HyperAntivirus - Valőszinüleg nem fizet

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

HyperAntivirus - Valőszinüleg nem fizet

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Hali.

Két napja találtam rá erre az oldalra(programra), ami kifejezetten érdekes lehet :?
A neve hyperantivirus.
Link:
http://www.hyperantivirus.com/?id=gdEYd1AAdkbkffEx

A lényege annyi hogy beregisztrálunk, egyszerü regisztráció email, jelszó és ennyi. Kiválasztjuk hogy az ingyenes licenszet akarjuk használni, és letöltjük az antivirust.

Ha már feltelepitettük már elméletileg kereshetjük is a pénzt. Még annyi teendőnk van hogy megosztjuk az oldalt 10 különböző közösségi portálon.Ez egyszeri munka.
Az oldalnak van erre külön listája, amiben minden benne van.
Mivel gondolom nem sok embernek van 10 közösségi oldalon felhasználója, vagy csak nem akarja ott megosztani, ezért javaslom a Blogspoton létrehozni egy fiókot, azon belül 10 blogot és mind a 10 en megosztani. , ha már megosztottuk annyi a teendőnk hogy rákattintunk a linkre a blogon és már elis mentette az oldal a megosztást.

A pénzkereset az oldalon függ attól hogy miótta telepitetted fel az antivirust,és hogy hány linket osztottál meg. A pénzt akkor is kapod hogyha nincs bekapcsolva a számitógép.
A keresetről annyit hogy sok mindent olvastam, 60 centet, 50 centet, az oldal 40 centet ir, tapasztalatom szerint nagyjából ehez van a legközelebb, 30-40 cent naponta, ami nem rossz azért :good:
Amit a programról tudni kell, hogy megbizható, napok ótta futtatom és nem lassitja a procit, és semmiféle kárt nem okozott, az oldal kinál egy ilyen garanciát is, hogy akinek a gépét megtámadják a virusok miközben a programot futtatja 10 ezer dollár jutalékot is kaphat kártéritésként.

Refjutalék az 60 cent után amit a reff keresett 10 cent elméletileg.

Van tagság is, ami a keresetet növeli, és egyben licensz is a virusirtóhoz. Az ingyenes 30 napig tart, nemtudom hogy utánna mi történik, de az egyenlőre a jövő.

Kikérési minimum:
Paypalra 3$
Paxumra 2$
Bitcoinra 0.003 BTC
(ami 0.7$-nak felel meg).

Az oldal elméletileg PayPalból nem von le, Paxum kikérésnél 1$ a withdraw fee, bitcoinnál 0.0003BTC ( 7 cent).


http://www.hyperantivirus.com/?id=gdEYd1AAdkbkffEx

Ha bárkinek bármi kérdése van jöhet :)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaiusz 2015.06.25. 19:08-kor.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: HyperAntivirus

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Csak hogy senki ne ilyedjen meg, van egy bizonyos késés a jutalék megkapásával, vagyis kiirja hogy mennyi pénzt kaptunk de azt nem lehet azonnal kikérni, van benne egy 24 órás késleltetés.
Ma este, vagy holnap kikérek egy fizetést bitcoinra lássuk fizet-e.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: HyperAntivirus

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Valamiért leállt és nem jön a pénz, pont mikor pár cent hiányzik... :?
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: HyperAntivirus

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Irtam a supportnak, 1 nap múlva válaszolt,és megoldotta a problémát, jóváirta az elmaradt napokat, igy ma igényeltem is a kikérést Bitcoinra, és kiváncsian várom mi lessz belőlle :clap:
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: HyperAntivirus

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

3nap alatt semmi.
Ez igy kuka :bad:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: HyperAntivirus - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Ha megkérdezted volna 11. -én, én már akkor megírtam volna neked. Ezekben semmiféle ésszerűség nincs, ez egy hülyeség.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: HyperAntivirus - Mégis fizet?!

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Őszintén szólva meglepődtem, de 6 nap után megkaptam az első kifizetésem :D

Kép

Vagy levontak 8 centet vagy csak az árfolyamváltozás, mondjuk a blockchain problémái is okozhatták a késést, vagy nemtudom, de nekem már megérte :no:
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: HyperAntivirus - Mégis fizet?!

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Változtak a kikérési feltételek, vagy egy paxum számlát kell csatolni a számlánkhoz ha ki akarunk kérni vagy upgradelni kell, elméletileg ennek az az oka hogy a cég nem szeretné ha ugyanaz az ember többször regisztráljon.
A paxumról annyit kell tudni hogy kéri a személyes infóinkat, mintha a paypalt kellene verifikálni, ami nekem már nem biznisz :bad:
Nem fogok paxum számlát csinálni, ha valakinek van esetleg megpróbálhatja, a legolcsóbb licensz pedig 26 dollár, 1 évre van. Szóval én búcsúztam is az oldaltól, köszönöm azt az 1 dolcsit :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég