Bitluna - 10$ bonusz VEGE!

Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Most újból meg próbáltam ki kérni és sikerült.
Hogy mi volt a baj , azt nem tudom.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Viti2012 írta:Most újból meg próbáltam ki kérni és sikerült.
Hogy mi volt a baj , azt nem tudom.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.
Szia Viti2ö12!

Ez jo hir orulok hogy sikerult! :)
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

ibik írta:
deejayfly írta:Upholdnál lehet hazautalni is pénzt Jol tudom tudom?


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem idegesítenek ezek a szűkszavú válaszok........ Az hogy "igen" nem ad teljes választ a kérdésre.....


Nos, deejayfly-nak válaszolva, lehet Uphold-on hazaküldeni pénzt bankszámlára.
Nos kedves ibik ennek a topiknak a cime Bitluna es nem Uphold! Uphold-nak tudtommal van kulon topikja ezen a forumon ahol lehet erdeklodni ezt a topikot nem az Uphold reklamozasara nyitottam meg es arra sem hogy itt targyaljatok meg nezeteltereseiteket megkoszonnem ha ezt a tovabbiakban figyelembe vennetek koszonom!.Szerintem deejayfly megkapta a kello infot patrasztol amit meg is koszont es semmi jelet nem mutatta annak hogy nem erti a valaszt.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

Azonnali kifizetes :good:
Most neztem meg hogy allok a 20$ befizetesbol mar 9.33$ kivettem es meg csak 30% megterulesnel jarok a csomagokkal mikor meglesz a 20$ akkor elkezdek befeleforgatni. :clap:
Kép
Kép
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Ibik egy jófej és ha ismernéd,nem írtad volna azt,amit írtál kedves Mancs. :?
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

OregLajos írta:Ibik egy jófej és ha ismernéd,nem írtad volna azt,amit írtál kedves Mancs. :?
Kedves OregLajos!
Szerintem itt mindenki jofej ugyhogy ez nem vita targya de ha patrasz-nak surgos dolga akadt de azert meg egy rovid valaszt adott ami tisztelendo ezert meg nem kell a fejere csapni es bolhabol elefantot csinalni. :)
A topiknak mar tobb mint 3000 megtekintese van es szerintem a nezok nem az ingyen cirkuszra kivancsiak.
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

...jó-jó,de a 3000 megtekintésből fele az enyém. :D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

No para! Szóval lehet upholdról kiutalni, én is azt csináltam a bitcoinos pénzzel, bár bankja válogatja mennyit szednek le majd belőle mert SEPA utalás.
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: stranger »

deejayfly írta:Történt egy kis változás a oldalon. Napi 100 hirdetést enged már csak megnézzni. De ez igy még mindig jó.
Újabb "kis" változás. Free tagok már csak 50 oldalt kattolhatnak. :innocent:
As a free clicker you can only click maximum 50 ads daily.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

As a free clicker you can only click maximum 50 ads daily
ez jó szerintem, mert az okldal élete kitolódik..., igazából a free tagok megölhetik az oldalakat, bármelyiket.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen már csak 50, megy az még lejjebb is. :(
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

patrasz írta:Igen már csak 50, megy az még lejjebb is. :(
Nem kell annyira elkeseredni :)
Latom a reffjeim kozt hogy van olyan aki nem vett csomagot de az adomany alapba befizetett az lenne a kerdesem hogy nekik is csak napi 50 a limit?
A befizetessel rendelkezokkel viszont nagyon halas kis oldal ptc hirdetesek megtekintese teren nincs limit es eleg szepen osztogatja.
Ma nem kattoltam egesz nap de mar igy is 216 db. megtekintesem van ami szerintem nagyon jo :)

See Ads ( 216/10 ads required to earn 50% of the adpacks revenue )
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

én meg arra lennék kiváncsi, ha free tag belsőből vett csomit annak is van limit?
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

pimmi írta:én meg arra lennék kiváncsi, ha free tag belsőből vett csomit annak is van limit?
Free tagok meg nem tudtak belso egyenlegbol csomagot venni mivel ennyi ido alatt nem ertek el az 5$-t csak a kattolasbol.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

mancs írta:
pimmi írta:én meg arra lennék kiváncsi, ha free tag belsőből vett csomit annak is van limit?
Free tagok meg nem tudtak belso egyenlegbol csomagot venni mivel ennyi ido alatt nem ertek el az 5$-t csak a kattolasbol.
:good:
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

OregLajos írta:...jó-jó,de a 3000 megtekintésből fele az enyém. :D
A masik fele meg az enyem :lol:

Tegnapi eredmenyem :)

Kép

Sokadik instant kifizetes!

Kép

Kép

Koszonom! :good:
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

2. Instant Kifizetésem :good:

Kép
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Mancs überelted a poént...és jót mosolyogtam. :D
Grat a kifizetésekhez,csatlakozom én is:

Kép

Plusz egy csomeszt is vettem.

A dice most mínusz 6 dodó,de már lassan leverem rajta.Focinyelven szólva „húz a bíró”.Szép feladat lesz.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Sziasztok!
Gratulalok a kifizetesekhez! :)
Mindenkinek koszonom a regisztralast es a befizeteseket!
OregLajos sok szerencset a jatekhoz! :)
Elo globalis chat jelent meg az irodaban az Admin is jelen van neha es minden kerdesre valaszol. :good:
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

Meg 6 nap es megterul a befizetesem 15.77$ kifizetesem van es a csomagjaim 47.5%-os megterulesen vannak ugyhogy szep kis plusszal fogok zarni :clap: :good:
Mostmar lassan elkezdek befele forgatni.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

infó a visszaforgatáshoz, facen írták, és az admin is megerősítette,,:
:Good to know...

... after your adpack reaches 130%, then it will give less daily profit (0.01%). It will be forever, whether you repurchase new adpacks or not. But if you re-invest 50% earnings back into Bitluna, then those old packs will start giving 2.5% daily. If you are already re-investing 50% daily earnings back into Bitluna, then your adpacks will keep earning you 2.5% daily forever.
----------

It is actually quite easy to calculate... Example:
- lets say you invested $500... 2.5% daily from = $12.5 You need to reinvest 50% from it daily = $6.25... As one ad pack is worth $5, you needed to repurchase 2 packs daily = $10 to packs repurchase and $2.5 stays in balance and is accumulating for you to withdraw...
- As you buy daily new packs, the 2.5% daily means a higher value every day... so you just need to calculate the number of packs, from which repurchasing 2 packs daily will not be enough any more, because your daily earnings already exceeded $20.
- The number of packs, by which this happens is 160 or $800 in value = by 160 packs instead o 2 new, you need to start repurchasing 3 daily, to stay over 50% repurchase...

If you have not repurchased regularly, you just need to check the column "% Recovered" in dashboard... if there is for example 57.5% --> 57.5% / 2.5% = 23 days in which you needed to repurchase 2 new packs in the case of $500 investment mentioned above... That means, when the $500 investment means 100 ad packs, after 23 days you should have 100 + 23 x 2 packs = 146 ad packs, to fulfill the condition of 50% daily repurchase... If you dont have them, just make one time repurchase (if you want of course) to reach the 146 packs and from that moment repurchase 2 packs daily, till you reach 160 packs, then start repurchasing 3 packs daily...
Where did you get this info from? I asked about this to the chat support some weeks ago and they told me that after 130% the packs would give between 0,50% and 0,80%
----I think, I saw that posted in FB group by some "Sidhartha" guy and later confirmed by admin.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Gisell »

bitluna.jpg
bitluna.jpg (30.32 KiB) Megtekintve 4616 alkalommal
Második..
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Szia pimmi!
Koszonom az infot !Biztos vagy benne hogy ez az info valos? :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

mancs írta:Szia pimmi!
Koszonom az infot !Biztos vagy benne hogy ez az info valos? :)
hello. itt írták, szóval szerintem igen: http://www.moneymakergroup.com/index.ph ... 1109892672
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

pimmi írta:
mancs írta:Szia pimmi!
Koszonom az infot !Biztos vagy benne hogy ez az info valos? :)
hello. itt írták, szóval szerintem igen: http://www.moneymakergroup.com/index.ph ... 1109892672
Igen azt lattam csak azt furcsallom hogy se a Faq-ba se korlevelbe nem kaptunk errol ertesitest.

Uj email erkezett.
Hello Members of LUNA Network!

We just added a few ways so you can interact with other users and also have a good time while you caring out your daily task on wbitluna or earning a little extra on top. On your dashboard we added only English chat where you can chat mostly on about everything and anything, other chatrooms are also added in the left menu, and more will be added soon so you can chat with people from your own country.

Another new earning method is Trivia Earning Game where you can earn from $0.001 ~ $10 if you answer correctly questions that are posted on the trivia, be fast be swift and you can earn and also learn something in the process.

We are catching up with the tickets and login ads should be added soon too.

We are doing our best to improving bitluna system, promote & grow Bitluna to be one the best online earning opportunity and quality advertising all over the world wide web net, we might not be there yet but we are doing our best to do so.

We have also noticed Alexa Rank Global rank is now 13,914 in the world so take the benefit of advertising your business on Bitluna and reach high quality traffic to your website/blog or youtube video channel.

Best Regards
LUNA TEAM.
BitLuna.Org
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

mancs írta:
pimmi írta:
mancs írta:Szia pimmi!
Koszonom az infot !Biztos vagy benne hogy ez az info valos? :)hello. itt írták, szóval szerintem igen: http://www.moneymakergroup.com/index.ph ... 1109892672
Igen azt lattam csak azt furcsallom hogy se a Faq-ba se korlevelbe nem kaptunk errol ertesitest.
azt írták live cseten rákérdeztek, de esetleg rá lehet kérdezni face csoportban...
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

pimmi írta:
mancs írta:
pimmi írta: Igen azt lattam csak azt furcsallom hogy se a Faq-ba se korlevelbe nem kaptunk errol ertesitest.
azt írták live cseten rákérdeztek, de esetleg rá lehet kérdezni face csoportban...
Ok koszi :D
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

facre benéztem csak gyorsba mert most nincs időm , de van ott ilyesmi, pl.:
Hello, did anyone knew, how much do I have reinvesting to get further (after the 130%) 2.5% profit?
Helló, senki nem tudta, mennyit van befektetésünkkel, hogy megkapja a további (130 %) 2.5 % profit?
·
A fordítás értékelése
TetszikTovábbi reakciók megjelenítéseHozzászólásMegosztom
7 7
Hozzászólások
Siddartha Gupta
Siddartha Gupta If you are already re-investing 50% of your daily earnings back, then you will keep getting 2.5% after the 130%. For example, if u r getting $10 daily earnings, then reinvest at least $5 back in Bitluna.
Ha már újra-befektetés 50 % a napi kereset vissza, akkor lesz 2.5 % után 130 %. Például, ha u r 10 ezret kapok napi kereset, aztán visszaforgathatnak Legalább 5 dollár vissza bitluna.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

pimmi írta:facre benéztem csak gyorsba mert most nincs időm , de van ott ilyesmi, pl.:
Hello, did anyone knew, how much do I have reinvesting to get further (after the 130%) 2.5% profit?
Helló, senki nem tudta, mennyit van befektetésünkkel, hogy megkapja a további (130 %) 2.5 % profit?
·
A fordítás értékelése
TetszikTovábbi reakciók megjelenítéseHozzászólásMegosztom
7 7
Hozzászólások
Siddartha Gupta
Siddartha Gupta If you are already re-investing 50% of your daily earnings back, then you will keep getting 2.5% after the 130%. For example, if u r getting $10 daily earnings, then reinvest at least $5 back in Bitluna.
Ha már újra-befektetés 50 % a napi kereset vissza, akkor lesz 2.5 % után 130 %. Például, ha u r 10 ezret kapok napi kereset, aztán visszaforgathatnak Legalább 5 dollár vissza bitluna.
Koszi az infot es hogy idot szakitottal ra :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na most akkor mi van a visszaforgatással?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég