COINR leírás

netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

COINR leírás

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Sziasztok!


Egy pár hete indult programot próbáltam ki sikerrel. Ez a COINR ME nevű bitcoin duplázó. A menet egyszerű, be kell fizetni 0.001 BTC-t, ami megfelel 0.6$-nak és 100 óra múlva automatikusan kiutalják a betett pénz dupláját. Első körben 0.05 BTC-vel próbáltam ki, ez átszámítva akkor 30$ volt, aminek a dupláját 100 óra elteltével gond nélkül kiutalták, így fogtam az egész 0.1 BTC-t és visszaraktam újra. Elméletileg kedden 23.00-kor fog lejárni az újabb 100 óra. Várom az ügy kimenetelét.

A honlap SSL titkosítással megy. Nem tudom meddig fog működni, az alexa elemzésem szerint még kb. 2 hétig várhatóan menni fog, a grafikon meredekségét tekintve, mert ilyenkor még dől befelé a pénz. A ki és befizetések folyamatosan követhetők az oldalon. Csak annyit kockáztass, aminek az esetleges elvesztése nem fog fájni! Vigyázz: 100% HYIP!

Első kifizetésem itt látható:

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára netinvest 2016.10.05. 08:54-kor.
Balázs
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Kipróbálom 0.003 BTC-vel majd látjuk 100 óra múlva mi lesz :D
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: netinvest »

szerintem még simán ki fognak fizetni :)

Ha holnap megkapom a 0.2 BTC-met, akkor a következő befizetésem már kockázatmentes lesz, mivel ismét csak 0.1 BTC-t fizetek be és megtartom a másik 0.1-et :) ez 60$ jelenleg és 30-al indultam. Remélem nem becsültem túl a programot és belefér még 2-3 kör
Balázs
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Majd Látjuk. Nekem ez a bitcoin csak hobby, kíváncsiságból kezdtem el van kb 0.015 btc-m eddig :D Főleg faucet-ekből, meg amit a telón lenyomok app abból :D
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Üdv!

Ma éjjel, pontosan a megadott időben megérkezett a kifizetés a COINR ME-ből. Most már 0.2 BTC-t küldtek, ugye 0.1-et fizettem be. A felét ma reggel azonnal visszaraktam, a többit megtartottam. Így már kockázat nélkül veszek részt benne, hiszen mínuszba már nem kerülhetek, sőt.

Második kifizetésem:

Kép
Balázs
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: luci »

Szia!
Enis befizettem igaz nem sokat csak 0.0031 btc es a linkedet hasznaltam remelem kaptal jutit.A befizetes tegnap volt.
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: netinvest »

luci írta:Szia!
Enis befizettem igaz nem sokat csak 0.0031 btc es a linkedet hasznaltam remelem kaptal jutit.A befizetes tegnap volt.

Szia!

Köszönöm, hogy a linkemet használtad, de sajnos fogalmam sincs hogy működik-e. Azt sem tudom, kaptam-e refjutit. De talán ennél a programnál mindegy is, hiszen 4 naponta duplázok. Megy ameddig megy, mindig beírom ide az aktuálisat. Sok sikert nekünk :)
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Fealar írta:Majd Látjuk. Nekem ez a bitcoin csak hobby, kíváncsiságból kezdtem el van kb 0.015 btc-m eddig :D Főleg faucet-ekből, meg amit a telón lenyomok app abból :D
Kérlek jelezz majd vissza, hogy kaptál-e pénzt, neked elvileg ma jár le a befizetésed. (nekem még 50 óra)

Kötelességem jelezni, hogy jelenleg szelektív kifizetés van a CoinrMe programnál, így természetesen minden további befizetés értelmetlen, mert lehet hogy soha nem látod viszont. Bízunk benne, hogy csak valami technikai hiba, de én személy szerint nem hiszek ebben a verzióban, mivel a support sem reagál. Az Alexa grafikon szerint még bőven mehetett volna tovább a program anélkül, hogy az admin póruljárt volna. Úgy látszik elegendő pénz jött össze, hogy lelépjen vele.
NE FIZESS BE a COINR.ME-be!!!! SCAM
Balázs
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nekem még nem jött kifizetés, szóval lehet hogy buktam.
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Csak emlékszel, hogy mikor fizettél be?.... ahhoz képest 100 órát kell várni. Egyébként most olvastam, hogy lehet hogy mégsincs vége.
Balázs
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Éjszakás voltam. Pontosan nem tudom mikor de a mai nap lenne esedékes valamikor. Majd jelzem ha jött valami.
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: netinvest »

OK. Többen is kaptak ma pénzt...
Balázs
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Ebben a pillanatban jött nekem is
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: netinvest »

akkor fizet mégis? Nem üres utalás jött? Szerintem ne fizess be többet
Balázs
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: luci »

Sziasztok!
Osszesen 0.0031 Btc volt megmaradva gondoltam betolom ide asztan lesz ami lesz es hat most fizette ki de veletlenul duplan fizette ketszer 0.0062 Btc kaptam :lol: :clap:
Isten tartsa meg a szokasat! :lol:
https://blockchain.info/tx/ab16e00b50b4 ... 482e8470fb
https://blockchain.info/tx/4a581b7af43b ... 0f9c1420d3

Kép
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Szia! Örülök, hogy fizettek, főleg hogy duplán. Nem tudom olvastad-e a tegnapi bejegyzésemet. Bizonytalanná vált az oldal működése, bár a befizetők száma folyamatosan növekszik. Azért nagyon gondold át, hogy újra befizetsz-e. Ha igen, akkor csak annyit rakj be, hogy mindenképpen pluszban maradj akkor is, ha netán már nem fizetnek ki!
Nekem holnap délben várható az utalásom, remélem én is megkapom, bár én már pluszban vagyok. De azért mégis jó lenne :)
Balázs
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: luci »

Rendben es koszi hogy kiposztoltad ide ezt az oldalt igy most sikerult megnegyszerezzem a penzem! :clap:
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: COINR leírás

Hozzászólás Szerző: netinvest »

:good:
Balázs
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég