmeztetés annak aki felrakta a hirdetést, nekünk nem jelent semmit. Az adblock használatával én nem látok egyetlen hirdetést sem, csak a számláló és a szörfölési adatok látszanak egész nap.
Kérdezni szeretném, hogy miért nem kapok értesítéseket, ha erre a topikra érkeznek uj bejegyzések? Minden más feliratkozott topiknál ilyen gondom nincs. A beállításaim a fiókomban rendben vannak, értesítést mégsem kapok.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nézd meg a fórum alján kék kiemelésben mit ír.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Leiratkozás a témáról és hozzáadás a kedvencekhez, tehát elvileg felvagyok iratkozva, mert olyan menüpont nincs, hogy feliratkozás. Az bevan jelölve a profilomban a beállításoknál.Hoppá, most érkezett meg az összes értesítés. Hiba valószínüleg a g.mailnál volt.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én most kaptam értesítést. Esetleg lehet azért nem kaptál, mert itt voltál a témában akkor, amikor érkezett a hozzászólás.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Boguli írta:Ez egy annyira tökéletes leírás, hogy nem tudok ellenállni az oldal kipróbálásának... :good:
Köszönöm a regisztrációdat és köszönöm mind a másik kilenc embernek is! Kép
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Szia ment egy reg! Meglepödtem már 52 hirdetés lement és a gépem észre se veszi :?
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ha majd lesz időm én is megnézem már. :P
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Nekem ez a adblockolás nem megy :innocent:
mindent adblockoltam de a surf nem adblockos viszont a neo jelzi adblock :unsure:
Kép
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Divergent »

ferikekingus írta:Nekem ez a adblockolás nem megy :innocent:
mindent adblockoltam de a surf nem adblockos viszont a neo jelzi adblock :unsure:
Az adblockban alapból nincsenek benne mindazon dolgok, amiket az autoszörfben tiltani kellene, az adblock csak a legismertebb spam és hirdető oldalakat blokkolja. Ezét magadnak kell beállítani a blokkolandó elemeket. Például ha egy oldalt ami dugig van hirdetéssel, akkor katt jobb egérgmobbal és az előugró menüből válaszd a blokkolható objektumok megjelenítését és azon belül válogathatsz mit szeretnél tiltani. Ha pedig olyan ptc vagy bux oldalt blokkol, amit te nem szeretnél, akkor a piros adblock táblán válaszd a tiltás ezen az oldalon, vagy tiltás csak ezen az oldalon lehetőséget. Én amikor telepítettem az adblockot, töröltem a "gyári" oldalakat és létrehoztam egy saját adatbázist.
Ha esetleg bővebb infóra lenne szükségetek, keressetek rá a neten, jobbnál jobb és hasznos leírásokat találhattok e programról.
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Divergent »

ferikekingus írta:Szia ment egy reg! Meglepödtem már 52 hirdetés lement és a gépem észre se veszi :?
Köszönöm a regidet. Látom szépen haladsz. :clap: Pillanatnyilag nálam 300 szörfölt oldalt mutat amit eddig teljesítettél. Ha bírja a géped, akkor két ablakban futtasd és ha megvan a 2500 oldal ne felejtsd el lekattintani a napi bónuszokat!!!
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Heti kereset:
Kép

Egy kis statisztika:

Kép
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

sziasztok.
1309 oldalnál leállt és azt irja nincs több hirdetés
akkor ennyi? :? Azt hittem korlátlan
Kép
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Nyitva kell hagyni a böngészöt, mert magától ujra elindul. Nem feltétlenül a hirdetések foggytak el. Üzemzavar esetén is ezt az üzenetet írja ki.
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

További bonuszokra bukkantam!!!!!!

Apoints/Bonus- One Time Bonus

One Time Bonus 1

After visit 500 Sites: 12 Hours Premium Account

One Time Bonus 2

After visit 2500 Sites: 100 Minutes Bonus

One Time Bonus 3


After visit 5000 Sites: 1 Day Premium Account Bonus

One Time Bonus 4

After visit 10000 Sites: 200 Minutes Bonus

One Time Bonus 5

After visit 20000 Sites: $ 0,50 + 50000 Bannerviews Bonus



És tovább is van nem mondom :PP


Továbbá Apoint munkák vannak:

1: Youtuben létrehozni egy 30 perces videót ami vonza illetve bemutatja a homepage müködését.

2: Blog létrehozzása minimum 300 szó! Aktivnak kell lenni az adott hónapba a blogon hogy a jutalmat megkapjuk!

3: Forumpost: Népszerű forumokon kell bemutatni a homepage müködését, minimum 100 szó és max. heti 10 hozzászolás.

4: Socialpromo: Homepage ismertetése közösségi oldalakon, postai email rendszeren max 10 hetente

5: Banner készités: angol, német, francia, olasz, spanyol és orosz nyelven. Ha a banner bekerül a promok közé akkor jutalom jár. Formátum: 486x60 - 234x60 - 125x125 - 88x31 - 120x600 - 728x90

6: Splashpage grafikák :? Splashpage angol, német, francia, olasz, spanyol és orosz nyelven. Formátum: 760x690
Kép
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Lenne egy kérdésem hogy lehet a perceket átváltani?
Kép
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés)

Hozzászólás Szerző: Divergent »

"Changes" menü,(fent), azon belül "Min2Cash", majd a jobb felső sarokban lévő csuszkával beállítod, hogy hány percet szeretnél pénzre konvertálni, majd katt a "Change-Now" feliratra. Automatikusan hozzá adja a meglévő egyenlegedhez és a lap legalján láthatod is a tranzakciót.
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés) + PTC

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Új kereseti lehetőséggel bővült az oldal. EARN/Paidbanner menüben jelenleg 60-70 kattintható banner található, ami után perceket kapunk.
A bannerokat lehet egymásra nyitogatni, nem kell megvárni hogy a számláló lejárjon és akkor megnyitni az ujabb bannert.
Célszerű mind az 5 bannert lekattintani egyszerre, majd ha lejárt mindenhol a számláló bezárogatni, ezekután frissíteni az odalt és ujra lekattintani az 5 bannert. Másik érdekessége ennek a szekciónak, hogy minden banner mellé oda van írva, hogy mennyi idő után frissül. Ez azt jelenti, hogy egy bannert naponta több alkalommal is lekattinthatunk.

Kép
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés) + PTC

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Újabb kifizetés történt.

Kép
alexinho23
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.04.30. 11:55
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés) + PTC

Hozzászólás Szerző: alexinho23 »

https://www.youtube.com/watch?v=XIY74PU ... e=youtu.be

itt egy másik ez mobilra alkalmazás , nekem működött letöltés után beírtam az invite kódot BF87136 és megkaptam a 10 dollárt 100%work ez megéri
singular
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.08.11. 02:51
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés) + PTC

Hozzászólás Szerző: singular »

Sziasztok!

Csináltam hozzá egy részletes leírást, mely innen letölthető pdf formátumban.

Akinek további kérdése merülne fel ezzel kapcsolatban, az keressen priviben!

Azért nem minden rózsás az oldallal: a kikérés után 3-5 hétre fizet, mert kézzel ellenőrzik,hogy nem csalunk-e. Amennyiben fizet, akkor ez nem is baj, mert folyamatossá tehető a kifizetés a folyamatos munkával, de ha nem fizet,akkor 3-5 hét, mire kiderül.
singular
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.08.11. 02:51
Kapcsolat:

Re: Homepage.exchange (Passzív pénzkeresés) + PTC

Hozzászólás Szerző: singular »

Amióta az első kikérést elindítottam, a következők történtek:
- Leállították a percek pénzzé történő átváltását;
- folyamatosan emelték a prémium díjait, már nem fenntartható a napi bónuszokból a prémium tagság az első hónapban sem;
- A ref linkre történő kattintással vásárolható prémium tagság is háromszorosára emelkedett (egy havi tagság 100.000 apoints-ról 300.000 apoints-ra nőtt);
- megtörtént a második kikérés, az első kifizetése még mindíg pendingben van;
- A vállalt 3-5 hetes fizetési határidőre nem küldte a pénzt, erre írtam a supportnak. A választ 48 órán belülre ígérték, már eltelt 10 nap, válasz sehol;
- időközben eltűnt az oldal;

Szerintem ezek után minősítsük az oldalt scam-nak (lévén, hogy már nem is létezik)!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég