E-Obot

Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

E-Obot

Hozzászólás Szerző: Gisell »

https://www.eobot.com/new.aspx?referid=663712
Az Eobot 2013 áprilisában indult, és Los Angelesben, Kaliforniában működik.
Egy időben pénztárcának használtam, de közben lehetett bányászni elég szépen. A felhőbányászat szünetet tartott, nem lehetett befektetni, de értesítettek bennünket időben, hogy a Ghs-t váltsuk át. Már, aki figyelte az e-mailját, én kivettem.
Most indul újra:
Ismét indul az E-boot (gyűjtő, bányászó) oldalon a bányászat februárban.
Ha nem akarsz bányászni, akkor a napi faucetet is megéri felvenni.
A napi faucet(termékek--csaptelep--captcha) 2.5 Dogét ad, naponta egyszer(kb). Ha más coint szeretnénk, akkor azt jelöljük be. 1 fajtát lehet 1 nap.
Ha visszaforgatni szeretnénk, a doge éri meg, hiszen azt naponta lehet( a kifizetésnél is, mert 100 doge a minimum kifizetés).
A coinok alatt, az oldalon megtalálható a kék sávban amire szükség van, befektetéshez, vagy visszaforgatáshoz, és persze a kifizetés is ott van..
A bányászat 2019. februárjában kezdődik újra. Már be lehet fizetni, vagy a napi keresetet visszaforgatni.
Én nem hagytam abba az oldalt, hiszen a napi kis jutalék megérte, és a másik kis Cloud Folding, nem állt le, folyamatosan termelt. Befizetni nem lehetett ebbe sem, de a bent levő keres.
https://www.eobot.com/new.aspx?referid=663712
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: E-Obot

Hozzászólás Szerző: Viper »

Az eobotv2 nevű oldalak csalók. Ezt az Eobot irta a face-n.
Eobot.com is the only official URL and always will be. Anything named Eobot2 or EobotV2 is a phishing site.

Több helyen hirdetik a csaló oldalt. Ne használjátok, csak az eredetit.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: E-Obot

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Ez az eredeti E-boot oldal, pár éve benne vagyok.
A másikakról olvastam, de be sem léptem.
Azért persze köszönöm!
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: E-Obot

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Nagyon jó kis oldal volt eddig de már nem lehet kikérni az ingyen coinokat. :(
Minimum kikérési limit 500 doge.
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: E-Obot

Hozzászólás Szerző: Petra »

Egy kis frissítés:
- Határozatlan időre megszűnt az ingyen coin vagyis a faucet is. Részletek a News-ban. Bár nem sokat adtak $0,0005 körül volt.
- Aki most vágna bele GHS 6.0 vásároljon/bányásszon, mert az 5.0-nak több a költsége.
- Aki gyűjtő számlának akarja használni, figyeljen arra, hogy átutalásnál van minimum limit. Az alatt elvesznek a számlára küldött coin-ok! Részleteket a Deposit-ban. Pl. Doge-nál 1 doge a limit. Díj nincs!
- Kivételnél és átváltásnál viszont van plusz díj is, mely kb 5-5%. Részletek az átváltásnál és a kifizetésnél. Kifizetésnél is van egy minimum limit, ami alatt nem lehet kikérni. pl. lsd előző hozzászólást. Ja és jelenleg csak 9 coin-ban - főként a népszerűekben BTC, ETH, Doge stb - lehet kikérni.
- A pool-t nem használom. Elvileg ott nincs díj, mert minden költség benne van az 5%-ban, de ezt csak olvastam valahol.
- Ezt is csak olvastam... Tök mindegy, hogy mit bányászol, mert a fizikai gépek csak egy fajta coint bányásznak - elvileg CureCoin volt régen - és csak azt értékesítik. Majd napi szinten váltják és rakják a "ColdStore"-ba, hogy probléma esetén ne vesszen el.
- Pozitívum, hogy jelzik előre, ha változás lesz. Negatívum, hogy nem mindig időben és neked kell utána járni a News-ban. Pl. faucet letiltás, 5 nap múlva a news-ban, hogy miért, addig csak "faucet temporary disabled" volt a faucet helyén 3 napig, majd eltűnt!
- További negatívum az is, hogy a miner gépek frissítése estén neked kell figyelni arra, hogy váltsál az újra, különben elveszik a befektetett pénzed. Ja és persze az átváltáskor máris buktál 5%-ot.
- A kevésbé népszerű coin-ok jönnek mennek, ezekre is figyelned kell miben tartod a pénzed, mert megszűnésük esetén ezt is csak a news-ba bedobják, hogy konvertálj, mert megszűnik.

Szóval, szerintem csak nagyban éri meg vele játszani.

@bitcoinlacko: Neked mennyi doge kell az 500-as limithez?
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: E-Obot

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Már kikértem. Egyből küldte is pendig nélkül.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: E-Obot

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Bányászgat még most is, az 5 és a 6 is, nekem továbbra is rendben lévőnek tűnik, csak a faucet rész állt le($ 0.005)volt a napi 1 belépésért.
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: E-Obot

Hozzászólás Szerző: Petra »

Na itt van megint, amit utálok benne. Nem küldenek email-t, hogy te hülye megszüntetünk valamit, lépj be és vedd ki a pénzed, mert elveszik. Egyszerűen kiírják a NEWS-ba és buktad, ha nem nézed minden nap. Vagy legalább lenne automatikus a konvertálás a gépek között, ha megszűnik a régi... :angry:

Szóval, akinek van még benne pénze, olvassa el a news-t. Elvileg megszűnik a GHS 5.0, a magas árak miatt. A GHS 6.0-nák is már 86%-os a díja. A GHS 5.0-t sajnos már nem lehet átkonvertálni GHS 6.0-ra.
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: E-Obot

Hozzászólás Szerző: Petra »

:!: Akinek még van itt valami pénze, vegye ki, ha tudja, mert dec 31-én, bezár a bazár!

News: a külső felületen
"December 18, 2020 -Eobot will be delisting and removing privacy-enhancing coins, including DASH, ZEC, XMR, and GRIN: eobot.com/privacycoins

December 2, 2020 -We are closing down for customers that do not use cloud mining. All coins are safe, but please withdraw them at your convenience. More info here: Closing Down"

A "Closing Down" rész csak a belépés után olvasható el ...
"For customers that are not Cloud Mining, Eobot will be permanently closing and shutting down on December 31, 2020. All balances are safe, and we will remain operational until all customers can safely withdraw their coins.

It has been a fun ride serving you, our 2.5 million users, over the years. When we started in 2013, the cryptocurrency ecosystem was vastly different. We innovated with new features and provided speed, simplicity, and security. As the years have gone on, our competitors are now doing things better than us.

We hope you have enjoyed mining, trading, and being part of Eobot. It has been a pleasure, and even though our paths may not cross again, good luck and happy mining.

-The Eobot Team "
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég