THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

látom mindenki annyira szénné keresi magát ezzel, hogy non stop nézi a videókat, nincs ideje ide benézni..... :clap: :clap: :PP :PP :PP :D
JoeTheKing
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Vásárolunk és azért nem jutunk be ide :D
Na, ne legyen off! Valakik ebből nagyon jól kerestek vagy még keresnek továbbra is de elég méretes átverés lett.
Link átirányítós pénzkereset esetén keress meg.
http://bc.vc/?r=34242
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Nem átverés ha az lenne már lehúzták volna a rólót, közzé lett téve most mivan nem a hülyeséget gyártani. Aki nem bírja ki nézzen vissza március végefelé akkor jár le a félév megmondták.
Tudjuk mivan jelenleg ne legyetek ennyire naivak.
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Kotnyeles,elmehetnél humoristának... :clap:
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Neked Csilla nagyon kimosta az agyadat! Akkor várakozzál türelemmel! És ne felejts el még befizetni, biztos kiadnak még pár last minute bónusz akciót! :D :D Nem tűnik fel hogy talán már lassan egy éve két havonta kérik a türelmet következő hónapig? Vagy minek kell történnie hogy végre legyere a szerről? Engedd el a THW-t, szerintem, dolgozz rendes munkahelyen.... :D Ha ebből kellene megélned, akkor is ilyen kitartóan rajtad lenne az ellenző? :D Szerintem ilyen tájt éppen a parkettát készülnél megenni a függöny és a komód után. Jövő hónapra már csak a furnérlemez konyhapolc maradna..... de az hasznos, kell a rost a szervezetnek! :D :D Jó várakozást! :D :D
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Inkább várok mint csináljak valami kamu üzletet meg piramisjátékost, centekkel szórakozzak.
Különbenis szeptember 21-től indult el fizetősként eléggé messze van az 1 évtől.
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Na, mondtam én! Meg is jött az újabb fenomenális lehetőség, valami utazási marhaság! Lehet szépen tovább perkálni! :D :D Valahogy az üvegtigris kezdd eszembe jutni, amikor Róka hordja Lallerhez a lomokat. Lali kifakad: TE Róka! Ide mindig csak hozol, de mikor viszel el innen valamit is???? Csak itt ellenkező eset van: befelé kell tenni..... :D :D :D
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

Kotnyeles írta:... szeptember 21-től indult el fizetősként...
Basszus, már elindult fizetősként? :o

:lol:
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

A videók utáni jutalékot onnan számítják.
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Hét elején Németországban voltam , ott működik, be lehet lépni. Itthon miért nem? Csinálom a MoonBitcoint, ugyanannyi idő alatt a dupláját fizeti kint mint itthon. Nagyon jó ez az unió , itt mindenki egyenlő!
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Sziasztok! Fontos Info!
Mint tudjatok, honapokon keresztul en is, mint sokan masok biztunk es hittunk a THW Global cegben. Mivel minden lepest megindokoltak, azt elfogadtuk es vartuk a tovabbi torteneseket.
Amit tapasztaltunk az elmult par napban az az, hogy akiknek volt kikerheto jutalek, azt az Available Balance-ba/Elerheto Egyenlegbe tettek vissza, de heteken keresztul nem fizettek ki. Illetve megjelent az Utazasi Program az irodankban.
Ezt megelozoen a Kaves programot inditottak el, amire a reakciom az volt, hogy nem ajanlom a reszvetelt benne, de mindenki maga dont
Nos irtam Thomas Williams-nek 2 nappal ezelott is emailt – a korabbi 4-5 emailre nem jott valasz -, amiben az Erolab Bonusz es a Matrix Bonusz utan erdeklodtem, hogy van-e jelentosege meg az Erolab Bonusznak vagy mar reg idejet multa es elindul-e a Matrix Bonusz. Ha igen, akkor mikor. Azt is megirtam, hogy az uj uzletek nagyon szepek es nagyon jok, de mi nem kivanunk ezekben resztvenni, mi azt varjuk, amiert csatlakoztunk annak idejen.
Jott is valasz: igen, el fog indulni es a matrix bonuszra befizetett penzekert pontokat kapunk.
Na ez volt az a pont, amikor nalam is kiment a biztositek es egy ujabb emailben megirtam velemenyem minannyiunk neveben. Valasz nem jott.
Az elmult nehany napban kutakodtam masok segitsegevel kulfoldi FB csoportokban es ratalaltunk egy Bill Rojas nevezetu ausztral vezetore, aki nyiltan es oszinten leirta a hozza eljutott informaciokat.
Itt latjatok alul legutobi FB beirasat.
No en is ugy erzem, hogy ezek utan nekem is kotelessegem tiszta vizet onteni a poharba az informaciok alapjan.
Tudom, hogy mindenkit rosszul erint, de nem hallgatnam el senki elol. Sajnos, hogy itt tartunk ennyi kitartas es remeny utan.
Tovabbra is igyekszunk Bill altal informaciokhoz jutni, amiben mi is magunkra vagyunk utalva. Amikor uj infokhoz jutunk termeszetesen kozzetesszuk.
Azok, akik 45 napon belul fizettek be penzt Payzan keresztul, ok a Payza Irodajukban a Resolution Centerben tudjak elinditani a Charge back/penz visszakerest. A Payza csak 45 napig ad erre lehetoseget sajnos.
Mindannyian sajnalhatjuk, hogy valoszinu ismet szegenyebbek lettunk egy jonak latszo uzlettel. Koszonom mindenki megerteset!
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Farbas feloszlatta a chetet! Nehogy már magyarázkodnia kelljen !! Mindenkit hülyének néz miközben........ :bad: :!: :!: :!:
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Ezt mondta a nagyasszony egy pár napja, még ment a hazudozás!!! Még ő üvöltözik!!!!!!! Eva Farbas
A fenti kozlemeny tajekoztato a varhato tortenesekrol. Viszont vannak akik ertetlenkednek es a jutikat varjak. Reszleteket meg nem kaptunk es ott van: SOK MINDEN VAN AZ ASZTALON, UJ HIREK HAMAROSAN... Csak egy kerdes azoknak, akik a video nezesi jutira, matrix bonuszra es egyebre varnak. Kozel 4 million veszteseget vallalt be a top 10 vezetoseg, plusz heti 100.000 a fenntartasi koltseg. Ha volt mar sajat vallalkozasod, akkor tudod mivel jar egy ekkora minusz. SZOVAL AKI ENNYIRE TURELMETLEN, MIT TENNETEK A CEG HELYEBEN ENNYI VESZTESEGGEL ES EGY ELINDITOTT KARTERITESI PERREL (AZ SEM KEVESBE KERUL). NYILVAN KI FOGNAK MINDENT FIZETNI, DOLGOZNAK RAJTA ES SOK MINDEN MASON IS. A MI JUTALEKAINK CSAK FILLEREK AHHOZ KEPEST, AMITOL A CEG ELESETT!!!!! PROBALJUNK MAR MEG LOGIKUSAN GONDOLKOZNI. NEM AKARNAK ELTUNNI EZ LATHATO, MERT MAR REG LEHUZTAK VOLNA A ROLOT. MEGOLDASON DOLGOZNAK. NEM TUDOM ERTELMESEBBEN ELMAGYARAZNI, DE MINDENKI GONDOLKOZZON EL RAJTA. TE MIT TENNEL, HA EZ A TE CEGED LENNE?
yoda
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.02.06. 09:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: yoda »

Kedves Farmer!

Számomra úgy tűnik, hogy nem sok gerinccel rendelkezel. A chatben nem vállaltad magad, persze lehet, hogy csak valakitől kaptad az infókat.
Ha mélységig nem tudod és ismered a történteket és a miérteket, miért kell másokat mocskolni?
Azt gondolom, hogy a THWGlobalból senki nem vett ki egy forintot sem hidd el, még az általad folyamatosan mocskolt Farbas Éva sem.
Hogy hitt az üzlet valódiságában az miért bűn? Valószínű Te is hittél, hiszen azért irogatsz az üzletről. Nem hiszem, hogy kiléptél volna és
pusztán emberbaráti cselekedetnek szántad az infók folyamatos megosztását. Na persze mindig kell egy bűnbak és az Éva kéznél van?
Javasolnám, hogy először saját magad körül sepregess. Ha kicsit kevesebb rosszindulat lenne benned mások iránt, gondolom az életed is
boldogabb lenne. Téged csak szánni lehet.
yoda
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.02.06. 09:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: yoda »

Egyébként pont miattad és a hozzád hasonló gerinctelen emberek miatt lett feloszlatva a chat, akiknek csak annyi tehetségük van, hogy a nevüket nem adva mocskolódnak a neten. Lehetőséged lett volna az infókat neked is megszerezni, miért nem tetted? Miért másra vártál? Ja, ahhoz ész is kell...., ezt elfelejtettem. Igaz, mindig könnyebb mások hátán lovagolni, és oda sz@rni ahonnan eddig is ettél, mint sok hozzád hasonló ember.
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Kedves yoda!
A válaszom neked és a társaidnak: :bad: :bad: :bad:
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Azért ne védjük már azt a banyát! Nem sok nála nagyobb tahó van! Nem beszélve arról, hogy kb 3 egymástól független rendőrségi eljárás tart jelenleg is ellene, internetes csalások miatt! A kedvencem az a megmozdulása az volt, amikor pirossal kiírta a webkonfin hogy aki közbe mer szólni kérdésekkel, azt azonnal kivágja a teremből. Majd mikor vége lett azt mondja a parasztja: látom nem érkezett kérdés a csetre, viszlát! És bontotta a vonalat..... Mellesleg a konfin fél óráig ecsetelte hogy gyorsan fizessen mindenki mert ezért meg azért!
yoda
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.02.06. 09:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: yoda »

Kedves Farmer! Látom nagyon buzog benned az inteligencia.Szánalmas a hozzászólásod, de nem is vártam mást. Csak megerősíted bennem, hogy mennyire szánalmas vagy.
yoda
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.02.06. 09:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: yoda »

Kedves Blackmoon! Nem szorul senki védelmére, meg tudja védeni magát, de infóhoz jutnátok Ti is, és nem feltétlenül más chatjéből kimásolva és esetlegesen a konfikon, ha a facebook oldalakat megnéznétek. Higyjétek el sok infó van fent, persze utána is kellene nézni. Én sem csak a chatből és konfikról tájékozódom. Talán, ha Ti is utána néznétek, nem fröcsögne belőletek az utálat és a gyűlölet.
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

A webkonfin minden 2. szava az volt: FIZETSZ!! KUSSOLSZ!! DOLGOZOL!!! Intelligens emberke :lol: :clap:
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

THW Global True Believers
február 4., 4:58 ·
Guys I have inside information that THW Global is owned by one person only and that is Thomas Williams and that the real person is that photo of George Foerst which I was told it's not his real name either. He uses other names because he has a really bad reputation in the industry. The Travel company is own by a couple of people which have being warned about this guy so now they are waiting to see if he can pull if off by recruiting members which I really doubt people will join beside Johnn and some other gullible followers. Just give me a few weeks and I will reveal everything but in the mean time do not put any money in his program. The company is not based in Germany but in Florida and there is no company in Germany and has never travelled there for any meetings. Like I have always said to you I will always be honest with you and will always fight for you. God bless everyone
Srácok, belső információ, hogy a thw globális tulajdonában van, csak egy személy által, és ez az, Thomas Williams és, hogy az igazi ember van az a kép, amikor George Foerst, amely azt mondták, ez nem az igazi nevét sem. Más nevet használja, mert van egy nagyon rossz hírneve az iparban. Az utazás a cég saját egy pár ember, amelyek figyelmeztetett, hogy ez a fickó most várnak, hogy hátha tud húzni, ha le a tagok felvételével, amely erősen kétlem, hogy az emberek csatlakoznak johnn mellett, és egy másik hiszékeny követői. Csak adj egy pár hét, és felfedi minden, de ez idő alatt nem a pénzt, de a program. A vállalat nem székhelye Németországban van de floridában és nincs társaság Németországban és még soha nem utaztam ott semmilyen ülésein. Ahogy mindig is mondtam, hogy mindig őszinte lesz veled és mindig küzdeni fog neked. Isten áldjon mindenkit
yoda
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.02.06. 09:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: yoda »

Ha utána tudtál nézni, akkor miért szorultál rá az Éva információira? Ilyenformán korábban is megoszthattad volna mindezeket az értesüléseidet.
Világos, mást mocskolni egyszerűbb. Hát tudod... nálad vannak gondok mentálisan is. De ez legyen a Te problémád. Nagy élmény lehet mindig mást hibáztatni a saját kudarcodért.
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Kedves yoda :) Beléptél,hogy védd magad? :wacko:
Csak ,hogy tudd én egy fillért nem fizettem ennek a csaló bandának. Igen,tudok infokat nem kell hozzá az f.é. akinek egy szava sem igaz :) Csak gyűlölöm a csaló szemét embereket akik becsapják az embereket hamis infokkal csak hogy kiszedjék belőlük a kis pénzüket!!! :angry: :!:
yoda
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.02.06. 09:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: yoda »

Nekem nincs miért védeni magam, viszont én utálom a mocskolódó, rágalmazó embereket, akik név nélkül folyamatosan fröcsögnek és azzal telik a napjuk, hogy hogyan tudnak másokat lejáratni, ill. rágalmazni és belekötni.
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Utolsó commentem hozzád kedves yoda mester. Te melyik bolygóról jöttél......mert te a valódi neveddel vitatkozol itt, igaz??
A THW-nál három csoport volt.1. Akik átverték az embereket,hitegették őket,hogy fizessenek hamis infókkal becsapták őket.
2.A becsapott emberek tömege. 3. Voltak akik már hónapokkal ezelőtt megmondták,hogy ez az egész egy csalás- Ők voltak a F. é. szerint a hülyék a károgók stb....,mert rontották az üzletüket,hogy minél több embert letudjanak húzni-.
A véleményed alapján nem nehéz kitalálni,hogy te hová tartozol!!!
Szép napot neked,remélem jó sok pontot kapsz majd! :clap:
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Nah,én meg vagyok Szkájvóker Lajos... :no: :no: :no:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szeretném minden tagunk figyelmét felhívni hogy a hozzászólásokból mellőzni szíveskedjetek a személyeskedést, a vádaskodást, az indulatok szítását mert az nem vezet sehová.

Kérem ezen szempontokat - mondandótok megfogalmazásakor - figyelembe venni!

Admin
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Na, remélem mindenki megkapta a kis levelét a belépési kísérletnél! :D :D Hatott a rengeteg feljelentés a Google-nál, káputó, game óver.... :D Csilla fejét szeretném megtekinteni..... :D No meg a vakon hívő - védelmező illetőkét is..... Na de sebaj, ott az új utazási cég akit ajánl maga helyett a THW, és akiknek átadták a szoftvereket, 1,5 millió átb...ott felhasználóval együtt.... :D Tessék kérem, lehet oda is beperkálni! :D :D Agymosottak.....
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég