MERCHANT SHARES - SCAM !

netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

MERCHANT SHARES - SCAM !

Hozzászólás Szerző: netinvest »

2015.áprilisában találtam egy egész kellemes kis hyip programot. A neve MerchantShares és eddig számtalan alkalommal kértem ki pénzt tőlük, instant fizetnek mindig. Röviden a tudnivalók, utána a személyes vélemény:

Gyors áttekintés

- HYIP-program
- a hozam változó 0.25-2.25% naponta
- a futamidő 150% megtérülésig tart
- minimum 20$ befizetés
- nem szükséges a hálózatépítés
- egyszintes ajánlói rendszer - 5% jutalék
- procik: PM, STP, OkPay, Payeer, banki utalás, SEPA utalás

Kicsit bővebben
A honlap jól áttekinthető, egyedi scriptet használ és természetesen SSL titkosítás valamint DDos védelem is gondoskodik a biztonságról. Ezenkívül, szinte egyedülálló módon 7 napos pénzvisszafizetési garancia is biztosítva van, amennyiben úgy érzi az ember, hogy nem azt kapta, amire befizetett.

Ha az alábbi adatokat beírod a lenti linken, akkor az adatbázis kiadja a találatot a cégről:
Name: Service Merchants Corp.
Number: 11861
Registry: Dominica
Cégadatbázis

Működése
A program négyféle befektetési lehetőséget kínál. Ezek a következők: forex, online hirdetés, tőzsde, árucikkek. Mindegyikbe 20$ a minimális depozit és akár külön is be lehet fektetni, akár más-más processzorról. Tehát ha valaki csak a forexet szeretné, akkor csak oda fizet be. Magasan a forex vezeti a hozamszázalék listát, érdemes csak oda berakni.
Nincs sávos nyereség, tehát teljesen mindegy, hogy 20$-t vagy 100$-t fizetek be, akkor is 0.25-2-25% között lesz a nyereségem naponta. A futamidő addig tart, amíg a kifizetés el nem éri az 150%-ot. Tehát 20$ befizetés esetén a futamidő végére visszakapjuk a 20$-t és még 10$ nyereséget. Érdekesség, hogy hétvégén is van hozam, de ilyenkor csak a 0.25%-ot kapom.
Még egy fontos dolog, hogy nagyjából 25 nap alatt sikerült visszakapnom a befektetésem 25%-át, tehát 5$-t. A teljes futamidő nagyjából 5 hónap, ez már saját tapasztalat.

Kifizetés
A kifizetési minimum összeg 2.5$ processzoronként és befektetési profilonként. Az utalás instant történik minden netbankra. A banki utalás azonban itt is időbe telik, de ezt nem próbáltam. A kifizetés mindig ugyanarra a procira történik, ahonnan be lett fizetve.

Regisztráció

Számtalan alkalommal kértem ki pénzt, aki igényli annak emailben elküldöm a képernyőfotót. A program jelenleg jól működik, kevés monitor mutatja őket, ami azt jelenti, hogy kevés reklámot is kapnak, tehát van még idő a felfuttatásra. Ezt persze majd az admin fogja eldönteni, mindenesetre túl sok pénzt nem szabad befizetni, csak annyit amit adott esetben nem sajnálunk elveszteni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.07.07. 09:36-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Balázs
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Gyönyörű leírás! :good:
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Hogyan lehet belső egyenlegből csomagot venni $10 dollárért? Két napja support-olok, de nem igazán értem.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: pimmi »

érdekes progi, most néztem én is, szóval kb 80nap a megtérülés? és aztán jön csak a profit, vagy hogy van, köszi
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: netinvest »

tacsi írta:Hogyan lehet belső egyenlegből csomagot venni $10 dollárért? Két napja support-olok, de nem igazán értem.
A helyzet az, hogy időközben felemelték 20$-ra a csomagok árát. Tehát 10$-ért már nem lehet vásárolni. De nem is javaslom a belső egyenlegről történő visszaforgatást. Mivel ez egy hyip program, inkább érdemes mindig kivenni a keletkezett hozamot. Jelenleg 2.5$ a minimális kivételi limit. Én 3$-ig szoktam várni, utána kiveszem. Később lehet újabb csomagot vásárolni bármikor, anélkül, hogy végig bennt tartanánk a tőkét, ami növeli a kockázatot.
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: netinvest »

pimmi írta:érdekes progi, most néztem én is, szóval kb 80nap a megtérülés? és aztán jön csak a profit, vagy hogy van, köszi
tapasztalatom szerint inkább 95 nap a megtérülés, utána pedig már a tényleges hozamot kapjuk. Azóta már kifutott az első 4 befektetésem, kereken 5 hónap alatt jutottam el idáig. Tehát most már ezt vehetjük egy elég jó referenciának.
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Felrakok néhány kifizetést az utóbbiak közül:

Kép
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Felrakok néhány kifizetést a régebbiek közül:

Kép
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Egy frissebb:

Kép
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Négy újabb kikérés a MerchantShares-ból:

Kép

Kép
Balázs
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: newsbox »

netinvest írta:Négy újabb kikérés a MerchantShares-ból:

Kép

Kép
Dinamikusan fejlődik és kifizetésekkel kapcsolatban, figyelemre méltó. :good:
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: newsbox »

2015-11-06-i visszavonásom. :good:
Kép
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: netinvest »

A Merchant Shares továbbra is azonnal fizet, minden rendben. Kérésre, kifizetésről friss másolatot tudok küldeni
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: netinvest »

A MerchantShares a jelek szerint még mindig fennakadás nélkül működik. A kifizetések az összes processzorra instant módon történnek. Legutóbb a Neteller procira kértem ki, ami itt látható:
merchant_kif.jpg
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Üdv Mindenkinek!


A MS program továbbra is stabilan működik. Jelenleg október 2-3-4-én szerverkarbantartás van, emiatt az oldal nem elérhető, csak egy üzenet látható. A profitot a karbantartás ideje alatt is jóváírják.
Balázs
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Az oldal azóta is stabilan működik! Annyi a változás hogy átalakult profitmegosztóvá!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Lassan 10 napja nem tudok kifizetést kérni PM-re. Valakinek fizetett nemrég?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MERCHANT SHARES

Hozzászólás Szerző: pimmi »

sajna scam :(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég