Trafficmonsoon 100% refjutalék

Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

grat :) kösz az infót. akkor várunk még....
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

kavics13 írta:21-én kértem ki, de még semmi...
Megkaptam
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:
kavics13 írta:21-én kértem ki, de még semmi...
Megkaptam
grat! akkor még van esély. :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

2 centeseket fogadott el :!: :o
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kikértem payzra,de előbb befizettem 1.66$-t ,szerencsére volt a számlámon némi pénz. várok.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ez ma jött e-mailben:

I'm confident after watching me speak about what's going on, all your questions about PayPal, revenue sharing, and the direction of Traffic Monsoon will be answered.

Please watch this short video where I explain everything fully:
https://www.youtube.com/watch?v=B9x4auR ... e=youtu.be

Majd valaki elmondhatná, mit is mond :D
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:Ez ma jött e-mailben:

I'm confident after watching me speak about what's going on, all your questions about PayPal, revenue sharing, and the direction of Traffic Monsoon will be answered.

Please watch this short video where I explain everything fully:
https://www.youtube.com/watch?v=B9x4auR ... e=youtu.be

Majd valaki elmondhatná, mit is mond :D
Hát nekem is ez lenne a kérésem :) Tele van a youtube Charles Scoville videókkal,érdekes valamiért nem úgy viselkedik,aki már több oldalt bedöntött,vagys nem az a fajta,aki nyomtalanul lelép,hanem szemközt ver át szép szavakkal. Ez a legveszélyesebb :D
Amúgy találtam egy blogon egy írást,hogy állítólag a bank már létrejött és 1-2 héten belül működni fog
http://startearningpassiveincome.com/tr ... -business/
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

xenosz2 írta:
kavics13 írta:Ez ma jött e-mailben:

I'm confident after watching me speak about what's going on, all your questions about PayPal, revenue sharing, and the direction of Traffic Monsoon will be answered.

Please watch this short video where I explain everything fully:
https://www.youtube.com/watch?v=B9x4auR ... e=youtu.be

Majd valaki elmondhatná, mit is mond :D
Hát nekem is ez lenne a kérésem :) Tele van a youtube Charles Scoville videókkal,érdekes valamiért nem úgy viselkedik,aki már több oldalt bedöntött,vagys nem az a fajta,aki nyomtalanul lelép,hanem szemközt ver át szép szavakkal. Ez a legveszélyesebb :D
Amúgy találtam egy blogon egy írást,hogy állítólag a bank már létrejött és 1-2 héten belül működni fog
http://startearningpassiveincome.com/tr ... -business/
ez elég régi írás: Február 4, 2016
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

9 napos.... nem láttam,h valaki írt volna erről itt a fórumban erről :D
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

xenosz2 írta:9 napos.... nem láttam,h valaki írt volna erről itt a fórumban erről :D
Nem azért írtam hogy irt volna valaki, de ha 9 napja kész, akkor az már máshol is feltünt volna,....gondolom.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

a hír? itt nem írt senki,gondoltam megosztom,de odaírtam,hogy állítólag. nem jártam utána...de lehet hamis.

na de vannak hírek a Főoldalon is.
Ez az utolsó:
https://trafficmonsoon.com/news_details.php?nid=13

paypal fél évre zárolta a számlát és havonta ellenőrzi,mennyit szabadíthat fel belőle . 180 nap után az egész szabad lesz,és akkor ki lesz fizetve mindenki legkésőbb
addig payza,és stp van. valami olyasmi is ír,hogy 3 hét vagy kevesebb idő alatt mindenki megkapja most a fiztut a meglvő bankokra.

összes hír: https://trafficmonsoon.com/news

itt meg az utolsó hír a bankról 5-én.
https://trafficmonsoon.com/news_details.php?nid=11

We're about to enter the next phase as we've moved away from PayPal.

Next week we expect to have our own credit card processing system built into the website so our members can begin making purchases for our services directly.

The TM World Bank is still in progress. In the meantime we'll be processing withdrawal requests through payza. We're getting closer in our goal to have withdrawals instant again!

Good news is coming! Thank you all for your patience and understanding!
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Ez miért van? "Blocked account"
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

3 percet néztem a videóból, a többire nem voltam kíváncsi (legutóbb is olyanokról beszéltek, hogy a TM 1-2 éven belül nagyobb lesz, mint a Facebook meg a Google...). A lényeg, hogy január óta PayPal limit van, ezért tértek át Payza-ra meg STP-re.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

CashDouble írta:Ez miért van? "Blocked account"
Néha előfordul. Nyisd meg új lapon a főoldalt, utána jó szokott lenni.
Giorgio
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.02.16. 18:48
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Giorgio »

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy a TrafficMonsoon oldalon miért nem érkeznek kattintani valók?
Lassan három hete már hogy csak 4 jó esetben 5 db $001 érkezik és keveslem mert sokan azt írják hogy $0.20+ felett van a napi kattintani való. Van 7 db aktív AdPack-om is amit vásároltam de a jutalékok sem érkeznek meg aminek gyakorlatilag naponta $7 dollárnak kellene lenni alapból.

Ez körülbelül egy hete van már így, hogy napi $1-2 dollárokat ír jóvá az egyenlegen. Mondjuk, nem tudom van e köze ahhoz, hogy volt már azóta nem sok de pár nap amikor késtem kicsit az aktíválással és PIROS-ban voltam lehet azért van ez.

Tud valaki tapasztalatot vagy segítséget nyújtani mert csak reménykedni tudok, hogy a több mint $350 dollárom nem fog bent ragadni. Angolul meg nem tudok sokat csak pár szót.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat és segítségeket.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szia!
Hát elég bátor/vakmerő voltál ezzel a vásárlásokkal. Mondta neked valaki,hogy ez megbízható oldal? Mert akkor sűrgősen felejtsd el az illetőt. Mielőtt befektetsz minimum,hogy körüljárod a "lehetőséget".
Nem tudom mit tehetsz. Vagy vársz,hogy mégis fizessen,vagy esetleg egy dispute-ot nyomsz,ha paypalról fizettél be,de úgy olvastam hogy PTC oldal adminnak sem sikerült visszaszerezni a pénzét....


találtam egy fórumot google keresőben találomra a Trafficmonsoon dispute kifejezésekre. találtam olyat,aki állítólag vissza tudta szerezni a pénzét.
a fórum.
http://taratalkstoday.blogspot.hu/p/tra ... -scam.html
betöltés után keress rá,hogy dispute az oldalon belül. Többszáz,sőt ezer dollárokkal szálltak be óvatlanok,és akkor ez még csak egy blogos találat....

Ez állítja,h sikerült a dispute. és ott van egy blog bejegyzés egy helyes dispute kitöltésről.
Anonymous12 February 2016 at 23:25
I make Feb 1st a dispute in paypal for $100 against trafficmonsoon and just today they refund me money back, you need to make a good dispute, I made exactly like said in this site http://eliteptcbusiness.com/paypal-payza-dispute/ , good luck
A blog adminja betett egy FBI linket,ahol lehet jelenteni a TM-et,mint csalót. Állítólag a paypal ezt ajánlja.
TARA16 February 2016 at 22:54
Paypal are now recommending you report Traffic Monsoon to these guys.
http://www.ic3.gov/default.aspx How much more proof do you need?
Hát nem tudom. Talán van esély. Meg kell próbálni. A blog alapján még nem egészen késő. Addig kell megtenni ,míg ki nem menekíti az admin a pénzt PP-ről. Ez most 180 nap.

Viszont,ha dispute-ot nyitsz,akkor tuti nem fog fizetni szerintem később se,ha tudna esetleg. Most paypalra nem is fizet,hanem csak Payza,STP van,később az sem lesz.
Ha dispute-ot nyitsz mégis,akkor olyqan indokot,bizonyítékokat kell odaírni,amit elfogadhatnak. Utána kell nézni esetleg olyanokkal,akik hasonló cipőben járnak és tudnak angolul. Esetleg a paypallal is fel lehet venni előtte a kapcsolatot,hogy mit érdemes tenni,milyen címszóval akarod vissza a pénzt hiszen még egyelőre nem szűnt meg az oldal.

https://trafficmonsoon.com/news_details.php?nid=15

tegnapi hír: kb annyi,hogy a kikérések Feb 11 előtt amik főként a paypal vásárlásokból jött be felfüggeszett státuszban lesznek,míg nem szabadul fel paypalról pénz. (A paypal 30 naponként szabadít fel fél alatt az össszeset)
Giorgio
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.02.16. 18:48
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Giorgio »

xenosz2 írta:Szia!
Hát elég bátor/vakmerő voltál ezzel a vásárlásokkal. Mondta neked valaki,hogy ez megbízható oldal? Mert akkor sűrgősen felejtsd el az illetőt. Mielőtt befektetsz minimum,hogy körüljárod a "lehetőséget".
Nem tudom mit tehetsz. Vagy vársz,hogy mégis fizessen,vagy esetleg egy dispute-ot nyomsz,ha paypalról fizettél be,de úgy olvastam hogy PTC oldal adminnak sem sikerült visszaszerezni a pénzét....


találtam egy fórumot google keresőben találomra a Trafficmonsoon dispute kifejezésekre. találtam olyat,aki állítólag vissza tudta szerezni a pénzét.
a fórum.
http://taratalkstoday.blogspot.hu/p/tra ... -scam.html
betöltés után keress rá,hogy dispute az oldalon belül. Többszáz,sőt ezer dollárokkal szálltak be óvatlanok,és akkor ez még csak egy blogos találat....

Ez állítja,h sikerült a dispute. és ott van egy blog bejegyzés egy helyes dispute kitöltésről.
Anonymous12 February 2016 at 23:25
I make Feb 1st a dispute in paypal for $100 against trafficmonsoon and just today they refund me money back, you need to make a good dispute, I made exactly like said in this site http://eliteptcbusiness.com/paypal-payza-dispute/ , good luck
A blog adminja betett egy FBI linket,ahol lehet jelenteni a TM-et,mint csalót. Állítólag a paypal ezt ajánlja.
TARA16 February 2016 at 22:54
Paypal are now recommending you report Traffic Monsoon to these guys.
http://www.ic3.gov/default.aspx How much more proof do you need?
Hát nem tudom. Talán van esély. Meg kell próbálni. A blog alapján még nem egészen késő. Addig kell megtenni ,míg ki nem menekíti az admin a pénzt PP-ről. Ez most 180 nap.

Viszont,ha dispute-ot nyitsz,akkor tuti nem fog fizetni szerintem később se,ha tudna esetleg. Most paypalra nem is fizet,hanem csak Payza,STP van,később az sem lesz.
Ha dispute-ot nyitsz mégis,akkor olyqan indokot,bizonyítékokat kell odaírni,amit elfogadhatnak. Utána kell nézni esetleg olyanokkal,akik hasonló cipőben járnak és tudnak angolul. Esetleg a paypallal is fel lehet venni előtte a kapcsolatot,hogy mit érdemes tenni,milyen címszóval akarod vissza a pénzt hiszen még egyelőre nem szűnt meg az oldal.

https://trafficmonsoon.com/news_details.php?nid=15

tegnapi hír: kb annyi,hogy a kikérések Feb 11 előtt amik főként a paypal vásárlásokból jött be felfüggeszett státuszban lesznek,míg nem szabadul fel paypalról pénz. (A paypal 30 naponként szabadít fel fél alatt az össszeset)

Szia!
Köszönöm az információt egyébként nem most keztem már hónapok óta benne vagyok. Sajnos semmilyen gyanút nem tapasztaltam hiszen teszteltem pár kifizetést, még a több mint $100 dolláromat is azonnal kifizette PayPalre. Aztán úgye egyre többet olvashatott az ember köztük sokan mások, hogy megbízható és fizető Profitmegosztó oldal elég volt csak a Neobuxon erről olvasni és folyamatosan hirdették is nyilván azért hogy mindenki a 100% jutalékot megkapja.

Nagyon jól indult az oldal és még egyszerűen fogalmazva megbizhatóságra sugároztatták az oldalt és annak is tartottam jó Magam is mert fizetett. Azokat persze nem irigylem akiknek több ezer vagy tíz ezernyi dollárt áldozott fel a jobb reményre mert jobb hasznot hozott mintha az ember a bankban lekötné a pénzét.

Bennem kezd egy olyan kialakulni, hogy a PTC egy olyan szálakon és összekötettéseken alapúló szervezet amely gyakorlatilag az emberek 80% százalékos lehuzására van kitalálva. 20% pedig arra, hogy valaki hirdesse a sikerét hogy mennyit keresett vele.

Neobux a király avagy Neobux, ahol nagyot bux! Nem is tudom de valahol olvastam, hogy bizonyos szint kell ahhoz, hogy pénzt tudj vele keresni. Nekem jelenleg 150 db bérelt referaltam van amit Én inkább részvényeknek neveznék minden PTC tevékenységre készült oldalon. Nem valami jól teljesítenek és rengeteg nem is kattintott amiket 2-3 után cserélnem kellett persze addig is pénzt költ az ember. Sajnos a neobuxról is rossz a véleményem mert több mint $200 dollárom van benne Golden tagsággal együtt. Több mint 1 éve vagyok tagja és fél éve van Golden tagságom. A pénz felét nem hozák vissza nem hogy az eddigi befektetést. Olvastam olyat is a Neobux fórumon, hogy a második Golden tagság évétől kezdődik az igazi pénz érkezése és a refferaltak is jobban teljesítenek. Ebben nem nagyon vagyok biztos és kérdéses Bennem, hogy vajon megéri e hosszabítanom majd még egy évre.

Tapasztalatom az, hogy annak nincsen értelme hogy megvesz valamit az ember és sz@rt kap hiszen az állandólgos cserélgetések, és folyamatos pénzek fel emésztése kicsit durva. Ja és a hosszabítási talasztalataim is azt bizonyítják hogy sokan a fórumokon félre vezetik az embert hogy ne hogy már a másiknak jó legyen véletlenül. Bedöltem 1-2 alkalommal a 30 és a 240 napos hosszabításba eredmény hogy senkinek nem ajánlom abszólút veszteség és pénz szívattyú. Nekem a 15 napos szériáknál jött be a nyereség és annál sokkal több eredményt tapasztaltam amiből.

Ezt a megjegyzést tudom nem ide kellett volna írni, csak reménykedni tudok hogy vannak nálam sokkal tapasztaltabbak ebben a bizniszben és tud segíteni vagy rá vezetni arra az útra hogy mit csináljak ahhoz, hogy ne bukjak hanem nyerjek is ha már pénzt biztam egy olyan cégre amiről csak jót tudok mondani, hiszen fizet.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

A korábbi kikérések meg a részvények is pending státuszba kerültek (ezért nincs jutalék se óránként se naponta se semmikor), és most már nem sok szó esik a saját bankról (nem mintha meglepő lenne), csak arról, hogy tessék várni, majd fizetnek. Az más kérdés, hogy ezt olyan ember mondja, aki már egy tucat scam oldalt letudott (ami szintén nem új infó, csak eddig a többség letojta). Eddig én is csak sikertelen dispute-ot láttam, bár ez azért nem perdöntő.

Giorgio: a Neoval kapcsolatban vannak általános tanácsok (helyes csere-taktika, hosszú időre hosszabbítás, akciók kihasználása, adprize, mini munkák, legalább pár direkt ref megszerzése), a többi viszont személyre szabott, nem lehet 100%-os stratégiát mondani, mert ami nálam működik, az nálad nem biztos, hogy fog, és fordítva.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Giorgio:
Ha nem akarsz sok pénzt veszíteni a jövőben,akkor le kell számolni a naivitással,hogy könnyen viszonylag kockázatmentesen lehet pénzt keresni utánajárás nélkül másra hagyatkozva.A való életben sem működik másképp. Ha pénzt fektetsz be a legelső,hogy elolvasol mindent,ami a témában elérhető. A netnek köszönhetően már a géped mellől nagyon sok infót meg lehet tudni fórumokról,blogokról. nem szabad megelégedni azzal,ha találsz pár pozitív hozzászólást, lehetőleg olyan oldalakat kell keresni,ahol mélyebben foglalkoznak a témával és nem hallgatják el a hátulütőket. A tapasztalat az,hogy az üzleteket kritika nélkül reklámozzák és gyűjtik a refeket. Magyarul hülyének nézik az embert. Nyílván sok embert be tudnak palizni,mert nem járnak utána a dolgoknak,csak a pénz lebeg a szemük előtt. Aztán ha nem fizet az oldal,akkor megy a sírás a panaszkodás,mindennek elhordva az oldlat,pedig a legtöbb esetben azt kéne szidniuk,aki rájuk tukmálta nagy lehetőséget és nem mondta el,hogy mi a kockázat.
Amíg nem látod át ,hogyan működik a rendszer és mi a realitás,mi miért van,addig felesleges befektetni és várni az eredményt,mert lehet egy ideig megy a szekér,de mindig belefuthatsz valamibe,és a netes pénzkeresés tele van kockázattal,csalókkal,előre nem látható veszélyekkel.

Jó,ha minél több lehetőséget kipróbálsz nagyobb befektetés nélkül. Tisztában kell lenned a lehetőségekkel, a kockázatokkal,a korlátokkal. Az ingyen pénz ritka. Csodák nincsenek,csak jó lehetőségek,amiket meg kell ragadni,de nem szabad elhinni,hogy örökké tartanak. :D
Ha visszaolvasod a topikot egyébként megtalálod,hogy miért nem ajánlott befektetni ebbe az oldalba,vagy csak saját kockázatra. Józan ésszel nem nehéz belátni,hogy a fizetés,még nem megbízhatóság,egyrészt bármikor megváltozhat,másrészt megvan a logikája egy jól felépített csalásnak,ahol el tudják hitetni veled,hogy ez az üzlet örökké fog tartani. Aztán mindig jön a félrebeszélés,hogy a Paypal a hibás,meg az anyám beteg, ebben kifogyhatatlanok :)
Amúgy sztem józan paraszti ésszel sok mindent meg lehet érteni és el kell felejteni,hogy hozzád igazodnak a programok, a te kedvedért fognak tenni és az első a te zsebed megtömése a feladatuk.
Igazad van,hogy nagyrészt a lehúzás áll a háttérben.
Tényleg rengeteg nem jól informált ember van,akik nem is hajlandók megérteni ezt,csak elvárnak.

Minden üzletnek megvan a technikája,hogy lehet vele pénzt keresni. Refbérlésből is lehet pénzt hozni,de ez oldalanként változó. Annyi biztos,hogy ami a te profitod az az adminnak veszteség,vagy kitermelendő pénz. Szerintem amennyiért a ember hajlandó refet bérelni a várható nyereség miatt azt kitermelni nem lehet mindenki számára. Neobuxon egy bonyolult rendszer garantálja az adminnak, - ahogy olvasom,nekem nincs ott béreltem - hogy ne legyen kiismerhető a rendszer,így ami másnak veszteség az lehet a te nyereséged,ha sikerül rájönnöd a szisztémára. De ha belegondolsz,akkor a világ legnépszerűbb PTC oldalán a befolyt pénz a refbérlésre nem teszi lehetővé,hogy túl sok nyereséget osszon vissza a nagyságrendek miatt. Egy kisebb oldalnál még egy ideig ki lehet fizetni havi 5-10% profitot,ami azt jelenti,hogy mondjuk 1-2 ezer dollárnál is max 200$ a plusz kiadás,viszont ahogy az összeg emelkedik ezt kitermelni nem lehet.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ahogy sejteni lehetett eltűnt a paypal jött is a bukás. Tm kártya meg egyéb bullshitek. Akkor már tuti volt hogy bedől, kb 1 hónapja.
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: diebeni »

igen sztem is kuka már. igaz pénzt nem vesztettem vele csak 1 éves építkezést :/
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

payza ismét instant :good: :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

pimmi írta:payza ismét instant :good: :clap:
kaptál fizut? vagy valaki.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

xenosz2 írta:
pimmi írta:payza ismét instant :good: :clap:
kaptál fizut? vagy valaki.
igen, és sokan mások is.

Kép
Kép
Kép
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

tegnap chateltem a góréval, elég meggyöző, itt van:

[2016.02.18. 9:05:43] cscoville1: The only thing that has actually happened is PayPal chose to part ways because TM was growing too fast in a short amount of time. I did have it in my mind, and plan was in place to move away from them already, and establish our own secure bank. Since funds would need to come out anyway, I felt this was a perfect time to begin the 6 month transition period getting funds out of PayPal.

PayPal limited the funds to be sent out, but kept the transactions coming in for purchases for 30 days. PayPal said they will release the funds in 6 months, and we sought to get a loan to cover the funds for member balances while we wait for paypal to release the funds. Plans for that fell through and we sought many different sources for this.

Since payouts weren't happening and there were delays because PayPal was holding into the funds, it caused people to think wrong things which aren't true. We're now pursuing PayPal to release the funds to pay our members in the shortest amount of time as possible.
[2016.02.18. 9:20:52] xxxxx: so we can ask paypal for our money back i think no body will wait for 6month to get hin money paid,there are mean people that have not get 1 cent from tm,thus was my frist payout now problem,pls Charles Scoville reply me i have big with my man rigth.i am the preson that put the money in tm i was thinking i can get it fast from tm i use to see video in youtub how people withdrad money from tm that is why i join tm in oct but now i have not get nothnig back,pls tell me what to do just to get my money back so i can not have any problem with my man again.him can not wait for 6 month to get the money,wating for you reply Charles Scoville before i can ask paypal the money back i did not want you to have problem with your biz that is why i am asking you
[2016.02.18. 9:21:03] xxxxx: ?
[2016.02.18. 9:21:31] xxxxx: cause, and why not pay payza money and stp?
[2016.02.18. 9:32:36] Charles Scoville: I will tell you -- I am connecting with several strategic partners whose aim is to take traffic monsoon to a whole different level. If you want to be permanently banned and miss out on this opportunity, do whatever you feel is right under God. We are pursuing PayPal to release the funds in a shorter time than 180 days, with an extremely wise and powerful attorney.
[2016.02.18. 9:33:09] Charles Scoville: Obviously if the funds are held by PayPal we don't have them inside STP and Payza ;)
[2016.02.18. 9:33:43] Charles Scoville: the demand for withdrawals exceeds the amount inside stp / payza .. but does not exceed the amount inside PayPal. We need to get those funds released so we can pay you.
[2016.02.18. 9:34:04] xxxxx: ok, thanks
[2016.02.18. 9:34:54] Charles Scoville: I personally believe it is immoral to open a dispute for a purchase of service you've received, and the only reason Traffic Monsoon is unable to pay is because PayPal is holding the funds.
[2016.02.18. 9:36:26] xxxxx: Yes, but when the time to 180 days, no refunds pp, what is the guarantee that you will pay
[2016.02.18. 9:37:26] Charles Scoville: I am legally bound to pay when I have the funds from PayPal.
[2016.02.18. 9:38:47] Charles Scoville: If I receive the funds, and I don't pay. then I go to jail. I love my son so much. I built this business so I could be a part of his life. He's my inspiration, he's my drive. I must pay otherwise I would lose my life with my son.
[2016.02.18. 9:39:38] Charles Scoville: I will not jeopardize my relationship with my son for any reason. I am a father, and entrepreneur. I offer value in services and opportunity to earn through selling these services.
[2016.02.18. 9:41:25] xxxxx: (y)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

Beismeri, hogy lényegében egy hónapon keresztül hazudott, ebben nagy dolgot nem látok. Ahogy a Payza kifizetésekben sem, mivel nem nagyon van hirdetés, a részvények után nincs jutalék, a korábbi kikéréseket és a számlákon lévő egyenlegeket befagyasztotta, vagyis mit is fizet ki jelenleg? Az új vásárlások utáni jutalékot? Ez jelen állapotban nem nagy cucc.
Meg lehet próbálni pénzt csinálni az oldalból, és lehet bízni abban, hogy még vergődik jó ideig, vagy feltámad, nem erről van szó, de ebben az emberben nem lehet megbízni egy kicsit sem, teljesen mindegy, hogy mit ír vagy mond. Majd ha csinál is valamit a nagy ígéretekből, akkor lesz miről beszélni. Mondom ezt úgy, hogy én eddig nagyon jól jártam az oldallal, és szeretném, ha még jó sokáig működne.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszi pimmi!

Van egy két alapvetés a netes bizniszben,amit érdemes figyelemmel tartani.
- Még senki nem került börtönbe,mert nem fizetett(Én még büműgyi eljárásról sem hallottam)
- Aki már egyszer átverte az embereket abban nem lehet megbízni.
- Tuti biznisz nincs,sőt...inkább az a ritkaság,ha jó pénzt tudsz keresni rövid idő alatt. A keresett pénz nagysága és az,hogy ez tömegeknek megadatik már önmagában gyanús. Én mindössze pár reffel 100$-t húztam egy év alatt plusz a refback alól keresett összegeim .
Most nem számolgatok,de az összeg,amit befizettek ebbe a programba,vagyis az oldal bevétele irdatlan összeg lehet. Ki tudja hány millió dollár,vagy amit el se tudunk képzelni .Valószínűleg egy olyan összeg,amiből könnyen lefizethet bárkit,fizethet jó ügyvédeket,hogy a végén lelépjen,bár nem annak fog látszani,vagyis úgy lesz beállítva,illetve most még előre nem látható machinációkkal,trükközésekkel eléri,hogy egy nagyon bonyolult folymaat végén ő járjon jól. Aki már pár éve benne van a netes üzletekben jól tudja azokat a sztorikat. A helyzet az,hogy a befektetőket semmilyen garancia nem védi,akár azt is mondhatja a tulaj,hogy nyald ki a se..em :D Mi lesz? Semmi. Persze Charles annál jóval ismertebb személy,hogy ezt megtehesse - meg félti a családját, az életét a retorzioktól - a szofisztikáltabb változatot választja.
lyukat beszél a hasadba,kitalál mindenfélét,hogy a végén a nagy felháborodás leültével eltávozzon ki tudja hány millió zsetonnal...
tehát lehet fizet még,de alapvetően arra kell készülni,hogy le fog lépni 180 nap múlva miután a paypaltól kiszedte a pénzét.
A baj az,hogy egy paypal dispute sem feltétlen eredményes. A kérdés,hogy kockáztasson egy dispute-ot az ember,vagy várjon,hogy hátha valamennyi viszajön a pénzből más bankra.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

egy érdekes számolgatás:

on the Lynndel post earlier in the week guessing on the amount of adpacks currently in the system .

I first go back to october when the monsoon was a bit smaller in size..
amount of paypal reserve =$8,470,752
charles stating total amount owed on members accounts= $2,575,865
doing the math in october that would be 46,833 adpacks owed $55 each

now there is a paypal reserve balance of $62,000,000
im figuring the amount owed on member accounts to be $18,855,331
and total amount of adpacks owed $55= 342,824

if everyone did a 50% withdraw vs repurchase everyday on the monsoon which is already a high figure but plausible.. 171,412 adpacks generating 5$ each =$857,060 paid out in referral commissions each day. Charles had stated that 600k was an average withdraw amount so we know the 50% number is a bit too high.. so more than likely 300k per day was paid in commissions on older packs . 150k commissions paid per day on new packs , and the other 150k per day paid from commissions purchasing of all the other services..
that equates to 60,000 older adpacks being repurchased each day =$300,000 referral commissions
$150,000 paid in referral commissions on 30,000 new adpacks =$1,350,000 revenue added to reserve
and $150k paid on commissions paid on all other services =$1,350,000 added also to the reserve .

kinda makes the $500,000,000
in total sales look reasonable.

remember though this is pure conjecture just an educated guess from numbers provided..
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

A traffic az egyenlegemet átette Pending Account Balance.-ba mit jelent? Tegnap még nem volt ez. Payzára sem lehet kikérni, mert az account balance 0-dollár. :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

gyula1971 írta:A traffic az egyenlegemet átette Pending Account Balance.-ba mit jelent? Tegnap még nem volt ez. Payzára sem lehet kikérni, mert az account balance 0-dollár. :)
ki tudsz kérni,ha megvan a minimum.
az eddigi egyenleget zárolta,amíg nem jön pénz paypalról.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég