BTC-WOLF - Eltűnt!!!

systester
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.03.10. 22:21
Kapcsolat:

BTC-WOLF - Eltűnt!!!

Hozzászólás Szerző: systester »

FIGYELEM, AZ OLDAL HASZNÁLATA JELEN PILLANATBAN NEM AJÁNLOTT, NÉZD MEG A LEGUTOLSÓ HOZZÁSZÓLÁSOKAT!!!

Akik ismerik a BTC-Flow nevű nemrég eltűnt szuper faucetet, azoknak ez is ismerős lesz.

Leírás: (Update01: Ha valaki leírja nekem privátban, hogy a posztokban hogy lehet a képeket szépen beállítani, akkor legközelebb már nem lesz ilyen ronda. Ide csökkentett méret kéne, alulra meg semmilyen. Köszi.)

Kép

7 szint van 0-tól 25฿-ig.
1-es szinten percenként 150 satoshit kapsz, ameddig el nem éri az 1200-as max. kapacitást. (8 perc)
Ekkor az összegyűlt satoshit a számládhoz adhatod, a kapacitás kiürül és újra kezdődik a gyűjtés.
2-es szinten percenként 600 satoshi. A tárolóba 18,000 satoshi fér. Így 30 perc alatt lesz tele. Ennek díja: 0.05฿
3-as szinten percenként 1500. Tároló: 90,000 satoshi. Telítődés 60 perc. Díj: 0,1฿
4-es szinten percenként 4000. Tároló: 900,000. Telítődés 225 perc. Díj: 0,25฿
5-ös szinten percenként 17,000. Tároló: 0,1฿. Telítődés 588 perc (9 és 3/4 óra). Díj: 1฿
6-os szinten percenként 90,000. Tároló: 1฿. Telítődés 1111 perc (18 és fél óra). Díj: 5฿
7-es szinten percenként.... olvasd le, sok... 25฿-ért. :wacko:

Befizetés gyors, kifizetésről lejjebb, tapasztalatok alant.

Bitcointalk vitafórum:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=965979

Indulás: 2015. február 23.

Regisztráció:
http://btc-wolf.com/join/18114205 <--- Referral. Nekem. Köszönöm szépen. Reméljük működik.
vagy
http://btc-wolf.com/

Tapasztalat:
A 4-es szintre volt elegendő bitcoinom, a legjobb persze az ötös lett volna.
Így 3 és fél óránként ránézek (persze sokkal gyakrabban), egyszer kiürítem és mehet tovább a nap. Másfél óránként kijön belőle egy sör, így igazából ülhetnék az ivóban egész nap.

Az első kifizetésem MÉG NEM ÉRKEZETT MEG!
Date Amount Tx Sent?
2015-03-10 16:42 0.02000000 x
További probléma, hogy a kijelzett ütem/tempó nincs összhangban a szerverével. Ez látszik akkor, ha sokáig be van töltve az oldal, az egyenleghez szeretnéd csapni az összegyűlt 20.000 satoshit, de csak 14.000-ret kapsz.
A meglepetés elkerülhető, ha előtte ráfrissítesz, s akkor visszaugrik a 20-21-22 a szerver szerinti 13-14-15ös állapotra.
Igazából ezt csak bogárpusztítani kellene, hogy ne vezessen félre. A legnagyobb kérdés továbbra is az, hogy vajon fizet-e.

Írtam levelet az adminnak, várom a választ csakúgy mint a pénzt. Ha jön valami, szólok. Ha nem, akkor is. :innocent:

Záró rendelkezés:
További információkig - s igazából azután is - mindenki csak SAJÁT FELELŐSSÉGRE használja, próbálja ki, invesztáljon.
Csak annyi pénzt/coint fektessetek bele, amennyit megengedhettek magatoknak, hogy elveszítitek! :unsure:

Bátraknak regisztrációs link feljebb. :)

Ha tetszett a bemutató, s van fölösleges bitcoinod, akkor ameddig úgy tűnik hogy ezzel kidobnád az ablakon, add inkább nekem!
12NdgTifmfpuWN92nqoAKszcsKqYayPzhq
Köszönöm! :aw:

Ügyes Tamás
Csatolmányok
wolf1.jpg
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 1 vendég