AdBonuz Scam

fecusjuhasz
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.09.04. 13:07
Kapcsolat:

AdBonuz Scam

Hozzászólás Szerző: fecusjuhasz »

AdBonuz


Az NJM blog rendszeresen küldi emailben hitleveleit és ebben találkoztam ezzel a nagyszerű lehetőséggel
Ezért én is beregisztráltam és vásároltam egy $20-os hirdetési csomagot, és 3 nap elteltével az egyenlegem 15 dollár
Most nagyon megéri ezt a lehetőséget kihasználni
https://adbonuz.com/fecusjuhasz
A regisztráció ingyenes
A $20-os Business csomagokra 125% részesedést fizetnek ki összesen kétféle módon.
Naponta kapsz 12 bónuszhirdetést, amikre $0,05 és $25 közötti összegeket fizetnek ki.
Ezen kívül pedig minden nap egyszer kapsz még egy jóváírást.
A napi részesedés változó és mindig a program napi bevételétől függ.
A napi részesedéshez NEM kötelező a hirdetéseket megnézned, de nyilván sokkal többet keresel, ha megnézed őket.
NEM kötelező szponzorálni, de ha megteszed, 3 szintről kaphatsz jutalékot.
Gyors kifizetések.
STP-re instant /azonnal/, PerfectMoney-ra 24 órán belül fizetnek.

https://adbonuz.com/fecusjuhasz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fecusjuhasz 2015.03.23. 14:48-kor.
Kép]
fecusjuhasz
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.09.04. 13:07
Kapcsolat:

Re: AdBonuz

Hozzászólás Szerző: fecusjuhasz »

Mostmár éppen eltelt 1 hónap és az egy csomagból mostmár kettő lett,ugyanis az a teoriám hogy mindig visszaforgatom a megkeresett összeget
A bónuszhirdetések között volt idáig 4 db 5 dolláros is de a többségük 0.10-es volt
Ahogy értelmét látom kikérek de most egyelőre a visszaforgatás a legjobb taktika ezidáig
Ha akarod velem együtt tesztelni az oldalt azt megköszöném
Kép]
fecusjuhasz
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.09.04. 13:07
Kapcsolat:

Re: AdBonuz

Hozzászólás Szerző: fecusjuhasz »

Össze is jött a befektetett 20 dollárom és az oldalon még mindig 2 aktiv unitomom van ami még mindig termeli a pénzt
Biztosan reffekkel gyorsabb a haladás de én ugy gondoltam előbb letesztelem mielőtt ajánlom valakinek is
Érdekesége az egésznek a kikéréstől számitva pár másodpercre a számlán volt a pénz

Kép
Kép]
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: AdBonuz

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Áttettem ide ezt az oldalt. Nálam a visszaszámlálás az újrakezdés kapcsán eltűnt,helyette egy figyelmeztetést mutat a böngésző (Chrome) miszerint vigyázzak, veszélyes esetleg adathalász oldal. Nektek, akik esetleg más böngészőből indítjátok, mit mutat?
Az admin másik oldala, a Digadz nálam a napokban nagyon szépen, mondhatni pörgősen szuperál, rossz szavam nem lehet rá, de ez az oldal viszont kőkemény Scam-ként végezte. Tehát akinek van egy kattintásnyi ideje, kérem nézze meg Firefox, Opera, Maxthon és bármi egyéb böngészőből, mi van ezzel az oldallal végülis?

szerkesztve: Google-ból rákeresve már bejön, 1 nap 7 óra a nagy újraindulásig.
fecusjuhasz
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.09.04. 13:07
Kapcsolat:

Re: AdBonuz Scam

Hozzászólás Szerző: fecusjuhasz »

Most már hónapok óta nincs az oldal és másik böngészőből is ugyanaz a helyzet, hogy figyelmeztetést ír ki
Kép]
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég