King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - már fizetett is

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Az elmúlt napok negatív történései miatt én is úgy látom, hogy sok mindenre ezen az oldalon már nem számíthatunk. A jövőben is figyelemmel kísérem az oldal sorsát, és az esetleges pozitív változásokról beszámolok. A leírásból a ref linkemet kiveszem, de ha valaki szeretné, hogy a sajátját betegyem helyette szíveskedjen üzenetet küldeni.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Nemhogy javulna, inkább további zavarok az oldal használatával kapcsolatban. Néhány perce kaptam egy emailt az admintól, hogy magyarázzam meg amit az üzenőfalra írtam. A furcsaság ebben az, hogy nagyon régen írtam az üzenőfalra, akkor is csak a szponzoromnak, és abban soha nem írtam az oldal működésével kapcsolatban. Más magyar felhasználótól én is olvastam az üzenőfalon olyant ami esetleg sértő lehet az adminra nézve. Érdekelne más is kapott hasonló emailt?
firkula
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.04.15. 19:47
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: firkula »

igen nekem is jött meg a többi oldal használónak pár perce olvastam a chaten.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Az admin az imént írta chaten hogy véletlenül küldte el mindenkinek az email-t. Tippem az van hogy eredetileg kinek szánta mert nem látom megjelenni a szokásos beírásait az illetőnek. Azt nem tudom jól értettem -e hogy most 2 napot otthon van, Mielőtt 3 hétre visszamegy a kórházba. :innocent:
firkula
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.04.15. 19:47
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: firkula »

na azt hiszem az admin berágott rám 1 kicsit mert le mertem írni hogy az oldal 1 csaló és hogy nem fog fizetni senkinek se, meg ha a chaten tud lógni akor jó lenne ha válaszolna az üzenetekre is.
A pénzt már nem kapom meg de legalább idegbeteggé tettem :XD:
firkula
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.04.15. 19:47
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: firkula »

nagyon ki akaszthattam mert szép nagy piros betűkkel új infót tett közzé a fő oldalon nem sokkal azután hogy be írtam a chatre, és a minimum kikérés is 30$ lett :bad:
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

A kifizetésre vonatkozó változásokkal az eredeti leírást módosítottam
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Érdekes ma olvasgatni a chatfalat (nem veszem véresen komolyan az oldalt, de komolyan érdekel a sorsa)..Az admin jelen van folyamatosan. Valaki rákérdezett hogy fizet-e az oldal, admin rögtön válaszolt hogy 40 nap alatt 150 kifizetést teljesített az oldal, illetve aki most akar kikérni ( 30$ ugye a minimum :no: ) az 1 órán belül ki lesz fizetve... :DD

Továbbá bárki ír az Ask admin gomb alatt, az 15 percen belül választ kap, mert ő ÁLLANDÓAN jelen van...Elvileg a 30 $ minimum csak ideiglenes megoldás...És további műtétsorozatokra megy majd (könyörgöm akkor minek indított oldalt?) Egymást ütik a szavai, nem tudom mit akar, de egy darabig még figyelgetem...Szép csendben...
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

A mai fizetési napra összegyűjtöttem a 30 dollárt és ki is kértem. Sok reményt nem fűzök a kifizetéséhez. A fejleményekről majd beszámolok.
Fules79
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.29. 15:01
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: Fules79 »

Sziasztok!


Gondoltam ezt megosztom veletek.

Az imént az oldalon valaki ismét beírt, hogy átverés az oldal. Xuantu leírta, hogy volt egy kizárt személy, akit kifizettek.
Na ezen jót mosolyogtam, ugyanis én voltam a kizárt személy és valóban kaptam az email címemre egy paypal-es kifizetést, aztán megkaptam, hogy felfüggesztették az utalást, aztán pár perc múlva újra a kifizetésről jött üzenet. Pénz viszont nincs a paypal-es számlán. Úgy voltam vele (és ezt az oldalon is megírták), hogy újra regisztrálok és teszek egy tesztelést, de őszintén szólva nem sok reményt fűzök hozzá. Szerintem csak pár embernek fizetnek.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem is értem miért kínlódtak amúgy ezzel az oldallal. :rofl:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Ne haragudjatok, de ennyit szenvedni egy oldallal miért éri meg nektek? Több energiát beleöltök, mint amennyit az egész ér.
firkula
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.04.15. 19:47
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - óvatosan az oldallal

Hozzászólás Szerző: firkula »

az aki a chatre írt egy ismerősöm volt csak hogy egy kicsit megkavarja az álló vizet, én már rég nem használom az oldalt mióta az adminnak le írtam a véleményem.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - másodszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Meglepetésemre a pénteken kikért 30 dollárt hozzátéve az azóta keresett 3,79 dollárt, 1,58 dollár levonással a mai napon az admin kifizette.

Remélem ez azt jelenti, hogy a jövőben valamennyi regisztrált hozzájuthat a keresetéhez. Jelenleg nem a saját gépemen vagyok, de még az este folyamán felrakom a kifizetés bizonyítékát, és a topickba visszahelyezem a ref linket.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - másodszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Itt a mai kifizetés bizonyítéka:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lucipapa 2015.11.17. 17:49-kor.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - másodszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Lucipapa írta:Meglepetésemre a pénteken kikért 30 dollárt hozzátéve az azóta keresett 3,79 dollárt, 1,58 dollár levonással a mai napon az admin kifizette.

Remélem ez azt jelenti, hogy a jövőben valamennyi regisztrált hozzájuthat a keresetéhez. Jelenleg nem a saját gépemen vagyok, de még az este folyamán felrakom a kifizetés bizonyítékát, és a topickba visszahelyezem a ref linket.
Gratulálok a kifizetéshez. :good:
Én megvettem belsö egyenlegböl a legkisebb tagságot. Meglátjuk mi lesz belöle.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

A hétvégén újra elértem a minimum kifizetési összeget, amelyet természetesen ki is kértem.
Rendben meg is érkezett.
Kép

Köszönöm a segítséget az alám regisztráltaknak
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Lucipapa írta:A hétvégén újra elértem a minimum kifizetési összeget, amelyet természetesen ki is kértem.
Rendben meg is érkezett.
Kép

Köszönöm a segítséget az alám regisztráltaknak
Grat :) neked hogy jön össze ilyen gyorsan?Nekem valahogy nem akkar, pedig van tagságom is a legkisebb :?
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Valóban 12 nap alatt jött össze. Ehhez kellett napi 1000 - 1200 kattintás, 3 nagyon jól dolgozó ref (közte Te is), illetve olyan beállítás, hogy 80 % megy kreditre és csak 20 % a feltett oldalra, a krediteket pedig ha megvan 1000 azonnal átváltani pénzre.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Tényleg szép, gratula!

Kíváncsiságból benéztem ma megint és lám, 90% már a minimum Auto assign - nincs tagságom, nem tudom nálatok változott-e.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Már nem $10 ki lehet kérni? a föoldalon mintha ezt irná. max $30 kérhetsz ki 1 nap, ha jó értelmezem
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Állítólag 10 dollár lesz a minimum kikérési összeg de, hogy mitől az még nincs fent a főoldalon. Jelenleg még 30 dollár az összeg.

A jövőben én is lassabban fogok haladni, mert 30-án lejár a prémiumom, és azért annyira nem bízom az oldalban, hogy újból befizessek.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Amugy a legnagyobb tagságnak mennyi elönye van? több pénzes kulcsot kapsz? :?
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Igazából nincs előnye. A ref kattintásoknál van 20 % plusz, illetve az alattam második ref kattintások után van 10 %, Ráadásul úgy nem, hogy nekem a 20 dollárt a tagságra kétszer vonták le a keresetből, így 40 dollárba került. Hiába reklamáltam több napon keresztül, ezen nem változtattak.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Fontos információ! Az oldalon a következő fizetési nap december 12. Decemberben csak ezen az egy napon lesz kifizetés
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Már harmadik napja nem működnek a legfontosabb gombok az oldalon. Többek között nem lehet kreditet pénzre váltani, a megszerzett kulccsal ládát kinyitni, adminnak az oldalon keresztül üzenni stb. A jelenséggel kapcsolatban az admin sem a küldött üzenetekre, sem a chatba írt kérdésekre nem válaszol. Ahogy a bejegyzésekből kiolvasom a felhasználók többsége - én is - minimálisra csökkentette a kattintást és kivár. Elvileg a mai napra van kiírva kifizetés. Mivel én most nem kértem ki, de érdekelne valóban lesz-e kifizetés, szeretném kérni, ha valaki a fórumozók közül kikért, jelezze a többieknek az eredményt.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Újra működnek a gombok.
Annyi változás történt, hogy a kredit beváltásnál 5000 és 10000 kreditet jelenleg nem lehet beváltani, csak 100 illetve 1000 kreditet. (100 kreditért 2, 1000 kreditért 25 centet)
A másik változás jelenleg minden 35. kattintásra adja a kulcsot láda nyitásra, és eddig valamennyi nyitáskor adott nyereményt.

12-i fizetéssel kapcsolatban 2 olyan magyar felhasználóval sikerült vasárnap értekeznem akik kértek ki, de addig még nem kapták meg a kikért összeget.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - harmadszor is fizetett

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Reggelre az oldalon eddig megszerzett teljes keresetem "kifizetett" lett, ugyanakkor számlámra pénz nem érkezett. A Chaton olvasható, hogy mások is így jártak.

Délutánra visszakerült a keresetem, ennek ellenére befejezem az oldalt. Köszönöm minden aktív reffemnek a segítséget. Aki esetleg használja továbbra is az oldalt, annak sok sikert kívánok
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Lucipapa 2016.02.06. 11:20-kor.
koporta
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2010.07.05. 19:31
Kapcsolat:

Re: King Surf Traffic - nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: koporta »

Sziasztok most neztem a paypal szamlamat es jan 21 atkuldte a novemberben kifizetettnek feltuntetett pénzt


kellemes meglepetes remelem mást is kifizetett
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég