Bitcoin Income

Halott, már nem működő pénzkereső programok
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Ez nem egy kattogtass BTC-ért oldal, ez 1 teljesen passzív BTC-s oldal, ugyan itt be kell fektetni. Nekem elég hitelesnek tűnnek, valódi cégről van szó ráadásul, nem csak 1 honlapról tulajdonos és minden nélkül. A lényege annyi, hogy te befizetsz ők adnak 1 bizonyos kamatot. (miközbe ők kereskednek a pénzeddel és ennek a többszörösét keresik vele de mind1:D )
3 fajta csomagjuk van nekik:
az első: napi 3% kamat 10 napos lekötési idővel
2. napi 4% kamat 60 napos lekötési idővel
3. napi 5%-os kamat 180 napos lekötési idővel.

Én fektettem már be 1-szer(anélkül meg se osztanám..) 10 nap lejártával kikértem és ki is fizetett kb 1-1.5 órán belül. Azóta befektettem újra, és kamatozik szépen naponta meg lehet nézni mennyit.
Ezen felül be lehet állítani 1 olyan opciót is, hogy a kamatot amit kapsz egyből számlára tegye(ha nem bízol az oldalra így mindennap ki tudod kérni), vagy pedig bennhagyod a befektette összeg mellett, így kamatos kamattal többet keresel a 10 nap végén.
Ha érdekel és kipróbálnád, hajrá: Min befektetés: 0.001 BTC
reg link: https://bitcoin-income.com/?ref=kaszanova
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Köszönöm mindenkinek aki alám regisztrált, remélem ti is megtaláljátok itt a számításaitokat, én már közel 1.000.000 satoshit kerestem, nektek ennél csak többet kívánok !
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Az oldal még mindig működik, nekem most per pill naponta 70.000 satoshit hoz, szerintem az egész jó, ha azt vesszük hogy nem csinálok érte semmit, persze aki merészebb/gazdagabb és többet fektet be az jóval többet is keres ennél :)
Szerintem 1 próbát megér mindenkinek, én félek az ilyen invest oldalaktól, de ez elég hitelesnek tűnik.
reg link: https://bitcoin-income.com/?ref=kaszanova

Köszi még1-szer mindenkinek aki eddig is alám regelt :)
BrutalArmy
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.09.20. 21:15
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: BrutalArmy »

most nem fizetett 2-3 napja a blockchain api lassusaga miatt.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

De mostmár fizet? :)
BrutalArmy
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.09.20. 21:15
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: BrutalArmy »

Mivel mèg mindig tart a blockchain api ügye ezèrt mèg mindig nem.. majd kiderül mi lesz ezutàn.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Sajnos én sem kaptam még semmilyen fizetést se, de elméletileg ez a blockchain miatt van, nekem se kifele se befele nem megy pénz blockchainba, se innen bitcoin income-ból se máshonnan :( remélem lassan megcsinálják már végre 3-4 napja szar már :(
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Én most megpróbáltam újra kikérni 1 összeget, meglátom ez megjön-e, ha ez megjön akkor cancel-ezem a másikat és kikérem újra, mert közbe 1-1 oldaról kapok pénzt blockchainra, de máshonnan még mindig nem. Rákérdeztem másik oldalon azt mondták elvileg már működik rendesen a blockchain, de ha az API-t használja az oldal lehetnek még problémák vele, mihelyt kapok kifizetést szólok, hogy mi a teendő!
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Az lenne a kérdésem az oldalra regisztrálóktól, hogy azok akik elmúlt kb 4-6 napba kértek ki az oldalról kaptak kifizetést?, mert ugye meghalt a blockchain api-ja de azóta már elvileg működik, legalábbis más oldalakról kapok illet utalni is tudok pénzt, nem tudom ti hogy vagytok vele?
mert ha senkinek se fizet akkor nem buzdítok embereket arra értelem szerűen hogy fektessenek be, mivel nem tudom hogy az api miatt van-e ez vagy az oldal miatt (habár a kamatokat az accra meg fizeti...)
Köszi a válaszokat!
(én írtam a supportnak ha válaszolnak közlöm veletek!)
BrutalArmy
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.09.20. 21:15
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: BrutalArmy »

a kamatokat azt fizeti, viszont én sem kaptam mar 4 napja kifizetést.
szerintem ez az oldal mar nem fog fizetni. köszönhető a blockchainnek, van mire fogni az oldalnak hogy miért nem fizet.
Chat-en a supportos se tud válaszolni mert mindig azt írja hogy előttem vannak vagy 20-an.
E-mailre sem válaszolnak.
Szerintem felejtős.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Hát remélem nem lesz igazad, mert akkor elég sokat bukok rajta, és sajnos mások is:(
Azért amíg nem változnak a dolgok:

SENKI SE FEKTESSEN BE ÚJRA! :!:
BrutalArmy
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.09.20. 21:15
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: BrutalArmy »

Az a helyzet hogy irtam a blockchainnek ès ők azt irtàk hogy az api problèma màr megoldòdott.
A Pènz is megèrkezett a megfelelő helyre, ami igaz mert ellenőriztem tènyleg megkaptàk.
Viszont a bitcoin-income accountomon mèg mindig nem làtszik a befizetès. Se befele se kifele nem megy a pènz. SCAM.

Sajnàlom mert nekem is bent ragadt a pènzem..

Senki ne fektessen be erre az oldalra!!!
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Én ma hajnalban elindítottam a kikérést, majd meglátjuk mi lesz. Lehetségesnek tartom hogy a bitcoin ára felszökött annak is köze van a dologhoz, gondolom bent tartják a pénzt míg csak lehet, és kicsit késve fizetnek (remélhetőleg). Bár a befizetést akkor is el kellett volna fogadniuk. Na majd kiderül.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Error: please cancel your request and try to make another one. Make sure that your Bitcoin address in an account is correct.
??
BrutalArmy
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.09.20. 21:15
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Income

Hozzászólás Szerző: BrutalArmy »

Már nem kell velük foglalkozni. Bent ragadtak a pènzek. Csaló banda.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég