BTCLINX - SCAM !

garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

BTCLINX - SCAM !

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Nemrég indult jónak igérkezö PTC oldal ami dollárban számol de a kereset kikérhetö BTC-ben is.Nincs kikérési minimum.
Fizetési processzorok: Pay Pal, PM, BTC, Payeer
Itt tudsz regisztrálni: http://btclinx.com/?ref=garasos48
Köszönöm ha hozzám regisztrálsz !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.17. 18:10-kor.
Ok: Szelektíven fizet !
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: BTCLINX

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nm akarlak elkeseríteni... de ezt az oldalt felejtsd el. Ahogy a többi ehhez hasonlót is :!:
Ez nem más mint egy piramis játék, csak PTC-ben :lol: Ahogy ezt meg is tudod nézni az Up táblázatában.
Az igaz, hogy free tagságban szinte no minimum a kikérés (igaz a kereset is kb 0) és engedi is kikérni... na de a második kikérésed már olyan magasra emeli hogy az életben nem fogod elérni :) Illetve többszőr beteszteltem hasonló oldalakon azt, hogy akkor gyűjtögetek és 2-30 centnél kérem ki... csak hogy ezt meg már nem szívesen fizetik ki ezek az oldak ;-)

A befizetést pedig nagyon nem ajánlom... Régebben 3 ilyen oldalba is befizettem, és 2-be a teljes összeget buktam (nem akart és nem is fizetett ki) a 3.-ban meg éppen hogy +-ba jöttem ki. Miközben a fórum szerint folyamatosan fizetett más tagoknak. :bad:
Szóval az oldal dönti el kb... hogy kinek fizet és kinek nem.
Gondolom azon tagok befizetéseiből fizeti ki a "szerencsés" tagokat... akiket átver és a büdös életben nem kapnak kifizetést ;-)) :clap:
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: BTCLINX

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Valószinü, hogy igazad van.Több olyan oldal is van amelyik szelektiven fizet.Vannak tagok akiknek fizet a többinek meg nem, én is jártam már igy. Ezt az oldalt azért válsztottam mert egy forumon csupa jót irtak róla és ilyen 70 - 80 dolláros kikérések voltak feltüntetve.Hát nem tudom igaz e ?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: BTCLINX - SCAM !

Hozzászólás Szerző: Laci »

Lehet hogy igaz... De ahogy írtam ő a szerencsés tagok közt van, és őt a szerencsétlenek befizetéseiből fizeti ki az Admin :lol:
Ha bele gondolsz ez tök logikus és működik is... hisz te is regeltél és csinálod az oldalt :) :D
Mindig kell pár tag akinek szép kifizetéseket ad... ők majd elhintik az igét, hogy ez a ptck istene... és ők hozzák majd az újabb befizetéseket is az oldalnak :!:
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: BTCLINX - SCAM !

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Egywenlöre kisérletezem vele de az ember már nem tudja, hogy mibe kapjon bele annyi a szélhámosság !
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: BTCLINX - SCAM !

Hozzászólás Szerző: Laci »

Freebe kattolod az jó lehet... De arra figyelj hogy ne nagyon sokat akarj össze kaparni, mert azt meg már nem akarja majd kifizetni. Tapasztalatom az, hogy már a 20 centet se nagyon szereti az ilyen oldal :D
A befizetést nagyon nem ajánlom. Bár ha mégis ez mellett döntenél, akkor csak is Paypal, és akkor egy jó angol szöveggel na és egy kis szerencsével... ha bármi kaka van Disputtal vissza tudod szerezni. De ehhez meg kell egy kis mák is a Paypalnál :)
De a legegyszerűbb ha nem erőlteted ezeket az oldalakat, vagy ha sok időd van akkor egy 10 max 15 centnél kérd ki és scak is PM-re. :)
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: BTCLINX - SCAM !

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Hogy nem fizetek be az biztos és ha lesz egy kevés összeg rajta próbaképpen kikérem.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég