THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

Szerintem fölösleges feltenni a felvételt, a lényeget már leírtátok.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Ez a face csoport borzalom megy egyfolytába a baromságok meg is untam egy rakat szerencsétlen félnótásokkal van tele ki is léptem a francba.
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Azt mondták, hogy mi magyarok gyengén teljesítünk. Hát úgy elég nehéz ha a régió le van tiltva!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

doorsj21 írta:Azt mondták, hogy mi magyarok gyengén teljesítünk. Hát úgy elég nehéz ha a régió le van tiltva!
igen, de mondjuk ezt már akkor is tudták mikor a lóvét szedték :wacko:
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

A sok link másolgatás. Ugyanazt a 10 videót nézik egész álló nap. :D
alonsoo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: alonsoo »

Na igen, minek akkor a kereső rész, ha nem használhatjuk?!Egyetlen egy szóra lehetett rákeresni amúgy is(sorozatok, játékok, koncertek stb), mert ha már kettőre kerestél, semmit nem talált, magyarán blokkolva volt az is.

Volna itt még 1 story a tegnap esti összeröffenésről, és tényleg csak foszlányok vannak meg bizonyos blődségekből.
Azt mondta a hölgyike(ma ismét felléptem ám, mondom hátha lesz kivel beszélgetni, erre pont ő volt fent egyedül, és kibannolt a csába :D), szóval volt ez a befizetős story, befizeted a 30 dollárt erre az erőlábbónuszra, majd ha teszem azt, marhára nem vagy megelégedve a projectükkel, és a saját pénzedet ki szeretnéd menteni tőlük, és ezt meg is teszed, akkor 10000 dollár! büntetést kell fizetned a cégnek.

Hogy mondhatót ki ilyet, nevetés nélkül? :D

Viszont zseniálisan jellemzi a nőt a szlogenje/jük, ami csak ennyi...Kussolsz, Nem sírsz, Csinálod!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

A tegnap esti webkonferencia rövid összefoglalója! Átmenetileg, a videónézéssel kapcsolatos problémák miatt a THW eltörölte a heti minimum 5 órás limitet, tehát ez azt jelenti, hogy az annál kevesebb megtekintést is kifizetik. A cég jelen pillanatban is azon dolgozik hogy a csalókat kiszűrje a rendszerből, illetve újabb hirdetőkkel kötnek szerződést. Jelen pillanatban még az előszervezés stádiumában vagyunk, ezért a cég bemutatkozása dec. 21-én lesz hivatalosan! Az erőláb bónuszban levő pozíciótartáshoz szükséges befizetés határideje okt. 31-ig lett meghosszabbítva! Az utolsó nap nov 2. reggel !!! 48 órán belül a cég hivatalos levelet fog küldeni arról, hogy milyen új dolgokat fognak bevezetni a THW üzletben. Addig a videónézést felfüggesztették! A levélben fantasztikus híreket fogunk kapni !!! Minden információt a top 10 felső vezetőktől kapunk, akik közvetlen a céggel vannak kapcsolatban! Tehát, amit kapunk hírleveleket, a vezetők vannak megbízva annak közzétételével, illetve kiküldésével. Sajnos kevesen nézték a videókat az elmúlt napokban (mindössze 5% a THW tagoknak; ez nagyon kevés). A céges ügyfelek ezzel nincsenek megelégedve! Hamarosan felkerülnek a webirodába a Free System gombok, ezek a fizetési processzorok. A cég hamarosan 2 új divíziót fog bevezetni - erről is kapunk hamarosan információkat. A cég nagyon tapasztalt szakemberekből áll. és megfontoltan hozza meg a döntéseit. A kifizetési napokról hivatalosan fogunk értesítést kapni! Kérlek benneteket, hogy amikor újraindul a munka, azaz a videónézés, mellőzzétek a link másolásokat! A cég figyeli a munkánkat, csak becsületesen és tisztességesen lehet dolgozni, mert a reklámozó cégektől akkor fog a THW megrendeléseket kapni! Amikor megnyílik a videónézés, minden videót nézzünk meg (a rövideket is) !!! Kívánok nektek jó munkát és sok sikert a THW üzletben! Tudom, hogy mindenki izgatott már, de várjuk meg a cég levelét, amiben nagyon jó híreket kapunk, és tartsuk be a szabályokat! Ez mindannyiunk érdeke !!!
bemutatkozása dec. 21-én lesz hivatalosan!
gondolom ezzel a novemberi kifizuk is kitolódnak, LOL
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

tudtommal maradt nov 24
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kotnyeles írta:tudtommal maradt nov 24
elvileg gen, de ilyenkor ez szokott jönni :)
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Meglátjuk.
maltosz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.10.23. 16:23
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: maltosz »

Sziasztok!
A THWGloballal kapcsolatban lenne pár kérdésem:
1.Szept 21.től használtam már az oldalt,két hétig egészen jól működött,viszont az elmúlt héten már a Chrome egyáltalán nem játszotta le a THWGlobal videókat,más videókat viszont igen,pedig nem állítottam át semmit közben,aztán kaptam egy üzenetet,hogy vannak olyan bővítmények amiket már nem támogat tovább a Chrome szeptembertől,pl:ilyen az NPAPI plug-ins,valószínűleg emiatt nem tudom már a THW-hoz használni majd a Chrome-ot,szóval ti nektek működik az új Chrome verzióval a THW?,tudom,hogy ezt a böngészőt erőltetik,de mást semmiképpen nem lehet használni?
2.A link másolás mit jelent?,mondjuk ebben a topikban is összegyűjtött valaki sok ilyen linket,ha egy ilyen linkre kattintva lépek be a THW-oldalára és megnézem azt a videót,az már másolásnak-csalásnak minősül?,mert én csomó videót ilyen linkről nyitottam meg és elszámolta még október elején a rendszer.
3.Nekem soha nem számol el kétszer videót,akármennyi idő is telik el,de sokan azt írják,hogy 24 óra elteltével nekik ugyanúgy elszámolja a rendszer,ez hogy lehet?
4.A videók alatt,illetve mellett lévő bannereket muszáj megnézni?,azt számolja valahol a rendszer?,ha igen,akkor kb mennyi ideig kell egy ilyen banneren keresztül megnyitott reklámoldalt nézni?,én meg szoktam nyitni,kb 10másodpercig,de nem igazán láttam,hogy ezt számolná valahol.
5.Az erőláb bónusszal kapcsolatban össze-vissza írják,hogy mi után fizet,a 10 mélységig fizet,az azt jelenti,hogy csak a saját csapatot építők kaphatnak ebből jutalékot?,mert valahol meg azt írják,hogy az utánad rendszerbe lépők száma számít,ez nem ugyanaz.
Én nem építek csapatot,akkor is érdemes erre befizetni?

Köszönöm a válaszokat előre is!
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

1. Nálam lassú nagyon a Chrome, de az oldal állítólag a legfrissebb verzióra van optimalizálva. De ez nem látszik, egy 1 perces filmet vagy 2 percig teker mire elindul. Én Mozzilával nézem, azzal hamar betölt, és nekem 60 %-al több reklámot is adott, el is számolta a rendszer rendesen.

2. Állítólag pont ezért lett megállítva a videózás, mert mindenki ugyanazt a kb 40-50 hosszú filmet nézte átadva egymásnak a linkeket, ez meg lesz tiltva, válogatás nélkül kell nézni hosszút rövidet.

3. Nálam kb 1 hét után elszámolja az időt, ha megnézem megint. Nekem el vannak téve egy külön könyvjelzőbe ha találok 5 percnél hosszabb vidiket, de csak olyankor nézem amikor sok fél - 1 perces akad be, ezeket szoktam megtoldani velük. De mivel már több száz van raktáron, és sorba nézem őket, több hét is eltelik mire megint sorra kerül, gond nélkül engedi és elszámolja, rövidebb követési távolságról nincs tapasztalatom.

4. Nem, azokkal nem kell foglalkozni, az csak valamelyik admin zsebébe vándorló, kattintás alapú AdSense hirdetés, sehol nem számolja nekünk, csak az ő zsebét tömi önkéntelenül az 1 centekkel a több százezer kattintgató! A videóban elhelyezett reklámokért, és a kommentelésért jár token, valamint a videók nézéséért!

5. Erre nem tudok mit mondani, én legalábbis semmi szín alatt nem fizetek ezeknek előre egy fityinget sem, majd ha lesz kifizetés (amit erősen fenntartásokkal kezelek) majd akkor abból vissza utalok rá.....
maltosz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.10.23. 16:23
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: maltosz »

Köszönöm blackmoon a válaszokat,sokat segítettél,akkor nem fogom nézni a bannereket,eddig néztem és nagyon sok idő ment el ezekkel,én sem fizetek semmit most,és majd megpróbálom a Mozzilával ha ismét működni fog.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Most nem is lehet nézni videókat szerda óta.
mag.rima
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.21. 20:08
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mag.rima »

Érdeklődni szeretnék, hogy hogyan lehet levelet írni a TWHGlobalnak?
Szeretném megtudni, hogy miért 0,000000 a szorzóm és 0 a tokenem.

15 Oct 30 85 85 0 0 0 13 98 0.000000 0
22 Oct 125 367 366 0 0 0 86 452 0.000000 0

Hátha valaki tud segíteni!
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Hiába írsz levelet, egy automata email responder fog válaszolni.....
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

A Payza hozzá van már csatolva a rendszerhez, de csak a befizetéshez ... eddig. :?
mag.rima
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.21. 20:08
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mag.rima »

Legújabb levél:
October 25, 2016

Topics In This Communication
Stage 3 Update
The Two Divisions of THW Global
Power Leg Bonus Qualification Extension
Initial Power Leg Bonus Pay Day Calculated
Initial Certified IV Management Bonus Pay Day
Initial Certified IV Coded Bonus Pay Day
Initial IV Viewing Bonus Pay Day


Hello %userFirstName% %userLastName%,

Stage 3 Update
THIS "90 DAY TESTING STAGE" was described from the beginning to be a 90 day test period coming after the Soft-Launch designed to test the full video viewing platform with back office tracking and to roll-out and test the IV Certification and eLearning Courses. Phase 3 began on September 21, 2016 and will continue through mid-December 2016.

Many IVs, especially new IVs who may not have the 4 Building Stages Plan of Action in their back office, may be under the impression that they have joined a fully functional and operational opportunity. It was up to The Leadership Team to remind everyone that we are still in the start up phases and that THW Global is way ahead of where they originally planned to be as of this date. New IVs should go to back office and click on "updates" on the home page and seriously read 9/23/2016 update on The Building Stage!

Both "THE 30 DAY INTRODUCTION (STAGE 1)" which was our Pre-Launch utilizing a single page registration with partial back office, and "THE 40 DAY ROLL OUT (STAGE 2)" which was a Soft-Launch introducing the video viewing platform along with developing a viewing and tracking system, were 100% successful stages.

Stage 3 will also end with tremendous success. We are not even 30 days into the 90 day testing stage and we have already delivered the planned IV Certification and eLearning Courses to thousands of IVs.

We believe once you understand the TWO DIVISIONS of the THW Global Opportunity you will understand why we planned and needed the 4 stages of roll-out.


The Two Divisions of THW Global
Division One = Programming, Services, Products directly supplied by and from THW Global.
Division Two = Programming, Services, Products directly supplied by and from Third Party Vendor/Companies, Most of which are seasoned and established multi-million or multi-billion-dollar ten year plus old companies!

Division One: Current Status is a completed Multi-Million dollar Back Office, Custom Admin and Multi-Functional Data System - which is currently provided 100% free for almost 1.5 million IVs and includes:
Message Center: Sending you a message for every person you personally sponsor, IV Updates, Educational and inspirational messages.
User Info: This is one of the only few companies which allows you to edit every part of your personal information including your username and password.
Virtual Account: Interacting with Payza, Payza, PayAp, I-payout and others allows millions of un-banked IVs to operate their virtual account like a bank account. Even providing a MasterCard Debit Card no matter what type of credit you have.
Sponsored Users: Detailed information on each person you personally sponsor including their e-mail for you to communicate with them. At the same time list every IV within your 10 levels.
Sponsor Users Tree: This allows you to see your whole ten level team and possibly beyond 10 levels by clicking down.
Power Leg: This is a monthly changing positional Pool Bonus System. However once you are $10 eLearning active your position will be permanently held to the highest possible position on the next Power Leg rebuild. Power Leg rebuilds are currently done Monthly but with growth will grow into being done weekly.
Dual Team: This is for future Dual Team Bonus revenue expected to start when the company has 3 million IVs.
Survey Center: This section will continue to grow until it maximizes your advertising revenue based on your personal interest.
FAQ: Providing a quick refernce guide to common areas of interest.
Leadership Support System: This is exactly what it says a LEADERSHIP SUPPORT System. For those IVs who are either Certified or have 5000 or more IVs in their ten level team.
Video Viewing Stats: Working well and continuing to improve this massive tracking system that to date has been 95% accurate.
IV Opportunities: FREE Personal and Team Viewing earning up to $10,000 monthly maximum.
Certified IV Opportunities: Certified IV Upgrade allows many to participate in many additional sales and management income opportunities with no income limits.
Certification Courses: Needed to become a Certified IV.
eLearning Power Leg Courses: $10 monthly Power Leg eLearning system which also pays to all active IVs 50 cents per Power Leg active sale in their 10 levels of uni-level tracking.
More From Division One Coming Soon:
Implementation of ​3rd Party ​Pay Systems. Payza is up and running, next will be PayAp which only charges a 10 cents transaction fee and you can buy and load your PayAp account within minutes with BITCOIN.
Implementation of Certified IV Inside Advertising Website. Coming soon. This state of the art site will make it simple and professional to sell advertising to your local businesses advertising.
Implementation of 3rd Party ​Product Offers with 10 Level Pay System. Coming Soon. Each product line will help an IV to optionally participate and earn bonuses up to 10 levels of Sales/Buys.
Initial Power Leg 10 Level Bonus Pay System
Initial ​Implementation of Power Leg ​Positioning System

* ALL OF THE "ABOVE" IS THE RESPONSIBILITY OF THW GLOBAL.

* ALL OF THE "BELOW" IS THE RESPONSIBILITY OF THW GLOBAL 3rd PARTY Vendors/Companies.

Division Two : Third Party Vendor/Companies
3rd Party Video Player: Service supplied by a 10 year old, 100 million plus dollar company!
3rd Party Video Content: Service supplied by a 10 year old, 100 million plus dollar company!
3rd Party Outside Video Advertisements: Service supplied by a 10 year old, 100 million plus dollar company!
3rd Party Outside Display Advertisements: Service supplied by a 10 year old, 100 million plus dollar company
3rd Party Bandwidth Vendors: Service supplied by a 10 year old, 100 million plus dollar company!
Party Product Vendors: Service supplied by 10 year old, multi-million plus dollar companies!

PLEASE NOTE: The majority of the operational problems reported by our IVs regarding the THW Global Opportunity have come from the above successful 3rd party companies. THW Global is working with all of them to improve on the delivery of their services during STAGE 3 and to ensure all systems will be working properly by STAGE 4!


Compensation Qualification & Payment Schedule

Power Leg Bonus Qualification Extension
November 2, 2016​

Initial Power Leg Bonus Pay Day
November 4, 2016​

​Certified IV Bonus Qualification Extension
November 2, 2016​

Initial Certified IV Management Bonus Pay Day
November 4, 2016​

Initial Certified IV Coded Bonus Pay Day
November 4, 2016​

IV FREE VIEWING CALCULATIONS
September 21, 2016 to October 31, 2016​

Initial IV Viewing Bonus Pay Day
November 24, 2016



Best Regards,

The THWGlobal Communications Team
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Egy -két alkalommal tettem kritikus megjegyzéseket az oldalon azt mondanom sem kell, hogy amint észrevették rögtön törölték és azóta bármit beirok azonnal kitörlik, egyszóval én vagyok a feketebárány.Sajna van egy olyan megérzésem, hogy a befizetett összegekből akarnak majd visszaosztani a jól teljesitő tagoknak ! A másik dolog meg az, hogy nem tudnak elegendő hirdetőt összeverbuválni mivel az utóbbi napokban amikor még müködött az oldal hirdetés ugyszólván egyáétalán nem volt sehol.Ha pedig nincsenek hirdetők nem lesz lóvé és könnyen lehet, hogy ez a próbálkozás padlót fog !
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Egy -két alkalommal tettem kritikus megjegyzéseket az oldalon azt mondanom sem kell, hogy amint észrevették rögtön törölték
Ehhez hozzátenném, hogy a facen, nem itt, csak a félreértések elkerülése kedvéért... köszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.10.26. 17:56-kor.
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Én is már 6 példányban vagyok ott, 4-szer már kivágtak, bár elég nagy volt a csend amikor benéztem pár napja. :D
fredy25
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.10.26. 15:05
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: fredy25 »

sziasztok.tobben kaptunk uzenetet a thw-tol 27-i datummal.nallunk meg csak 26 van....allitolag amerikai ceg,nem?...nem ertem :) :? :D :D :D
mag.rima
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.21. 20:08
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mag.rima »

010/27/2016 THW Global > 90 DAY TESTING STAGE UPDATE

Sajnos ezt a levelet nem engedi elolvasni:
Server Error in '/' Application.
Invalid object name 'ExternalEmailSystemDB.dbo.EmailRecipients'.

Esetleg valaki betenné?
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Kicsit feljebb tekersz és ott van belinkelve.
fredy25
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.10.26. 15:05
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: fredy25 »

tegnap letiltottak 24 orara ..a VPN hola-t hasznaltam... kaptam egy uzenetet,hogy letiltanak 24 orara,mivel orszagon belul felfuggesztettek a video nezeset es en megis folytattam,ezert csalasnak minosul..letelt a bunti...ne tegyetek :)
mh1976
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.09.15. 15:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mh1976 »

Nálatok is fennál még, hogy több mint egy hete nem tudok videókat nézni?
"Viewing from within your country has been temporarily suspended while improvements to the system are in process, please check back later."
Folyamatosan ezt írja ki!:(
maltosz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.10.23. 16:23
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: maltosz »

Igen,nálam is ezt írja ki,most pár hétig állítólag nem lehet majd videót nézni,mert akikkel eddig reklámszerződésük volt,azok kihátráltak az egészből,így új ügyfeleket keresnek. A videó linkeket másolgatták,amiatt sok videót nem néztek meg,ez nem tetszett az ügyfeleknek,tehát mások hülyesége miatt szívunk,"klassz" ez a THW,és még ez akarja lefölözni a youtubot?,nevetséges.
fredy25
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.10.26. 15:05
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: fredy25 »

igen..kb csutortok ota...
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

A videó linkeket másolgatták,amiatt sok videót nem néztek meg,ez nem tetszett az ügyfeleknek,tehát mások hülyesége miatt szívunk,"klassz" ez a THW,és még ez akarja lefölözni a youtubot?,nevetséges.
ezt ugye Te sem hiszed el hogy ez az oka? ... sorolhatnám miért ,de szerintem aki egy kicsit ezeket az üzleteket ismeri maga is tudja, ez csak egy jó kifogás, mert érdekes rögtön be kellett fizetni, mert lejár a határidő, ez után egyből nem volt aki reklámozzon... és ha mondjuk valaki reklámoz azt miért érdekli hogy hányszor, ki nézi meg? hiszen az ismételt megnézéseket nem számolta,,,,stb-stb szóval ezeken el kéne gondolkodni mielőtt a felhasználókban keressük a hibát.. meg az is érdekes , hogy abban a pillanatban mikor leálltak a videók zárták a hozzászólásokat facen, nehogy valaki kérdezzen, mert válaszolni úgy sem tudnak, és ez után be is lendült ez a fórum... :) ;-))
szerk. és azt írta a cég, így is fizetnek, ha nem nézzük, nyugalom... aha, ha a reklámozók visszalépése miatt nincs videó, akkor miért és miből fizet?. elkészült a payza befizu rész, de valamiért a kivonásnál nincs payza, meg igazán semmi... :?
külföldi fórumon van egy jó kérdés, már sokadszor, leegyszerüsítve:
Oct 23 2016, 12:04 AM
scam as the scam itself.
lol why bother paying a membership just watch videos?
youtube has it for free.
kb. miért fizetne bárki nekik, mikor a youtube szinte ingyen van és ott is kap reklám, és egyéb lehetőséget, és még bevételt is hoz,
nincs válasz,
érdemes lenne facen megkérdezni, de ugye ott kitől, meg minek? valójában sima felhasználók az adminok.
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

pimmi írta:
...
kb. miért fizetne bárki nekik...
Ha egy kicsit ügyesebben csinálták volna, nyithattak volna egy utolsó utáni befizetési akciót is, még pár százalék engedménnyel, simán megduplázták volna a befizetők számát és még a figyelmet is elterelték volna az elakadásról. ;) Remélem, nem fizettetek!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég