FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na már javították is! :D
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Igen, többen is írtak hasonló problémákról a fórumon, de van aki már vissza is jelzett, hogy javították. Szerintem írj a support-nak, az a leggyorsabb tapasztalatom szerint.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

patrasz írta:Na már javították is! :D
Nekem is. :good:
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Tuti hogy rosszkor léptem be ide, folyamatosan változtat már az admin itt is. Új kifizetés szabályzat, megtérüléshez kötött.
gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.02.24. 22:10
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: gabi05m »

Én tegnap szerettem volna kikérni a pénzt, (Standard tag vagyok), de, ha jól értettem, csak úgy tudok kikérni, ha a kikérésem 20%-át offerwalls-al keresem meg. Más is találkozott ezzel a feltétellel vagy én értettem valamit félre?
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Jól értetted. Viszont most már ki lehet kérni bármikor, és ez csak az ingyenes ("Baby") tagokra vonatkozik.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A csomagok lementek napi 0,50%-ra? Ezzel 240 nap amíg kifut majd egy csomag 120%ra? 8 hónap? Az már azért gáz az eredeti 4 hónap helyett.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nos hát nekem ez a family már nem tetszik annyira. 1 hete a refek gyalázatosak, nullszaldó alatt dolgoznak. Valaki ezt beírta, én is megerősítettem képekkel. Azóta eltűnt a hozzászólás, eltűnt a topic és speciel a fórumba nem is tudok írni,sehova. :? Gyakorlatilag minden hozzászólásom törölve lett.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Kösz az infót, valóban, most már az RR-ek is gyengén teljesítenek. Kár volt bővítenem a számukat nem rég (spec. csomagban volt 100, kétszer is megvettem). A pack-nál legalább a 20% profit biztos, elvileg. Reméljük, a kifizetésekkel nem lesz gond, és legalább olyan lesz az oldal, mint a YouGetProfit.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A 20% talán biztos de mivel napi 1% piszok ritkán van , 0,5-0,8% az inkább, az is 1,5-2,5x annyi idő lesz mint eredetileg volt. A fórum moderálása meg semmi jót nem jelent.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sajnos nálam is romlott az RR-ek teljesítménye.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Trükközget az admin rendesen, az igazság meg nem kell neki. Globálisan rossz a refek teljesítménye minimum 1 hete, de minden topicot zár ami erről szól.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Tényleg trükközget az Admin!
Most éppen azt találta ki, dec. 1-től már 10 rekit kötelező lekattolni a refjutiért. :? :?

Egyre jobban nem tetszik ez már nekem sem. :angry:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Egy pozitívuma van azért még az oldalnak ,hogy jelenleg fizet viszonylag hamar. Egyenlőre. :D

Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nekem 2 napja még egy szintet tovább esett az RR-ek teljesítménye. Nálatok mi a helyzet?

Ugye volt egy visszaesés már az utóbbi időben, de mondom 2 napja egy újabbat tapasztalok. Fórumon egyetlen "bug" jelentés sem jelenik meg e témában (kigyomlálták).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

A visszaesést én is tapasztaltam, viszont nálam éppen 2 napja emelkedett a kattok száma.
Igaz, hogy még így is sokkal kevesebb mint ami a visszaesés előtt volt.

Kép

Jelenleg 143 RR-em van.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam 75 ref volt, maradt 61 két napja. Azóta két nap ugyanazt hozták 35-35 nyomtak (0,57), ami még mindig veszteséges nálam. Igaz 90 napos hosszal már lenne némi minimális nyeresége, de nálam 60 napra van egyenlőre hosszabbítva.

Fórumra ne töltsetek fel ref statról képet soha, mert abban a pillanatban kivágnak onnan. Supportra amit írtam ez volt a válasz.

(Hello.

Yes, complains against referrals are not allowed in forum.
You have to manage with rented referrals if you want them to be profitable.
You can read RR strategy: http://www.familyclix.com/rrstrategy.php

Regards,
Juan )
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Az a baj, hogy a RR-ok nyereségessége elvileg ugye, nincs garantálva. Persze tudjuk, hogy nem valós személyek kattintásaiért jár a jutalék, de ezt egy admin sem ismeri el, szerintem. Így aztán megtehetik, hogy néha vagy végleg lecsökkentik a teljesítményüket, akár szelektíven, és ezzel nem szegik meg a saját szabályaikat nyíltan. De gondolom, ezzel nem sok mindenkinek mondtam újat. Reméltem, hogy ez az oldal kivétel lesz, de most már biztos, hogy nem fektetek be többet RR-okba, mer hosszú távon szinte kizárt, hogy nyereséges legyen. Hagyom én is lejárni a 450 RR-omat, és innentől csak Pack-okat veszek, meg persze kérem a kifizetést, amikor csak lehet. Még jó, hogy nem nagyon hosszabbítottam 90 napnál hosszabb időre (2 évre is lehetett, ez már megszűnt). Egyébként a YouGetProfit (szintén Fülöp-szigeteki) is működik és fizet még, pedig 1 éve próbálkoztam ott RR-okkal, és eléggé veszteséges volt. A Packok után is nagyon minimális a napi visszaosztás állítólag, de legalább annál biztos a nyereségesség, még ha több időbe is telik.

A kifizetést megkaptam én is, időben:

Kép
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hm, nálam délután óta nem tölt be az oldal, csak nem pattant meg tán.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na visszajött tegnap jól van. :D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Fasza kis oldal ez is. Kizárt a fórumból 1,5 hónapja mert belinkeltem a refek statját. Ergó nem tudom feltölteni a kifizetési bizonylatot (azt az egyet ami eddig volt),ergo nem is tudok kikérni pénzt.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem engedett vissza, de kaptam egy külön linket ahol kérhetek kifizetést, na ebben sincs sok köszönet.

(In order to keep FamilyClix 100% stable and guarantee future payments, payments are adjusted to last weeks income and payouts, today you can cashout 41.4% max.)

Tehát a kikért pénz 41,4%-át vehetem ki+5%-ot levon az oldal +10 cent fee skillre. A Roi még közel sem érte el nálam a 100%ot, aki azt elérte gyakorlatilag töredék pénzt fizet ki.

Na innentől nem forgatok packba semmit vissza, legalább a 65$-at kiszedem, ahogy elnézem kell rá majd egy 1 év kb. Vicc. :argue: :bad:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patrasz 2018.01.18. 18:35-kor.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ez az oldal is leépítésre fog kerülni nálam, akárcsak az Eldibux ... ott is baromi jól mennek a dolgok amúgy ...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ja és kemény 8$ a max amit kivehetnék egy nap. Mivel kb 1/3át fizeti ki ahoz is 24$ kell majd. Süllyed ez, mahinál hogy minél kevesebbet kelljen kifizetni. Ez nálam már csalásba hajlik.

Elegem is lett ezekből a folyton változó, össze vissza kavaró ptck-ből egy életre.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ez az amiről a Cliq... oldalaknál is írtam ... ezek mind lefelé mennek, nyilván nincs már miből fedezni ... ott is olyan számokat, %-okat írnak amit Ők akarnak ... szépen vágják alattunk a fát, a végén nyilván elfogy a "fa" és kidől az egész. Ez már felfelé nem fog menni, nálam a kifuttatás taktikája van, innen menekülni kell (sajnos). Jelenleg most vagy 5 ilyen oldalam van, "nagyszerű" ... :(
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Az ilyen %os baromságok csak az időt húzzák, ez mind csaló már most, az összes ilyen oldal. 24-25$ ból kifizet 6-8$at, na ne áltassuk már magunkat semmivel, egyik oldalnál sem.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez így van... de akkor merre tovább? ÉS mi lesz így... ? :?
Gondoljunk csak bele... öszesen van kb 15 olyan oldal ami közel 1 éve vagy több mint 1 éve megy és fizet is (de lehet sokat is mondtam a 15-el).
Na ha ezekből kivesszük azokat amik a %os Roit és kifizetést kitalálták... mi marad?
Akkor Clique 3 oldala kuka... Family kuka... ott van Eldi 3 oldala akkor azok is kuka...
Lassan ott tartunk tényleg hogy nincs mit kattolni... nincs semmi értelme az egésznek... :clap: :innocent:
Szomorú... pedig sztem sokkal több lehetne a ptc-ben...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kicsit meglestem az oldalaim...
Ha szigorúan nézem az 1 éves határt... és azt hogy nincs kifizetési bohóckodás...
Marad Scarlet és GPT... mondhatnám Neot, de Dr nélkül esélytelen az az oldal... és ennyi :D
És nekem még (talán) Clixuniverse (de ez meg még fiatalnak mondható)
Ez finoman is szólva igen gyér kínálat... :clap:

De ahogy Harmónia is említette... kicsit nekem is gyanús, hogy pont most mikor a Scam hullám elérte már a régebbi megbízható oldalakat is (mint pl Epic 3 oldala, vagy Guruclix és Clixunion) és lassan minden oldal bevezeti a ROI és kifizetési limiteket... pont akkor hoz egy 3. oldalt Scarlet adminja :?
Hát nem tudom. :rofl:
Lehet itt lesz a vége a ptc "iparnak" :rofl:
Itt valami nagyon nem jó... és vmi nagyon nem stimmel semelyik oldalon és alapjába véve a ptc-zéssel sem :rofl:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Laci kb. én is erre a következtetésre jutottam amikor minap írtam valamelyik topicban. Nekem is igazából ami (még) hoz a konyhára az egyedül a Scarlet és a GPT oldal. Neo-n iszonyat visszaestek az RR-ek teljesítményei, de iszonyat. Szerintem nagy szívás van mindenfelé ... az meg röhej amit patrasz is és én is minap írtam 25 USD kikérésre úgy forgatják a számokat hogy a végén Te magad megkapj 3-4 USD-t a számládra. ... heh, a legjobb, Eldibux Adminja ... kikérésnél az van hogy az oldal 5%-ot von le és mást semmit ... heh, e helyett 10+% vonódott le, megreklamáltam, a hivatalos magyarázat az volt, a rendszer a max. kikérhető összeg 5%-át számítja fel díjnak, azaz a 25 USD 5%-át, annak ellenére hogy ott is ilyen baromi nagy kikérési lehetőségek vannak mint itt (30-40%-ot tudsz csak kikérni, és azt még a ROI szerint tovább darabolják) ... volt hogy valami 6-7 USD-t tudtam kikérni, erre felszámolták a 25 USD 5%-át. Megreklamáltam, a válasz az volt hogy a rendszer így működik, válaszként megírtam hogy ez akkor nagyon elgondolkoztat az oldallal kapcsolatos jövőbeni terveim megvalósításában, válasz nem jött, lezárták a ticket-et. Szóval itt tartunk, de nyilván nem csak mi gondolkodunk így hogy ezen oldalakat ki kell szórni a szortimentjeinkből, nyilván ez a fajta hozzáállás sokaknak nem jó, és sokak fogják ezen oldalakat visszadobni és lelépni. Mindebből meg következik hogy ezen oldalak napjai 100% meg van számlálva, ezekbe senkinek nem szabad semmit sem már betenni, amit tudsz menteni, kiszedni, annyi még szerintem lesz bennük (1-2-3-4 hónap vergődés).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: FamilyClix -3 éve stabil oldal! 3x Fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Mivel befizetni már nem akartam és aránylag kevés RR-em volt, ezért úgy döntöttem ezzel az oldalall nem kínlódok tovább. Én befejeztem végleg!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég