Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! Scam.

newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! Scam.

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Grand Rialto Ltd

Grand Rialto Limited részt vesz különféle pénzügyi tevékenységekben min Forex(Deviza) tőzsde kereskedelemben a bináris opció alapján, mindennapi, nagy vállalati, cégek közti kereskedelemben. További infók a GrandRialtoLtd weboldalán, vagy kérdésre, észrevételre, infóra, szívesen válaszolok, itt a topicban, PÜ-ben, emailben.

Kép

Kép

Kép

Kifizetés típusa: Manuális, Élettartam: 94 nap, SSL: Igen, Fizet!

https://grand-rialto.com/?ref=newsbox
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára newsbox 2015.12.13. 08:59-kor.
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: newsbox »

14 db sikeres befektetés a GR-Ltd-n! Remek befektetési lehetőség, csak ajánlani tudom :good:
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Csak óvatosan, nagy összeggel vigyázni! Olvastam egy megfigyelő oldalon hogy egy párnak fizették a kisebb összegeket, de amikor újra akartak befektetni 5000$-t már nem tudtak belépni az oldalra, a support sem reagált.
Kíváncsi volnék van e olyan oldal ami ekkora összeget már kifizetett egyáltalán?....
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: katef »

Ettől függetlenül viszont vezető kiemelt program most szinte minden komolyabb monitornál.
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Én meg csak annyit tennék hozzá, hogy rajtam kívül még 107 ember pénze van bent általam és jelenleg, 14 ember vett ki most nagyobb pénz összeget, amit meg is kapták időben. Picit jobban utána kell nézni a dolgoknak és így jobban átlátható a bizonyos befektetést kínáló cégek anyagi helyzete, céljai, jelenlegi állapota és további hasznos információ, ami számunkra fontos lehet.
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: katef »

Egyet azért ne feledjük: ezek a cégek egyikére sincs bizonyíték hogy forexbe vagy egyéb csodákba fektetnek:)...így marad a ponzi séma:D Aki azt elhiszi az nem ismeri ezeket a piacokat...ehhez úgy kell hozzáállni hogy ez csak egy ideig megy mert NINCSEN mögötte valós üzlet, felügyelet, stb....
Azért havonta kb. duplázni a tőkét lehetetlen a forexen, aranyban, gyémántban, ingatlanban hosszabb távon (forexben sok éves tapasztalatom van) az hogy hol lehet havi ilyen magas profitot keresni inkább nem írnám be ide...:D
De ha te tudsz biztos forrást hogy ezek a cégek mibe fektetnek én szívesen fogadom...
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Leírás egy dolog, más megtapasztalni :-)
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: newsbox »

katef írta:Egyet azért ne feledjük: ezek a cégek egyikére sincs bizonyíték hogy forexbe vagy egyéb csodákba fektetnek:)...így marad a ponzi séma:D Aki azt elhiszi az nem ismeri ezeket a piacokat...ehhez úgy kell hozzáállni hogy ez csak egy ideig megy mert NINCSEN mögötte valós üzlet, felügyelet, stb....
Azért havonta kb. duplázni a tőkét lehetetlen a forexen, aranyban, gyémántban, ingatlanban hosszabb távon (forexben sok éves tapasztalatom van) az hogy hol lehet havi ilyen magas profitot keresni inkább nem írnám be ide...:D
De ha te tudsz biztos forrást hogy ezek a cégek mibe fektetnek én szívesen fogadom...
Ha ilyen tapasztalt vagy, akkor én nem tudok neked segíteni tanácsokkal. :D
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: katef »

Á az én tapasztalatom inkább a pénzpiacokra terjed ki, ami legtöbbször a mögöttes üzletet jelenti itt a HYIP cégekben. Szeretném elhinni hogy a mögöttes üzlet az amit leírnak, de sajnos egyetlen bizonyítékot sem publikálnak pedig ezernyi módja lenne, pl. a forex kereskedésnek. Sőt alapon mindegyiknél hiányzik bármilyen pénzügyi felügyeleti szám is, pedig befektetési szolgáltatóként szinte az egész világon kötelező lenne. (pl,FSA, SNB, Cysec stb.,) Sajnos ezek e felügyeletek sem sokat érnek időnként de ez már végkép nem tartozik ide..
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Én meg látásom, hogy pénzügyi felügyelet, stb.. hasonló jelzőjű szolgáltatások, melyek pénzből élnek. Főleg hyip oldalakból és így olyan információkat tesznek közzé, csepegtetnek a befektetők számára, ami a befektetést kínáló Hyip cégeknek kedvez, hogy elérjék céljaikat. Tömören ennyi.
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: katef »

Igazad van. Egyébként most a sok bróker botrány ami a felügyeletek csődjét jelentette (nemcsak itthon) kedvez annak hogy az eberek bíznak a kevésbé vagy egyáltalán nem szabályozott hyip cégekben is mert hát ebben az évben sokszor láttuk hiába komoly felügyelet....
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Kifizetések folyamatosak, időben és korrekten érkeznek. Fizetési rátája 98%-s. :good:
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: newsbox »

37 db sikeres befektetés a GR-Ltd-n! Remek befektetési lehetőség, csak ajánlani tudom :good:
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: katef »

Az egyik 20$-os 15 naposom letelt tegnap, és a tőkét is visszautalták igen gyorsan:) Remek cég szerintem a legjobbak egyike:) Csak ajánlom:)
grandPaid.JPG
grandPaid.JPG (23.25 KiB) Megtekintve 7873 alkalommal
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: newsbox »

katef írta:Az egyik 20$-os 15 naposom letelt tegnap, és a tőkét is visszautalták igen gyorsan:) Remek cég szerintem a legjobbak egyike:) Csak ajánlom:)
grandPaid.JPG
Grat hozzá.. :good:
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: newsbox »

A GR költözik más szerverre és ezért nem jelenik meg az oldal, vagy lassú, netán késik a ki fizetés. Az ennek számlájára írható.
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: katef »

Ma ismét megérkezett a kifizetés elég gyorsan közben is lefagyott még a szerver de a kifizetés ok volt.
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: newsbox »

katef írta:Ma ismét megérkezett a kifizetés elég gyorsan közben is lefagyott még a szerver de a kifizetés ok volt.
Igen vannak a cégnek, szervernek hiányosságai. De mint tudjuk semmi se tökéletes.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Grand-Rialto Ltd - Hosszútávú befektetés! No.2!

Hozzászólás Szerző: luci »

Az oldal fizet csak ajanlani tudom.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég