WorldWideEarning - SCAM !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
tusziget
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2017.03.08. 11:19
Kapcsolat:

WorldWideEarning - SCAM !

Hozzászólás Szerző: tusziget »

https://www.worldwideearning.com/newtem ... code=lhcpr

Kép

Statusza:Pre-Launch.Indulas:Aprilis 7.

Adminek:Ahsan Abbas,Andrea Burriesci.
Ez egy Revshare tipusu program.

Kép

Adpacks
Minim:$1,Maxim:$30 - napi 2%-3% visszaosztassal(a vasarolt Adpack ek erteketol fuggoen),visszaosztassal 110%-125%-ig.
Aki vesz csomagot,annak mindennap 10 oldalt le kell szorfoznie.

Bank:Adv Cash,Perfect Money,Bitcoin.

Feliratkozaskor az adatok kitoltese utan jelenik meg a signup(feliratkozas) jel az oldalon,amelyet lekattintva majd, lehet feliratkozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.05.11. 11:07-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
tusziget
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2017.03.08. 11:19
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning

Hozzászólás Szerző: tusziget »

A feliratkozo link nem mukodott ,mert a World Wide Earning staff-ja meg mindig dolgozott az oldalon,hogy a launch-ig mindent helyrehozzon.Most mar minden rendben.
tusziget
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2017.03.08. 11:19
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning

Hozzászólás Szerző: tusziget »

Nem fektetek be az oldalra egyelore,mert ahogy az Admin kiirta:"Guys dont add funds untill I dont allow, if you add funds now it will not show in ur account"-ha vki befektet,akkor az nem jelenik meg a konton.Nagy tam-tam volt az oldal korul,maris 8 000 taggal rendelkezik,de ahogy latni lehet meg nem rendeztek le az oldalt rendesen:a ptc resz sem teljes...varom hogy mi lesz,lassam valaki fektet-e be az oldalra s azutan probalkozok en is befektetessel.
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Én befektettem, de rohadtul nem tudom hogy működik az oldal. Vettem 4 1$-os pack-ot, de nem látom sehol... Jó lenne, ha máskor olyan oldalt hirdetnétek, ahova ti is befektettetek és leteszteltétek. Az valahogy nem fair, hogy regisztrálsz, hirdeted, aztán majd a refjeid eldöntik érdemes-e befizetned neked is...
tusziget
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2017.03.08. 11:19
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning

Hozzászólás Szerző: tusziget »

En irtam mar h nem ajanlatos befektetni az oldalra.Ha mar befektettel kuldjel Support ticket-et h fogadjak el a befektetest vagy utaljak vissza.Ha szukseged van megirom en angolul neked.

Itt van a Facebook oldaluk is,ahova beirhatsz:https://www.facebook.com/groups/worldWideEarningWWE.

A fb oldalukon irta h sok befektetonek nem jelent meg a kontojan a befektetes s kuldjenek Support Ticketet.

En nem akarom h a refjeim dontsek el,h erdemese befektetni vagy nem.Ezert is ahogy informalodtam a facebookon h problemak vannak a befektetesnel,irtam ki ide az oldalra azonnal.

A refjeimnek emailt irtam,h ne fektessenek be.Neked is kuldtem emailt.

Mikor be akarsz fektetni egy uj oldalra,jobb varni 1-2 napot,h lasd h vannak-e befektetok s hogy mennek a dolgok.
tusziget
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2017.03.08. 11:19
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning

Hozzászólás Szerző: tusziget »

Kuldtem be support ticketet s a facebook oldalukra is irtam.Megirtam h a refem vagy ,a usernevedet s h nem jelent me a kontodon a vasarlas.Varjuk ki h mit fognak felelni.
tusziget
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2017.03.08. 11:19
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning

Hozzászólás Szerző: tusziget »

A fb oldalrol ezt feleltek:
Kép

Azt tehetned akkor,hogy a kontodon,ahol irja Support,kuldjel be (ahogy fent a kepen lathato)adatokat:nev,username,emailcim,mennyit fektettel be,melyik bankot hasznaltad.s a tranzakcio szamot.

Vagy bekuldheted a fenti kepen lathato emailcimre:coinpayment.worldwideearning@gmail.com
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Közben már megoldottam, visszarakták a cash balance-ba, de nem veszek csomagot még egyelőre, mert úgy látom még mindig nem működik tökéletesen az oldal. Az volt a baj, hogy én hamarább befizettem, mint hogy te jelezted itt az oldalon, hogy még várjunk vele. Csak hirtelen felindulásból írtam, ne haragudj!
tusziget
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2017.03.08. 11:19
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning

Hozzászólás Szerző: tusziget »

Ok minden.Orvendek h sikerult megoldani a dolgot.Jo oldalakat szeretnek ajanlani,de nem minden fugg tolem.Nagyon fontos,h mielott barki befektet,nezzen utana a fb-on,meg az interneten h valaki ir-e vmit az oldalrol,ahova be akar fektetni. Remelem,h az Adminek a WWE tol egy uj s egyszerubb oldalt allitanak be,ahogy a fb on bejelentettek.
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Ez az oldal egy akkora SCAM, mint egy ház! Napok óta már be se tudok lépni az oldalra, azt írja, hogy invalid username vagy passworld. Kértem jelszóemlékeztetőt, el is küldték az újat, de annál is ez a helyzet. Semmi olyat nem tettem, amiért tiltaniuk kellett volna. Írtam supportot, de semmi válasz. Szóval Scam!
tusziget
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2017.03.08. 11:19
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning - SCAM !

Hozzászólás Szerző: tusziget »

Lepjel be erre az oldalra:http://www.moneymakergroup.com a PTS es PTA subforum-ra es nezd meg h a Wwe fizet.Ott utananezhetsz minden friss hirnek a WWE vel kapcsolatban.Most olvastam,h emailt kell bekuldeni s akkor elintezik a kifizetest.
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: WorldWideEarning - SCAM !

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Köszi a segítséget! Szóval az történt, hogy állítólag biztonsági okokból mindenkinek generáltak egy új jelszót, amit május 4-én kiküldtek e-mailben. Csak az a baj, hogy ezt az e-mailt nekem spam-ba tette én meg a spam mappát nem szoktam nézegetni... Még most sikerült visszakeresnem, azzal a jelszóval be is tudtam lépni. Elvileg az oldal még fizet, legalábbis pár napja még tettek fel fizetési bizonylatot. Azt azért nem tartom korrektnek, hogy az e-mailemre nem válaszoltak, mikor megkérdeztem miért nem tudok belépni...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég