THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

Azzal próbáltam az ipad-en. Szóval ez kilőve. De azért köszi.
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

doorsj21 írta:Én is tagja szeretnék lenni ennek a csoportnak! Köszi a listát!
Szervusztok! Új vagyok itt. Látom, nem vagyok egyedül a reklámnemmegjelenülés-problémával...
Sem pc-n, FF, Chrome, sem androidon Chrome nem ad reklámokat. Így tényleg alulértékeltté válik a befektetett idő.
(Az egyik véglet a másfél órás AD, a másik meg a semmi.)
JoeTheKing
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Valami reklámblokkoló vagy script blokkoló program vagy kiegészítő nem fut közben?
Vírusirtód nem akciózik be?
Ha máshogy nem megy akkor mentsd le a kedvenceket a böngészőben és teljesen telepítsd fel újra és akkor kiderül.
Link átirányítós pénzkereset esetén keress meg.
http://bc.vc/?r=34242
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

JoeTheKing írta:Valami reklámblokkoló vagy script blokkoló program vagy kiegészítő nem fut közben?
Vírusirtód nem akciózik be?
Ha máshogy nem megy akkor mentsd le a kedvenceket a böngészőben és teljesen telepítsd fel újra és akkor kiderül.
Az asszony teljesen lebutított, kijelzőrepedt, régebbi mobilját állítottam be a feladatra. Semmi más nincsen rajta, és amit csak lehetett, le is tiltottam. Pénteken még simán jöttek a reklámok ugyanezen. Azóta semmi nem változott. De még a melóhelyi tűzfal mögött is jöttek reklámok a gépemen, erre dedikált Chrome-ban. Most az sem.
Angel
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.10.17. 11:43
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Angel »

Sziasztok.Ehez mit szoltok:
Your current Power Leg has 49537 IVs below you.
Future potential earnings from the Power Leg Compensation plan could be substantial. The Power Leg is currently scheduled to be rebuilt on 10/31/2016. You are not currently qualified to maintain your current Power Leg position Failure to act now may result in you loosing many that are currently in your Power Leg downline during the rebuilding. In order to maintain your Power Leg position you must have an active eLearning Subscription Click Here to Purchase the THWGlobal eLearning Subscription Now. The THWGlobal Power Leg is a downline which consists of every IV in the company. When you join THWGlobal today; every IV that joins after you is placed below you in the Power Leg. Placement in the Power Leg is essential to maximizing your long-term earnings with THWGlobal. No other company in history has ever offered such a lucrative and powerful compensation plan. Participation in the THWGlobal eLearning offering qualifies all IVs to maintain their position in the THWGlobal Power Leg Compensating Plan. Those who elect not to participate in our eLearning offering are removed from their current position in the Power Leg each month and reinserted at the bottom, in the reverse order of which you were originally entered.
JoeTheKing
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Ez már volt itt beszélve, ez lesz a befektetéses része az oldalnak. Ha jól gondolom/gondoljuk.
Link átirányítós pénzkereset esetén keress meg.
http://bc.vc/?r=34242
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

mikimuller írta:
doorsj21 írta:Én is tagja szeretnék lenni ennek a csoportnak! Köszi a listát!
Szervusztok! Új vagyok itt. Látom, nem vagyok egyedül a reklámnemmegjelenülés-problémával...
Sem pc-n, FF, Chrome, sem androidon Chrome nem ad reklámokat. Így tényleg alulértékeltté válik a befektetett idő.
(Az egyik véglet a másfél órás AD, a másik meg a semmi.)
Tehát nem csak nálam van ilyen probléma.
Így valamennyire megnyugodtam, bár nem teljesen.
Azért jó lenne valami "hivatalos" megoldást találni.
Böngésztem külföldi fórumokat is, egyelőre eredménytelenül.. De ha találok valamit, akkor megosztom.
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

JoeTheKing írta:Ez már volt itt beszélve, ez lesz a befektetéses része az oldalnak. Ha jól gondolom/gondoljuk.
Igen, erről már volt szó korábban, én is emlékszem. Röviden annyi, hogy a rendszer minden hónapban átrendezi a Power Leg-et, és aki nem fizet elő, az legalulra fog kerülni. Ha előfizetsz, akkor megtartod vele a jelenlegi pozíciódat, ami jutalékot jelent (feltéve ha építed a másik lábadat is).
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

EROLAB BONUSZHOZ A 10$ TERMEK HAVIDIJANAK BEFIZETEIS HATARIDEJE ES A HITELESITETT TAGGA VALO FELMINOSULES HATARIDEJE OKTOBER 19. TEHAT OKTOBER 19-IG BE KELL ERKEZZEN A 40$.!!!!!!AKI MOST EZT NEM FIZETI BE, MERT NEM KOTELEZO, ELVESZITI A JELENLEGI POZICIOJAT OROKRE AZ EROLABON ES A DUAL TEAMBEN. EZT SOHA TOBBE NEM LEHET POTOLNI!!!!TOBB, MINT 1 MILLIO TAG EL FOG VESZITENI TOBB, MINT 100.000 ALATTA LEVO TAGOT A JELENLEGI EROLAB POZICION.AZ EROLAB BONUSZNAK SEMMI KOZE A VIDEO NEZESI JOVEDELEMHEZ.A PAYZAN VAN MEG IDO BEFIZETNI A KORABBAN MEGADOTT INSTRUKCIO SZERINT.AZ EROLAB BONUSZ EZ VALASZTHATO ES NEM KOTELEZO. VISZONT AZ OSSZES INAKTIV TAGOK BEKERULNEK A BINARIS/DUAL TEAM/ ES EROLAB "INACTIVE POOL-BA" ES MINDKET POZICIOT ELVESZITIK. A BINARIST ES AZ EROLAB POZICIOT IS.SENKI SE HALLGASSON MASOK "JO" TANACSARA, MINDENKI SAJAT MAGA HOZZON EGY JO DONTEST, MERT SOHA TOBBE NEM TUDOD HELYREHOZNI A ROSSZ DONTESEDET.A BEFIZETESEK HATARIDEJE OKTOBER 19.SOK SIKERT
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Az az igazság, hogy elég nehéz így döntést hozni, hogy sok mindent nem tudunk még az oldalról.
Pl:
- fizet-e majd egyáltalán, ha igen, mennyi is lesz az annyi? Ha nem is pontosan, kb.
- miért nincsenek még meg a beharangozott fizetési processzorok? miért csak a nehezen kivitelezhető Payza van?
- arról volt szó az elején, hogy ingyenes lesz, és hívjunk magunk alá tagokat. Sok embert behülyítettünk, és igenis munka ez valamilyen szinten, sok időt vesz el naponta, már több mint egy hónapja.Főleg aki kommentel is, hogy többet keressen.
- miért nincsenek még kifizetési bizonylatok? Biztosan van, aki befizette a 30$-t, és már most okt.15.-én kellet kapnia a kifizetést, ugyanis erről volt szó!
- jóval több információ kellene, mint amit kapunk, és ez nem ellened irányul pimmi, hanem az oldalt üzemeltető cég felé.

És legfőképpen mi az, hogy most kell dönteni és befizetni, amikor még semmit nem tudunk biztosan!?
Elég sok munkával szereztem 13 direktet, és most ha nem úgy döntök, hogy valakiknek jó legyen, lemondhatok teljesen róluk?
Ezt hogy képzelik?
Ráadásul egy db reklámot nem kapok én sem 3 napja, kezd elegem lenni az egészből. És akkor most fizessek be 40$-t?
Én biztosan nem. És úgy érzem sokakkal együtt, hogy át lettem verve, de nagyon. Sajnos hagytam magam.
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

:innocent: :innocent: :clap:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

amire tudok válaszolok
- arról volt szó az elején, hogy ingyenes lesz,
ez most is így van a befizu vagy nem befizu nem zárja ki a keresetet csak a mélység változik
- miért nincsenek még kifizetési bizonylatok?
első kifizuk valamikor novemberben lesznek, ha visszalapozol írtuk mikor
és most ha nem úgy döntök, hogy valakiknek jó legyen, lemondhatok teljesen róluk?
nem, ez a befizu én úgy tudom a közvetleneket nem érinti, szóval azokrol nem kell lemondani, de ez a beidézettben is benne van, AZ EROLABON ES A DUAL TEAMBEN
, kezd elegem lenni az egészből. És akkor most fizessek be 40$-t?
senkit nem kötelez semmi semmire, mindenki akkor hagyja abba amikor akarja, ezt a kemény melót :) azt csinál mindenki amit akar, én amit tudok, vagy nem tudok megosztom azt ennyi :good:

és akkor az én véleményem: én csak az 5 óra minimumot nézem, semmit sehova nem fizetek, ha, ha lesz értelme majd esetleg, mert az igérgetéssel tele a padlás, pár üzletben voltam, nem vezetnek meg, sem az irodák fotóival sem semmivel, a zeeknek is milyen toronyházban volt a képviselete, LOL ... ;-))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.10.17. 15:05-kor.
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Kösz pimmi a gyors reagálást!

Igaz, sokkal okosabb nem lettem. Úgy érzem, hogy többekkel egyetemben futok ha nem is a pénzem, de a befektetett időm után.

Persze tudom, én is ezt mondom az alám regelteknek, hogy abba lehet hagyni. Várunk, de nem tudjuk, hogy mire.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ditte1958 írta:Kösz pimmi a gyors reagálást!

Igaz, sokkal okosabb nem lettem. Úgy érzem, hogy többekkel egyetemben futok ha nem is a pénzem, de a befektetett időm után.

Persze tudom, én is ezt mondom az alám regelteknek, hogy abba lehet hagyni. Várunk, de nem tudjuk, hogy mire.
de én tudom mire, hogy fizet -e amikorra írták, mert ha nem ezt az 5 órát is befejeztem,,,,,, az hogy ki mikor meddig csinálja arra írtam, hogy írtad az abbahagyást, ezt mindenki eldönti csinálja vagy nem, de ezt még hozzátettem a végén, ha olvastad...
és akkor az én véleményem: én csak az 5 óra minimumot nézem, semmit sehova nem fizetek, ha, ha lesz értelme majd esetleg, mert az igérgetéssel tele a padlás, pár üzletben voltam, nem vezetnek meg, sem az irodák fotóival sem semmivel, a zeeknek is milyen toronyházban volt a képviselete, LOL ...
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Igen, most olvastam a magánvéleményedet.

Köszi, és is így gondolom.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

még hozzáteszem, rengeteg infót kapok de nem írom ide, mert az egész egy nagy kavarodás, és nem akarom hogy ez bárkit félrevezessen...
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

senkinek sincs reklámja
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Szeretném tisztázni!! Befizetni nem kötelező! Az ingyenes tagság mindenkinek megmarad,nincs olyan és nem is lesz hogy azért nem kapsz a videó nézésért pénzt Nov 24 ÉN MERT NEM FIZETTED BE AZ ERŐLÁB BÓNUSZT! ne keverjétek a videó nézést és az erőláb bónuszt azaz a Dual tem bónuszt!!
szóval: Nov 24
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

135960 9:24
192505 8:24
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Én folyamatosan nézem a videókat, naponta 1-2-szer megakad, de ennyi! Cromot használok adblockot kikapcsolva!
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

nekem is kivan kapcsolva
lajosocsem
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:07
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: lajosocsem »

ennyi idő van kb menyit kapok ezért? dollárban? kb
Csatolmányok
ez van.jpg
ez van.jpg (10.7 KiB) Megtekintve 7185 alkalommal
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

Szóval, ha jól értelmezem, az egy szem "alattam" lévő, pakisztáni, indiai, tüdő tudja honnan való név megmarad, ha nem fizetem be a tanulópénzt? Az klassz lenne...

Én eleve egy optimista szkeptikus vagyok, mérgezve jó adag szarkazmussal, tehát egyelőre biztosan nem fizetek semmit sem, csak az esetleg megtermelt bevételből vagyok hajlandó visszaforgatni. Majd. Esetleg.
De egyelőre, míg nem akadályoz létfonfosságú cselekedetekben, nem vesz el másra fontosabb időt (pl. munkahelyemen az öreg, kiszuperált okosfon a monitor mellett) , addig "boldogan" gépelem be a kommenteket. Jut is eszembe: az a mérhetetlen sok semmire sem jó komment, ami csupa pontokból, vagy kérdőjelekből áll, az is ugyanannyit er, mint egy szép Kosztolányi idézet?
Amúgy jó játék a kommentelés is. Jót szórakozom azon, ahogyan ezzel a SwiftKey-vel nyomogatom be a szavakat. Néha egész értelmes gondolatok születnek. Laptopon meg egy szöveges fájlba írtam jó néhány hozzászólást, abból húzom át a leginkább megfelelő hablatyot a szövegmezőbe.
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Azt még nem tudni öcsém :D
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Mikimuller, vigyázz az ilyen kommentekkel, mert Téged is megtámadnak itten az agyatlanok, akiknek vödör van a fejükön, és még januárban is "dolgoznak" amikor már 2 hónapja nem kapnak egy büdös vasat sem..... Ne legyél hitetlen! Ahogy az egyik fész csopiban írják a vérmes öregasszonyok: "kussolj, és dolgozz!" :D Pedig a sok agymosottnak csak egy egyszerű matek példát kéne kiszámolniuk: aktív droidok (elvileg + 1 millió fő!) szorozva havi 1000 dollárral, és az eredmény elosztva a THW reklám bevételeivel! (ami alighanem a Google Adsense kattintásokon kívül nulla, és egy kattintás úgy cca 0,1 cent bevétel nekik/darab) :D :D Kapisi táváris? :D Kellemes időtöltést azért, bár idomított videó bámulás helyett inkább legyetek a családdal, és dolgozzatok legális munkahelyeken inkább! :D :D Support még mindig ablakban, 12 programozó 3 hónap alatt sem tud egy csoffadt Paypal Business számlát nyitni, és a kapott HTML kódot beilleszteni a forráskódba..... :D :D A sok vak meg vezeti a sok világtalant a légből, meg innen onnan összevadászott kicsit sem hivatalos (mert hogy az nem is létezik) :D helyekről összebogarászott fals infókkal.... Ez egy világméretű adathalászat, semmi egyébb.... :D :D
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Az a legszebb, hogy a sok kretén már tipródik, hogy hogy kell befizetni a 40 dollárt.... :D :D Hát sírok B+! :D :D :D
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

mumus70 írta:Mikimuller, vigyázz az ilyen kommentekkel, mert Téged is megtámadnak itten az agyatlanok, akiknek vödör van a fejükön, és még januárban is "dolgoznak" amikor már 2 hónapja nem kapnak egy büdös vasat sem... :D :D
Nézd! Anélkül, hogy bárki felett pálcát akarnék törni, meg kell jegyeznem, egyfelől, hogy hülyének lenni (sajnos) nem tilos, másrészt azt gondolom, mindenki úgy gazdálkodik az idejével, ahogyan ő maga jónak látja. Ennyit engedjünk meg, szerintem. Igazad van, hogy a vázolt lehetőségek ebben a dologban némileg talán túl szépek, azt is megengedem, hogy hiábavalónak tűnő erőlködés heti 6-8 órát beleölni a véleményed szerint hatalmas átverésbe.

Tiszteletben tartva a véleményedet, engedd meg, hogy megkérdezzem, hogy pl. amikor a hazai televíziós műsorfolyamban a Valóvilágok és Éjjelnappalbudapestek viszik a prímet, és szögezik a képernyő elé a mindezek ellenére tökéletesen érhetetlenül is választójoggal rendelkezők tömegeit, ugyan miért lenne baj az, hogy van pár tucat ember, aki videókat néz a net-en, amelyek közül néhány még majdhogynem hasznosnak is nevezhető (nem feltétlen a bulvárnyjúzra gondolok), és közben reménykedik, hogy mégis megosztja a videókat hosztoló cég a bármekkora reklámbevételeit is. Így, vagy úgy, de akkor már inkább ez, mint a tv.
És, ha a bevétel akár nulla is lesz, vagy legfeljebb ha videónként annyi, amit a Clixsense ad egy klikkért? Na puff!
Jelzem, a percenként, vagy akár videónként esetleg csepegtetendő tized/huszadcent is jobb sajt lenne, mint amit a ptc-kkel havonta össze lehet kettyintgetni, és hihetőbb is lenne, mint program.

Szóval, értem az álláspontodat, és szerintem te is érted az itt sorakozók álláspontját, motivációját, hiszen amúgy valószínűleg a közelbe sem tévedtél volna. De kérlek, ellenszenv ide, véleménykülönbség oda, nyugodtan adj hangot a meglátásaidnak, azokat sokan bizonyára beépítik a formálódó véleményükbe, de kár és feleslegesen bántó a másik felet kreténezni, agyatlanozni. És ez szól a másik félnek is. Mindannyian a saját és mások tapasztalataiból, szívásaiból és sikereiből tanulhatunk.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

mumus70 írta: csak egy egyszerű matek példát kéne kiszámolniuk: aktív droidok (elvileg + 1 millió fő!) szorozva havi 1000 dollárral, és az eredmény elosztva a THW reklám bevételeivel!
mikimuller
kár ilyet írnod neki, ezek meghaladják a képességeit, ő leragadt az általa emlegetett
öregasszonyok
szintjén, ott érzi jól magát, mert azt érti, érdemben erre nem tud válaszolni..., például amit beidéztem tőle, holott már kb. 100x le lett írva, 1000 dolcsiról senki sem beszélt, ezen a szinten, freeben vagy csak az alapot fizetve, plusz nyilván a kifizetés ha lesz nem csak a reklámokból lesz, mert az alattad levőknek is be kell fizetni hogy kapj azok után is, lásd erőláb, plusz a videók többsége maga is reklám, ezért is fizethet a cégnek valaki, de ezt nem tudjuk és nem is fogjuk tudni, ezért írtam már többször meg kell várni mi lesz, aztán kiderül minden, az meg hogy a facen mit hordanak össze végképp nem ide tartozik, mert ennyi erővel azt is beidézheti hogy a hajdú peti kinek a f...ja ;-)) ha meg nem fizet, akkor na bumm, ez is megy a nemfizető oldalak közé, érdekes a pár nap alatt scam hyipeknél nem pampog senki mikor bukja az 1000 dolcsikat 2 nap alatt..
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

pimmi írta: mikimuller
kár ilyet írnod neki...
Hát én azért erősen igyekszem megmaradni a korrekt hangvételű kommunikációra való törekvés mezején. Ha másért nem, akkor azért, mert nyújt az élet elegendő élményt ahhoz, hogy esténként ne azzal a sivár, bár kétségtelenül kéjes érzéssel kelljen lefeküdnöm, hogy "ma is melyen jól megmondtam a frankót a köcsögöknek!".
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

egy próbát megér
REKLÁMOK: chrome, fent jobb oldalt van 3 pötty arra rákattintasz
ott kiválasztod a beállításokat kattints a bővítményekre görgesd le egészen az aljáig ott van egy olyan, hogy további bővítmények
letöltés, kattints rá
most betölti neked a chrom internetes áruházat
baloldalt felül van egy kereső sáv oda beírod, hogy adatforgalom csökkentő és nyomsz egy entert
A kék data sever-t válaszd hozzáadás kiírta hogy hozzáadva és zölddel akkor most a a felső kereső sávban látsz egy kék kört egy hullámmal KÉSZ Azért ilyen szájba rágós, mert nem mindenki tudja, hogy mit kell csinálni, ha két szóban leírom.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég