THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
AK47HUN
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.06.12. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: AK47HUN »

Mikortól lehet elvileg pénzt keresni vele?Jövhónap 9.-e?
uranusz60
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.13. 21:50
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: uranusz60 »

pimmi írta:
uranusz60 írta:Működik ez az oldal? Van új információ?
Működik, ha tag vagy rendszeresen kapod a hírlevelet, még tesztelik... :good:
Beregisztráltam, kitöltöttem a felmérést. Beadott egy csomó videót, de egyiket sem tölti be: 404 hibakódot ír. Másnak is így működik?
netmoney
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.08.21. 16:20
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: netmoney »

azért mert még nem indult el élesben...
uranusz60
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.13. 21:50
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: uranusz60 »

:D Kösz' Akkor nem a gépemmel van baj.
AK47HUN
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.06.12. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: AK47HUN »

Nagy kamu ez a thw.Ilyen a világon nincsen :) Hogyha kiderül hogy kamu akkor tanácsolnék egy e-mail cím változtatást illetve egy operációs rendszer újratelepítést! Ne legyetek bolondok!Szevasztok! :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

AK47HUN írta:Nagy kamu ez a thw.Ilyen a világon nincsen :) Hogyha kiderül hogy kamu akkor tanácsolnék egy e-mail cím változtatást illetve egy operációs rendszer újratelepítést! Ne legyetek bolondok!Szevasztok! :)
Ha az is, akkor sem értem miért kell email váltás, spam jön elég ,egyel több vagy kevesebb, az oprendszert meg ugye te sem gondolod komolyan? LOL 8)
AK47HUN
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.06.12. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: AK47HUN »

Nekem mind1 hogy te mitcsinálsz.Én lehet a laptopot is kidobom az ablakon :) De hogyha ez igaz lessz amit kétlek ,akkor végre a cigányok is dolgozni fognak.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

AK47HUN írta:Nekem mind1 hogy te mitcsinálsz.Én lehet a laptopot is kidobom az ablakon :) De hogyha ez igaz lessz amit kétlek ,akkor végre a cigányok is dolgozni fognak.
ok, szólj ha dobod, megyek nézni... :XD:
agassi82
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.08.23. 11:18
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: agassi82 »

Regisztráltam, de ha be akarok lépni a fiókomba ezt írja ki:" A(z) http://www.realwork.thwglobal.com tulajdonosa a weboldalát helytelenül állította be. Az Ön adatainak ellopását megakadályozandó a Firefox nem csatlakozott ehhez a weboldalhoz." Nektek is ezt írta ki? Habár kétlem, mert akkor nem hiszem, ennyien regisztrálnának.... Nem mertem belépni, de így hogyan tudom törölni a regisztrációmat?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

agassi82 írta:Regisztráltam, de ha be akarok lépni a fiókomba ezt írja ki:" A(z) http://www.realwork.thwglobal.com tulajdonosa a weboldalát helytelenül állította be. Az Ön adatainak ellopását megakadályozandó a Firefox nem csatlakozott ehhez a weboldalhoz." Nektek is ezt írta ki? Habár kétlem, mert akkor nem hiszem, ennyien regisztrálnának.... Nem mertem belépni, de így hogyan tudom törölni a regisztrációmat?
Én is így lépek be chromon, az azt írja nem biztonságos, de ez azért van mert a beállított zöd bar nem müködik rendesen...
agassi82
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.08.23. 11:18
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: agassi82 »

Akkor beléphetek így is? Nem lesz gond?
Egyébként valakinek működik rendesen? Valaki kapott már pénzt? Skrill működik itt?
Soha nem csináltam még ilyesmit neten, de erre kíváncsi vagyok, nagy reklámja van sok helyen, ez vagy egy kurva nagy átverés lesz, amiből még film is készülhet, vagy kurva nagy biznisz, amit ilyen feltételek mellett nehezen hiszek el, de várom, mi lesz ennek a vége!
Ja és még ezt írja ki: A(z) www.realwork.thwglobal.com érvénytelen biztonsági tanúsítványt használ. A tanúsítvány csak a következő nevekre érvényes: *.thwglobal.com, thwglobal.com Hibakód: SSL_ERROR_BAD_CERT_DOMAIN
Köszi az előző választ!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

agassi82 írta:Akkor beléphetek így is? Nem lesz gond?
Egyébként valakinek működik rendesen? Valaki kapott már pénzt? Skrill működik itt?
Soha nem csináltam még ilyesmit neten, de erre kíváncsi vagyok, nagy reklámja van sok helyen, ez vagy egy kurva nagy átverés lesz, amiből még film is készülhet, vagy kurva nagy biznisz, amit ilyen feltételek mellett nehezen hiszek el, de várom, mi lesz ennek a vége!
Ja és még ezt írja ki: A(z) http://www.realwork.thwglobal.com érvénytelen biztonsági tanúsítványt használ. A tanúsítvány csak a következő nevekre érvényes: *.thwglobal.com, thwglobal.com Hibakód: SSL_ERROR_BAD_CERT_DOMAIN
Köszi az előző választ!
Beléphetsz de még tesztelik, szept eleje az éles indulás, nekem is ír ki ilyeneket, nem foglalkozom vele, átverés lesz az se érdekel, mert nem kell befizetni, meglátjuk. Így van ahogy írod, vagy vagy... :good:
agassi82
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.08.23. 11:18
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: agassi82 »

Rendben! Köszi!!
agassi82
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.08.23. 11:18
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: agassi82 »

Nos megoldottam a dolgot, regeltem, de gyorsan elakadtam... Nem tudom kitölteni a demog. felmérést, beállítom, hogy magyar nyelv, de ennyi, utána nem jön fel semmi, nem történik semmi... A jelenlegi helyzet miatt van? Mármint ez a stagnálás? Gyakorlatilag semmit sem lehet csinálni azon kívül,hogy meghívást küldjek másnak... Egyébként az nem kötelező ugye? Mármint a meghívó, csak ha én úgy gondolom, hogy ez nekem plusz bevétel, de ha nem küldök másnak, gondolom az sem baj
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

agassi82 írta:Nos megoldottam a dolgot, regeltem, de gyorsan elakadtam... Nem tudom kitölteni a demog. felmérést, beállítom, hogy magyar nyelv, de ennyi, utána nem jön fel semmi, nem történik semmi... A jelenlegi helyzet miatt van? Mármint ez a stagnálás? Gyakorlatilag semmit sem lehet csinálni azon kívül,hogy meghívást küldjek másnak... Egyébként az nem kötelező ugye? Mármint a meghívó, csak ha én úgy gondolom, hogy ez nekem plusz bevétel, de ha nem küldök másnak, gondolom az sem baj
Nem kötelező, a felémérés az már nehezebb ügy, én már rég megcsináltam, egyáltalán nem emlékszem, hátha ír valaki...
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Szép, szép ez a nyomulás, amit emailekben és belső levelekben előadnak. Irdatlan pénzről, a Facebookot lenyomó fejlődésről szövegelnek, de valahogy egy árva szócskát nem találtam még a fizetési módokról. Tudja valaki, hogy milyen processzorokra fogják ezek kicsengetni azt a tonna pénzt, amit nyilvánvaló módon a videók szorgos nézegetésével megkeresünk???
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Sziasztok ! Engem is érdekelne ez a téma mert tag vagyok, bár még nem aktiváltam az accountomat hogy kapjak ilyen leveleket. Nem nagyon bízok ebben az oldalban meg a rengeteg pénzről... szeretném tudni mi folyik ott, valaki belsőstől aki már tud valamit .

Köszönöm a válaszotokat .
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Egyenlőre nincs ezekről infó, éles indulés szept. eleje, de állítólag minden ismert procit elfogad majd, akkor többet tudunk szerintem.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Ha engem kérdeztek nekem már van egy jó megoldásom a videok megnézésére, mert a legtöbb 1-2 óra , de van olyan hosszúságú is amelyik 6 órás.. gondolom nem szívesen nézi végig mindenki a 6 órás videokat :) szóóval ha lesz értelme ennek az oldalnak, amit Septemberben tudunk meg, nekem van pár jó taktikám ,hogyan lehet túlélni nagyon egyszerűenegy 6 órás videot, de akár 1-2 órásat is .
Spoket
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.09.01. 17:37
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: Spoket »

Sziasztok!

Ezeket az infokat egy ismerősömtől kaptam, szeretném veletek megosztani.

A THWGlobal 18 év feletti emberek millióit keresi a Föld bármely pontjáról, akik hajlandóak akár heti 10 órán keresztül videókat, reklámokat, TV kísérleti adásokat, filmelőzeteseket, videó felméréseket és még sok minden mást nézni.
Eddig még soha nem volt tapasztalható olyan üzleti modell, amit a THWGlobal ajánl. Nincs belépési díj, nincs havi díj és nem kell termékeket vásárolni, vagy eladni.
A THWGlobal egy fordított YouTube lesz. A YouTube hatalmas összegeket fizet ki azoknak, akik magas forgalmat generálnak a posztjaikkal.
A THWGlobal éppen ellenkezőleg, nagy összegeket fog fizetni a nézőknek, akik nézik a videókat, film előzeteseket, előzetes TV programokat és még sok minden mást, és a nézőknek nem kell a THWGlobalon posztolni, tartalmakat elhelyezni. A Facebook, a Google és a YouTube az elmúlt években létrehozott egy maroknyi milliárdost. A THWGlobal célja, hogy több ezer milliomost hozzon létre.
NEM KELL BEFIZETNED SEMMIT!
Napi 2 óra, heti maximum 10 óra munkáért 2x 25$, hetente 250 $, havonta 1 000 $-t is kereshetsz! Óradíjat fizetnek, mely maximum 25$ lehet, de ez országonként eltérő. Mivel minden résztvevő országban más a minimálbér, amihez törvények szerint alkalmazkodni kell a cégnek is létrehoztak egy egységes számítási rendszert, miszerint tokeneket gyűjtünk majd a videónézéssel, amiket később USD-ra vagy Ft-ra váltva kikérhetünk a számlánkra!
Továbbajánlásáért külön plusz jutalékot kapsz, minden direkted után, aki teljesítette a 25$-t, neked 5$-t! 10 mélységig fizet!
A THW Global on-line globális fizetési rendszerek felhasználásával fogja kifizetni a munkatársait. Ilyenek a PayPal, a Solid Trust, a Payza és a későbbiekben THWGlobal Pay Card bevezetését is tervezik.
Első kötelező feladat, demográfiai kérdőív kitöltése, enélkül töröl a rendszer! A kérdőív a webirodán belül a Survey center címszó alatt található, fél perc alatt kitölthető!
THW Global továbbajánlása: A webirodádban a ""Message Center" menüpontban megtalálod ezt a levelet (Welcome to THW) benne az ajánlói linkeddel (3 változatban). A továbbajánlásáért külön plusz jutalékot kapsz, minden direkted után, aki teljesítette a 25$-t, neked 5$-t! 10 mélységig fizet!
Message Center – itt olvashatjuk a cég által küldött leveleket, 1-2 naponta nézzük meg mert a frissítésekről egyre több levelet fogunk kapni!
Settings (User Info) – itt láthatók az adataink,
Referral Center (Sponsored Users, Sponsored User, Tree Dual Team) - itt láthatók azoknak az adatai, akiket meghívunk, ill a többszintü csapatunk.
Survey Center – fontos, hogy itt minél előbb feltöltsük a további adatainkat. Demographic Survey - ben ki kell jelölni a ránk vonatkozó adatokat. Tudni kell, hogy csak azoknak lesz lehetőségük a heti 10 órás munkavégzésre, és pénzkeresésre, akik bevitték az adataikat.
Soft-Launch Support (FAQ, Updates) - gyakori kérdések, és frissítések (1-2 naponta nézzük meg mert a frissítésekről egyre több levelet fogunk kapni)
Video Viewing Stats - videók megtekintési statisztika
új Income Opportunity - Jövedelmi lehetőségek két részre osztva tárgyalja a megszerezhető jövedelmet.
IV Opportunity, amely változatlanul teljesen ingyenes. A videók nézéséért, a különböző üzletek hirdetéseinek, stb. megtekintéséért és értékeléséért úgynevezett tokeneket, illetve zsetonokat adnak, amelyek értéke egy országonként havonta megállapított szisztéma szerinti pontrendszer alapján lesz átváltható, és 100 pont 1 USD-t fog érni. Az így kiszámolt összeg vagy le lesz vásárolható különböző Internetes üzletekben, vagy az alábbi on-line globális fizetési rendszerek igénybevételével vehető fel. (PayPal, Payza, Solid Trust Pay és Payap)
Certified IV Opportunity, a minősített nemzetközi nézők lehetőségei. Ez azon keveseket érint, akik az üzletüket akarják fejleszteni. Nekik el kell végezniük egy tanfolyamot, és havi díjat is kell fizetniük, de a fizetés nincs határidőhöz kötve.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Nem tudom, nekem még mindig jön az alap kérdés ami az emberekben megfogalmazódik, hogy ha tényleg ennyire jó ez a dolog, akkor senkinek nem kell dolgoznia hamarosan :) .. ugye értjük... valahol tuti lesz buktató a dologban, mint mindenben vannak buktatók, bereklámoznak egy jó céget, vagy terméket a neten, mindenki ráharap, a beetetés megtörtént, és utána szigorít a rendszer, és már válogatnak emberek között ki mennyit kereshet..

Nem tudom , én már rengeteg ilyen nagyon szuper dologba belefogtam, ám bár én profitáltam belőlük, de elég nyögvenyelősen ment a dolog.. ha ezzel a thwglobalal tényleg ennyieket lehet keresni, akkor ott hagyom az állásomat :) mert én személy szerint tudok egy megoldást arra , hogy ha nem is vagyok gépközelben, fogom gyűjteni a tokeneket :) mert hát nah mindegy , ...:) előbb induljon el ez a valami, és aki akar segítséget kérni, hogy ne kelljen napi 10 órákat szegény embereknek ott görnyedni a gép előtt, segítek majd nekik.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Elindult :good:
Figyelem! A tegnapi értesítőből kiderült egy nagyon fontos dolog! A cég kéri hogy 10 órányi reklám megtekintést teljesítsünk a Szeptember -21 indulásig! Értem ez alatt a reklámok kattintgatását videók lajkolását! Ezért nem jár még fizetés, de ezzel szűri ki a cég hogy kik azok akikre számíthat a jövőben! VIDEÓKAT ITTHON NÁLUNK MÉG NEM TUDUNK NÉZNI !!!
Erre vonatkozó kép leírás!! „Advertisement - hirdetések”.

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.09.02. 09:07-kor.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Megnéztem egy videot, megnéztem azt is, hogy kiírja e már a history-ban, kiírja, de még mindig nem kapok tokent . Azt hol lehet megnézni.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

tuxuska írta:Megnéztem egy videot, megnéztem azt is, hogy kiírja e már a history-ban, kiírja, de még mindig nem kapok tokent . Azt hol lehet megnézni.
Most frissítettem, fentebb olvasd el.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Akarom kérdezni hogy kell valami speciális bővítmény, mert nekem nem játsza le a videókat.

Kérdésem tárgytalan, most olvastam hogy itthon még nem lehet.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

mit jelenthet,h "kire lehet számítani a jövőben"? nem értem :rofl:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

tudom pimmi hogy csak az infokat osztod meg de lássuk be
Tudom, és nem gondolom, hogy akár egy centet is keresek ezen, habár ki tudja, de ha valaki ingyenesben akár pár dollárt is keres, legalább a mai jó cselekedetem megvolt, ezt így gondolom akár elhiszik akár nem az emberek, aki ismer elhiszi. És igen, amit tudok ideírom, de köszönöm ha ti is megosztjátok az infókat. ;-))
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Segítség az éles indulásig.
Tehát, ha már most tudsz nézni videót, ez arra jó,hogy kiválogasd az 1 perctől hosszabb videókat,és azokat lájkold le(hosszabb videókat érdemes nézni,gyorsabban haladsz vele, és mellette más munkáidat tudod csinálni).A videó centerben a bal felső sarokban lévő THWGlobal ikon bal szélén van 3db vízszintes vonal, vagyis a menü nyílik meg,ha ráklikkelsz. Itt találod a kategóriákat, érdemes a Bussiness, Home & Garden,Travel kategóriákból válogatni(legalábbis én itt találtam több hosszabb videót).Ha megnyitottad,lent a bal alsó sarokban látod a VIDEO LIBRARY könyvtárat,amiben ott vannak a lájkolt videóid, amiket már megnéztél. A szabályzat nem tiltja,hogy ezeket újranézd. Tehát be tudod állítani magadnak, hogy naponta mennyi videót nézel meg,és milyen hosszúakat a lájkolásoddal. Így letudod mérni az összes időt, amit naponta rászánsz a videó nézésre, és nem kell a keresgéléssel foglalkoznod többé.Ha véletlenül bekerült a lájkolt videói közé egy rövidebb videó, akkor ugyanitt a VIDEO LIBRARY-ban a Recently Viewed-re kattintva nézd meg újra a videót,csak most a disliked, vagyis lefele mutató kézre kattints.A rendszer átteszi a Disliked Videos mappádba.Amikor így összállítottad magadnak a napi megnézendő videókat,írj mindegyikhez pár szavas kommentet előre egy word dokumentumba,mivel már láttad a videót tudod miről van szó. Mindenre felkészülve(ha a rendszer összekeverné a sorrendet), a videó kezdő fotóján jegyezz le valami jellegzetességet(akár a címét is kimásolhatod, én egy két szóval jegyzem őket), és úgy fűzd hozzá a kommentet.PL. Ez a címe a videónak: Discover the Southern Bahamas , és romos házfal látszik a képen, viszont a videó a Bahamákat mutatja. Én akkor is kezdő kép alapján jegyzem,viszont a tartalom alapján kommentelem.: 1.Romos ház - I saw amazing landscapes!Thank you so much for sharing!-Csodálatos tájakat láttam!Nagyon köszönöm a megosztást!(azt, hogy angolul kell, vagy magyarul kommentelni, nem tudom,de biztos ami biztos, mindkettőt lejegyzem,de csak az egyiket fogom használni).Így amikor élesben indulunk,akkor csak indítom a lájkolt mappából a kiválasztott videókat, és bemásolom a kommenteket.
Azt is megtehetitek,hogy a Dislike Videós mappába is összegyűjtötök annyi hosszabb videót, amennyit akartok naponta nézni(csak ekkor a nem tetszik, lefelé mutató kézre klikkelj),és a két mappa videóit váltogatjátok naponta.Egyik nap az egyiket,másik nap a másikat nézitek meg, hogy ne legyen túl feltűnő esetleg, ha ezt is figyelik majd egy idő után.Esetleg érdemes összeszedni még pár hosszabb videó címet a dokumentumban, és időnként(hetente, 4-5 naponta)frissíteni a mappa tartalmát újabb videókkal. Nos ennyit tudtam összeszedni a mai tapasztalatom alapján.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Ha valaki keresett vele pár $-is és meg is kapta gyorsan a számlájára, akkor ha töröl most a rendszer mert nem nézem meg a videokat , akkor utána valószínű hogy betudok regisztrálni újra, és utána már élesbe megy a dolog nem ?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

tuxuska írta:Ha valaki keresett vele pár $-is és meg is kapta gyorsan a számlájára, akkor ha töröl most a rendszer mert nem nézem meg a videokat , akkor utána valószínű hogy betudok regisztrálni újra, és utána már élesbe megy a dolog nem ?
1 még nem lehet keresni, 2 ki mondta hogy töröl a rendszer ha nem nézed meg?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég