BTCTown.net (játék) - SCAM !

clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

BTCTown.net (játék) - SCAM !

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Sziasztok!

Szeretnék bemutatni egy 2018-ban indult oldalt. Satoshit lehet gyűjteni többféle módon.
1. PTC - Van az oldalnak PTC része, hirdetések megtekintése után fizet Satoshit, átlag 6-8 Satoshi/hirdetés.
2. Farm - Lehet állattartással és növények ültetésével is gyűjteni. Az elején kapunk ingyen magokat, amik 30 napig termelnek nekünk. Ezekből el lehet indulni a farmos részben. De persze a Shopban lehet venni is állatokat és magokat, ez esetben ezek hozzák a hasznot. Én személy szerint 0 befektetéssel kezdtem.
3. Lottery - különösebben nem részletezném, lehet lottó jegyeket venni és havi sorsolás van :)
4. Advertise rész - az összegyűjtött (vagy befizetett) Satoshikból lehet saját linket hirdetni
5. Referral verseny - ezt sem hiszem, hogy különösebben részletezni kéne :) Ez az első hónap, 0,755 BTC lesz az összdíjazás és a legjobb 10 felhasználó kap díjat.
6. Az első 5 kifizetési bozonylat felöltéséért is igen csinos összeg a jutalom :)

Ref jutalék: akár 100% is lehet

Ha bárkinek kérdése van, kérdezzen bátran, igyekszem segíteni :)

Köszönöm, ha a linkemmel regisztrálsz:
https://btctown.net/?r=picoballa58
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2019.08.16. 05:10-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
dany1710
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018.01.20. 01:47
Kapcsolat:

Re: BTCTown.net (játék) - avagy Építs Bitcoin farmot

Hozzászólás Szerző: dany1710 »

SCAM OLDAL
nekem tartoznak 0.005 btc vel amit nem kuldtek el 3 honapja és sehogy nem lehet elérni óket!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég