THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

De bírkák vagytok istenem ma is kaptatok jutit.
Slinger78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.09.22. 21:10

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Slinger78 »

Nem sikerült 5 hónap alatt a Paypal-t az oldalra beüzemelni. Alapból minden oldalon a beállításoknál meg kell adni a fizetési címet.
Payza??!!! Ha most nyitnék gyorsan egy payza számlát arra se tudnám kikérni. Ugye jól tudom addig nem kérhetek ki amíg nem utaltam a payza számlámra pénzt. Ez gazemberség. 7 éve használom a Paypalt. Tökéletesen üzemel. Az egy külön történet, hogy idén hány oldal szüntette meg a paypalt, azaz jól lenyelte a pénzem. A jtn panel-t két hónapig szinte fenyegettem mire kifizettek. Az utolsó ilyen szemét az Easyhits, aki bejelentés nélkül felfüggesztette a paypalt. Állítólag Trump úr köreibe tartozik a paypal, így betesznek mindenhol neki.
Én egy levelet nem kaptam tőlük június 26-óta. Mindenhol nagy csend van! Ez minden idők legnagyobb átverése, amibe jó néhányan belementünk. 41 óra hivatalosan, nem hivatalosan a duplája amit beletettem, de lehet, hogy több, sőt a próbákat nem is számoltam. Jöttek ezzel a youtube szöveggel, meg kötelezzük a chrome használatát. Jézusom! A gugli és a youtube már régóta egy cég, akkor a nem tűzrókát vagy az operát kellett volna ajánlani.
Biztos emlékeztek arra vipteam-es helyi hülyére, aki állítólag az egyik legnagyobb csaló, na az hitelesebb volt mint ez a szemétdomb.
Hónapokig ment a surf oldalon a linkem, egy ember alám regisztrált. Komoly!
Ebbe a cégbe nem George Soros keze van? Ha idáig nem utáltam a fajtájukat most már okom is lehet rá.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ugye jól tudom addig nem kérhetek ki amíg nem utaltam a payza
nem jól tudod.. ;-))
Slinger78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.09.22. 21:10

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Slinger78 »

Megnyugodtam, akkor gyorsan csinálok egy péjzát, és kikérem a pénzem. Ja mégsem! Ami még zavaró. Nem látok egy magyarázkodást se, hogy eltoltuk a kifizetést, de majd kifizetjük. A lényeg a thwleadership minden kedves amerikainak kellemes hálaadást kíván. A 100 millió jobb létre szenderült indián nevében nagyon köszönjük. A lényeg, hogy a mátrix power bónuszt Neo már tolja a fiókotokba. Nincs más dolgotok mint újabb vip csomagot vásárolni.
Viccet félretéve. Megígérték, hogy lesz kifizetés, vagy állítólag ezt valaki állította, és ezt mindenki kész tényként kezelte.
A lényeg megdolgoztunk érte. Néztem a néha hülyébbnél hülyébb videókat. Kommenteltem mindegyik alá valami marhaságot vagy komolyat. Böngésztem, kerestem a videókat, nem csaltam, nem trükköztem. Minden szabályt betartottam. Reklámoztam őket hónapokon át. A lényeg ami lejön az egészből, hogy még mezei 10 dollárt se kerestem, de még 5 centet se. Lehet, hogy nem tettem bele pénzt, de ez se igaz. A net a villany a gép használta ez is mind költség. Itt videózgattam, minthogy leültem volna nézni egy rendes filmet. Nem ők tettek nekem szívességet, hanem én tettem nekik.
Az ilyen gazemberek után miért nem nyomoz az FBI, ahogy a múltkori clixsense hackerkedés után. Na mert ezek is hasonló pszichópaták. Átverünk mindenkit, lenyúljuk a zsozsót és jöhet a kánaán.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Az ilyen gazemberek után miért nem nyomoz az FBI,
ma kellett volna fizessenek, szóval miért nyomozna,
egyébként nekem volt egy rendörségi ügyem, csalás miatt, bejelentettem, feljelenttem minden, még ha aznap zárolják a számlát esetleg kapok vissza, á dehogy ez tavaly novemberi sztori, ma jött egy levél, hogy elkezdték a nyomozást és valószínüleg meg lesz a tettes..LOL
bizsti1975
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.11.25. 10:06
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: bizsti1975 »

Segítségre lenne szükségem!vmi blokkolja a thw global oldalon az értesitések jöttét.uj vagyok fenn,kérlek segitsetek megoldani a problémám
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Nem kell mérgelődni, talán egy kávéra futja majd a jutalékból
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Az egyik hangadó ellen több eljárás is tart az ilyen csalások miatt, ebben is benne van vastagon.... Aki a konfikat tartotta... :D
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

xxxx xxxx
20 perce
Kedves Tagok! Röviden szeretném összefoglalni a mai konferencián elhangzottakat! Az alábbi dátumok vannak meghatározva a cég részéről:
November 28.: a tanúsított IV-k megkapják a belső hirdetési linket
December 1.: MÁTRIX START !!! Ami azt jelenti, hogy addig még csatlakozhatnak újabb befizetők, illetve él még az 50%-os kedvezmény a csomagvásárlásra. Ez Payza-n, illetve PayPal-on is befizethető. A leaderek felajánlásaként, ha a befizetéstől számított első 90 napban valakinek nem termelődik ki 100 $ jutalék, annak a leaderek kifizetik a 100 $-t, azaz megvásárolják tőle a mátrixpozíciót. A tanfolyamokat megtarthatják.
December 2.: a mátrixra és az erőlábra befizetett IV-k kapják meg a belső hirdetési linket
December 5.: kifizetésre kerül a második erőláb-bónusz, ami már a webirodában látható
December 7.: az erőlábra befizetett IV-k kapják meg a belső hirdetési linket
Ezután kapják az ingyenes IV-k a belső hirdetési linket
December 16-ig végeznek a THW Global teljes ellenőrzésével a hirdetést bérbevevő vállalatoktól, megkapják a fizetést, és eztán bírnak minket is kifizetni, azaz a videónézésre járó bérünket eztán kapjuk meg pár napra rá.
Megértéseteket köszönöm, a kifizetések csúszása miatt kérem, ne engem hibáztassatok, se a céget, sajnos a csalások miatt újra kell vizsgálni az egész rendszert, ez miatt alakult így.
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

:clap: :D :D :PP :PP :good: :good: :good: :no: :no: :no: :clap: :clap: :D :D :D :rofl: :? :PP Dec 16....... Hehe.... Meddig csinálhatják ezt büntetlenül? Utána majd a karácsonyra fogják meg a szilveszterre, oszt meg majd a húsvétra.... a sok agyhalott meg rendületlenül fizet befelé, és reménykedik hogy lát egyetlen centet is....... :D Kitartást a fanatikusoknak! :D :D
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

ez a fizu kitolás a freekre vonatkozik, szóval ők nem fizettek...
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Ez a freekre mit jelent? Akik ingyen nézték mint én is nemlesz lové. Nemfognak kifizetni.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Rajnos minden remény elszált, ja nov.24.dik. eleve tudták hogy ünneplesz náluk, és nemfognak ugysem fizetni. Több millió embert vágtak át
Ja, de fizes be mindenképp. Nagy sz..rt nekik.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Vivien24 írta:Ez a freekre mit jelent? Akik ingyen nézték mint én is nemlesz lové. Nemfognak kifizetni.
vagy csak minimálisat, és a minimum kivét meg tudjuk 100$
Slinger78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.09.22. 21:10

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Slinger78 »

Eszembe jutnak azok a kamu ptc oldalak akik több száz vagy ezer dollárt ígértek, vagy 8 éve lehetett. Na és amikor elérted azt a pontot amivel kilehetett volna kérni, a rendszer nem reagált. Amikor törölted a fiókod "Sajnáljuk, hogy itt hagysz minket!" mondattal búcsúztak. Szerencsére az ilyen oldalak többé már nem léteznek, vagyis nem léteztek, egészen mostanáig.
Engem az szomorít csak el, hogy még mindig van egy-két fizetett bérenc aki továbbra is nyomja a power metál bónusz mátrix befizetéseket, és hogy nagypéntekre megjön a zseton a fiókodba, és húsvéthétfőre már a bankszámlánkon lesz.
Ezek a konferenciák jelentik az igazi kéjmámort, mint valami tizenhatod rangú termékbemutató vagy ilyen aloe verás csomag vásárlás és még sorolhatnám. Az elmúlt 15 évben annyi ilyen szeméttel találkoztam. Az ilyen konferenciákat tartó úrhölgyekkel az a baj, hogy egész életükbe hazudtak bűntudat nélkül, másokat kihasználtak, becsaptak, megaláztak, mindig az adott klikkhez dörgölőztek csakhogy nekik jó legyen. Most pedig verik magukat, hogy ők milyen ügyesek és tehetségesek, mert a lakás előtt kint áll a két merdzsó. Ja tényleg egyszer én is beléptem egy ilyen konferansziéra. Persze a felhasználó nevemmel, és jött az üzenet, hogy, ha nem a saját neveddel jelentkezel be kihajítalak. Stílus maga az ember. A kedves proli hölgy még mindig az ávóba érzi magát. Furcsa mód mindig belebotlok a pszichó és szociópatákba. Az más, hogy érzem a negatív energiát benne.
Ne fizessen be senki egy fillért se. Szerintem már eleget melóztunk nekik. Idáig mindenkinek csak kára van belőle. Idő, villany, net, gép használat, stb. Sőt még energiát is vesztünk azzal, hogy feszengünk vagy mérgeskedünk mert nem fizetnek.
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Hallgassátok meg, sajnos nagyon igaza van mindenben!! https://www.youtube.com/watch?v=S5AMFiE6YHg
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Hát meghallgatam én is elszomorító. Persze igaza van. Facen hirdetik és már dec.1. A ingyenes regizés előbrehozták? Vagy enyire buták az emberek.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Mit akarnak pénzt kérni amikor nemis fizetnek? És nem is működik, nem megy!!!
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

pimmi írta:
Vivien24 írta:Ez a freekre mit jelent? Akik ingyen nézték mint én is nemlesz lové. Nemfognak kifizetni.
vagy csak minimálisat, és a minimum kivét meg tudjuk 100$
Köszi. Értem.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Ja a nagy semmit.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Vivien24 írta:Ja a nagy semmit.
én mondjuk azt sem értem , ha a facen a modi minden hozzászólást lekapcsolt, miért nem lépnek ki a csoportból a tagok, aztán beszéllgessen magával, normátis helyeken ez úgy működik, hogy ilyenkor mikor már nem igazán tud mit mondani, mondjuk eddig sem tudott, nyitnak mindent, és még a csoportot is nyilvánossá teszik, most kb. maga ellen hangol ezzel mindenkit...
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

pimmi: :D :lol: :clap:
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Hát igyvan. Igazad van. Csönd is van a csoportba péntek óta.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

De ez hogy pénz sincs, videó nézés sem lesz biztos dec. Első hetében.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Van ez a puffin aplikáció play m. Letölthetö és azon belül beírni thw stb. Megy a videó ám. Csak nem merem, mert nemszabad csak a crom ot használni. Nehogy kitiltsanak.
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Ez is csak duma! Pár hónapja amikor még csináltam, Chrome-ba adott egy nap 20 reklámot, aztán áttértem Mozzillára, és majd minden 3. videóban adott reklámot, gyakran elöl - hátul, kettőt is. Nem tiltottak ki, szépen elszámolták a krediteket! Az egész arról szól, hogy a google adsense szépen perkáljon annak az adminnak, aki kirakta a THW oldalra minden videó mellé, és bucira keresse magát a sok fél centtel kattintásonként, pláne hogy meg volt parancsolva hogy bár azt nem számolják el, de rá kell kattintani! :p
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Ez igaz hogy sokat nemszámolt el. Heti 10ó. Nagynehezen 50ó. Összehoztam. Azt még abbol is elveuek.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Hát de miez má hogy mindenhol áll. Ott miért megy?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Vivien24 írta:Van ez a puffin aplikáció play m. Letölthetö és azon belül beírni thw stb. Megy a videó ám. Csak nem merem, mert nemszabad csak a crom ot használni. Nehogy kitiltsanak.
most akkor azon megy? számolja?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég