Richmond Berks Ltd. -SCAM !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Richmond Berks Ltd. -SCAM !

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Köszönöm ha hozzám regisztrálsz:
Kép Richmondberks.com


Richmond Berks, ahol a befektetésed helyetted dolgozik

Röviden:
- A regisztrációért kaphatsz 170 $ RB Bónuszt erre napi 0.05% a hozam
- A befektetésedhez +3%,+10%,+15%-ot hozzá tesz a cég (promó kódok bent)
- A befektetésed "Life Time" azaz " életfogytig" működik, nincs lejárati idő!
- Napi részesedés a befektetésedre: 1.7% munkanapon, 0.7% hétvégén!
- Referral jutalék: 10%-5% 2 mélységből!
- Minimum befizetés: 10$
- Processzorok: BTC, PerfectMoney, Payeer, AdvCash.
Mivel is foglalkozik a cég?
A Richmond Berks cég részt vesz a nemzetközi ingatlan-árveréseken. Az árveréseken megszerzett profit egy részét pedig visszaosztja a befektetőinek. Nagyértékű ingatlanok aukción történő vásárlására és másodlagos értékesítésére specializálódott.
Kisbefektetőknek is részesedést biztosítva, hogy profitáljanak az aukciók és a tovább értékesítés hozamából!
Kép

Hogyan szerezhetek ingyen 170 $-t?

Egyszerű bónuszfeladatok teljesítésével.
- Regisztrációért 10 $-t kapsz.
- A saját ajánlói linked megosztása Facebook-on vagy Twitter-en 50 $-t ér.
- Profilod kitöltésével 15 $-t kapsz a bónuszegyenlegedre. (Ez a lépés magában foglalja azt, hogy egy képet teszel fel a profilodhoz, megadod a Skype címedet, illetve belinkeled a Facebook profilodat.)
- 25 $-t kapsz, ha feltelepíted a Richmond Berks alkalmazást Androidra vagy iOS rendszerre és az ezen a letöltött programon keresztül belépsz a saját fiókodba! (aztán törölhető akár)
- Egy videót is felvehetsz, vagy egy képet magadról, és a cég logóról, amiben elmondod, leírod a véleményedet a cégről, 10 $-ért. Ebben a videóban látszódni kell az arcodnak és a cég logójának is. (elég egy rövid, egyszerű videó)
- Engedélyezd a push üzeneteket, (chrome, firefox) 10 $
- A telefonszámodat pedig hitelesíttetned kell. Ez az egyszerű folyamat csak annyiból áll, hogy megadod a számodat, ők küldenek egy rövid számkódot SMS-ben és az oldalra visszaírod. Ezért nem kapsz jutalmat.
+ 50 $, Show reports - Subcribe, az ami felett csengő van, (ha nem adja be frissítés) - Get RBB és ott vannak a feladatok, megosztás, és ilyen egyszerű dolgok.

Kép

Ez az ingyen 170 $ hová kerül?

- A bónusz egyenlegedre! Ennek az egyenlegösszegnek naponta 0,05 %-át fogod megkapni. Az itt szerzett százalékokat is ki tudod utaltatni magadnak, ha teljesítetted az összes bónusz feladatot! Ha nem az összeset akkor csak úgy veheted ki, ha befizetsz (min. 10 $), vagy ha van legalább 1 befizetett partnered!

A befizetett összegem melyik számlára kerül?
- A normál egyenlegedre, ami természetesen különbözik a bónuszegyenlegtől, semmi köze a kettőnek egymáshoz!

Mi az a RBD? (Richmond Berks Dollar)
- Az általad befizetett pénzösszeg! 1 RBD= 1 $

Mi az a RBB? (Richmond Berks Bonus)
- A bónusz egyenleged összege! Ez nem utalható ki, csupán a napi %-át tudod kiutaltatni! 1 RBB= 1 $, 0.05% a hozam.

Mennyit oszt vissza a cég százalékosan?
- A befektetett összeg után 1,7%, hétvégén 0,7% hozam!

Mennyi a minimum befektetés?
- A legkisebb befektethető összeg 10 $
- Minimum kikérés: 0.5 $

Benkok:
> Payeer, Perfect Money, AdvCash, Bitcoin <

Van lehetőség anélkül is pénzt keresni, hogy nem fizetek be pénzt?
- Igen, a bónuszegyenleg százalékaiból is pénzhez juthatsz, illetve az alád regisztráló partnerek befizetéseiből is jutalékot kapsz!
- Az általad meghívott partnerek befizetéseiből 10 % (1. szint), 2. szinten pedig 5 %
- Bármennyit is fizet be bármelyik partnered, akkor a bónusz számládon jóváírnak 10 $-t!


Köszönöm ha hozzám regisztrálsz:
Kép
https://richmondberks.com?ref=rbd473042
A hozzászólást 12 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.05.03. 13:05-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Istihill
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.04.05. 17:32
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 110$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: Istihill »

Én egyenlöre vigyáznék vele mert azt olvastam hogy nagy valosziüségel egy scam.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 110$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Istihill írta:Én egyenlöre vigyáznék vele mert azt olvastam hogy nagy valosziüségel egy scam.
scam azt jelenti nem fizet, ez ma is fizetett.
Date : 2017-04-09 10:41:11
From/To Account : Uxxxxxxx
Amount : 2.95
Currency : USD
Status : COMPLETED
Istihill
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.04.05. 17:32
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 110$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: Istihill »

Igen egy rövid ideig fizet egy keveset hogy minél többet tegyél bele s osztán majd egyszer lelép a tulaj mondtam nem biztos hogy tényleg az de elég gyanus az oldal.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 110$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Istihill írta:Igen egy rövid ideig fizet egy keveset hogy minél többet tegyél bele s osztán majd egyszer lelép a tulaj mondtam nem biztos hogy tényleg az de elég gyanus az oldal.
mind lelép egyszer, kösz az aggódást, de ha így állnék hozzá fel se kelek, mert nem biztos de lehet hogy lelőnek...:)
Kép :?
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 120$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: luci »

Szia pimmi!
Meglepoen latom hogy ez az en meg novemberben nyitott topikom volt amit en sajat kezuleg toroltem bizonyos okokbol de ez nem ide tartozik.
Emailben sokaig tartottam a kapcsolatot a reffjeimmel mivel minden nap adott a ceg 1$ bonuszt amit emailben at tudtam adni minden reffemnek.
Azutan elkoltoztem es az uj IP cimem miatt vagy mas okbol azt nem tudom de engem a ceg kizart.
Hogy a reffjeimet is kizarta-e azt nem tudom mert minden kapcsolatom megszunt veluk.A reffjeimtol ezuton szeretnek elnezest kerni igy utolag is.
A ceg a mai napig fizet :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 120$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

luci írta:Szia pimmi!
Meglepoen latom hogy ez az en meg novemberben nyitott topikom volt amit en sajat kezuleg toroltem bizonyos okokbol de ez nem ide tartozik.
Emailben sokaig tartottam a kapcsolatot a reffjeimmel mivel minden nap adott a ceg 1$ bonuszt amit emailben at tudtam adni minden reffemnek.
Azutan elkoltoztem es az uj IP cimem miatt vagy mas okbol azt nem tudom de engem a ceg kizart.
Hogy a reffjeimet is kizarta-e azt nem tudom mert minden kapcsolatom megszunt veluk.A reffjeimtol ezuton szeretnek elnezest kerni igy utolag is.
A ceg a mai napig fizet :good:
szia, hát ez biztos nem, mert ezt én nyitottam, az anyagot ami benne van is én készítettem, az lehet hogy neked is volt egy hasonló, az 1 dolcsi már nem müködik... ( egyébként hogy lehet topikot törölni? ez viszont érdekelne) én elég régen fórumozok itt de még nem jöttem rá... :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2017.04.14. 13:52-kor.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 120$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: luci »

pimmi írta:
luci írta:Szia pimmi!
Meglepoen latom hogy ez az en meg novemberben nyitott topikom volt amit en sajat kezuleg toroltem bizonyos okokbol de ez nem ide tartozik.
Emailben sokaig tartottam a kapcsolatot a reffjeimmel mivel minden nap adott a ceg 1$ bonuszt amit emailben at tudtam adni minden reffemnek.
Azutan elkoltoztem es az uj IP cimem miatt vagy mas okbol azt nem tudom de engem a ceg kizart.
Hogy a reffjeimet is kizarta-e azt nem tudom mert minden kapcsolatom megszunt veluk.A reffjeimtol ezuton szeretnek elnezest kerni igy utolag is.
A ceg a mai napig fizet :good:
szia, hát ez biztos nem, mert ezt én nyitottam, az anyagot ami benne van is én készítettem, az lehet hogy neked is volt egy hasonló, az 1 dolcsi már nem müködik...
Te felre ertetted :lol: vagy en nem irtam erthetoen.
Ennek a temanak en mar egyszer nyitottam topikot de toroltem igy semmi akadalya annak hogy te most ujra elovetted. :D
Inkabb az volt a megszolalasomnak a celja hogy tajekoztassam a volt reffjeimet remelem ez nem zavar teged. ;)
A lenyeg az hogy fizet es sok szerencset! :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 120$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

nem, nemzavar, ( egyébként hogy lehet topikot törölni? ez viszont érdekelne) én elég régen fórumozok itt de még nem jöttem rá... :?
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 120$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: luci »

pimmi írta:nem, nemzavar, ( egyébként hogy lehet topikot törölni? ez viszont érdekelne) én elég régen fórumozok itt de még nem jöttem rá... :?
Csak arra jottem ra topik torles teren hogy ha nem irt senki a topikodba akkor siman tudod torolni de ha mar volt hozzaszolas akkor nem tudod trorolni.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 120$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

luci írta:
pimmi írta:nem, nemzavar, ( egyébként hogy lehet topikot törölni? ez viszont érdekelne) én elég régen fórumozok itt de még nem jöttem rá... :?
Csak arra jottem ra topik torles teren hogy ha nem irt senki a topikodba akkor siman tudod torolni de ha mar volt hozzaszolas akkor nem tudod trorolni.
:good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 120$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

online cheat van, kérdezz rá miért zártak ki, nagyon gyorsan válaszolnak....
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 120$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: luci »

pimmi írta:online cheat van, kérdezz rá miért zártak ki, nagyon gyorsan válaszolnak....
Mivel mas forumon is olvastam azt hogy a ceg nagytakaritast tartott es az ingyenes tagokat kizarta ezert feltetelezem hogy ez volt a fo oka annak hogy kizart mivel a reffjeimmel egyutt ingyenesbe hasznaltuk es amit tudtunk kifacsartunk belole.De szaz szazalekig nem vagyok errol meggyozodve mert oka lehet az IP valtozas is.Viszont mivel jelenleg nem all szandekomban befizetni ezert nem leszek annyira szemtelen hogy visszasirjam magam hogy meg adjanak egy kis ingyenes penzt. :lol:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 120$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

04.20.17 15:28 Account Receive +5.52 Received Payment 5.52 USD from account U12740448 to account Uxxxx. Batch: 173410845. Memo: API Payment. send to user . :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 120$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Richmond Berks jelentés (1. negyedév 2017), itt olvasható: https://richmondberks.com/news/view/122
A profit aránya növekszik akár 1,7% naponta :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 170$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

+ 50 $, Show reports - Subcribe, az ami felett csengő van, (ha nem adja be frissítés) - Get RBB és ott vannak a feladatok, megosztás, és ilyen egyszerű dolgok. :good:
Bonus balance
Daily growth: 0.05% daily
170.000 RBB
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 170$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

My finances menüben van 2 egyenleg general balance RBD és BTC, az egyikre 1,7 a másikra 18% a hozam, miért van kettő?
válasz
BTC Balance-ra írodik a Bitcoinos befizetés, annak a napi hozama 1,8 %. Ha nem Bitcoint fizetsz be, akkor az dollárban íródik az RBD Balance-ra, amineka napi hozama 1,7%! Azért van értelme 2 számlának, mert az egyik rendes, hétköznapi pénzre adja a jutalékot, a másik egy virtuális valuta, aminek folyamatosan nő az értéke és ezért a napi hozama is nagyobb. A BTC egyenleg bitcoin befizetésével tölthető fel logikusan.. :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 170$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

220.000 RBB
újabb 50 , újra ad megosztást :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 170$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

The amount of xxx USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U12740448->Uxxx. Memo: API Payment. send to user .. Date: 18:55 26.04.17. Batch: 174088253. ;-))
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. > akár 170$ bónusz <

Hozzászólás Szerző: pimmi »

The amount of xx USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U12740448->Uxxx. Memo: API Payment. send to user .. Date: 08:20 28.04.17. Batch: 174259315. nagyon gyors :good:
Stefano98
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016.11.04. 16:24
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. -SCAM !

Hozzászólás Szerző: Stefano98 »

Én szoltam elég idöben hát sajnálom szavaiddal élve hogy "lelöttek:.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Richmond Berks Ltd. -SCAM !

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Stefano98 írta:Én szoltam elég idöben hát sajnálom szavaiddal élve hogy "lelöttek:.
hát nem, pluszban vagyok :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég