Bitluna - 10$ bonusz VEGE!

Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Bitluna - 10$ bonusz VEGE!

Hozzászólás Szerző: mancs »

Kép



NE FIZESSETEK BE !!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!:


Ingyenesen is elkezdheto nem igenyel befizetest ahhoz hogy kifizetest kapjal es mivel csak 1$ a minimum kifizetes az eddigi tapasztalatom szerint eleg hamar el lehet erni a minimumot.
Statusza Pre – Launch indulas 01.29.2017 MUKODIK!!!
10$ a regisztracios bonusz januar 29-dikeig.
A 10$ bonusz csak azokra a tagokra vonatkozik akik januar 29-dike elott regisztraltak es ugy kapjak meg a 10$ bonuszt ha vasarolnak 10 db. 5 $ - os csomagot ( nem kotelezo egyben megvasarolni ) akkor masnap reggelre megkapjak a plusz 2 csomagot 10$ ertekben.

Ez egy hibrid program amely a kovetkezoket tartalmazza:
- Revshare
- Matrix
- PTC
- Crypto Mining
- Jatekok

• Ad Packs
5$ -os hirdetesi csomagok napi 2,5%-os visszaosztassal 130%-ig ami utan nem szunik meg a visszaosztas hanem kisebb Szazalekban tortenik majd a visszaosztas ha nem lesz ujrahasnositas.
A csomagok 130%-os megterulese utan nem all meg a napi visszaosztas hanem az alabbi kep alapjan napi 0.03 - 0.05 % kozott kapunk tovabbra is napi visszaosztast eletfogytig de hogy ez pontosan mennyi lesz azt a rendszer fogja automatikusan kivalasztani feltetelezem a bevetele alapjan.

Kép

Aki vesz csomagot annak minden nap min.10 db. ptc hirdetest kell lekattolnia ahhoz hogy jovairjak a napi 2.5%-os visszaosztas 50%-at.A fennmaradt 50%-ot a redszer automatikusan jovairja minden nap.

• Lucky Grid
Free - 10 katt lehetoseg
Fizetett- ahol minden kattintas 0.50$ es nyerni lehet 0.01$ - 100$ kozti barmilyen osszeget.

• Donation Plan - 5 szines matrix amivel nyerni lehet ha van minimum 3 refed akinek ugyancsak van 3 refje stb.

• View Ads –0.001$-os hirdetesek akar 50 db.naponta 0.05 $ ingyenes tagognak .
Befizetessel rendelkezo tagoknak -0.001$ hirdetesek akar 230 db.naponta 0.23$(valtozo) nincs limit.

PTC Fontos info mielott kattolnatok allitsatok be a profil menuben a kifizetesi processzort ahova majd kifizetest fogtok igenyelni ugyanis addig nem enged PTC hirdetest nezegetni amig nincsennek kitoltve a profil reszben az adataid.

• Crypto Mining

-minimalis befizetes 5$
Ha csak csupan a withraw meletti deposit gombot nyomod meg ott a min.10$ de ne azt hasznaljatok befizetesnel hanem az irodadban kozepen a Purchase AdPacks-re kattintva vegyetek meg 5$-os csomagjaitokat. :)

- kifizetés : 1 $ azonnali (csak BTC tart tovabb a megerősítések miatt).

Refjutalek- PTC hirdetesekert nem jar refjutalek csak a megvasarolt csomagok utan az alabbi felsorolas szerint

-LUNA Byte - 4% : 1% : 1% (3 levels deep)
-LUNA Kilobyte - 5% : 2% : 1% : 1% (4 levels deep)
-LUNA Megabyte - 6% : 3% : 1% : 1% : 1% (5 levels deep)
-LUNA Gigabyte - 8% : 3% : 2% : 1% : 1% : 1% (6 levels deep)
-LUNA Terebyte - 10% : 5% : 2% : 2% : 1% : 1% : 1% : 1% (8 levels deep)
Bankok: Skrill, Payza, Qiwi, Lunawallet, Advcash, Payeer, SolidTrustpay, Bitcoin, Perfectmoney.

Koszonom linkem hasznalatat!


UPDATE-
A ceg alapitoja Griffith Luna szuletett 1978 aprilis foglalkozása Software mérnök igazgatója / vezetője Luna London UK Székhely címe 56 Commercial Road, London, Anglia, E1 1LP
https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10536869

Luna Griffith egy uj hibrid valutat dobott a piacra Pos / POW LunaCoin.

A ceg altal nyujtott szolgaltatasok az alabbi kepen lathatoak.
Kép
A hozzászólást 19 alkalommal szerkesztették, utoljára mancs 2017.03.20. 12:41-kor.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Mar csak 5 nap van hatra az indulasig.
A 10$ eloregiszracios bonuszt mar csak ezalatt a 5 nap allatt szerezheto be,indulas utan mar nem jar bonusz tehat aki meg nem regizett de szeretne annak ajanlom hogy ne varjon.

Jelenleg mar 52216 tagja van az oldalnak.
Koszonom az eddigi regisztracokat!
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Amint lattatok a ki es befizetesi bankok kozt szerepel a LunaWallet ez sokak szamara ismeretlen ezert szeretnem par mondattal kiegesziteni a nyito hozzaszolasomat.
Nyito hozzaszolas kiegeszitve uj infokkal!

Email erkezett a cegtol itt olvashatjatok.
Google forditas.
Helló BitLuna tagok,

Szeretjük, hogy mindig minden frissíteni, mi folyik a kulisszák mögé! mielőtt a hivatalos elindítása.

Többnyelvű hozzáadva
Úgy döntöttünk, hogy adjunk oldal fordító plugin, amely látható a jobb felső oldalon

COINEXCHANGE.IO
Legutóbb coinexchanger.io hozzáadott LUNA érme, vásárlás érmék coinexchanger.io gyors könnyű és egyszerű

COINMARKETCAP.COM
További információk a 24 órával Volume Kereskedelmi LUNA megtalálható itt https://coinmarketcap.com/currencies/luna-coin/

HŐCSERÉLŐK
Mi készül hozzá Luna érmét Major hőcserélők a következő héten a bányász és a vásárlók szeretne többet látni kereskedési volumen Yobit, Polo Exchange és a C-Cex ect.

LUNACOIN FÓRUM
Tettünk néhány javulást lunacoin.org hozzá egy fórum http://lunacoin.org/forum

Coin megbeszélések BitcoinTalk angol
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1757729.0

Coin megbeszélések BitcoinTalk orosz
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1757729.0

LUNA BLOCKCHAIN
Építünk a saját bockchain online pénztárca, Nem kell egy meghatározott időpontban, amikor LUNA blokk lánc lesz kész http://lunablockchain.info/

Most adjuk lépni valami érdekesebb
Csoport Pool bányarészvényekből
Csoport medence bányarészvényekből azok számára, akik nem tudják, hogyan kell bányászni vagy nincs ideje, hogy beállít ott saját kocsi az enyém LUNA érmék, Itt van, hogyan csoport részesedése fog működni.

Az egyik csoport naponta, minden nap lesz 200 db minden csoportban, egy részvény kerül $ 20 Miután az összes részvényt adtak el fogjuk zárni a medence bányaipari csoport! ne aggódj, ha nem fogadott a lehetőséget akkor van esélye, hogy bekerüljenek a következő körben. 30 nap után minden érmét osztott csoport minden tagjának, hogy a csoport, Minél több részvény van, annál több LUNA érmét kap. Ez a funkció elérhető lesz az indulás után a dátumot.

Online bolt
Akár 20+ termékek lesznek akár vásárolni LUNA érmék, termékeket csak akkor lehet megvásárolni a LUNA érméket.

Üdvözlettel

LUNA TEAM
BitLuna.Org


Eredeti szoveg.


Hello BitLuna Members,

We love to keep you all updated on whats going on behind the scene! before the official launch.

Multi Language Added
We have decided to add page translator plugin which can be seen on the top right side

COINEXCHANGE.IO
Recently coinexchanger.io added LUNA coin, Buying coins on coinexchanger.io is fast easy and simple

COINMARKETCAP.COM
More info on 24hrs Volume Trade for LUNA be found here onhttps://coinmarketcap.com/currencies/luna-coin/

EXCHANGERS
We are preparing to add Luna coin to Major Exchangers in the coming week as miner and buyers want to see more trading volume Yobit, Polo Exchange and C-Cex ect.

LUNACOIN FORUM
We have made some improvements on lunacoin.org adding a forum http://lunacoin.org/forum

Coin Discussions On BitcoinTalk in English
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1757729.0

Coin Discussions On BitcoinTalk in Russian
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1757729.0

LUNA BLOCKCHAIN
We are building our own bockchain online wallet, We do not have a set date when LUNA block chain will be ready http://lunablockchain.info/

Now lets move on to something more interesting
Group Pool Mining Shares
Group pool mining shares is for those who don't know how to mine or do not have time to setup there own rig to mine LUNA coins, Here is how group shares will work.

One Group per day, every day will have 200 shares in each group, one share will cost $20, After all shares have been sold we will close the pool mining group! don't worry if you missed the chance you will have the chance to enter into the next round. After 30 Days All coins are split to all group members in that group, The more shares you have the more LUNA coins you will receive. This feature will be available after the launch date.

Online Shop
Upto 20+ products will be up to buy with LUNA coins, products can only be purchased with LUNA coins.

Regards

LUNA TEAM
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Rohamosan no a tagok szama 56985.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

63592 tag.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Mar csak 2 nap van hatra ahhoz hogy megszerezd a 10$ eloregisztracios bonuszt!
Regisztralt tagok szama 79361.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

10 ora mulva indulas a tagok szama meghaladta a 100 ezret.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Mar csak 1 ora van hatra az indulasig tehat ennyi ido all meg rendelkezesre a 10$ eloregisztracios bonusz megszerzesere.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Elindult de irto lassu az oldal.
Ahhoz hogy a 10$ ingyenes bonuszt jovairjak min. 50$ erteku csomagot kell vasarolni egy csomag ara 5$.
Lattam hogy van 1 db.ptc hirdetes es hogy mar paran nyertek a griden.
Most viszont 10 percre lealtak mivel tesznek nehany ellenorzest a szerveren es meg hozza adnak egy uj funkciot.

We are doing a few checks on the server and adding a new feature.

We should be up and going in around 10 minutes

Thank you for waiting
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Mukodik eddig minden grid kattintasom nyero volt 4x0.001$ es 1x0.01$. :clap:

Kép

Kép
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Igy mar szeretek gridezni minden kattolas nyero.Maximum 5$ lehet nyerni es 10 kattolasi lehetoseg van inyenes tagkent.

Kép

:clap:
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Nem tudok belépni a oldalra. Indulásig betudtam lépni rendesen most meg nem enged. Másnál is van ilyen probléma?
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

deejayfly írta:Nem tudok belépni a oldalra. Indulásig betudtam lépni rendesen most meg nem enged. Másnál is van ilyen probléma?
Szia deejayfly!
Igen mert meg javitgatjak az oldalt de nekem ugy sikerult hogy katt a register-re semmit ne toltsel ki csak a bejovo oldalon lent ujra ott van a login gomb azt nyomd meg nekem igy sikerult belepni.

Mindenkinek aki regisztralt nagyon szepen koszonom!
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Elsőre nekem sem sikerült belépnem,de ide-oda és jó lett :D
A griden 3+ centet nyertem,viszont a ptc hirdetést nem írta jóvá...na majd alakul ez is.
Próbára veszek majd csomagot is,de előbb megvárom hogy egy kicsit tisztuljon az oldal. :)
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Gratulalok!
Kivaloan mukodik es 20 db. 0.001$ -os ptc hirdetest adott.
Aki vesz csomagot annak minden nap min.10 db. ptc hirdetest kell lekattolnia ahhoz hogy jovairjak a napi 2.5%-os visszaosztas 50%-at.A fennmaradt 50%-ot a redszer automatikusan jovairja minden nap.
Sok szerencset!

Erdemes tobbszor benezni mivel folyamatosan adja a ptc-ket mar 24 db. sikerul elcsipnem. :)
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Hirtelen felindulásból vettem 2 csomit.Holnap pedig kipóbálom azt a Donate izét is.Feltéve,ha kapok részesedést...
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Fontos info mielott kattolnatok allitsatok be a profil menuben a kifizetesi processzort ahova majd kifizetest fogtok igenyelni.
Ez az info azoknak szol akik esetleg nem ertik mi all abban a felugro uzenetben (mert nem tudnak angolul) amiert lehet hogy paran nem tudtak kattolni a mai nap folyaman.
En a mai nap folyaman 37 db. 0.001$ erteku hirdetest csiptem el.
Ma ejfelkor jovairjak a 10$ bonuszt a kovetkezo keppen vasarolsz minimum 50$ erteku csomagot es kapsz pluszba 2 csomagot.Azt viszont hogy ez a lehetoseg meddig lesz ervenyes azt nem latom feltuntetve de nagyon remelem hogy nem csak ma ejfelig ugyanis holnapra varok egy kifizut es csak azutan tudom megvasarolni.
Latom hogy paran mar vasaroltatok csomagot sok szerencset kivanok es minnel tobb kifizetest!
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

OregLajos írta:Hirtelen felindulásból vettem 2 csomit.Holnap pedig kipóbálom azt a Donate izét is.Feltéve,ha kapok részesedést...
Szia OregLajos!
Gratulalok legyszi ertesits minket is holnap ha lesz uj infod koszi!
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Én eddig ma 67 db $0.001 -es csíptem meg plusz a, griden ma nyertem majdnem 3 centet. Eddig tetszik a oldal, remélem sokáig bírni fogja :) :good:
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

deejayfly írta:Én eddig ma 67 db $0.001 -es csíptem meg plusz a, griden ma nyertem majdnem 3 centet. Eddig tetszik a oldal, remélem sokáig bírni fogja :) :good:
A ma hajnali vadaszattal tegnapra 124 db,0.001$-os hirdetessel zartam a tegnapi napot. :clap:
Ma szerver valtas ota 69 db.-ot lottem le. :clap:
Egyenlore nincs okunk panaszra egyetlen eszrevetelem csak az hogy nem frissul a grid igy ma csak 4 kattlehetosegem volt.
Kellemes vadaszatot mindenkinek!
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Rakas PTC most ma mar kishijan 100-at levadasztam :good:

118 es meg nincs vege a napnak :clap:

Kép

A grid is frissult.
Es mig el nem felejtem a tegnapi teszt kikeresem pillanat alatt a szamlamon volt.

Kép
Kép

:good:
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Topik nyito frissitve nehany infoval az eddigi tapasztalatom alapjan.
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Okés minden,jóváírja a napi részesedést,ha élérem az 1 dollárt kikérek próbára.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Sok Ptc most es mar csak fel ora van megnezni mert azutan adja a mait ez meg a tegnapi kiegeszitese. :good:
Mar 115 db.-nal tartok es meg van.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

13.6 cent :clap:

Kép
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Történt egy kis változás a oldalon. Napi 100 hirdetést enged már csak megnézzni. De ez igy még mindig jó.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

deejayfly írta:Történt egy kis változás a oldalon. Napi 100 hirdetést enged már csak megnézzni. De ez igy még mindig jó.
Szia deejayfly!
Nekem engedi mar 190 -et neztem meg 19 cent :clap: :D :good:

Kép

Kifizetes pillanat alatt :good:

Kép

Kép

Koszonom! :)
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Free tagokra vonatkozik, aki nem vett semmit, most néztem.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

deejayfly írta:Free tagokra vonatkozik, aki nem vett semmit, most néztem.
De hol irja ezt en talaltam errol semmit es mivel mar bevasaroltam igy nem kapok ilyen uzenetet sem.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

100 hirdetés után irja:Error. As a free clicker you can only click maximum 100 ads daily. De ettől függetlenül is jó lehet haladni :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég