THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

2016.11.24 - 1. az ingyenes nézhető videók megtekintéséért járó fizetés a 2016.09.21- 2016.10.31 közötti időszakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
erre kíváncsi leszek,
vagy kitolják, vagy olyan minimálisat számolnak..., mert ugye ; Minimum Withdrawal is $100.00 :?
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

A kiesett időszakkal mivan?
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Én megmondtam előre, hogy nagy humbuk lesz ez az egész THW oldal, mikor még csak teszt fázisban volt... nem értem a sok hozzászólást itt, hogy miért erőltetitek még mindig ezt ? Nagyon nagy humbuk az egész... mert nem is így indult ez az egész rendszer eredetileg,, aztán bejöttek azok hogy fizess x összeget be :) ,, eredetileg úgy indult hogy ingyenes lesz XD HAHAHAHA jó vicc volt a THW-től .. de sokan bedőltek neki, a mai világban az van sok pénzt úgy tudsz szerezni, HA meglopod a másikat. Az összes ptc, THW-s , ezekre épül, van egy beetetési időszak, amikor minden jóóól megy, aztán hirtelen beüt a gebasz..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2016.11.13. 01:31-kor.
Ok: "A már meglévő topikba másik ajánlatot, arra utaló hozzászólást írni tilos." Ezen tilalom megszegése miatt az utóirat törölve.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

tuxuska írta:Én megmondtam előre, hogy nagy humbuk lesz ez az egész THW oldal, mikor még csak teszt fázisban volt... nem értem a sok hozzászólást itt, hogy miért erőltetitek még mindig ezt ? Nagyon nagy humbuk az egész... mert nem is így indult ez az egész rendszer eredetileg,, aztán bejöttek azok hogy fizess x összeget be :) ,, eredetileg úgy indult hogy ingyenes lesz XD HAHAHAHA jó vicc volt a THW-től .. de sokan bedőltek neki, a mai világban az van sok pénzt úgy tudsz szerezni, HA meglopod a másikat. Az összes ptc, THW-s , ezekre épül, van egy beetetési időszak, amikor minden jóóól megy, aztán hirtelen beüt a gebasz..
Elvileg most az első kifizunál és utána is az ingyeneseket is kifizeti.... ;)
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Sikereket :)
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Egy örli exesz programtól mit vársz minden üzlet fizetős ezt jól jegyezd meg. Ingyen nem adnak semmit.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Egy jó hír minden szkeptikus és persze optimista kollégámnak! Angliában mától ismét videókat nézünnk. A reklámok komolyabbak és színvonalasabbak, mint a kezdet óta bármikor!
Úgyhogy odahaza fel a fejjel, türelem és ne lógassátok az orrotokat, mert csak a denevérek teszik!☺
szép estét mindenkinek Londonból.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

A befizetési határidő tegnap délután 3-kor lejárt végre valahára.
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

4 nap múlva kiderül, hogy mennyi az annyi. :)
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

csütörtökön jah.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ha hétfő 18 óráig nem látod a fizetésed a payza-n vagy paypalon vagy üzenetben, akkor a következő email címre kell üzenetet írni mellékelve a a befizetésed bizonyítékát ( jelen esetben a 10 dollárra gondolnak) a THW ID-dat megadva: payzasupport@thwleadership.com
Ahogy észrevettétek a THW Global sosem küldött emailt SENKINEK és nem bátorított soha arra, hogy fizessétek ki a 10 dolláros online tanulási díjat, mert a THW Global 100%-osan ingyenes, ahhoz hogy jövedelmet generálj magadnak.
A THW Leadership (Vezetőség) aki megkérte a THW Globált, hogy biztosítsanak különböző bevételi forrásokat a cég számára, hogy szinten tudják tartani a tökéjüket és a marketing lehetőségeiket, míg azon dolgoznak, hogy belső reklámokat készítenek amelyek 2017 januárban indulnak el. ( Félreértés ne essék, nem arról van szó, hogy januárban indul el a videónézés hanem a SAJÁT reklámjaik akkor kerülnek bele a rendszerbe.)
22-én azaz kedden lehet kivenni a bónuszért járó jövedelmet. Ez azt jelenti, hogy kedden, a befizetett erőláb bónuszért járó díjat és 10 mélységig, azok az emberek utánad is akik alattad vannak és szintén befizették ezt a 10 dolláros összeget. A fő oka annak, hogy izgatott légy, mivel befizetted a 10 dolláros bónuszt ezért betekintést kaphatsz a TWH belsős videó rendszerébe.
Vasárnap éjfélig (azaz még másfél óráig) lehet befizetni a 10 dollárt, ha paypalon szeretnétek befizetni, akkor írni kell erre egy emailt: PAYZASUPPORT@THWLEADERSHIP
Nagyon jó hírek a következőek: A THW Global most írta alá az elso multi-millió dolláros 3. ügyeles belső hirdetéses lehetőségét, ha ebben te is részt veszel, több lehet a bevételed, és ezt az alád regisztrált emberek után fogod kapni. December 1ig érvényes a most befizetett bónuszod. Kedd este (november 22.) azok akik befizették az erőláb bónuszt betekintést nyerhetnek a belsős hirdetésekbe. Szerdán (november 23.) azok is betekintést nyerhetnek akik a Mátrixukat építik (ezt nem teljesen értem).
Építik a belső hirdetési rendszert, hogy saját reklámokat is tudjanak hirdetni, így ha egy ember megnézi a videót a thw 10-50 centet keres egy nézettség után míg külsős videókkal csak 0.008 dollárt per nézettség.
A lényeg, hogy kedden lesznek a bónusz kifizetések, és akik befizették a 10 dollárt belenézhetnek abba a belső hirdetési rendszerbe, amit a THW indított cégen belül, amiből több pénzt tudnak keresni így kedd este (ami nekünk szerintem szerda reggel lesz) akinek van bónusza az kap pluszba egy ilyen lehetőséget is."
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Remélem majd buzgón pakoljátok ki ide a kifizetési bizonylatokat! :D :D
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

az a videók utáni juti elég soványka nem túl kevés ez? Mintha csak ptc-znénk.
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Még attól is rosszabb.... jó ha 10-ből 2-be tesz reklámot. Nem beszélve hogy hány órát el...szol érte.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

de ez akkor is baromság a 10-50 cent.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Meg is jöttek az első kifizetések.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kotnyeles írta:Meg is jöttek az első kifizetések.
kérünk képernyőfotót, köszi
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Nem fizettem be a bónuszravaló díjat.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kotnyeles írta:Nem fizettem be a bónuszravaló díjat.
ja, csak mert írtad azt hittem, akkor hol jön?
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Akik befizették ott van az irodájukban.
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Úgy elszámolták a videó nézésemet így 24.-én, hogy csak úgy ömlik kifelé a sok száz dollárom..... :D :p
maltosz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.10.23. 16:23
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: maltosz »

Állítólag holnap reggel lesz látható nálunk,mert ők este teszik fel a rendszerbe (amerikai idő szerint),az meg nálunk reggeli órákat jelent,ha akkor sem lesz ott semmi a rendszerbe,akkor :cry: !
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Magyarországon emelkednek a minimálbérek,remélem belekalkulálják a keresetbe! :D
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Semmi köze hozzá.
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Én levettem az iróniát.... Igyál egy sört! :D :D
Slinger78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.09.22. 21:10

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Slinger78 »

"Christopher Nolan új filmje Thwglobal azaz mementO 2.0.
A főhős arra ébredt minden reggel, hogy megnézze a thw egyenlegét. Nulla, minden reggel nulla. Nem emlékezett, hogy már egy éve kikérte a 451 tokenért kapott 225 dollárt, amit azon nyomban kikért a paypal számlájára. Másnapra a bankszámlájára került a pénz. A történet további része rejtély."
bizsti1975
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.11.25. 10:06
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: bizsti1975 »

kérdésem lenne.beregisztráltam az oldalra.bejelentkeztem.a kérdöivet kitöltöttem.a home jel alatti fejléc rozsaszin.hiába klikkelek a here .semmi nem történik.köszönö feliratnak kellene jönnie de semmi.frissitek s törlöm az elözményeket is.tud segiteni nekem ebben vki?
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Na, akkor tengerentúli időszámítás szerint is csak úgy ömlik kifelé a több száz dolcsi az accountomról! Szerintem több payza-t is hozzá kell rendelnem hogy győzzem a kikérést! :D :D :D Több hónapot elb..ni ezért..... Szerintem hétfőn jön az error 404! :D :D
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Ez már vicc kategória ami a Thw-n folyik! Palira veszik az embereket! :argue: :angry: :!:
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég