Paid Rev - Nem fizet

idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Paid Rev - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: idezo »

Paid Rev

Új profitmegosztó oldal indúlt a mai napon. Bár még csak ma indúlt, már 800$ körül van a kifzetés, és 2200 regisztrált tagja van még csupán.
Elkezdhető ingyenesen, akkor napi 10 cent a kereset, vagy reklámcsomagot vehetünk, mi 10$, és 16$-t forgat vissza, tehát 160%-ot.
Mint írtam, a kiírás szerint ingyenesen 10 centet ad, de én azt tapasztaltam, hogy ennél többet is enged megtekinteni, mert közben cserélődnek is a bannerek. Az elején egy reklámért 1 centet ad úgy 8-9 centig, utána pedig 0,1 centre vált. Úgy tapasztaltam, érdemes később is visszanézni, mert újra van mit klikkelni.
Hírdetéseket a View Ads menüpont alatt találjátok, banner megjelenéssel. Amelyiket megnéztétek, az alatt viewed kiírás jelenik meg egy zöld csíkban.
Az oldal nem fokuszos.
Refjutalék :10% a feltöltések után.

Kifizetés 2 dollártól kérhető, és az alábbi proceszorokat használja az oldal:
- Paypal
- Payza
- Perfect Money
- Solid Trust Pay
- Payeer

Regisztrációs link:
http://paidrev.com/?r=idezo
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára idezo 2015.04.20. 15:13-kor.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indúlt

Hozzászólás Szerző: idezo »

Egy kis tapasztalat: érdemes nyitva hagyni az oldalt, időnként újra visszanézni, mert egész nap cserélgeti a hirdetéseket. Ha mindet nézetnek mutatja, érdemes frissíteni az oldalt, illetve gyakran bejön az is, hogy egy már megnézett hirdetésre klikkelsz, utána pedig bead 2-3 új fizetős hirdetést. Tegnap így 22 cent jött össze, ma reggel pedig mikor leklikkeltem, 23 centtel növekedett azonnal az egyenleg. És még csak reggel van :D

Másik infó, hogy a referral jutalékot csak a feltöltésre fizeti az oldal, a napi klikkre nem. (tehát amikor valaki 10$-s csomagot vesz)
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indúlt

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Tegnap regisztráltam a linkeddel. Sajnálom, hogy a kattintásaim után nem kapsz jutalékot. Valóban jól lehet haladni, hisz alig több mint 24 óra után a keresetem már 44 cent. Nekem eddig valamennyi megtekintés után 0,5 centet adott.
Befizetést nem tervezek, de a belső egyenlegből - ha sikerül összeszednem - vásárolok csomagot.
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indúlt

Hozzászólás Szerző: idezo »

Lucipapa írta:Tegnap regisztráltam a linkeddel. Sajnálom, hogy a kattintásaim után nem kapsz jutalékot. Valóban jól lehet haladni, hisz alig több mint 24 óra után a keresetem már 44 cent. Nekem eddig valamennyi megtekintés után 0,5 centet adott.
Befizetést nem tervezek, de a belső egyenlegből - ha sikerül összeszednem - vásárolok csomagot.
Az admin kissé félrevezetően írta ki. Intenzív érdeklődésemre volt hajlandó szűkszavuan megírni, hogy a ref klikk után nem jár a 10%.

Valamit variáltak a rendszeren. Ma reggel leklikkeltem, és azóta csak most az előbb adott újra pár reklámot. Viszont ennek ellenére ma már 27,5 centet írt eddig jóvá, ami már több mint negyed dolcsi ingyenesként, ami nem is rossz :D

Jövő héten veszek egy csomagot, és meglátjuk mi lesz belőle.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indúlt

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát emberek nem tudom, hogy mi a hiba nálam... vagy mit csináltok ti jól :D
Nekem első nap (tegnap előtt) az összes kattintásomra 0.001$ adott, tegnap már jobb volt a helyzet (meg is lepődtem) 0.005$ adott a kattintásaimért De!! csak az első 10 dbra. Utána megint csak 0.001$-t adott minden egyes kattomra. :rofl:
Szóval én 2 nap alatt tartok kb 0.09 $ :(
Ötlet hogy mi lehet nálam a gond?
A mai nap csak most kezdem el kattintani, mindjárt jelzem ma mi a helyzet!
A mai nap csak most kezdem el kattintani, mindjárt jelzem ma mi a helyzet!
Ma úgy tünik nekem is jól adta, hisz eddig minden kattintásom 0.005$ os volt, és 20 perc alatt kerestem 2* annyit mint 2 nap alatt :DD
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indúlt

Hozzászólás Szerző: idezo »

Laci írta:Hát emberek nem tudom, hogy mi a hiba nálam... vagy mit csináltok ti jól :D
Nekem első nap (tegnap előtt) az összes kattintásomra 0.001$ adott, tegnap már jobb volt a helyzet (meg is lepődtem) 0.005$ adott a kattintásaimért De!! csak az első 10 dbra. Utána megint csak 0.001$-t adott minden egyes kattomra. :rofl:
Szóval én 2 nap alatt tartok kb 0.09 $ :(
Ötlet hogy mi lehet nálam a gond?
A mai nap csak most kezdem el kattintani, mindjárt jelzem ma mi a helyzet!
A mai nap csak most kezdem el kattintani, mindjárt jelzem ma mi a helyzet!
Ma úgy tünik nekem is jól adta, hisz eddig minden kattintásom 0.005$ os volt, és 20 perc alatt kerestem 2* annyit mint 2 nap alatt :DD
Én úgy látom, ma egységesen fél centes hirdetéseket ad. Bár reggel szerintem ennél magasabb összeget adhatott, mert mikor lenyomtam, több mint 20 centtel emelkedet a számla. Ha tartja ezt az átlagot az oldal, akkor csomagvásárlás nélkül is szépen lehet gyűjtögetni.
Reggelre szépen összegyűlnek a hirdetések, és utána késő délután, este indúl be nagyobb mennyiségben.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indúlt

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Az elmúlt három napban nem lehetett panaszunk az oldalra. Folyamatosan kerültek fel új kattintani valók, így ezen idő alatt 74 centet kerestem. Sajnos tegnap estétől alaposan megváltozott a helyzet. Azóta nem frissültek nálam a reklámok, a napi kereset eddig 0.
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indúlt

Hozzászólás Szerző: idezo »

Lucipapa írta:Az elmúlt három napban nem lehetett panaszunk az oldalra. Folyamatosan kerültek fel új kattintani valók, így ezen idő alatt 74 centet kerestem. Sajnos tegnap estétől alaposan megváltozott a helyzet. Azóta nem frissültek nálam a reklámok, a napi kereset eddig 0.
Ez azért van szerintem, mert hétvége van, kevés új hirdetés kerül fel ilyenkor. Ha már láttál egy hirdetést, akkor azt valószínülg másnap is megtekintettnek veszi a rendszer. Ráadásul még csak 4700 tag van, és ebből szerintem még nagyon kevesen vettek hirdetési csomagot. Ahogy nő a taglétszám és a bizalom, egyre több reklám lesz naponta.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indúlt

Hozzászólás Szerző: idezo »

Mivel ez az oldal kicsit másképpen működik, mint általában a többi, egy gyors segítség, hogy mindenki könnyen boldoguljon.
Tehát csak az a reklám ad jóváírást, amelyik alatt nincs zöld csíkban Viewed felirat. Ha egymás felett van 2-3 banner, akkor csak az nem fizetős, amelyik alatt közvetlenől az írás van. Az alábbi képen ez jól látható. Most már minden reklám után fél cent a jóváírás.
Regisztrációs link:
http://paidrev.com/?r=idezo

Kép
Telegram oldalam
t.me/coinmills
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indúlt

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Tőlem is ment egy reg. :)
Tegnap 15 centet sikerült öszekattolni, de ha így haladok ma is meglesz annyi! :clap:

Már csak az lenne a fontos, hogy fizessen is az oldal.

idezo, neked előbb meglesz a kikérhető, kérlek mindenképpen értesíts ha kifizetett!
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indúlt

Hozzászólás Szerző: idezo »

harmonia írta:Sziasztok!

Tőlem is ment egy reg. :)
Tegnap 15 centet sikerült öszekattolni, de ha így haladok ma is meglesz annyi! :clap:

Már csak az lenne a fontos, hogy fizessen is az oldal.

idezo, neked előbb meglesz a kikérhető, kérlek mindenképpen értesíts ha kifizetett!
Szia

köszi a regisztrációt.
Természetesen amint kifizetésem lesz, azonnal felteszem ide is.
Bár az oldal kifizetési része naponta frissűl. jobban örülnék egy személyes kifizetésnek, mielőtt befektetek az oldalba.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen nehéz reklámot vadászni. 1-2 db-ot bedob nagy ritkán.
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: idezo »

patrasz írta:Igen nehéz reklámot vadászni. 1-2 db-ot bedob nagy ritkán.
Igen, most kevesebbet oszt ki. Gondolom, ez összefügg a taglétszám/ vásárolt reklám csomagok arányával. A héten veszek egyet, és akkor meglátom, mennyi idő alatt forok vissza. Főleg délután, és este ad többet. Ma eddig 14-et sikerült leklikkelni. Meglátjuk mi lesz estére.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: Laci »

Vagy esetleg attól nem függhet hogy egyre népszerűbb (főleg a kereset miatt) és egyre többen regelnek (bár nem néztem mennyivel nőtt a létszám mondjuk az elmúlt 2-3 napban) ezáltal viszik le az ingyenes reklámokat?
Vagy ez hülyeség? :)
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: idezo »

Laci írta:Vagy esetleg attól nem függhet hogy egyre népszerűbb (főleg a kereset miatt) és egyre többen regelnek (bár nem néztem mennyivel nőtt a létszám mondjuk az elmúlt 2-3 napban) ezáltal viszik le az ingyenes reklámokat?
Vagy ez hülyeség? :)
Ez sem kizárt, sok cégnél látjuk, hogy pár nap után vissza vesznek a jutalékból.
De ugyan úgy benne van a pakliban az is, hogy amit már láttál egyszer, azt nem adja vissza újra. Mivel a tagoknak csak elenyésző százaléka hirdet még, és emelkedik az ingyenes tagok száma, így csökken az egy főre kiadható napi reklám mennyisége is.
Egyenlőre még jól hoz, később meg meglátjuk, mi lesz belőle :)
Telegram oldalam
t.me/coinmills
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Nincs még meg senkinek a kikérhető 2 dolcsija?

Jó lenne már megtudni, fizet-e egyáltalán az oldal! :?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na Igen. Ma pont ezt akartam kérdezni, csak elfelejtettem :) .
Én olyan 1.30 állok. (de ha én itt tartok) akkor aki előbb kezdte és van refe is annak már a közelébe kellene hogy legyen sőt sztem már el is kellett érni-e a 2$-t :unsure:
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: idezo »

Laci írta:Na Igen. Ma pont ezt akartam kérdezni, csak elfelejtettem :) .
Én olyan 1.30 állok. (de ha én itt tartok) akkor aki előbb kezdte és van refe is annak már a közelébe kellene hogy legyen sőt sztem már el is kellett érni-e a 2$-t :unsure:
Ma csak reggel tudtam az oldalra felnézni, meg az előbb. Mivel azt látom, hogy mostanában elszortan adja a reklámokat, így nem is sok gyűlt ma. Még 11 cent, és akkor 2 dolcsin állok. Bár nem akartam még kikérni, de akkor ha meglesz, lássuk, fizet-e rendben, így ki fogom kérni.
A refek nem számítanak hozzá akeresetedhez, mert a napi klikkelésükért nem jár jóváírás, csak a befizetésért, tehát mikor reklámcsomagot vesz valaki. Ezt írtam már korábban, mikor az adminon számonkértem. ( ha beleszámítana, már régen kikérhettem volna)
Szerintem egy-két napon belül meglesz, akkor kikérem, és amint megjön, természetesen megosztom azonnal.

http://paidrev.com/?r=idezo
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: Laci »

ÓÓÓ :unsure:
Ezt nem tudtam hogy a klikkért nem kapsz semmi jutalékot, oké akkor várjuk. Viszont ha kifizet akkor el lehet gondolkozni esetleg az első 10$ packon :innocent:
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Én tegnap reggel elértem a minimum kifizetési összeget (2$), amit azonnal kikértem. Nem fizetett ki hanem ma reggelre az összeg visszakerült az "Account Balance"-be.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Lucipapa írta:az összeg visszakerült az "Account Balance"-be.
Jó hogy írtad, így nem kellett meglepődnöm.
Ma kértem ki, és szintén visszarakta. De mint kifizetett összeg is megmaradt.
Kép
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Tegnapi nap az Account Balanceba visszatett összeget újra kikértem egy másik Ebankba. Kb. 1 órája megjelent az oldalon, hogy tegnap 9 óra 5 perckor ki is fizetett. Pénz a számlámra eddig nem érkezett

A kifizetési listát böngészve látom, hogy kopaszt és idezot is kifizették. Kíváncsi leszek arra, hogy az Ő számlájukra érkezik-e pénz? Ha az enyémre megjön azt természetesen jelezni fogom.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Én írtam egy support-ot, de azt is törölte.
Kikértem PM-re, kifizetettnek írja, de 'természetesen' nem kaptam meg.
End. :(
Kép
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev új profitmegosztó oldal indult

Hozzászólás Szerző: idezo »

Lucipapa írta:Tegnapi nap az Account Balanceba visszatett összeget újra kikértem egy másik Ebankba. Kb. 1 órája megjelent az oldalon, hogy tegnap 9 óra 5 perckor ki is fizetett. Pénz a számlámra eddig nem érkezett

A kifizetési listát böngészve látom, hogy kopaszt és idezot is kifizették. Kíváncsi leszek arra, hogy az Ő számlájukra érkezik-e pénz? Ha az enyémre megjön azt természetesen jelezni fogom.
Nekem az első kikérés Payzára 5 nap után visszakerült az egyenlegbe. Kikértem PM-re tegnap, reggel még függő volt. Kora délután már láttam, hogy kifizetett mutat, de pénz természetesen nem érkezett.

Végignéztem a mai kifizetéseket, de nem szerepel a nevem rajta.
Most írtam neki egy mailt, de szerintem ennek annyi. Viszont külföldi fórumokon láttam, hogy jelezték ezt pár napja a Paypalnak, azóta arra nincs is kifizetés írva, szerintem letiltották az oldalt. Kár hogy nem megy az angol, mert írnék én is a másik 3 processzornak.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Paid Rev - Nem fizet?

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na akkor most mi van az oldallal ? Kamu és nem fizet?? :unsure:
Lilian
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.06.29. 21:57
Kapcsolat:

Re: Paid Rev - Nem fizet?

Hozzászólás Szerző: Lilian »

Én is kikértem paypalra, másnap ránéztem ez a lehetőség már nem is volt meg, utána kikértem payzára, most ránéztem azt írja kifizetett 4 dollárt, pedig csak 2-őt kértem ki. Persze mondanom sem kell, pénz sehol. Mindegy, egy próbát megért, de szerintem ennyi volt! :(
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Paid Rev - Nem fizet?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Egyértelmű scam! :bad:
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Paid Rev - Nem fizet?

Hozzászólás Szerző: idezo »

Az oldal szerintem egyértelműen Scam lett. Az elején még fizetett, de most már csak a kfizetéseket írja az admin, de pénz nem érkezik meg. A support nem válaszol semmi reklamációra. Ez az oldal felejtős lett.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Paid Rev - Nem fizet?

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Helyeztem a Nem fizető szekcióba. Köszi a visszajelzéseket.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég