BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Halott, már nem működő pénzkereső programok
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Három éve indult egy lehetőség, ami nem igazán vált ismertté, mivel sehol nem reklámozták. Nem is volt soha szempont, hogy szélesebb rétegeket is elérjen a program (bannerek sincsenek a honlaphoz). Legalábbis az alapító Jörg Neumann egyáltalán nem erre ment rá, hanem sokkal inkább arra, hogy egy olyan megbízható sportfogadási weboldalt hozzon létre, amely stabil, kiszámítható jövedelmet termel a tagoknak. Napjainkra ezt sikerült elérni és a program leginkább szájhagyomány útján, illetve befektetési fórumokon terjed. A honlap pl. szokatlan módon csak német nyelven van elkészítve, ebből is látszik, hogy nem cél a világot meghódítani. Ne várjunk túl igényes megjelenést, itt győzött a minimál dizájn. A titkosításra viszont sokat adtak.
A lehetőség neve BETSHARE és ez nem HYIP program.

Az egész történet úgy indult, hogy Jörg csak viccből csinált sportfogadásokat a barátai és a maga számára. Aztán idővel egyre jobban belejött, készíttetett hozzá egy weboldalt is és a program elkezdett egyre komolyabb méreteket ölteni. Egyre többen csatlakoztak, most már nemcsak a baráti körből, hanem az ismerősök ismerőseiből is.
Ez a program gyakorlatilag egy sportfogadási kezelt számla, ahol hetente egyszer (csütörtökön vagy pénteken) van elszámolás. Az átlag hozam hetente 6-8% között alakul.

Hogyan lehet elkezdeni?
- kell hozzá egy Perfect Money számla vagy bitcoin számla. Csak ezekről lehet befizetni, Jörg elmondta, hogy nincs kedve sem ideje más processzorokkal bajlódni, mivel ezek a legjobbak
- kell hozzá minimum 56$ - a webirodában 56$-ba kerül egy-egy úgynevezett share, azaz részvény, ezekből bármennyit lehet vásárolni
- kell hozzá minimális német tudás, de hamarosan készítek egy komolyabb leírást a program használatáról. Egyébként el kell árulnom, hogy én sem tudok németül egy szót sem, de ha nekem sikerült befizetni, akkor másnak is fog
- nincs futamidő, sem tagdíj

Ha pedig az ügyfél esetleg ki akar szállni a programból, az admin visszavásárolja a share-eket névértéken, azaz ugyanannyiért, amennyiért megvettük őket. Ezt a procedúrát a webirodában lehet elindítani.

Valahol olvastam, hogy hamarosan zártkörűvé válik a BETSHARE és onnantól nem lehet már csatlakozni. Nem tudom ez mikor következik be, de én már tagja vagyok :-)
Hamarosan kirakom az első kifizetési bizonylatot is a kételkedőknek. Köszönöm, aki alattam regisztrál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boguli 2016.02.06. 13:54-kor.
Ok: PM és Uphold reflinkeket kivettem.
Balázs
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Egyelőre az összes információ az admintól származik ,tehát nem biztos,h az ,akinek állítja magát,és azt is csinálja. Kéne némi bizonyíték is. Tulajdonképpen semmilyen sportfogadásra utaló jel nincs a háttérképen,meg az admin szavain kivül. így egy HYIP vagy egy piramisjáték is lehet. Fizeti akár sokáig fizethet,ahogy jönnek majd az új tagok befizetésekkel,elképzelhető,ezért húzzák el időben,hogy ne legyen robbanásszerű a növekedés.
A domain másfél éves. Rejtett tulajjal.
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Köszönöm az értékes hozzászólást. Már vártam egy hasonlót. Valóban nincsen bizonyítékom arra, amit az admin állít. Van viszont jó sok fórumbejegyzés külföldi fórumokon, teljesen különböző emberektől, akik nem valószínű hogy hazudnak.

Ami pedig a piramisjátékra tett célzást illeti: Ha valóban az lenne a cél hogy minél rövidebb idő alatt minél többen befizessenek, akkor nem kizárólag németül csinálták volna meg a honlapot, hanem minimum még egy nyelven, ami véleményem szerint célszerűen az angol lett volna. De nem tették, mert nem volt fontos, hogy sokan befizessenek.
Egy HYIP-nél pont az a szisztéma, hogy gyorsan felfuttassák és lekaszálják a sok pénzt. Vannak aztán az "altatott" HYIP-ek, ahol évekig fizetgetnek, nem hirdetik magukat, hogy sokáig elhúzzák a működést. Aztán váratlanul felébresztik a programot és pár hét vagy hónap aktív működés után bezárják. Közben azt hangoztatják, hogy nézd milyen régóta működik a program, biztos jó lesz még sokáig.
Csakhogy - az altatott programok (az altatott fázisban) filléreket fizetnek, havi 1-4%-ot, nem heti!!! Így tudják sokáig elhúzni a működést.

Egyébként a webirodában, ha megnézted volna, nincsenek is bannerek, amiket fel lehetne használni a népszerűsítésre. A honlap nincs berakva egyetlen hyip monitorhoz sem. - bocsánat, egyet most mégis találtam :-) egy olyan monitort, amit a kutya sem ismer.
Holott két év alatt bőven el tudta volna intézni az admin, hogy minél több helyre felkerüljön. De ez nem cél, láthatóan.

Ami pedig a domaint illeti, nos erre nem tudok mit mondani. Vagy talán mégis. Számtalan olyan honlapot ismerek, ahol titkosak az adatok, mégis gond nélkül működik. Azt egyébként senki nem állította, hogy a lehetőség örökké fog működni. Semmire nincs garancia, azt hiszem ezt általánosan elfogadhatjuk minden internetes lehetőségnél. De van egy ésszerű összeg, amivel meg lehet próbálni profitot termelni. Ennél a programnál nagyjából 13-14 hét alatt lehet nullára kiérni, utána már pluszban termel, tehát nem lehet bukni vele. Ez a LÉNYEG!
Balázs
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szia Balázs!

Kerestem külföldi oldalakon fórumokat,de nem találtam olyat,ahol a sportfogadási részre lett volna infó,és mondjuk a tulaj személyesen jelen lett volna. Kizárólag a kifizetési bizonylatok szerepeltek és az admin(ok) híreit másolgatták be. Egyébként is kétségeim vannak,hogy sportfogadásból lehet építeni tartósan nyereséges üzletet,de ez csak egy adalék.
Találtam pár bejegyzést befizetésekről is többszáz dollárról,így elképzelhető,hogy több ezer-tízezer dolláros nagyságrendben folyamatosan növekszik a tőke,így fenntartható a piramis . Tulajdonképpen mindegy ,hogy a növekedés lassú,vagy gyors abból a szempontból,hogy mikor lesz nemfizető. Az is mindegy,hogy van bannerre ,nincs bannerre,mennyire kidolgozott az oldal. Azt is mondhatnám,azért ilyen minimális,mert egy nem túl professzionális személy(ek)ről van szó,akik minél kevesebb befektetésből próbálnak pénzt kihúzni a tagokból. A tulajok nem ismertek,csak bemondásra fogadják el a tagok,hogy valóban ők-e,és hogy azt csinálják,amit.
Számomra semmi meggyőző nincs benne. Minden amit mondanak egy jól kitalált mese is lehet.

Nem akartam rádszállni,mert a HYIP kategóriában tudják - jó esetben - a befektetők - hogy milyen kockázatokkal állnak szemben. Itt nem látok bizonyítékokat,hogy valóban ez a tevékenység. Van egy minimál honlap,egy ismeretlen admin,és egy viszonylag rövid életű domain rejtett tulajjal.
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Semmi probléma... azt gondolom, hogy ebben az esetben nem hyip-pel van dolgunk, hanem valami mással. Hogy ez mi, erről elvitatkozhatunk, de nincs értelme. Az idő majd eldönti. Minimális összeggel én kipróbáltam, nekem bejött, ennyi.
Túl sok pénzt ide sem fogok betenni, mint ahogy máshová sem, mert a diverzifikálás híve vagyok. De annyit azért fogok itt tartani, hogy megérje csinálni.
Balázs
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát ki lehet próbálni saját felelősségre,ha lenne felesleges 56$-om, - ami azért nem kevés - lehet megtenném,hátha,de ahogy minden olyan üzlet esetében,ahol csupán a tulajok szavaira tudunk hagyatkozni érdemes óvatosan kezelni a dolgokat.

Rákérdeztem egy külföldi fórumon valakinél erre,adott 2 e-mail címet,hogy írjak a tulajoknak gondolom. Megteszem :) Kiváncsi vagyok bizonylatokon statisztikákon kivül ad valami más infót is.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Ne fizessen be senki!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ne fizessen be senki!
Pontosabban?
Van valami infód? vagy rossz tapasztalatod? :?
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Ezen az oldalon olvashatod a problémát!

http://www.netinvestportal.com
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: BETSHARE - sportfogadási kezeltszámla

Hozzászólás Szerző: netinvest »

A program leállt, állítólag feltörték a kasszát és ellopták a pénzt. A tulajdonosok irodáiban a rendőrség házkutatást tartott, folyik a nyomozás. A tulajdonosok kiadtak több közleményt, hogyan próbálják kárpótolni a tagságot. Eleve szokatlan, hogy ebben az esetben a rendőrség bármit is ki tudott nyomozni, mivel a legtöbb scam program esetében semmilyen nyomozás nincs. A program további sorsáról információk a Facebook oldalon.
Balázs
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 4 vendég