Lucrelab - Scam

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Laci »

En csak este birtam kattolni :(
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Szép összegek :) Szerencsések vagytok. Nekem napi 1 centnél nem képes többet adni, pontosabban nincs meg kereken 1 cent, kicsit több mint 7000 pontom van. Nekem is osztott szombaton, de vasárnap nem. Egyetlen pozitívuma, hogy egy hangyányit javult a gyorsasága...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Laci »

Viszont a mai osztás nagyon gyér volt, lehet a tegnapi "hibát kaptuk vissza ma"?? :cry:
kraft
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015.05.12. 16:02
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: kraft »

Erről az oldalról van valakinek híre? A fórumban az utolsó kifizetési bizonylat dátuma: május 4. Én ingyenesként csinálom, összegyűjtöttem az 1600 pontot, de nem látom a pénzes hirdetéseket. Hol kellene keresnem őket?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Laci »

Csinálom, vagyis csináljuk. Az elmúlt napokban már már mondhatni, hogy elég szépen is osztogat a rendszer :)
Kifizetéseket megmondom őszintén nem néztem :o De remélem fizet még rendesen... :?

Egyébként a Bal oldali menüben találod (de nekem csak délután szokta adni a pénzes hirdetéseket, a pontokat meg már reggel le tudom kattintani)
lucre.png
lucre.png (16.7 KiB) Megtekintve 6326 alkalommal
Íme a mai osztásom...
lucre2.png
kraft
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015.05.12. 16:02
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: kraft »

Kösz az infót, közben nekem is megjöttek a hirdetések. Nem olyan szépek mint a tieid, de azért lekattintottam. Meglátjuk meddig fizet.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

kraft írta:Kösz az infót, közben nekem is megjöttek a hirdetések. Nem olyan szépek mint a tieid, de azért lekattintottam. Meglátjuk meddig fizet.
Nem akarlak elkeseríteni, de ezen az oldalon nem lehet haladni befizetés nélkül. 2 hónap kb. mire a pontgyűjtéssel el lehet érni a 2. szintet, ahol már oszt is valamicskét. Én vettem az elején 2 csomagot, rájött még sok fee is, és még mindig csak 9000 pontnál tartok. Napi 1 centet oszt, ez semmi... Sőt még a 2. szinten is keveset oszt véleményem szerint, így a visszaforgatás is rengeteg időbe telik. Én már megbántam, hogy befizettem ide. Ja és még a kifizetéskor is baromi sokat levont, Boguli bizonylata alapján. Így szinte az egész profitot elviszi a fee. Bár lehet, hogy perfect moneyra nem von le vagy csak keveset.
Szóval kapásból 4 dollár befizetésével kéne indítani, és még így is több mint két hónap, hogy profittal együtt visszaosztja, mert ahogy látom a fórumon, többségében csak 8 centet ad a 2. szinten.
Én abbahagyom ezt az oldalt, ha pár héten belül se fog többet osztani.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Laci »

Részben igazad van kriszti. Viszont azért azt hozzá tenném (nem akarom védeni az oldalt, hisz látjuk nap mint nap, hogy mennyi oldal szűnik meg vagy lesz scam esetleg haldoklik egyik napról a másikra és senki nem tudhatja ez az oldal meddig bírja még), hogy az lehet hogy kicsit kevesebb oszt mint más oldal és lehet hogy "sokat" kellene az elején befektetni (de hol nem kell befektetni amúgy egy normális szinthez és profithoz)... de ha már meg van az a pont mennyiség amit kitűztél az nem igazán esik le :) Pl. Nekem a 27.200 pontom 2 de lehet közelebb volt a 3 héthez mire leesett 26.000 pont alá. Ami sztem baromi jó... hisz nem kell mindig újra meg újra venned pénzért a hirdetéseket (persze ha nem akarsz feljebb lépni) Lásd anno a PV-t mikor ment... illetve mostanában az Advertz-t ott 800-1000-vel vonta a pontokat minden nap. Szóval 2-3-4 nap után újra kellett már vennem csomagot hogy tartsam azt a szintet. Igaz nem is 1$ a kereset az én csoportomban sem. De ez a több mint 20 cent naponta azért nem annyira rossz.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Laci írta:Részben igazad van kriszti. Viszont azért azt hozzá tenném (nem akarom védeni az oldalt, hisz látjuk nap mint nap, hogy mennyi oldal szűnik meg vagy lesz scam esetleg haldoklik egyik napról a másikra és senki nem tudhatja ez az oldal meddig bírja még), hogy az lehet hogy kicsit kevesebb oszt mint más oldal és lehet hogy "sokat" kellene az elején befektetni (de hol nem kell befektetni amúgy egy normális szinthez és profithoz)... de ha már meg van az a pont mennyiség amit kitűztél az nem igazán esik le :) Pl. Nekem a 27.200 pontom 2 de lehet közelebb volt a 3 héthez mire leesett 26.000 pont alá. Ami sztem baromi jó... hisz nem kell mindig újra meg újra venned pénzért a hirdetéseket (persze ha nem akarsz feljebb lépni) Lásd anno a PV-t mikor ment... illetve mostanában az Advertz-t ott 800-1000-vel vonta a pontokat minden nap. Szóval 2-3-4 nap után újra kellett már vennem csomagot hogy tartsam azt a szintet. Igaz nem is 1$ a kereset az én csoportomban sem. De ez a több mint 20 cent naponta azért nem annyira rossz.
Az igaz, magas szintnél nem rossz, mondjuk példaként az 5. csoportban 33 dollár befizetésével, ha napi 83 centet ad elég 2 naponta csomagot venni, marad 0.66, így nagyjából 3 és fél hónap alatt visszajön a befizetett pénz. Ha működik az oldal úgy fél - 1 évig, az már nem rossz. :) De nekem ez nem tetszik, hogy alacsony szinten nem lehet haladni, nagyon sok idő mire vissza lehet forgatni. Nem konkrétan az a baj, hogy be kell rá fizetni (nyilván mindenhova be kell fektetni :) ), hanem az, hogy ezt az admin direkt így alakította, hogy tulajdonképpen ezzel csak akkor van értelme foglalkozni, ha sokat fizetsz be.
És akkor még ott van a kifizetésnél az indokolatlanul nagy fee...
Kevesebb pénz befizetésével is jobban kéne pörögnie szerintem.
(Paidvertsen pl. elég jól lehet haladni, első csoportban is kb. 10-szer annyit oszt, mint itt.)
colop
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.05.07. 23:30
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: colop »

Sziasztok!

Ez a Portfolio ez mi lenne? Tudna erről valaki valamit mondani?
Olyasmi lenne mint a PV-ben?

Köszi! :D
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Fizetett már be valaki Bitcoint az oldalra? Nagyjából hány emberöltő míg jóváírják az összeget? :?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nekem meg az lenne a kérdésem... hogy utalt már ki!! valaki :?
Mert még nem láttam nagyon kifizut. Bár a fórumon multkor láttam még jó párat :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nekem pár napja fizetett PayPal-ra.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Én is ma kértem ki paypalra, ezzel egyenlőre szerintem nincs gond, hiszem hogy pár napon belül megkapom...De a bitcoinos kérdésem továbbra is nyitva van.. :?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: idlig »

Boguli írta:De a bitcoinos kérdésem továbbra is nyitva van.. :?
Több oldalon is olvastam, hogy blockchain részről vannak gondok (API-el), talán itt is ez van mögötte.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Laci »

Akkor fizet ez a lényeg :)
Ma reggel beléptem és 10 db 0.001$ hirdetés várt... nekem mindig délután ossza ki a fizetős reklámokat, ez vmi bónusz lehet? :?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nekem is 19 reklám van, de tegnap nem tudtam lekattolni, azzal együtt.

Bitcoinos befizetés továbbra is a habokban - tanulópénz, szerencsére csak 2-3 dollár.

Kifizetésem 3. napra érkezett, a szokásos horribilis levonással, nem szoktam ilyet mondani, de most de: az édesanyjuk térde kalácsát :angry:

Kikérve: 3.15$

Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ezért is fenntartható az oldal. Áá, az új oldalak mind ramatyok.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az nem semmi -1 $ 3$ on pff. De legalább fizet! :unsure: :)
Gondolkodtam, hogy feljebb lépjek-e egy csoportot... de arra jutottam hogy egyenlőre nem fogok.
Nem sokára elérem azt az összeget amit igazából befizetettem az elején... Onnantól fogva viszont lehet minden $-t a feljebb lépésre fogok költeni.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Hogy lehet ezzen oldalon pénzt kikérnui? mert nem jöttem rá eddig :rofl:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Először a My Account menüben- Settings, itt beállÍtod a fizetési processzorokat.

Aztán BANK menü, Jobb oldalon "Transfer from" - itt kiválasztod Lucrelab balance-t, alatta az összeget beírni, az alatt kiválasztod melyik processzorra fogod kérni. Születési dátum beállítása, majd Confirm.

Ezután bal oldalon a Your Balances alatt az adott proci mellett piros Cashout gomb.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

nem tudom hogy jó -e csináltam de még a egyenlegen van a pénz de itt : Your transfer history itt van hogy tegnap kikértem.ez igy jó vagy nem?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: idlig »

Második, pár óra alatt megérkezett.

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: idlig »

A 3. kifizetésem is megérkezett, combos levonásokkal, nagyjából 2 nap alatt.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Laci »

Első kifizetésem megérkezett... bár 1$ (szépen eltünt :unsure: )
De fizet és ez a lényeg :)
Screenshot_1.png
Screenshot_1.png (28.41 KiB) Megtekintve 6020 alkalommal
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Laci »

Második is megjött kb 1-1.5 napot vártam mindkettőnél :)
Screenshot_3.png
Screenshot_3.png (28.43 KiB) Megtekintve 5999 alkalommal
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: idlig »

Hozzám is megérkezett az 5. kifizetésem.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ez is visszavette az osztást rendesen. Eddig a 2-es csoportban volt vagy napi 6 cent most meg kb 1 cent. El is megy tőle a kedvem rendesen. :argue: :bad:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ma kompenzáltak, azzé! :no: :P
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Lucrelab Új Profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: idlig »

Megérkezett a 7. kifizetésem is, vasárnap este kértem ki.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég