Trafficmonsoon 100% refjutalék

sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Ez elméletileg szép és jó. De ha én payza-ra szeretném kikérni, és ugye ahhoz be kell fizetnem, akkor a pending balance-t visszarakja a rendes balance-ba, és ki tudom kérni? Mert ugye a kikérésig tökmindegy számára, hogy hol van az adott összeg. Számunkra viszont megvan a biztonság tudata, hogy bármikor kikérhetjük egy processzre, ami fizet, így meg nem...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem lehet egyszerűbben megfogalmazni ahogy leírtam :) Amit zárolt az akkor lesz kifizetve,ha a paypal felszabadít egy részt a zárolásból. Amit mostantól keresel,azt kérheted ki.
Mondjuk a hírben Feb 11 előtti állapotot írt,holott az egyenleg zárolása pár nappal későbbi keresetet is éríntett. Ez is furcsa...
Akinek komolyabb pénze van benn ,annak a helyében a paypallal folytatnék egy előzetes puhatolozást,hogy mit lehet ilyenkor tenni,dispute nélkül. A zárolás például mennyiben számít ebbe az ügyben,és a későbbiekben mi számíthat egyértelmű jogalapnak a visszatérítésre,valamint milyen bizonyítékokat fogadnak el.

Én nem tudom mennyire igaz,de állítólag saját nyelven is lehet velük beszélni,legalábbis egy külföldi fórumon ezt olvastam. Továbbá azt is írták,h telefonon jóval simábban megy az ügy intézése. Valahogy a telefonköltséget kell valahogy minimalizálni pld egy netes telefonos alkalmazással... ehhez sajnos nem nagyon értek.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Akkor várjuk a fejleményeket. :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kezd helyreállni, megadja a zöldeket, és instant még mindig payza.
payza továbbra is instant http://imgbar.net/show-e0e964f8ae8ccb3d ... c1958.html
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kép

erification Docs. Status :
×To see cashlinks you need to verify your account.
Please upload your ID or Driver License scan copy. The name on doc must match your account name
Make sure your Traffic Monsoon account name and address matches what you have on your goverment issued ID.

If you are uploading your passport, there isn't an address. It's up to you to ensure your address on your Traffic Monsoon account reflects your correct physical address, otherwise if you order an Allied Wallet card to receive payout, your card will not be sent to the correct address.

Please verify whether the ID matches the name and address on the account, and if it is a passport without address please approve as long as the name on the passport matches the name on the ID.

Enter your name as it appears on your government issued id:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

Szóval már a hirdetés megnézéséhez is jogsi vagy személyi kell. Komoly...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Szóval már a hirdetés megnézéséhez is jogsi vagy személyi kell. Komoly...
Tragikomikusnak nevezném inkább. így garantált az oldal bedöglése,és gondolom ez a végcél is. Ne csalásnak nézzen ki,hanem pöcköljük ki a még aktív tagokat is,aztán szép lassan senki nem lesz...
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1999
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

Volt szó arról, hogy lesz kártya, ehhez pedig kell szemelyes adat (cím + név)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

xenosz2 írta:
idlig írta:Szóval már a hirdetés megnézéséhez is jogsi vagy személyi kell. Komoly...
Tragikomikusnak nevezném inkább. így garantált az oldal bedöglése,és gondolom ez a végcél is. Ne csalásnak nézzen ki,hanem pöcköljük ki a még aktív tagokat is,aztán szép lassan senki nem lesz...
Plusz ki kell szürni a multiregeket, nagyon helyes.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Admin írta:Volt szó arról, hogy lesz kártya, ehhez pedig kell szemelyes adat (cím + név)
Arról volt szó,hogy egy ideig még lesz Payza,és STP. Ehhez szükségtelen lenne. A reklámnézést ehhez kötni meg felháborító.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

pimmi írta:
xenosz2 írta:
idlig írta:Szóval már a hirdetés megnézéséhez is jogsi vagy személyi kell. Komoly...
Tragikomikusnak nevezném inkább. így garantált az oldal bedöglése,és gondolom ez a végcél is. Ne csalásnak nézzen ki,hanem pöcköljük ki a még aktív tagokat is,aztán szép lassan senki nem lesz...
Plusz ki kell szürni a multiregeket, nagyon helyes.
Aha pont most jutott eszébe 1 év után...hihető :no:

Először kitalálja,hogy bankkártya kell. Tulajdonképpen Paypal nélkül a többi processzorral is működhetett volna. Aztán kitalálta,hogy befagyasztja az egyenlegeket. Most kitalálta,hogy személyi kell. Hülye nem vagyok sok szerencsét :good:
Részemről ennyi volt. Sajnálom,hogy ezt a talpig becsületes embert itt kell hagynom :DD
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Aha pont most jutott eszébe 1 év után...hihető :no:

Először kitalálja,hogy bankkártya kell. Tulajdonképpen Paypal nélkül a többi processzorral is működhetett volna. Aztán kitalálta,hogy befagyasztja az egyenlegeket. Most kitalálta,hogy személyi kell. Hülye nem vagyok sok szerencsét :good:
Részemről ennyi volt. Sajnálom,hogy ezt a talpig becsületes embert itt kell hagynom :DD
Lényeg hogy még mindig instant, a jogsimmal meg kezdjen amit akar. :good:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1999
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

Még mindig azonnal fizet levonás nélkül :)

Kép
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Mitől függ, hogy a feltöltött dokumentumot mikor fogadja el? Valakinél 1-nap,valakinek 3-napja is account status pending? 8)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kép
Ilyet töltsetek, plusz tikett a supportnak és 5 perc mulva ok.A jogsi lehet személyi is, de egy darab kép legyen az egész.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Köszi. Én 3-napja a személyit és a lakcímkártyát küldtem el ugyanígy! :) Akkor még support is kell ez mellé,elolvassák remélem. :D
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sankoran »

"If you are uploading your passport, there isn't an address. It's up to you to ensure your address on your Traffic Monsoon account reflects your correct physical address, otherwise if you order an Allied Wallet card to receive payout, your card will not be sent to the correct address."

Az én értelmezésem szerint, ha útlevelet tölt fel valaki, akkor ki kell töltenie helyesen az account-nál a lakcímet, különben ha Allied card-ot rendel, nem fogja megkapni. Ergó a lakcímkártya felesleges is.

Én csak a jogsit csatoltam, majd meglátjuk, azért remélem ha nem elég, akkor visszadobják.

Pimmi: ezzel ugye tudod, hogy már vásárolhatnak a nevedben, aztán majd jön hozzád a számla/behajtó? Rengeteg plusz infó van, ami pl bankkártya azonosításnál, vagy egyéb dolgokhoz megadtál ezzel. Pl. anyja neve, születési idő, lakhelyigazolókártya száma, ami azért nem veszélytelen dolog.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

instant
You have successfully received money from a registered SolidTrust Pay member! Please be sure to keep this email as your receipt.

From STPay member: TrafficMonsoon (stp@trafficmonsoon.com)
Transaction Number: 30006xxxxx
Amount: $10.69
Currency: USD
Note (if provided): Withdrawal Request from Traffic Monsoon for member ID 5185xx
Transaction Fees: $0.41
:good:
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Csak jogsi képpel is approved lett az accountom. Szóval elfogadták.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Laci »

Valaki kapott mostanában (2-3 napja) kifizut Payzara?
Lassan jó páran elérjük azt az összeget ahol már érdemes betenni azt a 1.66$ Payzaról hogy aktiválódjon ez a bank...
De senkitől sehonnan nem láttam jó pár napja kifizu infót! :unsure:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Laci írta:Valaki kapott mostanában (2-3 napja) kifizut Payzara?
Lassan jó páran elérjük azt az összeget ahol már érdemes betenni azt a 1.66$ Payzaról hogy aktiválódjon ez a bank...
De senkitől sehonnan nem láttam jó pár napja kifizu infót! :unsure:
fizet
tacsko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.04.12. 23:52
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: tacsko »

Sziasztok!

Nálam nem engedi megnézni a fizetős linkeket, ezért már én is feltöltöttem a lakcímkártyám, de a jogosítványt nem fogadja el, folyamatosan ezt az üzenetet kapom:
Support Team : DOB not on ID, resend ID w/DOB
Tudnátok segíteni abban (akinek sikerült jogsival) hogy ez mit jelent

Illetve azt írják az oldalon, hogy paypal-al gondok vannak. Én korábban arra kértem ki pénzt, most is ha kikérésre kattintok, akkor csak az jelenik meg, mint választható, hol lehet hozzáadni egyéb processzort (payza), és hogy a payzának verified-nek kell-e lennie.

Köszönöm a válaszotokat.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Nekem elfogadták a jogsi képét, de lehet azóta variáltak ezen is. A profilodnál ki van töltve a lakcím, meg minden egyéb?

Ha befizetsz payza-ról, akkor jelenik majd meg a payza-s kikérési lehetőség.
Jó az, ha verified, oda is elég a jogsi, meg egy közüzemi számláról kép.

Az a DOB, a születési dátumod lenne, annak rajta kell lennie a jogsidon. Szerintem a lakcímigazolót nézik meg, és nem egyértelmű amit azon látnak :D. Egy képet kell feltölteni, amin rajta van az igazolványok képe, tehát ha te a lakcímigazolót, és a jogsit is akarod, akkor azt egy képre tedd rá, és azt a képet töltsd fel.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Elöttem szóló mindent leírt, csak annyi még, hogy akkor is ez az üzenet ha nem olvasható a jogsin vagyis annak a képén a szül dátum, vagy nem egyezik az általad megadottal.
tacsko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.04.12. 23:52
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: tacsko »

Köszönöm a válaszotokat.

Mindent úgy töltöttem fel, ahogy írtátok, az oldalukon is ugyanúgy töltöttem ki (csak ott nem használtam ékezeteket).
Ráírtam a képre angolul a jogosítványt is, hogy értsék:)

Nem értem, de megpróbálom újra elküldeni nekik.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

tacsko írta:Köszönöm a válaszotokat.

Mindent úgy töltöttem fel, ahogy írtátok, az oldalukon is ugyanúgy töltöttem ki (csak ott nem használtam ékezeteket).
Ráírtam a képre angolul a jogosítványt is, hogy értsék:)

Nem értem, de megpróbálom újra elküldeni nekik.
Én a kép fölött ékezetes nevet írtam .........
stibi20
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.04.16. 08:05
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: stibi20 »

Sziasztok!

Payza számlám "Temporary Hold" és sehogy nem tudom aktiválni, még bankkártyát sem tudok hozzárendelni, mert újratölti a főoldalt és nem csinál semmit... Van valamilyen más lehetőség a TM egyenleg kikérésére? Esetleg más, használható proci amire fizet?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

az eddigi zárolt egyenleg még mindig nem kivehető. pedig már szabadíthatott ki pénzt a paypaltól azóta,de úgy látszik nem töri magát az ürge.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1999
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

Újabb azonnali kifizetés

Kép
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
tacsko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.04.12. 23:52
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: tacsko »

Írtam supportnak ticketet (csatoltam oda a képet a jogsiról is), ma kaptam meg rá a választ, a sok bla-bla szöveg mellett visszairányított az oldalra ahol a képet kell feltölteni azzal, hogy az ott leírtak alapján járjak el, tehát ott vagyok, ahol korábban ezt írták (DOB not on ID, resend ID w/DOB) és a jogsit nem fogadták el :)
Most megint feltöltöm oda a jogsit hátha most elfogadják.

Payza-t próbáltam szép magyarosan verifizni, de nem engedte, ezt írta ki:
Your account does not require verification at this time. You can continue to use your account to Deposit, Send, Receive and to Withdraw funds. Verification will be enabled in your account once you send or receive a combined total of $500 USD.
Nem is jutok el oda, hogy feltöltsem a doksikat.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég