Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

Hozzászólás Szerző: katef »

Tanzania Trade – egy afrikai aranybányászattal foglalkozó befektetési cég.1997 óta van az arany piacán, és egy cikk alapján már legendának számít.

A pénzt a különféle aranybányászat technológiákba fekteti.

Az admin a davidnews-nak annyit nyilatkozott, hogy előzetesen nem szeretne ígérgetni, hanem inkább előbb bizonyít majd azt követően ad részletes interjút. (ez elég korrektnek hangzik).

A különféle tervekben az aranybányászat különféle részfolymataiba, eszközigényeibe tudunk fektetni. (vagy legalábbis ilyen fantázianevekkel van illetve az összes terv) Arany mossásba, bányászatba, gépekbe.

A befektetési tervek:
12% daily for 10 days,
7.5% daily for 20 days,
5.5 % daily for 40 days,
4.8% daily for 80 days,
500% after 100 days.

Kicsit nekem szokatlan, hogy minél hosszabb időre kötöd le a pénzt a napi kamat annál alacsonyabb, viszont az első befektetési tervbe egyszerre csak egy befektetésed lehet.
Ami még pozítívum, hogy folyamatos számlálja a profitot, és akár naponta többször is tudsz viszahívni 1 $-tól


Befizetést minimum 5 $-től lehet eszközölni. (nekem rekord gyorsan megjelent az első befizetésem)
Fizetni tudtok: Perfectmoney, Payeer, és BTC-vel egyaránt.
Visszahívást 1 dollártől bármikor lehet eszközölni.
Referal 2-7 % a befektetési tervektől függően.

Figyelem: Ez egy magas kockázatú befektetési forma, amely rekord nyereséget hozhat, de a teljes tőke elvesztése is megtörténhet. Így mindenki csak annyit kockáztasson amenyinek elvesztését fel tudja mentálisan dolgozni!

Fontos a deiverzifikáció! Azaz az ilyen magas hozamú befektetések között célszerű szétosztani a befektetésre szánt összeget.

A regeket köszönöm, ha kérdésetek van ezzel kapcsolatban vagy más magaskockázatú befektetésekkel kapcsolatban (Forex, stb) kereshettek privátban vagy e-mailen is.

Linkem: https://www.tanzaniatrade.biz/ref/efraim
A regeket köszönöm.

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára katef 2015.11.18. 11:00-kor.
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

Hozzászólás Szerző: katef »

Néhány mondatban összefoglalnám a Tanzania Trade-ről a Davidnews-n írt egyik angol cíkket.

A Tanzania Trade Ltd. már nem új cég a befektetések piacán. 1997 óta működik. Azt írja róla hogy egy arany kereskedelmi legenda a paicon.
A befektetési terveinek kialakításában különösen egyedi és kiváló megoldás hogy egy tervbe egyszerre csak egyszer fektethetsz be ezzel elkerülhető vagy legalábbis csökkenthető a hit & run befektetők által okozott korai összeolmlás ami HYIP programok összeomlását leggyakrabban okozza a program elején.
A pénz visszahívás akár napont többször is megtörténhet, ha eléri az 1$-t. mivel real time írja a profitot a visszahívható összeghez.
Negatívumként hozza fel hogy nincs még aktív közösségi hálón lévő csoport.

Ami meg az én érdekes észervételem, hogy az első befektetési programba a tegnapi napon invesztáltam be egy csekély összeget és kb. 17 óra elteltévela számláló kb +9% profitnak megfelelő összeget mutat.
Amikor meglesz az első visszahívásom jelzem természetesen.
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

Hozzászólás Szerző: katef »

Kicsit módodítottam az elején a befektetési tervek profit leírását, mert a terms conditions-ben megtaláltam érthetőbben. Lényegében inkább elég rekord méretűek a napi hozamok, de mivel akár óránként is tudsz visszahívni elég érdekes hozamokat lehet eltenni.
De csak óvatosan ésszerűen fektessetek be.

Az én magánvéleményem és tapasztalatom, hogy a HYIP cégek bármivel is ideologizálják meg az adott befektetést, arra igazán komoly bizonyítékunk nincs hogy abba be is fektetik, ráadásul ilyen magas profitokkat azokkal nem is lehet elérni. Ennek hiányában inkább a ponzi séma (piramis) ami fenntartja (legalábbis egy ideig) ezeket a cégeket. Én tapasztalatom és ismereteim alapján minden olyan céget ebbe a kategóriába sorolok ami havi szinten legalább 20% profitot igér minimum. Magánvéleményem, és tapasztalatom, hogy ezekkel a rendszerekkel lehet pénzt keresni viszont jól diverzifikálva, szétosztva több újonnan induló cégbe a befektetésre szánt összeget. (annak elvén hogy egyszerre úgy sem omlik össze mindegyik)
A folyamatos lehetőleg minél szűkebb intervallummal való profit visszvonás, kötelező. Reinvesztáció ugyanabba a cégbe nem ajánlott kategória számomra. A profitot inkább egy másik ujonnan induló HYIP cégbe fektetem.

És ami a lényeg: Sosem hiszek egyik ilyen cégnek sem valójában hogy ez a szent grál és hogy sok-sok ideig fog futni a program!!
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

Hozzászólás Szerző: katef »

Az egyik depositom profit visszahívása sikeresen megérkezett.
tanz_1119.JPG
Én csináltam depositot dollárban és BTC-ben is. Arra fiygeljetek, hogy BTC-ben kapcs egy címet ahová küldeni kell a pénzt. VIszont oda csak ugyanannyit küldjetek mint az oldalon beírtok, hogy küldeni fogtok és csak egy összegben. Én két részletben küldtem és nagyobb összeget, de csak az első jelent meg még várom a support válaszát, hogy mi a teendő.
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

Hozzászólás Szerző: katef »

A support korrekten megválaszolta és megoldotta amit elrontottam, a depositot egy újabb befektetésként manuálisan jóváírta.
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

Hozzászólás Szerző: katef »

Egyenlőre fizet rendesen:) (nem is keveset)
paidTanzani.jpg
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

Hozzászólás Szerző: katef »

Az első 10 napos befektetésem ma letelik. Már break even-ben van pár napja. Így az már megtérült, és visszahívásra került a tőke:)
tanzaniaList2.JPG
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

Hozzászólás Szerző: katef »

Úgy néz ki gyorsan pörögnek a dolgok:

Tegnap óta függőben a kifizetések...hamarosan ez is scam lesz...most már ne fekjtessetek be.
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

Hozzászólás Szerző: newsbox »

katef írta:Úgy néz ki gyorsan pörögnek a dolgok:

Tegnap óta függőben a kifizetések...hamarosan ez is scam lesz...most már ne fektessetek be.
Kifizetési rátája 54%-s lett. További infók cégről, ha vkit érdekel írjon PÜ-ben, vagy email címemre.
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Tanzania Trade - aranybányászat 5$-tól

Hozzászólás Szerző: katef »

SCAM
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég