PinoyIncomeBux (buxhost)- Megszűnt

Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

PinoyIncomeBux (buxhost)- Megszűnt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kép

friss hír: sajnos nemrég 5-ről 8-ra emelkedett a kikérhető összeg standard tagoknak.


Márc 1-én bontotta ki szárnyait. A figyelmem elsősorban a rendkívül szép és ízléses designnal keltette fel,ami a buxhost oldalaknál ritka ,mint a fehér holló. Azt olvastam,hogy egy fülöp-szigetei neves marketinges az oldal tulaja. Ezt nem tudom,de ha igaz,akkor talán ért is hozzá. Mindenesetre eddig ment a dolog komolyabb fennakadások nélkül.
Egyébként az admin másik oldala a Globalbux.net, az oldal topikja itt : viewtopic.php?f=71&t=4074&hilit=globalbux

Kereset:Standardként 4 félcentest kapunk,amit rendkívül gyorsan le lehet tudni,mivel CSAK 5 mp-esek,ezt ellensúlyózandó hard adfocus van rajta,vagyis új ablakban sem megy tovább,ha nem aktív. Szóval a négy reklám összesen 20 mp. Nagy előny.
Az ember bejön és már megy is 2 centtel a zsebében,fél perc múlva. A reklámok többi része 0,05 cent
A magasabb tagság kereseteit nem látni.

Buxbonus: 15 hirdetés és 15 adgrid kell hozzá. 1 centet ad rá. Sajnos nem minden nap van 15 hirdetés egyben,de ha a nap elején,vagyis az ad reset (reklámfrissítés ideje) után közbetlenül lenyomod a penzumot,később visszanézve még adhat hozzá. Éltalában 12-13 hirdetés van minimálisan,ehhez jöhet még... Néha megvan a 15 hirdetés is,de az utóbbi napokban hetekben ez ritkább.

Kikérés: 8 dollártól paypal ,payza ,ami 24-48 óra alatt érkezik.

Upgrade táblázatok
hamarosan frissül...


Addig is,ha körül szeretnétek nézni kérlek regisztráljatok, bár én már befejeztem az oldalt a magas minimum miatt.
http://www.pinoyincomebux.com/?ref=xenosz2
Kép
A hozzászólást 12 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.07.30. 17:04-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) 2013 márc 1-től napi 4 egycent/

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Ment a reg.
Köszönöm szépen!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sajna levették félcentesre az egycenteseket :(
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma már fél centes se volt, csak egy rakás féltized centes. Ha nem változik, akkor befejeztem.
SzERK.: közben már megjelentek a fél centesek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Ma már fél centes se volt, csak egy rakás féltized centes. Ha nem változik, akkor befejeztem.
SzERK.: közben már megjelentek a fél centesek.
Azért,mert 17 órakor frissülnek a reklámok,ezt érdemes nemcsak itt,de más odalaknál is figyelembe venni. Én egy kis listát írtam össze magamnak a szerveridőkről,és annyi oldal annyi szokás. A legkellemetlenebb időben pld az Intlinx van délelőtt 11 órakor,így volt,hogy kimaradt egy nap,mert egyik nap délelőtt,másik nap 11 után kattoltam...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Némi vígasz a csökkenő értékű fixekre,hogy minden hónap elsejétől 15.- ig az ingyenes tagok is igénybevehetik a Buxbonust.
Ehhöz - ahogy Wahorn András szokta ejteni - 15 hírdetést és 15 Gridet kell megnézni. 1 centet ér.

Tipp: A Gridet lehet gyorsabban is csínálni,mint egyenként megnyitni a hirdetéseket. Több ablak megnyitásához a következőt kell tenni. Lenyomva tartod a CTRL gombot és közben kattintasz a Grid táblára. A hírdetések a háttérben fognak megnyílni. Azt ki kell tapasztalani,hogy egyszerre hányat tud a géped kezelni fagyásmenetesen. Ha videót is tartalmaz,akkor kevesebbet,. Én 5 és 10 között szoktam.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: adflood »

Ez a nagyszerű és szörnyen megbízható admin ( - * törölve - ) felemelte a standard kifizetési minimumot 5$-ra :boo: (néhány napja még nem ennyi volt). Ezt valamiért nem írta be a fórum üzenetébe csak azt, hogy 3 cent lett a napi bónusz, amit 2 napig élvezhetnek/-tek a standardok e hónapban. És most mindenki egyöntetűen nagyon örül és boldog. (Hát én beírtam neki.)

Vagyis kattintgathatom további 2 hónapig a húszadcentes hirdetéseket és a napi bónuszt, rettegve nehogy megszűnjön az oldal és akkor majd TALÁN kapok pénzt. Persze ez is biztosan csak a stabilitást szolgálja és nem kellene mögöttes szándékot keresni. Ja, ha nincs kifizetés, nem megy csődbe. (Indulása óta volt 125 db kifizetése összesen, proof szerint.)
De bérelhetnék is 1$-ért, csereberélhetek 45 centért. Vagy vehetek tagságot 5$-ért (2$-os kifizetési minimummal), amivel saját magam 2,3-2,7$-t tudnék kattintani. Ehhez is kellene legalább 6, napi szinten maximumot teljesítő direkt, hogy nullán legyek.
Ez lehet, hogy egy jó program, de nem felhasználóbarát az egyszer biztos. :bad:

Registered 2013/03/02
Account balance: $2.0183
Your clicks 953 clicks
Így kell elűzni a tagokat egy oldalról. :clap:

* Helyesbítés: Az akció visszhangját keresve a fórumon akadtam egy bejegyzésre miszerint ELŐRE BE VOLT JELENTVE a min. emelése. És valóban van a hírek között egy ilyen értesítés. Emiatt elnézést kérek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adflood 2013.04.15. 22:58-kor.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

köszi az infót...ment is a lomtárba :D már úgyis elég volt az adfocus-ból
$1.16-nál jártam,d nem figyeltem a minimumot (a $2-ról tudtam)
mind1 legalább feladtam 1 unlimited click-es hirdetést
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: adflood »

A minimum felemelése előre be volt jelentve.

Admin szerint lesz nemsokára egy "esemény" ami segít a min. összeg elérésében. Ha ez így van, akkor meg azt nem értem, hogy 2$-t nem bír kifizetni, de a csoda megtörténte után 5-öt is kifizet mindenkinek. ???
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

adflood írta:A minimum felemelése előre be volt jelentve.

Admin szerint lesz nemsokára egy "esemény" ami segít a min. összeg elérésében. Ha ez így van, akkor meg azt nem értem, hogy 2$-t nem bír kifizetni, de a csoda megtörténte után 5-öt is kifizet mindenkinek. ???
Igazad van. Egyelőre még csinálom,legfeljebb elhirdetem,ha megunom a banánt. Sose értettem minek kell emelgetni a minimumot,így egy csomóan abba fogják hagyni... Mondjuk én nem csodálkoznék,ha ez a fogyó pénz jele lenne.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: adflood »

Vivien írta:Nem igazán kedveltem a pinoyincomebux oldalt, nem azért mert buxos oldal.
Amelyik nem buxhos az sem mind fizet, sőt...
A .pinoyincomebux-al az volt a gondom ha jól emlékszem, hogy aránylag jó összeggel indult, aztán ez az összeg igen kevés lett. A kikérési minimum is elég sok standardnál 5$, azért ez igen hosszú időbe telt volna teljesíteni. Azt már nem tudom, hogy fizetett-e, vagy fizet-e :rofl:
Így fájó szívvel elbúcsúztam az oldaltól :cry:
És sem kattintottam egy hétig.
Az 5$ nem sok, csak a egyedül kattintóknak a bizonytalanságban eltöltött idő (lásd bedőlési trend). Más átlag oldalon is kell ennyit várni 5 dolcsira (2+3), annyi különbséggel, hogy kettőt már magadénak tudhatsz belőle (ill. amit PP meghagy :D ). A pinyó mint ptc, szerintem, a 2 hónapjával még semmit sem bizonyított.
Az adfocus nem szűnt meg, viszont a kereset napi 6 cent simán megvan (3-3,3 klikk + 3 bónusz MÁR minden nap standardoknak is), csak dolgozni kell érte.
Dolláronként el lehet hirdetni az egyenleget. 5 Sec korlátlan klikk = $0.99 per nap PB feltöltés min. 0,01$ Azért nem kell teljesen lemondani róla.

Mai promó, rent féláron, 0,5$ örökre. Sajnos én ebben nem tudok részt venni.

Én még ezen az oldalon nem láttam banner hirdetést.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Pont akkor lett meg a 2$-om, mikor felvitte 5$-ra. Elhirdettem, és nagyon bevált az a napi hirdetés 1$-ért, és most újrakezdtem kattolni, a megismételendő hirdetés-feladás miatt.
Sajnos ma már a napi Bux bonus 0,01$ lett 0,03$ helyett. Kár érte, nem tudom ennyiért folytatom-e. :?
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: adflood »

Ditte1958 írta:Sajnos ma már a napi Bux bonus 0,01$ lett 0,03$ helyett. Kár érte, nem tudom ennyiért folytatom-e. :?
Hát ez az. A legolcsóbb hirdetés 1,95$/nap, bár tag is több van. Úgy néz ki, ma bónusz sem lesz. Nemsokára serveridő váltás, 15 kellene és tegnap 14-et kattintottam. Ma egész nap semmi? :rofl: Ez 2,6 cent.
Lehet hogy első lesz az oldal. Kérdés, hogy milyen kategóriában?
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát,érdemes mindjárt ad reset után lekattolni,mert később jöhet hozzá. Ma pld 14et kaptam elsőzör és most reset előtt benézve találtam egyet. így 3,6 cent a napi keresetem. Igaz az 5 dollár elég sok,de talán elérem egyszer :)) most tartook 3 dollárnál.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: adflood »

pinoy_clx.PNG
:( Hát én nem tudom,...
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

klikk história
klikk história
click history.JPG (18.72 KiB) Megtekintve 7671 alkalommal
Az enyém ilyen. nem sokkal jobb a helyzet,de én általában ad reset előtt szoktam. próbálom a napokban ad reset után és várni újakra.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

teganp lekattoltam 13-at,ma jött hozzá 3 :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Most 15 hirdetés van eleve juhééé
///
Frissítem a lerást ,mert látom kissé elavult...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az utóbbi napokban megvolt a 15 hirdetés legalább hirdetés váltáskor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kb két hete már sajna össz 12 volt a maximum hirdetés egy napon a legtöbb...,amivel kb 2,5 centet lehet összehozni. nem hiszem,hogy tovább csinálom így ha elérem a minimumot. Pedig biztos fenntarthatóbb így az oldal,de amagas minimum sztem sokakat elüldöz.
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: zseton »

A Pinoy és a Globalbux hirdetési árai gyakorlatilag megegyeznek. Van a két oldalnak bármi köze egymáshoz, vagy csak a Global másolja a Pinoy-t?
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: adflood »

zseton írta:A Pinoy és a Globalbux hirdetési árai gyakorlatilag megegyeznek. Van a két oldalnak bármi köze egymáshoz, vagy csak a Global másolja a Pinoy-t?
Idézet fentről: "Egyébként az admin másik oldala a Globalbux.net,..."
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: idlig »

Standardoknak 8$ a minimum (nem tudom mióta, tegnap néztem meg).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) Új oldal 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Standardoknak 8$ a minimum (nem tudom mióta, tegnap néztem meg).
köszi,hogy szóltál,hát ez nem esett jól most,hogy 4,5 dollárom van és 2,5 cent a napi kereset... nem tudom mit tegyek...3,5 dollárt igy 4 hónapnál is tovább tart mire elérem...
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: adflood »

Na most lett elegem az oldalból.
Már nem teszek elhamarkodott kijelentést, ezért úgy fogalmazok, hogy én nem láttam nyomát semmilyen értesítésnek. Nem tudom, mire véljem a dolgot. Én kiszállok. 4 dolcsi az 2 nap hirdetés. :( Már csak azt kell kitalálnom, hogy melyik hulladékot hirdessem.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) 2 cent fél perc 8$ lett a minim

Hozzászólás Szerző: adflood »

" We copied the payout system of clixsense which is $8 for standard members." admin

Ha ez az oldal lenne a clixsense vagy legalább olyan jó lenne, még meg is érteném, de...
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) 2 cent fél perc 8$ lett a minim

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

igen,hát ez nagyon átlátszó és szánalmas. se a refjutalék,se a kereset nem mérhető a clixsensehez.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) 2 cent fél perc alatt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

adflood írta:Na most lett elegem az oldalból.
Már nem teszek elhamarkodott kijelentést, ezért úgy fogalmazok, hogy én nem láttam nyomát semmilyen értesítésnek. Nem tudom, mire véljem a dolgot. Én kiszállok. 4 dolcsi az 2 nap hirdetés. :( Már csak azt kell kitalálnom, hogy melyik hulladékot hirdessem.

Én is bedobtam a törülközőt,elhirdettem a pénzt. Ez így sehogy sem éri meg. alacsony refjutalék,minimális kereset,magas minimum. Akármilyen megbízhatóan fizet ezzel még hónapokig nyűglődhetnék. Többet keresek egy pár napig tartó csaló oldallal,mint ezzel....és kattolom hónapok óta. A Globalbux is erre a sorsra jutott nálam...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PinoyIncomeBux (buxhost) 2 cent fél perc 8$ lett a minim

Hozzászólás Szerző: idlig »

Eddig is pénzt tettem volna rá, hogy így van, mert azért ki lehet itt ismerni a dolgokat, de most a Goldenclix Adminja írt egy kommentet az ottani fórumba. Hogy a buxhost oldalak a PTC legalját képviselik azt eddig is tudtuk, de pl. a Goldenclix Adminja is buxhost oldallal kezdte, és ma már csak púp a hátán, és nem mellesleg veszteséges is neki, hiába ad csak naponta 2 centet. Egyedül azért nem szünteti meg, mert van normális PTC Evos oldala, és nem akarja, hogy a hírnevének ártson. Itt pontosan ez a helyzet.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég