THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Arra is nagyon kíváncsi leszek, hogy ez a thw global hogy fog muzsikálni a sok taggal, szerintem egy hónapra kijön minden olyan embernek aki napi 10 órát nézte a videokat megunva azokat, hogy havi szinten kijön valami 20 ezer Ft kb ... hát nagyon megfogja érni a napi 10 óra video nézegetést.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

tuxuska írta:Arra is nagyon kíváncsi leszek, hogy ez a thw global hogy fog muzsikálni a sok taggal, szerintem egy hónapra kijön minden olyan embernek aki napi 10 órát nézte a videokat megunva azokat, hogy havi szinten kijön valami 20 ezer Ft kb ... hát nagyon megfogja érni a napi 10 óra video nézegetést.
Mondjuk megérheti, mert pl nekem az egyik gépem 0-24 ig megy, csak odafordulok elindítok egy vidit aztán had menjen, ha meg már kialakul automatizálni is fogom, egyszerű, ennél sokkal bonyolultabbakhoz is készítettem scripteket, akkor meg ott se kell lennem... :good:
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

azt tudom pimmi hogy a képfeltöltésbe is benne vagy :) és ott is automatizálod :)

Viszont gondolj bele, ha 0-24-ig megy a géped akkor az áram díja is kb drága dolog ... még úgy sem érné még kínlódni vele.

Bár ez egyéni meglátás
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

tuxuska írta:azt tudom pimmi hogy a képfeltöltésbe is benne vagy :) és ott is automatizálod :)

Viszont gondolj bele, ha 0-24-ig megy a géped akkor az áram díja is kb drága dolog ... még úgy sem érné még kínlódni vele.

Bár ez egyéni meglátás
A képfeltöltést pont nem, ;-)) , a gép meg kevesebbet fogyaszt mint egy kis laptop, ez egy minigép, és nem emiatt megy 0-24 ig, szóval megkeresi bőven az áramot, kopást, ez csak egy plusz lenne ha..., de mondjuk ezt ráérünk kiszámolni ha már egyáltalán fizetne valakinek. :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Napi pozitív :)
Flottul megy minden, szinte az összes lejátszási időt beszámítja :good:

Egy info mobiltelefonról nézöknek.
A chromnál a 3.-ra katintva be jön egy legördülö mennü,ha lejebb görditesz ott talász egy olyan menüpontott. Asztali webhely megjelenítése pipa ,megjeleniti a. teljes veboldalt így minden fontos infot megnézhetsz
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

update:

THW Global
-21-en indul élesben, meg csak tesztidőszak van. Akinek megvan a 10 óra videonézése, 21-tol mar pénzért dolgozhat. Éles indulás előtt mindenki kap egy linket, amin regisztrálhat a kifizetésekre. Figyeld a webidorad Message Center-et!

THW Global - indulásig:
Alapjában véve a rendszer mindig vizsgálni fogja az elmúlt 7 napot, meg van e minimum 5 óra aktivitásod az elmút hét napban. (kivételt képeznek a certified IV-k) A rendszer letiltja jutalékot, ha nincs meg a minimum 5 óra,de csak arra a 7 napra amikor nincs meg a heti 5 óra. Még egyszer: Ez nem volt fontos a béta teszt ideje alatt, de a továbbiakban már az. A legtöbb IV el fog jutni a maximum 10 óra/héthez és többhöz. Amikor nézelődsz a háttér irodádban nézd meg a hirdetéseket, melyeket ott találsz, nézd meg mit kínálnak. Nézz meg annyi hirdetési ajánlatot, amennyit csak lehetséges, mert: A) Ez segíteni fog a THWGlobal-nak minél több saját hirdetést eladni. B) A hirdetők boldogok lesznek, és meg fogják újítani a szerződésüket. Annyi nyomkövetés van manapság, tudják mit keresel és meddig.
Ez elvezet a következő kis tanácshoz: OSZD MEG, OSZD MEG, OSZD MEG! Mert nem csak pénzt keresel vele, de amikor megosztod a többiekkel használva a megosztási linket közvetve vagy közvetlenül elküldve email-ben, facebook-on vagy twitter-en, amikor valaki megnézi, amit te küldtél el azzal további pénzt keresel. Ez őrület, akkor is keresel, ha ők nem vettek semmit. Csak azért, mert te elküldted a linket és ők megnézték, Te keresel vele.
Időnk és erőfeszítesítéseink egyre értékesebbé válnak az elkövetkező 3 és 6 hónapban mostantól. EMLÉKEZZ a THWGlobal egy ÚJ FIÚ A PIACON!
Minél több SAJÁT HIRDETÉST adunk el, annál NAGYOBBRA NŐ A MEGTEKINTÉSENKÉNTI BEVÉTEL! Például ha egy 3.fél hirdető fizet nekünk 6-8USD-t 1000 klikkelésenként. Nos így elég nehéz lesz elérni az általunk meghirdetett havi 1.000,- dolláros fizetésedet. Azonban, amint a THWGlobál megnő a saját hirdetés eladás, úgy a THWGlobal minden 1000 megnézés után 250-500 dollárt fog kifizetni. Óriási különbség! Hat hónapon belül a 3. fél hírdetések száma lecsökken és a THW Global saját hirdetések száma megnő. A THW Global hírdetés egyre több és több lesz.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Mai tapasztalatok:
-Nincs videokorlat. Mindent beleszamol.
-Lehet videot dublikalva nezni korlatlanul.
A mai termes 5 ora es 30 perc fokent a 38 perces video ismetelt nezegetesevel amit persze a hatterbe tettem mert nem erdekelt :D Holnap delutan megismetlem a mait es meg is van a heti kvota.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Csak legyen már 21-ke :D.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Pimmi! Elnézésedet kérem, ha butaságot kérdezek: A háttérirodában lévő reklámok azok, amik megjelennek a videó megnyitásakor a videó ablaka mellett jobbra, illetve a videó ablak alatt? Vagy pedig azok amelyek esetenként a videó indításakor a videó megindulása előtt, vagy a lejárta után jelennek meg? Az elsőként kérdezetteket mindig lekattintom, pedig esetenként tíznél is több jelenik meg, a másodiknál pedig automatikusan indul, illetve addig nem zárom be a videót, amíg a reklámnak vége nincs. Ezek a statisztikában láthatók is "Megjelenített hirdetések", illetve "A hirdetések megtekintett" sorban.
Válaszodat előre is köszönöm
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Lucipapa írta:Pimmi! Elnézésedet kérem, ha butaságot kérdezek: A háttérirodában lévő reklámok azok, amik megjelennek a videó megnyitásakor a videó ablaka mellett jobbra, illetve a videó ablak alatt? Vagy pedig azok amelyek esetenként a videó indításakor a videó megindulása előtt, vagy a lejárta után jelennek meg? Az elsőként kérdezetteket mindig lekattintom, pedig esetenként tíznél is több jelenik meg, a másodiknál pedig automatikusan indul, illetve addig nem zárom be a videót, amíg a reklámnak vége nincs. Ezek a statisztikában láthatók is "Megjelenített hirdetések", illetve "A hirdetések megtekintett" sorban.
Válaszodat előre is köszönöm
A hirdetések a háttér iroda statisztikájában a videón belüli reklámokról van, a kattintásokat nem jegyzik, de valószínű figyelembe veszik és méltányolják a munkánkat. Illetve a későbbiekben ebből kapunk vissza pénzt hiszen ezek a cégek ha szerződést kötnek a THW val akkor az nekünk jó annál több pénzt tud nekünk vissza osztani!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

A lényeg:
- 6 nap múlva indulás, (addigra meg kellene lenni a 10 órának),
- ha valakinek gondja van, írjon a thwQandA@thwleadership.com címre és a tárgyba írja be, XXXQUESTIONXXX
- Itt lehet tájékozódni. (Be lehet állítani a magyar nyelvet.)
http://www.thwleadership.com/ :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Itt egy hosszú videó!
(41 és fél perc)
http://www.thwglobal.com/VideoCenter/Wa ... oId=176473
:good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

A tegnapi hírlevél szerint már csak 6 nap a kezdésig. Azt kérik az ingyenes IV, tagoktól, hogy töltsenek annyi időt a Back Office-ban amennyit csak lehet, nézzék a hirdetéseket, osszák meg a hirdetést tartalmazó videókat. Töltsenek minél többet az ingyenes IV. tagok a Videó oldalukon és ott is nézzék a videókat. A videók nyomkövetésén még dolgoznak. Röviden ennyi.
Azt határozottan érzékelni lehet, hogy a Back Officeben lévő videókon egyre több a magyar reklám, a videók elején is és a végén is. Már a kommenteket is számolja a rendszer. Akinek nincs meg a 10 órányi ingyen munka az nyugodtan csinálhatja.. Akinek meg van az is nézelődhet valamennyit naponta az irodájában és a videó oldalán.
Mégy egy kis türelem és ne találgassunk előre, hogy mennyi az annyi, hamarosan ki fog derülni. Gondoljon mindenki arra, hogy mivel nem kellett befizetni nincs miért aggódni. :good:
mh1976
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.09.15. 15:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: mh1976 »

Sziasztok! Miért nem engedi kommentelni a videókat a rendszer, ha végignéztem?! Azt az üzenetet küldi, hogy végig kell néznem!!!! Vagy elég csak like-olni vagy dislike-olni? Köszi a választ!
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Kíváncsiságból belekezdtem én is.
uranusz60
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.13. 21:50
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: uranusz60 »

Pimmi!

A skype linket nem tudod véletlenül?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

uranusz60 írta:Pimmi!

A skype linket nem tudod véletlenül?
:rofl:
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Pimmi!

Arról hallottál valamit, hogy szerdán csak az kezdheti el a fizetős hirdetések nézését, akinek legalább 5 refje van?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Lucipapa írta:Pimmi!

Arról hallottál valamit, hogy szerdán csak az kezdheti el a fizetős hirdetések nézését, akinek legalább 5 refje van?
Rengeteg dolgot írnak, ezt konkrétan nem hallottam, de szerintem várjuk meg az indulást, és hogy egyáltalán bárkinek fizet -e akármit is, kár addig találgatni, ahogy látom a face csoportban nagyon sok olyan ember van aki ettől az üzlettől várja hogy lesz egyáltalán "munkája" ez eléggé elkeseríti őket szerintem, ez a reménysugár, és ezért mindent amit valahol olvasnak, látnak, ha nem is értik mi az egyből tényként kezelnek, szóval várjuk ki a végét. :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sztem már önmagában gáz,ha egy oldal arra kapacitálja a tagjait,h ingyen dolgozzanak valamilyen jövőbeli fizetés reményében. Az is ,hogy bizonyos előre ledolgozott óraszámhoz köti a kapott munkát. Az oldal el sem indult,nem fizet még. A tulajról mit lehet tudni,vagy a két szép szeméért hisztek neki? :)
Amúgy sok sikert,de én tuti nem tennék semmit,amíg nem fizet.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

xenosz2 írta:Sztem már önmagában gáz,ha egy oldal arra kapacitálja a tagjait,h ingyen dolgozzanak valamilyen jövőbeli fizetés reményében. Az is ,hogy bizonyos előre ledolgozott óraszámhoz köti a kapott munkát. Az oldal el sem indult,nem fizet még. A tulajról mit lehet tudni,vagy a két szép szeméért hisztek neki? :)
Amúgy sok sikert,de én tuti nem tennék semmit,amíg nem fizet.
Hát hogy a háttérben fut a videó, ha egyébként is gépen vagyunk, szerintem ez belefér erre a pár napra, aztán kiderül minden. :)
koni016
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015.08.17. 20:21
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: koni016 »

Tudnátok linkelni olyan hosszú videókat? sehol se találok csak max 4 perceseket :D
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

koni016 írta:Tudnátok linkelni olyan hosszú videókat? sehol se találok csak max 4 perceseket :D
http://www.thwglobal.com/VideoCenter/Wa ... oId=111807 Ez 9.18 perces.
mh1976
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.09.15. 15:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: mh1976 »

Szia Pimmi!
Bocs, hogy ha badarságot kérdeztem, a kommenteléssel kapcsolatban, de nem vagyok tisztában vele! Válaszod előre is köszönöm! :)
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

A 10 percnél hosszabbakat mért törölték ki?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

mh1976 írta:Szia Pimmi!
Bocs, hogy ha badarságot kérdeztem, a kommenteléssel kapcsolatban, de nem vagyok tisztában vele! Válaszod előre is köszönöm! :)
Ha nem fogadja el amit írtál, a minimum 80 karakteres kommentedbe, másolj bele két szót a videó címéből - menni fog :good:
Egyébként én nem kommentelek, egyenlőre nem kötelező
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.09.19. 08:02-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kotnyeles írta:A 10 percnél hosszabbakat mért törölték ki?
Lehet túl könnyűnek itélték így a mókát :?
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Nálam (ahogy olvastam más oldalon másoknak is) reggelre eltűntek a korábban megnézett videók listái. Tegnap 29 videót néztem meg 2 óra 58 perc 23 másodperc volt az összes megnézett idő. Ma reggel a statisztika tegnapról 4 videó megnézése 30 perc 29 másodperc. A régebbiek pedig teljesen eltűntek, pedig eddig több mint 50 órát néztem.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyenes bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Lucipapa írta:Nálam (ahogy olvastam más oldalon másoknak is) reggelre eltűntek a korábban megnézett videók listái. Tegnap 29 videót néztem meg 2 óra 58 perc 23 másodperc volt az összes megnézett idő. Ma reggel a statisztika tegnapról 4 videó megnézése 30 perc 29 másodperc. A régebbiek pedig teljesen eltűntek, pedig eddig több mint 50 órát néztem.
Pontos oka ismeretlen még, de szerintem dolgoznak a rendszeren nyitás előtt vagyunk pár órával, és gondolom 21. én mindenki üresben indul.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég