Trafficmonsoon 100% refjutalék

CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

sankoran írta:
CashDouble írta:Ide a kártya eleje kell?
Upload the Front of Government Issued ID

Ide meg a háta
Upload the Back of Government Issued ID

Ide mi kell?
Upload the Utility Bill Scan
Közüzemi számla...

Laci: szerintem lesz ott 10-20 cent is naponta, ha sokat lépsz fel.
Azt is muszáj feltölteni?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sankoran »

CashDouble írta: Azt is muszáj feltölteni?
Elvileg kell, hogy tudj cashlinkre kattintani...
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Én pont ma akartam kikérni, azt írta, hogy míg a paypalról a pénz át nem kerül a payza-ra addig a kifizetések felfüggesztve.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

sankoran írta:Én pont ma akartam kikérni, azt írta, hogy míg a paypalról a pénz át nem kerül a payza-ra addig a kifizetések felfüggesztve.
köszi. úgy tudom most járt le a paypal limit végleg,vagyis minden pénze szabad. bár más fórumokon láttam valami hírt ,de sajnos ahhoz már kevés a nyelvtudásom,h kibogozzam.

azért lenne fontos,mert más oldalak még az ebből befolyó pénzekből élhetnek.

fórum: http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... 284.0.html
cikk: http://www.sltrib.com/home/4160984-155/ ... cheme-took
eredeti cikk szövege
BREAKING NEWS!!!
Traffic Monsoon has their Assets Frozen by The Securities and Exchange Commission. The Securities and Exchange Commission have frozen the assets of Traffic Monsoon!
'Federal regulators are trying to halt the operation of a Utah company that purports to share profits from online advertising services, but that regulators claim is a Ponzi scheme that took in $207 million from more than 160,000 investors around the world.
The Securities and Exchange Commission filed a lawsuit Tuesday (26th July 2016) in federal court in Salt Lake City and asked for a temporary restraining order against a company called Traffic Monsoon and owner Charles David Scoville, 36, of Murray. U.S. District Judge Jill Parrish granted the restraining order Tuesday evening, freezing the assets of Scoville and Traffic Monsoon, which is sitting on about $60 million in cash in the United States, Canada and the United Kingdom. Regulators seek appointment of a receiver to find and protect the assets of Scoville and the company.'
And look at this: 'After PayPal lifted a freeze on the accounts, Scoville transferred large amounts into bank accounts, including $21 million into his own account at JPMorgan Chase, the lawsuit says.'

And straight to point When SEC freezes your funds it can take years to get them free if you win. SEC usually means the end of the road for a program.
Forgalmi Monsoon van vagyonuk befagyasztásának a Securities and Exchange Commission. A Securities and Exchange Commission befagyott eszközeinek Traffic Monsoon!
"Szövetségi szabályozók próbálják megállítani a művelet egy Utah cég magáról megosztani nyereség az online hirdetési szolgáltatásokat, hanem, hogy a szabályozó állítja egy Ponzi rendszer került a 207.000.000 $, több mint 160.000 befektetők az egész világon.
A Securities and Exchange Commission pert kedd (július 26, 2016) a szövetségi bíróság Salt Lake City és kért ideiglenes korlátozó végzés ellen nevű cég Traffic Monsoon és tulajdonosa Charles David Scoville, 36, Murray. US kerületi bíró Jill Parrish nyújtott távoltartás kedd este, vagyonának befagyasztását Scoville és Közlekedési Monsoon, amely ül mintegy 60 millió $ készpénzt az Egyesült Államokban, Kanadában és az Egyesült Királyságban. Szabályozók keresik kinevezése vevő megtalálja és védi a vagyonát Scoville és a társaság. "
És nézd meg ezt: "Miután a PayPal emelte befagyasztását a számla Scoville át nagy mennyiségű bankszámlákra, beleértve 21.000.000 $ saját számlájára a JPMorgan Chase, a perben azt mondja."

És egyenesen a pont, amikor a SEC lefagy a vagyonod akkor évek múlva őket szabadon, ha nyersz. SEC általában azt jelenti, a végén az út egy program
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ez már nem fog fizetni, a SEC is vizsgálódik, számlákat zárolták, tudjuk ez mit jelent, szerintem nyugodtan mehet a scamok közé, mmg is zárták a fórumot, ez van, jó volt szép volt ennyi volt. Nem fizet. :!:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jó jó, h Ponzi, de mi nem az? utálom ezt a ponzizást! :angry: valakinek mindig fizetnie kell.
a bankok hitelezési rendszere is ponzi, meg a magyar nyugdíjrendszer is. :argue: de ez az utóbbi kettő legális, így a bankokat megmentik, a nyugdíjrendszert pedig helyreigazítják.
Kép
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sankoran »

TB-ről ne is beszéljünk:D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:jó jó, h Ponzi, de mi nem az? utálom ezt a ponzizást! :angry: valakinek mindig fizetnie kell.
a bankok hitelezési rendszere is ponzi, meg a magyar nyugdíjrendszer is. :argue: de ez az utóbbi kettő legális, így a bankokat megmentik, a nyugdíjrendszert pedig helyreigazítják.
Azért a csalókat ne mentegessük sztem :good: Nem lesz úriemberebb valaki,mert más is csal.. ;-))
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég