NozeyBux - ELTŰNT !

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

NozeyBux - ELTŰNT !

Hozzászólás Szerző: Laci »

Több mint 1 hónapja bukkantam rá erre az oldalra.
És az igazat megvallva... az egyik kedvencem és legjobb oldalam lett jelenleg!!! Az Admin és moderátora aktív, szépen fizető oldal, és folyamatosan Contest -zik Adminunk (majd kiderül ez hosszútávon jó-e vagy sem) :)
Amióta elkezdtem kattolni történt jó pár változás, sztem jó irányba... de erre majd lejjebb kitérek. :)

Kép


- napi kereset: 0.048 - 0.05$
6* 0.005$ és 15* 0.00125$ reklámokkal. ( nem fókuszos, de a csíkot meg kell várni míg elindul... :) )

- kikérési min.: 3$

- fizet: Paypal

- referrals: 1 RR 0.20$-ba kerül.
Én kihasználtam 2 Contest is... és azokból is béreltem RR-ket (szóval elég sok dolgozik alattam..-) és azt kell mondjam nem rosszak :)

- upgrade táblázat:

Kép

Free] saját, RR és DR katt:
http://prntscr.com/fl4osm

Kis tagság Saját, RR és DR katt:
http://prntscr.com/fl4ozl

Kösöznöm ha regisztrálsz és aktív refem leszel ! :)

Kép
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.08.04. 06:18-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

ReNozeyBux - Fizető

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kifizetéseim:

Kép :)

Kép :good: :clap:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

ReNozeyBux - Fizető

Hozzászólás Szerző: Laci »

És akkor ahogy írtam fentebb az új szabályokról és változásokról... !!!
Amikor elkezdtem az oldalt még napi 15+ cent volt a kereset... Nem is igazán hittem az oldalban de úgy voltam vele hogy a magas kereset, a kevés reklám na és a kevés tag miatt jó lehet ez az oldal hirdetésre :)
Amikor elértem a 6$-t... rájöttem hogy nem lehet a belső egyenlegünket ide-oda pakolászni :O Vagyis az össze kattintott pénzünkből nem lehet sem RR_t bérelni, sem tagságot venni, sem pedig hirdetni...
Így hát kikértem azt a 6+ $-t ami meg is érkezett 13 nap múlva :)
Nekem ott bizonyított az oldal...

Azóta történt pár változás...
1, Admin lejjebb vitte a keresetet... a napi 15+ centről lecsökkentette 4-5 centre a keresetet, (illetve a refkattból is csippantott egy keveset)
Hosszútávon akar fenn maradni és fizető lenni... erre hivatkozott (ebben van is vmi valljuk be :) )
2, Viszont ennek fejében a 10-20 napos kikérési időt is leredukálta pár napra sőt!!! Én a második kifizetésem este kértem ki és reggel meg is érkezett :)
3, Sajnos vagy nem sajnos... de invesztessé tette az oldalt. Tehát kifizetés előbb be kell fizetni Paypalról egy minimum összeget.
Ez 5$-t jelent!

Összességében sztem egy nagyon jó kis oldal, aktív és hosszú távon gondolkodó Adminnal (legalábbis egyenlőre :D ).
Én 2 Contest is kihasználtam... ez meglátszott a 2. kifizetésemnél is, és az RR számomban is :)
Ha valakinek kérdése van írjon nyugodtan :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re:NozeyBux - Fizető

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nem mellesleg most fut egy Direct referrál verseny is... :) :innocent:
Szóval most külön hálás lennék minden regisztrációért :) :oops:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: NozeyBux - Fizető

Hozzászólás Szerző: Laci »

Újabb kifizetés!!!!

Kép

Most pont a 7. nap érkezett meg, ahogy a FAQ-ban is írják! :)
Az oldal továbbra is kiválóan működik... folyamatosak a kifizetések, az RRek egész jól dolgoznak, és ha ki tudod használni a promókat akkor nagyot lehet kaszálni... :good:
Én ezzel a kifizetéssel már profitba fordultam át,így bármi lesz + 10$-t már kerestem :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: NozeyBux - Fizető

Hozzászólás Szerző: Laci »

Újabb fizetéssel (egyenlőre) nem tudok szolgálni :) De ha minden igaz akkor 1-2 napon belül újra engedi a rendszer, hogy kikérjek egy szép nagy összeget az egyenlegemről... :) Remélem azt is megkapom majd. :)
Az RRek még mindig nagyon jól dolgoznak.
Promóciók is zajlanak folyamatosan, igaz kicsit ritkábban mint pár hete... :)
Viszont ami miatt írok...
Szeretném kérni a segítségeteket. :oops:
Jelenleg Direct Ref verseny zajlik, ami holnap után ér véget :!: :!:
Az utóbbi időben lett jó pár refem... és csak ma néztem hogy a 7. helyen állok mindössze 2-3 Dr-el lecsúszva az 5. még fizető helytől és 8 Directel a 3.-ról :)
Ha nem nagy kérés... szeretnék kérni pár regisztrációt ha már ilyen kevés kellene a top 5 helyez... :)
Nagyon hálás lennék érte. :oops:

Az eddigi regisztrációkat nagyon köszönöm... és külön köszönet annak a pár aktív refemnek akik aktívak is maradtak :oops: :) :)
Rette
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2017.05.30. 13:48
Kapcsolat:

Re: NozeyBux - Fizető

Hozzászólás Szerző: Rette »

Nem jön be... SCAM
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég