Hashocean.com 15KH/s ingyen

PTOmega
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.12.10. 10:31
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: PTOmega »

Persze, hogy vége. És szerintem a bitsrapid se véletlenül csinálja a reffversenyt.
Spikepire
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2016.06.10. 13:42

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: Spikepire »

Annak is vége?
Kép
PTOmega
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.12.10. 10:31
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: PTOmega »

Nem törvényszerű, de annyira megszoktam már, hogy mielőtt lelépnek, bejelentenek valami nagy akciót, vagy versenyt, hogy még utoljára tömjük meg a zsákjukat. Aztán jön a "meghekkeltek" duma. Ilyenkor már csak állok és figyelem, hogy visszajön-e legalább az a pénz amit beletettem. Ez csak az én véleményem, ne legyen igazam.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: luci »

PTOmega írta:Nem törvényszerű, de annyira megszoktam már, hogy mielőtt lelépnek, bejelentenek valami nagy akciót, vagy versenyt, hogy még utoljára tömjük meg a zsákjukat. Aztán jön a "meghekkeltek" duma. Ilyenkor már csak állok és figyelem, hogy visszajön-e legalább az a pénz amit beletettem. Ez csak az én véleményem, ne legyen igazam.
Szia PTOmega!
Osztom a velemenyed sajnos ez igy igaz ahogy ezt itt leirtad.
A hashocean mar hivatalosan is SCAM -nek van nyilvanitva ugyhogy nincs mit varnunk de ha megis felbukkanna akkor tuti atveres ugy mint az a sok klon is ami most megjelent es ez nem veletlen hiszen gyujtik a penzt SAJAT javukra mert jon a felezes.
Spikepire
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2016.06.10. 13:42

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: Spikepire »

Nem akarok senkit sem elkeseriteni de amúgy is amilyen hozamot igértek olyat bármivel és bárhogy bányászol nem tudod elérni....
Èn inkább nekiállok veszek egy antminert azt nyomom itthon! Ott nem áll senki énköztem meg a gép között....
Rákell jönni, vagy ponzi, vagy legalább 4 hónap a megtérülés!
Kép
PTOmega
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.12.10. 10:31
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: PTOmega »

Spikepire írta:Nem akarok senkit sem elkeseriteni de amúgy is amilyen hozamot igértek olyat bármivel és bárhogy bányászol nem tudod elérni....
Èn inkább nekiállok veszek egy antminert azt nyomom itthon! Ott nem áll senki énköztem meg a gép között....
Rákell jönni, vagy ponzi, vagy legalább 4 hónap a megtérülés!
Böngésztem én is ezeket, de a mi energiaárainkkal nem nagyon éri meg, vagy nem tudjuk, hogy a felezés után megéri-e. Ráadásul egyszerre 2000+ dollárt nem tudnék rááldozni, bármennyire is szeretnék.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: luci »

Az ora ketyeg mar nem sok van hatra.
http://bitcoinclock.com/

Es velemenyem szerint ennek koszonheto hogy minden banyasz ceg bedol.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: atiss »

Az ora ketyeg mar nem sok van hatra.
http://bitcoinclock.com/

Es velemenyem szerint ennek koszonheto hogy minden banyasz ceg bedol.


Ez most mi? A bitcoin értéke felezödni fog?ÜDV!
macisajt81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2015.08.03. 13:08
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: macisajt81 »

Szia!

Nem az érték nem fog feleződni hanem az eddigi teljesítményed fog magyarúl 2x lesz nehezebb bányászni mint eddig.
http://bitsrapid.com/?refid=118256 - free 15KHS = 10500/nap
https://hashocean.com/?rid=234890 - free 15KHS = 10800/nap
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: janototh »

atiss írta:Az ora ketyeg mar nem sok van hatra.
http://bitcoinclock.com/

Es velemenyem szerint ennek koszonheto hogy minden banyasz ceg bedol.


Ez most mi? A bitcoin értéke felezödni fog?ÜDV!
Ha egy bányászat során egy blokknyit kitermel az ember, akkor a címére kap 25 Bitcoint, ez 4 éve 50 volt, így idén 12.5-re feleződik. Várható egy nagyobb ár növekedés, így érdemes szerintem "befektetni".
Spikepire
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2016.06.10. 13:42

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: Spikepire »

20%al esik vissza a bányászok bevétele a halving után,de 480ról felvitték 630ra az árfolyamot, tehát meg is van a veszteség kikuszobolese! Június 12-èn adták ki az Antminer S9et, ami 14TH/s ot tud 0.08W/ GH/s mellett!
Viszonyitáskepp az előző antminer (s7) 4.8TH/s tudott 0.25W/ GH/s fogyasztás mellett!Ennek még nincs vége,nyugi! :-)
Kép
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: janototh »

Spikepire írta:20%al esik vissza a bányászok bevétele a halving után,de 480ról felvitték 630ra az árfolyamot, tehát meg is van a veszteség kikuszobolese! Június 12-èn adták ki az Antminer S9et, ami 14TH/s ot tud 0.08W/ GH/s mellett!
Viszonyitáskepp az előző antminer (s7) 4.8TH/s tudott 0.25W/ GH/s fogyasztás mellett!Ennek még nincs vége,nyugi! :-)
Gondolkodtam egy ilyen "beszerzésén", csak nem látom a visszítérülés mennyi időn belül lenne, és hogy egyáltalán profitot lehetne e vele termelni :/
Van róla tapasztalatod?
Ha igen akkor PÜ-ben várom! :D
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

A felezés nem lehet kifogás, hiszen aki ezzel foglalkozik komolyabban, az pontosan tudta előre.
Az egész rendszert úgy hozták létre, hogy véges számú, 21 millió legyen a max. bitcoin, a termelés folyamatos csökkentéséhez kellenek a felezések.

A másik, hogy a legtöbb oldal, amiket itt megosztotok, olyan hasznot ígér, amit ma SEMMILYEN legális befektetéssel, kereskedéssel nem lehet elérni. Gondolom ezt ti is belátjátok, ezért izgultok, hogy legalább addig menjen, amíg visszajön a befektetés :)

Egy barátom, aki komolyabban foglalkozik ezzel, ajánlott nekem egy bányászgépet, amit megkaptam volna ingyen, aztán el kezdtem számolgatni, és kiderült, ha otthon futtatod, akkor kis szerencsével a megnövekedett áramfogyasztást fedezi, de nem nagyon termel. Ahhoz már szerverteremben kell bérelni helye, így én egyelőre letettem róla :)
End of the story
Spikepire
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2016.06.10. 13:42

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: Spikepire »

Ipari áram kell és a legújabb antminer, de otthoni áramnál is megéri, ha a leg korszerűbb gépet használod!
Kép
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: luci »

A felezés nem lehet kifogás, hiszen aki ezzel foglalkozik komolyabban, az pontosan tudta előre.
Az egész rendszert úgy hozták létre, hogy véges számú, 21 millió legyen a max. bitcoin, a termelés folyamatos csökkentéséhez kellenek a felezések.

Talan az az oka hogy 770$-rol ujra esni kezdett az erteke es igy a banyaszok megijedtek mert elvileg nonie kellett volna akar 1000$-ig is a felezes elott.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Spikepire írta:Ipari áram kell és a legújabb antminer, de otthoni áramnál is megéri, ha a leg korszerűbb gépet használod!
Próbáld ki és kiderül :)
Az tény, hogy amikor számolgattuk, még csak 400$ körül volt az árfolyam
End of the story
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: janototh »

Az áram forintból dollárba átváltva 0.09 max, így ezzel érdemes számolni.
Antminer 9-nél így 19.44 naponta.
Az eszköz durván 2000 dolcsi, ergó durván 100 nap alatt behozza az árát, ezt követően profitot termel.
Bár ez már elég off szagú, így inkább itt félbe is hagyom, nehogy kapjam a warn-t :)
PTOmega
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.12.10. 10:31
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: PTOmega »

Nekem egy kicsit durvább árak vannak az áramra. 0.13-0.15 dollár, árfolyamtól függ. Átlagosan 36 forintot fizetek.
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: janototh »

PTOmega írta:Nekem egy kicsit durvább árak vannak az áramra. 0.13-0.15 dollár, árfolyamtól függ. Átlagosan 36 forintot fizetek.
További kérdés még hogy halving után is megéri e majd bányászni bitcoint. Hiszen ha feleződik a jutalom értéke, akkor hivatalosan csak akkor érné meg ha maga a btc értéke duplázódna (hiszen akkor a reward is feleződik a mining poolban, így mindenki kevesebbet kap).
Ergó eléggé rizikós most minden :/
macisajt81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2015.08.03. 13:08
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: macisajt81 »

Üdv!

Újabb FB post miszerint a támadása az oldalnak továbbra is fent áll, várhatóan 2016/július/04-el újra idnul a dolog, addig kitartás.
Meglássuk legyen igazuk. addigra össze kapar nekik nem kevést btc-t a dolog.
http://bitsrapid.com/?refid=118256 - free 15KHS = 10500/nap
https://hashocean.com/?rid=234890 - free 15KHS = 10800/nap
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: luci »

Szia Macisajt!
Az nagyon jo lenne!
Spikepire
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2016.06.10. 13:42

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: Spikepire »

Szeretném, hogy nektek legyen igazatok, de ilyen még sosem volt, hogy ennyi időre leállt volna egy HYIP és újraindul és mindenkinek odaadja amivel lóg!
Egy kép meg semmi nem volt arról hogy ők tényleg valójában bányásztak volna, persze lehet hogy szupertitkos bunkerben bányásztak, kitudja, a lényeg hogy semelyik poolon sem voltak jelen, úgyhogy esetleg ha privát pooljuk van és csak ők használják akkor lehet igaz amit állítanak, de 2.5 hónap alatt ingyen árammal sem térül meg egy bányászgép-beruházás!
Alapból KH/s-t veszel, ezzel pedig csak altcoinokat lehet bányászni, amik értéke a Bitcoin 750-ről 590-re zuhanásakor hatalmasat esett, kivéve egy-kettőt, az Etherum sem remekel jól, ebből kifolyólag max a halving után indul újra, ha megéri neki, de addig max csak a hackerek indítják újra pénzt lopni!
3.000.000 Dolláral a zsebedben titeket érdekelne bár mi is? :)
Kép
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: luci »

Hat az igazsag az hogy sokan varjak a viszzatereset sajnos ez nem valoszinu.
Viszont sokan fenyegetoznek feljelentessel a FB-on ellenne es epp ezert hulyitik a jonepet aval hogy ujra indul ujra es ujra hogy idot szerezzenek ahhoz hogy eltuntessek nyomaikat.Az csak mese hogy a hackerek elloptak a facebook meg a youtube hivatalos oldalukat is.
Minden nyomot eltuntettnek es elhuzzak vagy mar elhuztak a csikot teli puttonnyal.Hashocean nem eggyenlo a mikulassal aki visszajon es johiszemuen szetossza a puttonny tartalmat szamunkra mert megsajnalt minket :rofl:
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: janototh »

luci írta:Hat az igazsag az hogy sokan varjak a viszzatereset sajnos ez nem valoszinu.
Viszont sokan fenyegetoznek feljelentessel a FB-on ellenne es epp ezert hulyitik a jonepet aval hogy ujra indul ujra es ujra hogy idot szerezzenek ahhoz hogy eltuntessek nyomaikat.Az csak mese hogy a hackerek elloptak a facebook meg a youtube hivatalos oldalukat is.
Minden nyomot eltuntettnek es elhuzzak vagy mar elhuztak a csikot teli puttonnyal.Hashocean nem eggyenlo a mikulassal aki visszajon es johiszemuen szetossza a puttonny tartalmat szamunkra mert megsajnalt minket :rofl:
Csak hogy tisztázzuk. Az emberek egy véletlenszerűen kitöltött domain vásárlási papír alapján (igen nem kér a godaddy, namespace, enom semmilyen okiratot), és bitcoin cím alapján "ismeretlen tettes" ellen akarnak feljelentést tenni..
Ugyan már, csak volt eszük ha 3 misit tudtak lopni dollárban :D
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: janototh »

luci írta:
allanon1983 írta:Tegnapi hír a témában:
http://cointelegraph.com/news/hackers-t ... ng-company
Igen en is most talaltam ra.
http://cointelegraph.com/category/busin ... o-business
Nagy valószínűséggel az ethical hacker csapat felfedi a kilétét a tulajnak, és fog kapni mindent ami belefér. Ha csak nem tette máshová azt a 3-4 misit.
Spikepire
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2016.06.10. 13:42

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: Spikepire »

Úgy volt hogy ma már visszatérnek, nem?
Kép
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Hashocean.com 15KH/s ingyen

Hozzászólás Szerző: luci »

Spikepire írta:Úgy volt hogy ma már visszatérnek, nem?
Szia Spikepire!
Nyaron nem jon a mikulas :rofl:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 2 vendég