Bitluna - 10$ bonusz VEGE!

Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Admin frissites a chat-en ezelott par percel csipem el.
luna 2017/03/02 03:51:59 Ma jövedelmek miatt tegnap szerver váltás késhet, több hírt kap hamarosan
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na helyreállt már. :)
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

patrasz írta:Na helyreállt már. :)
Nekem csak részben ált helyre. A adpackok. Után nem kaptam meg a jutalékot
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

deejayfly írta:
patrasz írta:Na helyreállt már. :)
Nekem csak részben ált helyre. A adpackok. Után nem kaptam meg a jutalékot
Egyenlore csak a felet osztotta ki az uj szerver. Meglatjuk kesobb. Az admin aktiv az elo chat-en.Kattoljatok le a 10 hirdetest.
Aki karosult a regi szerver hibaji miatt az kuldjon supportot valasz 1-2 oran belul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára luci 2017.03.02. 15:50-kor.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mondjuk lassabb lett az oldal jóval.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Luna Griffiths
47 perce
Hello Members!
We migrated to a new and bigger server and we have completed some tweaking will run cron jobs manually now so that all users will receive earnings for today, Having this new server means no more upgrades until 1 Million+ Users :-)
Regards
Admin Luna
Üdv tagok!

Vándoroltunk, hogy egy új és nagyobb szerver és teljesítettük finomításra futni fog cron munkahelyek manuálisan most, hogy minden felhasználó nyereségről kap ma, hogy ezt az új szerver azt jelenti, hogy nincs több frissítéssel million+ felhasználók 1-ig :-)

Üdvözletem

Admin Luna
Vikibacsi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2016.08.10. 10:41
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Vikibacsi »

Hello!

Akkor ma csak 1.25% jóváírást kapunk?

idő arányosan igy is megkapjuk a 130% ?
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

Vikibacsi írta:Hello!

Akkor ma csak 1.25% jóváírást kapunk?

idő arányosan igy is megkapjuk a 130% ?
Szia Vikibacsi!
En ugy olvastam a facebookon hogy mar elindult a manualis javitas mar vannak akik megkaptak a 2.5% -ot szerintem csak ido kerdese.
Vikibacsi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2016.08.10. 10:41
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Vikibacsi »

Köszi!

Akkor türelmesen várok! :good:
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Vikibacsi írta:Köszi!

Akkor türelmesen várok! :good:
Hello Vikibacsi!
Eloszoris nagyon szepen koszonom a regisztraciot es a befizetest!
Remelem minden helyreall csak ido kerdese.
Ha lesz uj informacio mindenkit ertesitek de ennel tobbet en sem tudok mint amit luci is irt.
Vikibacsi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2016.08.10. 10:41
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Vikibacsi »

mancs írta:
Vikibacsi írta:Köszi!

Akkor türelmesen várok! :good:
Hello Vikibacsi!
Eloszoris nagyon szepen koszonom a regisztraciot es a befizetest!
Remelem minden helyreall csak ido kerdese.
Ha lesz uj informacio mindenkit ertesitek de ennel tobbet en sem tudok mint amit luci is irt.

Szívesen! :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

fórumon azt írták, meg kell nézni a 10 hirdetést annak aki csak a felét kapta, én most beléptem mert reggel már megnéztem tizet, és a számláló 0, szóval most nézem, lehet ez kell, valami olyasmit írtak hogy ez javítja, mivel a váltás nulláztam lekattolom aztán kiderül...
Yeah, received earnings. It's just that they reset the ads before running the cronjob for the daily earnings, so everybody got 1.25% instead of 2.5%.
update:
megvan , de ennek ellenére nem írta jóvá :(
Vikibacsi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2016.08.10. 10:41
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Vikibacsi »

pimmi írta:fórumon azt írták, meg kell nézni a 10 hirdetést annak aki csak a felét kapta, én most beléptem mert reggel már megnéztem tizet, és a számláló 0, szóval most nézem, lehet ez kell, valami olyasmit írtak hogy ez javítja, mivel a váltás nulláztam lekattolom aztán kiderül...
Yeah, received earnings. It's just that they reset the ads before running the cronjob for the daily earnings, so everybody got 1.25% instead of 2.5%.
update:
megvan , de ennek ellenére nem írta jóvá :(

Annyi az észrevétel, ismerősömnek 20 kattintása volt, és amikor kezték jóváirni a mai nap a számlákat , megkapta egyből 2.5%
Reménykedjünk hogy mi maradék 1.25% 00.00-ig jóváirják. :D
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Vikibacsi írta:
pimmi írta:fórumon azt írták, meg kell nézni a 10 hirdetést annak aki csak a felét kapta, én most beléptem mert reggel már megnéztem tizet, és a számláló 0, szóval most nézem, lehet ez kell, valami olyasmit írtak hogy ez javítja, mivel a váltás nulláztam lekattolom aztán kiderül...
Yeah, received earnings. It's just that they reset the ads before running the cronjob for the daily earnings, so everybody got 1.25% instead of 2.5%.
update:
megvan , de ennek ellenére nem írta jóvá :(

Annyi az észrevétel, ismerősömnek 20 kattintása volt, és amikor kezték jóváirni a mai nap a számlákat , megkapta egyből 2.5%
Reménykedjünk hogy mi maradék 1.25% 00.00-ig jóváirják. :D
Koszonjuk hogy megosztottad velunk ezt az informaciot!
Remeljuk megoldodik :)
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Megoldódik minden,mert ezen a szinten már nagy hiba lenne ha nem.Potenciál van a programban...és nem is kevés.
Vikibacsi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2016.08.10. 10:41
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Vikibacsi »

pimmi írta:fórumon azt írták, meg kell nézni a 10 hirdetést annak aki csak a felét kapta, én most beléptem mert reggel már megnéztem tizet, és a számláló 0, szóval most nézem, lehet ez kell, valami olyasmit írtak hogy ez javítja, mivel a váltás nulláztam lekattolom aztán kiderül...
Yeah, received earnings. It's just that they reset the ads before running the cronjob for the daily earnings, so everybody got 1.25% instead of 2.5%.
update:
megvan , de ennek ellenére nem írta jóvá :(

Most érdemes körülnézni, kaptam 2.5% , igy ma összesen 1.25%+2.5% osztott a bitluna. :D
gyorsan lekattintom a 10 hirdetést, és 00.00 újra beadja a 2.5% :clap:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Dettó! :D
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

En is megkaptam :D

Most viszont ez az uj uzenet.
luna
03.03.2017 00:10:01
What happened supposed to restart server after updating time and sync it as mentiioned To ensure consistency, we strongly recommend that you reboot the server after you change the time Current Time Fri Mar 3 00:02:42 EST 2017
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Van némi káosz, a mait megint nem osztotta ki. :no:
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

patrasz írta:Van némi káosz, a mait megint nem osztotta ki. :no:
Luna Griffiths
LUNA 1 Frissites!

6 órája
Hello Users looks like we are back on track :-) remaining 1.5% is being distributed, I will be sending an email update later tonight and has been a very busy day for me here today, I like to thank many of luna members here showing trust courtesy and patience in this great program that will go on for a very long time. Stay tuned for email updates.
Regards
Admin Luna
Helló felhasználók, úgy tűnik, visszatértek a rendes kerékvágásba :-) a maradék 1.5 % oszlik el, majd én küldök egy e-mailt frissítés később ma este, és egy nagyon elfoglalt vagyok ma itt, én is szeretnék köszönetet mondani sok luna tagok Itt mutatja a bizalom udvariasság és türelem ebben a nagyszerű programot, ami fog menni. És egy nagyon hosszú idő. Maradjanak velünk e-mail frissítések.

Üdvözletem

Admin Luna

LUNA 2 Frissites!

Luna Griffiths
8 perce
Hello members server will need a restart so the server time updates in the background. Site will go offline for some minutes, earnings distributed 7 hours ago
Hello tagok szerver szüksége lesz egy újraindítás tehát a szerver idő frissítéseket a háttérben. Oldal megy offline néhány percig, hozamok elosztott 7 órával ezelőtt
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

mancs írta:
patrasz írta:Van némi káosz, a mait megint nem osztotta ki. :no:
Luna Griffiths
LUNA 1 Frissites!

6 órája
Hello Users looks like we are back on track :-) remaining 1.5% is being distributed, I will be sending an email update later tonight and has been a very busy day for me here today, I like to thank many of luna members here showing trust courtesy and patience in this great program that will go on for a very long time. Stay tuned for email updates.
Regards
Admin Luna
Helló felhasználók, úgy tűnik, visszatértek a rendes kerékvágásba :-) a maradék 1.5 % oszlik el, majd én küldök egy e-mailt frissítés később ma este, és egy nagyon elfoglalt vagyok ma itt, én is szeretnék köszönetet mondani sok luna tagok Itt mutatja a bizalom udvariasság és türelem ebben a nagyszerű programot, ami fog menni. És egy nagyon hosszú idő. Maradjanak velünk e-mail frissítések.

Üdvözletem

Admin Luna

LUNA 2 Frissites!

Luna Griffiths
8 perce
Hello members server will need a restart so the server time updates in the background. Site will go offline for some minutes, earnings distributed 7 hours ago
Hello tagok szerver szüksége lesz egy újraindítás tehát a szerver idő frissítéseket a háttérben. Oldal megy offline néhány percig, hozamok elosztott 7 órával ezelőtt
Most nem jon be az oldal de en megneztem az earning history-ba es a tegnapi napra kaptam egyszer 2.5 % plusz 1.25% -ot szoval az ejel megadta a mai napra is.
Mikor visszater az oldal nezzetek meg ti is.

Javitottam a szazalekot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mancs 2017.03.03. 07:26-kor.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Visszatert :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

megadta a mait, de tegnapra továbbra is a fele csak, írtam supportnak még akkor, persze , mint a múltkor, semmi válasz :(
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Igen megneztem ujra es javitottam is fent a szazalekot tehat az ejel megadta a mai napra es a tegnapira csak a fele de a csomagok attol fuggetlenul mind 130%-ig futnak tehat vesztesseg nem lesz.Ahogy latom europai ido szerint mi ujra ejfelkor kapunk visszaosztast.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

pimmi írta:megadta a mait, de tegnapra továbbra is a fele csak, írtam supportnak még akkor, persze , mint a múltkor, semmi válasz :(
Nezd meg datum szerint a historyba tegnap datum szerint osszesen 3.75% -ot osztott es ma ha minden igaz ejfelkor mar ujra megvan a 2.5% szerintem ez igy inkabb plusszos es nem minuszos. :)
Szerintem supporta nem is fog valasz jonni mivel jelen van az elo chat-en es a facebookon is friss hirek tengere akinek problemaja van megoldja.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

nekem is csak a felét osztota tegnap azota se kaptam meg a másik felét,a mai már rendesen jött.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

deejayfly írta:nekem is csak a felét osztota tegnap azota se kaptam meg a másik felét,a mai már rendesen jött.
Szia deejayfly!
Olvasdtad amit az elobb irtam?
Nezd meg datum szerint a historyba tegnap datum szerint osszesen 3.75% -ot osztott es ma ha minden igaz ejfelkor mar ujra megvan a 2.5% szerintem ez igy inkabb plusszos es nem minuszos. :)
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Important AVOID getting suspened here on chat Users read before you posting here as i do not like to repeat reagrding % earnings, Cron & Earnings run 7 hours ago, timezone was changed but server was not restarted for the time to reflect and sync with actual server time, Now that i have restarted server all earnings will be distributed on time at midnight server time 00:00

Fontos, hogy ne kerüljön suspened itt chatelnek Felhasználók olvassa el, mielőtt kiküldetés itt nem szeretem ismételni reagrding% nyereség, Cron és bevételek futtatni 7 óra, az időzóna változott de a kiszolgáló nem indul újra az idő, hogy tükrözze, és szinkronban kiszolgáló tényleges idő, most, hogy már újraindult szerver összes nyereség kerül kiosztásra időben éjfélkor szerver idő 00:00
Vikibacsi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2016.08.10. 10:41
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Vikibacsi »

deejayfly írta:nekem is csak a felét osztota tegnap azota se kaptam meg a másik felét,a mai már rendesen jött.

Igy van, de kivetel azok akik 20 kattintottak tegnap! Már irtam feljebb, hogy ismerősöm igy minden nap 2.5% zsákolt be! :D
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

Vikibacsi írta:
deejayfly írta:nekem is csak a felét osztota tegnap azota se kaptam meg a másik felét,a mai már rendesen jött.

Igy van, de kivetel azok akik 20 kattintottak tegnap! Már irtam feljebb, hogy ismerősöm igy minden nap 2.5% zsákolt be! :D
Nekem van 4 csomagom a tegnap kellet volna kapjak 50 centet de 75 centet kaptam osszesen. Amit az ejel osztott az tegnapi datummal erkezett amit ma ejel fog osztani az a mai datummal fog erkezni tehat akkor a tegnapi nap nalam plusszos.Nalatok nem igy van?

Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég