FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Jól teszed harmonia ... ne "pazarold" a szabad időd!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Újabb hülyéket sikerült bepaliznia az adminnak, szóval most áramlik bele a pénz, némely napokon most 100%-ot lehet kikérni.Akinek még van benne pénze mostanában próbálja. Az tény hogy amit kikérek most hetenként azt kifizeti, bár ez nem sok ugye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patrasz 2018.02.04. 13:21-kor.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Egy kérdésem lenne: Van valaki akiben esetleg felmerült korábban, hogy ez az oldal talán kivételesen nem piramisjáték, hanem a profit tényleges bevételekből származik? Mert ha nem, akkor tényleg hülye volt - bocsánat - mindenki, aki így befektetett, és főleg, aki ezután is befektet. Ha viszont igen, akkor miért olyan nehéz elképzelni, hogy annyira azért nem megy jól nekik, hogy egy átlagos banki kamat 25-szeresét fizessék hosszútávon, illetve, hogy a bevétel ingadozhat. Értem én, hogy sok ilyet láttunk már (előbb korlátozások, aztán a kifizetések is leállnak, majd megszűnik az oldal), és vannak dolgok, amik nekem sem tetszenek, illetve valószínűleg lehetett volna jobban csinálni, de a többi PTC/Revshare oldalhoz képest még mindig egész jól állnak. Ugyanez volt a PaidVerts-nél is - ahol szerintem a legtöbb esély van arra, hogy (most már) nem piramisjáték, hanem törekednek a fenntarthatóságra -, és lassan bár, de úgy néz ki, javul a helyzet. Pedig ott nemcsak korlátozások voltak (illetve az nem is volt) "csak" lényegében törölték a befektetéseket.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azt tudod hogy packoknak vége? Nem lehet már venni. Na most számold ki, arra adott +20%ot kb 4-5 hónapra. Most az újra, garantált 100% 1 évre. :D
Egy kriptóhoz köthető piacon, garantált hozamot, hát. Holnapra megcsapja majd a 7500-at is, február 6-án mikor bejelentik a vizsgálat hogy áll Usa-ban, meg lehet lejjebb is fog menni.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Igen, az tényleg soknak tűnik. Bár előtte meg vagy 2 évig fizetett 100 nap alatt 20%-ot, visszaforgatással úgy is meg lehetett majdnem duplázni a befektetést 1 év alatt. De az igaz, hogy jobban örülnék, ha nem lenne ott az a szó, hogy "garantált". Elvileg nemcsak kriptovaluták bányászásából származik a bevételük, illetve ugyanezt hozza fel valaki a fórumon is, hogy mi lesz, ha csökkenni fog az árfolyam. Erre az a válasz, hogy egyrészt van más bevételi forrás, másrészt az ETH bányászat bevétele nem függ az árfolyamtól. Meg állítólag lesz valami "proof of work" is, kérdés, hogy mit mennyire fog bizonyítani. Én mindenesetre még reménykedem, és egyelőre nem terjeszteném, hogy "na, ennek is vége".
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: idlig »

patrasz írta:Február 6-án mikor bejelentik a vizsgálat hogy áll Usa-ban, meg lehet lejjebb is fog menni.
Attól függ mit fognak bejelenteni. Lehet nagyon pozitív és nagyon negatív hatása is. Hacsak nem tudsz valamit, amit más nem? :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát.. Ha az USDT mögött nincs fedezet,ami elég sanszos és ezt bejelentik az gázos lesz .. Mindenesetre a Nasdaq elnöke bizonytalan ideig a Bitcoin futurest elhalasztotta, mert még nincs kész a termék. Erre várhatóan látják az előző futurest is kár volt bevezetni.
Az se olyan jól jel hogy még nem is nyit a futures máris leszánkázott 8500-8600-re.
Az biztos hogy kedd sorsdöntő lesz.

Nem kívánom hogy így legyen, jó lenne ha felmenne megint 11-13k-ra, de félek nem ez az irány lesz.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: idlig »

patrasz írta:Hát.. Ha az USDT mögött nincs fedezet,ami elég sanszos és ezt bejelentik az gázos lesz .. Mindenesetre a Nasdaq elnöke bizonytalan ideig a Bitcoin futurest elhalasztotta, mert még nincs kész a termék. Erre várhatóan látják az előző futurest is kár volt bevezetni.
Az se olyan jól jel hogy még nem is nyit a futures máris leszánkázott 8500-8600-re.
Az biztos hogy kedd sorsdöntő lesz.
Na igen, nagyon meglepődnék, ha az USDT mögött meg lenne a valós pénzt, de láttunk már furcsa dolgokat a crypto világban. Azon azért gondolkodok hogy valamennyi dollárt visszaváltok, ha beszakad, akkor nem olyan vészes, ha viszont mégis elindul fölfele, akkor abból se maradok ki teljesen. Na mindegy, ez már off topik, bocs, ha valakit nem érdekel a téma.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Szerintem péntekenként érdemes próbálkozni, mert szombaton mindig megrántják felfelé, bár az az USDT-nek köszönhető mindig.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na még optimista is voltam a 7500-el, már ma megcsapja a 7000-et, csak ma 14-15%-ot esett. Mi lesz itt még holnap? Hej..
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Beszedte a pénzt, egyből csökkent megint a kikérhető 50% alá, a meglévő csomagokra meg már nevetséges a visszaosztás 0,36%. :D
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Persze, hogy lecsökkent, mert mindig az elmúlt hét bevételétől függ, hogy mennyit lehet kikérni. 0.36% még jó is lenne, de csak 0.12 jelenleg. De még az is több, mint pl. a T4eo-nál, és főleg több, mint a semmi. A YouGetProfit is kb. ennyit oszt vissza, évek óta fizet. Egyébként még így is sokkal jobb, mint egy banki befektetés (csak nyilván kockázatosabb). A társoldal (FamilyBTC) pedig továbbra is 1%-ot fizet.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hm nálam 0,36% van.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Lehet, hogy attól is függ, kinél mennyi a ROI. Nekem sokáig 0.16% volt, most lecsökkent 0.12-re. De így is ki tudok kérni legrosszabb esetben 5-6 $-t egy héten. Hátha fog majd feljebb is menni, nemcsak egyre lejjebb.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért az hogy 16$-ból ki tudok kérni 2$-t az röhejes. De mindegy ezt kitárgyaltuk már, ide csak a hülye fektet be.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Jó lenne ha skrillre fizetne lassan, 5 napja pending. Eddig ilyen nem volt még, pedig hát brutális 7$-t kértem ki. :PP
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ma már ráírtam és csodák csodájára megindultak a skrill kifizetések. De hogy mégse legyen teljes az öröm a pack lecsökkent 0,18%-ra nálam, így cirka 666 nap alatt el is éri a +20%-ot. :clap: :DD ( Ja és még 70%-on állok, tehát 1-2 év és visszajön a befektetés, bár addig úgy is bedöglik az oldal vagy 10x)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Már csak nevetek rajta hogy support nélkül ez a fenékfej nem fizet ki engem, valahogy mindig elfelejti. :angry: :no:
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Nekem egy ideje felment 0.2%-ra (volt 0.04 körül is), viszont a nagy része a Purchase balance-ra megy. Onnan meg leginkább hirdetésre érdemes elkölteni, mondjuk rotate4all-ra. Elég nagy a forgalma az oldalnak.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát 0,03% os visszaosztással 5-10 év és le is jár egy csomag. :P Én lassan kifutok 0-ra aztán úgy elfelejtem ezt az oldalt mintha nem is létezett volna.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Nekem is 0,02% most, és annak is vagy a fele a purchase balance-ra megy. Rosszkor csatlakoztál, én ezzel az oldallal értem el a legnagyobb profitot eddig. A Crowd Fund részébe is befektettem, hogy ne menjen fel nagyon a ROI-m, az fizet rendesen. Ezt persze csak annak ajánlom, aki már profitban van. Most a Diversity-Fund Club tűnik a legjobb befektetős oldalnak, ingyenes lehetőségnek pedig az AirDrips faucet.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen, nekem ez nagy erőfeszítésekkel jön ki majd 0-ra vagy -5-10$-ra. Ez van.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég