Mikunu - Nem működik !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
yukikun
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015.06.04. 13:28
Kapcsolat:

Mikunu - Nem működik !

Hozzászólás Szerző: yukikun »

Sziasztok! Egy új, magyar fejlesztésű alkalmazást szeretnék bemutatni, amivel pénzt is kereshetsz! (én pár hét alatt 3000 forintnál járok) Ez nem más, mint a Mikunu alkalmazás! :D

Hogyan is mükődik?

Ugye ti is szoktatok boltba járni, vásárolni? EZ a kis program tulajdonképp erre épül. Minden nap frissül valami termék, amit ha vásárolsz, és lefényképezed a blokkod, elküldve Mikunu alkalmazáson keresztül 20 forinttól kezdődöen a határ a csillagos égig kapsz vissza x forintot! Tusfürdő, rágó, chips, minden fajta megtalálható itt! Egy próbát megér, nem? ;) Kifizetés Paypalra de akár kikérheted a bankkártyádra is! kifizetés már 1500 forinttól :D

Telepítés: https://play.google.com/store/apps/deta ... unu.mobile
Miután feltelepült, ref kódként kérlek adjátok meg az enyémet: T0143D
Kódért ti is kaptok 150-300 ft körüli összeget, és én is! :)

Véleményeket, meglátásokat szívesen várok az appal kapcsolatban! :DD

Update: Addig is beszéljen pár kép :roll:
Csatolmányok
2015_06_3.jpg
2015_06_2.jpg
2015_06_converted.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.08.25. 20:02-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Mikunu- Keress pénzt Androidon!

Hozzászólás Szerző: diebeni »

nekem az lenne a kérdésem h a blokkon amit feltöltesz róla csak annak a terméknek lehet szerepelni-e vagy akármi másnak is ? meg látom pl rauchbol 1 után visszajön 150ft ha pl veszek belőle 10et akkor megkapom a 10x150ft vagy egy kupont csak 1 db termékre lehet használni ? remélem érthető :D
yukikun
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015.06.04. 13:28
Kapcsolat:

Re: Mikunu- Keress pénzt Androidon!

Hozzászólás Szerző: yukikun »

Érthető persze :D A blokkon lehet más is, csak arra figyelj(etek), ami éppen akció az appban a blokkon látható legyen, ha meg hosszú a blokk, hajtsátok félbe, hogy látszódjon, a lényeg az áru neve, illetve blokk alján a dátum ;)

Amúgy kupon függő. Volt már olyan, hogy valamit fel lehetett használni kétszer, de már nem emlékszem mi volt az, bőség zavara :D de a legtöbb egyszeri alkalom, aztán lehet változtatnak rajta. 1x már fel lehetett használni kétszer. :)
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Mikunu- Keress pénzt Androidon!

Hozzászólás Szerző: diebeni »

yukikun írta:Érthető persze :D A blokkon lehet más is, csak arra figyelj(etek), ami éppen akció az appban a blokkon látható legyen, ha meg hosszú a blokk, hajtsátok félbe, hogy látszódjon, a lényeg az áru neve, illetve blokk alján a dátum ;)

Amúgy kupon függő. Volt már olyan, hogy valamit fel lehetett használni kétszer, de már nem emlékszem mi volt az, bőség zavara :D de a legtöbb egyszeri alkalom, aztán lehet változtatnak rajta. 1x már fel lehetett használni kétszer. :)
köszi . ment egy reg :D kár h csak egyszer lehet már megörültem h a 400ftos redbullt 280ér ihatnám állandóan xD
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Mikunu- Keress pénzt Androidon!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na azt hiszem ezt a progit kerestem mar jo ideje :D
Talan 2 *meg a tvben is lattam rola a reklamot de mindig elfelejtettem a nevet, aztan mar vagy egy hete nem is lattam a reklamot sem :) Koszi hogy megtaltad, ezert megy egy reg... ;)
yukikun
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015.06.04. 13:28
Kapcsolat:

Re: Mikunu- Keress pénzt Androidon!

Hozzászólás Szerző: yukikun »

Köszi srácok! :) Remélem lelitek annyira örömötök benne mint én. Szerintem sokáig fennmarad a piacon, illetve kezdőtökéje is lehet az appfejlesztő teamnek, mert azért tv2-n reklámozni főmüsoridőben....háááát :)
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Mikunu- Keress pénzt Androidon!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Szia.
Kaptál már kifizetést?
Milyen gyorsan fizet? :)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Mikunu- Keress pénzt Androidon!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

működik még?
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Mikunu- Keress pénzt Androidon!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Szerintem nem. A fiókba sem enged be, mást sem. 2016 év eleje óta kb halott az ügy. Lehet nem érte meg nekik csinálni.

Volt egy gyenge pontja, a magyar ember élelmes stb

-minden meghívott után adott 300 Ft-ot a meghívónak a meghívott legelső kuponos vásárlását követően (a meghívottnak 150-et a regisztrációért),
-ennek az első vásárlásnak akár egy túró rudi is megfelelt, mert elég gyakran volt pöttyös túró rudi kupon.
-így ha egy héten minden nap vettél egy pöttyös rudit és az új meghívottaid feltöltötték a blokkot, az egy dolog, hogy ők megkapták a 150-et (meg egy kis aprót a rudiért, 20 forintot talán), de a pláne az volt, hogy te így 5*300 = 1500 forinttal gazdagodtál.
-e-mail címet nem olyan nehéz regisztrálni, ip-t nem figyelt, szóval...
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Mikunu- Keress pénzt Androidon!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

akkor kuka...xD
yukikun
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015.06.04. 13:28
Kapcsolat:

Re: Mikunu- Keress pénzt Androidon!

Hozzászólás Szerző: yukikun »

Sajnos nem mükődik. 1x fizetett 5000 körül, én anno még betudtam lépni, volt benne 1500 forint, de azt mai napig nem lett kifizetve. Talán egy éve kérvényeztem... :no: Maga az ötlet jó, külföldön vannak appok, amik így müködnek és jól, ár hogy nálunk megbukott. Pedig tévé reklámra is költöttek :DD
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég