Metizer NEM FIZET !

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Metizer NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok!

Beszeretnék nektek mutatni 1 oldalt.
Ez egy HASHER. Metizer névre hallgat.

Fontos adatok: 1 dollárból 100ghz-et lehet venni. Nem muszáj venni, lehet az ingyenessel is dolgozni!
Dollárból vásárolni legkisebb áron: 0.5 Dollár ami 50ghz.
Fontos tudni kifizetni dollárba 1 dollártól fizet ki persze kikérni több fajta módban lehet: USD,Bitcoin,Dogecoin,Litecoin
Befizetni is ezekben tudsz.
Kifizetés:

Bitcoin: 0.0010 BTC
Litecoin: 0.2 LTC
Dogecoin: 4000 DOGE
USD: 1 $

2 Szintes regisztráció van:

12% Gh/s – purchased from referrals 1 level
5% Gh/s – purchased from referrals 2 level

Also youd will get 5 Gh/s for every registration on your referral link. (regardless brought by a deposit or not)

Magyarul:
Különösen a befektetőink számára általunk kifejlesztett legjobb affiliate programot, amely két szinten. Hívd meg a partnerek, és együtt keres Metizer!

Az áttétel nektek:
12% Gh / s - vásárolt áttétel 1 szint
5% Gh / s - vásárolt áttétel 2 szint

Szintén te kapsz 5 Gh / s minden bejegyzése a hivatkozó linket. (Függetlenül hozta a betét vagy nem)
A magyar szöveg ha kicsit helytelen. Elnézést, de nem 100%-os az angol tudásom, így google-re hagyatkoztam.

Dollárnál több processzorra is ki lehet kérni, illetve ugyanezekből lehet befizetni: Perfect money, payeer, advcash

Ez fontos táblázat:
level.PNG
Azt jelenti, míg 200-at nem éred el. Addig 50%-ot használhatod ki a 100ghz-ből. Ha elérted az 500-at akkor kihasználhatod a 100%-ot.
Ahhoz hogy 100%-ot meg kapd, 4 $-t kell befektetni. (ha akarsz)
Figyelem! Még nem tudom fizet-e és megbizható-e az oldal. Mindenki csak saját felelőségre használja az oldalt és annyit költsön bele amennyit nem sajnál. Habár, most 2-3 Dollár még annyira nem vészes. Bár most nincs pénzem. Így nem tudok rá venni GHz-et. De szerintem megéri bepróbálkozni vele.
Köszönöm ha az én linkemen regisztrálsz: https://metizer.com/?ref=6JPtRO
Egyébként, ha 1$-t befizetsz 75%-al tolhatod neki!, szóval mindenféleképpen megéri megpróbálni 1-2 dolcsit belefektetni.
Van https is. Szóval csaktán nem kamu :D


Edit: A kifizetéseket felvitték az alábbiakra:

Bitcoin: 0.0010 BTC - maradt ugyanannyi egyenlőre
Litecoin: 0.8 LTC
Dogecoin: 12000 DOGE
USD: 3 $
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.04.05. 16:43-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Avatar
IQOP
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2015.08.13. 01:16
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: IQOP »

Helló Raptor666!
Az oldal megjelenése óta benne vagyok és ingyenesen ahogy írtad is,szerintem is megéri regisztrálni.
Jelenleg amúgy 4300 satoshinál járok ingyenesben és négyen regisztráltak be eddig általam.
A befektetéssel én is óvatosságra intek mindenkit.
Az,hogy https,attól még sajnos bizony nagyon is lehet kamu.
Sok https-el rendelkező bánya vált már köddé,aki 1-2 éve figyeli őket,az pontosan tudja.
Xmine,cldmine,topmine....... Nem sorolom tovább.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Értem :)
Már regisztrált be alám valaki. Nem tudom ki volt, de köszönöm neki. Mivel 5ghz-et kaptam még +ba.
Én tervezek 1-2 dollárt majd bele fizetni :D mert jónak tűnik.

Bár tudom, én voltam a topic nyitó, de felmerült bennem itt a kérdés, hogy 200GHz-sből milyen gyorsan jön vissza 1USD? Vagy mondjuk 1 USD-nek számító Bitcoin? Ezekkel még szeretnék tisztában lenni, mielőtt befizetek pár dolcsit! :D
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Tartományi probléma van. Az oldal működik, csak magyarországon nem. Ausztriában jó! :)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

én magyarban lakok, nekem is jó xD :D

500GHz-el mennyire gyorsan jönnek vissza a dollárok?:D
Gyurma92
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.02.07. 13:57
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: Gyurma92 »

Sziasztok
Nah ki hogy halad ezzel?
Tegnap csatlakoztam szedeget ez és fizet is azt írták.
Én a ghs t gyűjtöm vele volt usd m is és töltöttem fel de 191 ghs lett csak egyenlőre.
Érdemes többet be fektetni?
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Sziasztok!
1192 Ghs, Level 2 . Egy hét mulva csinálok egy kifizetést, akkor majd meglátjuk milyen az oldal. Remélem fizet! :)
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Ja, elvileg 6,5 mikrobitcoin havonta 1192 Ghs -el. Mindenki maga dönti el megéri vagy sem.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Szevasztak! Ne fizessetek bele!! Nekem 15.-én este kértem ki olyan 18-20 óra felé, az 1 usd-m, még nem fizették ki! Nem ajánlom a befizetést! :/
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Hát ezt megoszthattad volna előbb is :(
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sajnálom, Gyurmával beszéltem Facen azt mondta biztos fizet, mert ő látott róla videót. H kifizette valami csávónak. Aztán mondta h bízzak benne. de akk a videó is kamu valószínűleg. sajnálom :(
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: luci »

Sziasztok!
En is regiztem meg az elejen a linked ala de nem fizettem be es el is feledkeztem errol a banyarol most beneztem az irodamba es az eddig osszegyult satoshiert GH/s-t vasaroltam.
Most neztem meg egy forumon es latom hogy szerdan is fizetett es ma is fizetett friss bizonylat van kiteve ugyhogy meg nem biztos hogy vege.
Sot a tobbi forumon is fizeto meg monitoron is.
Szerintem irj supportot.

Hirek az oldalrol.
NEWS
TEMPORARY PROBLEMS WITH CHAT FEB. 17, 2017, 9:41 A.M.
Dear investors! As a result of DDoS-attacks, which are directed to the site, we had to temporarily disable chat. Our chat will be available for the users when the danger of functionality of the site will be eliminated.


ÁTMENETI PROBLÉMÁK CHAT FEBRUÁR 17, 2017, 09:41
Kedves befektetők! Ennek eredményeként a DDoS-támadások, amelyek közvetlenül a helyszínen, mi volt, hogy ideiglenesen tiltsa chat. A chat lesz elérhető a felhasználók számára, amikor a veszélye az oldal működésével összefüggésben kell szüntetni.

De irhatsz supportot a Help-re kattintva.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Rendben írtam nekik! :) hát reméljük akkor! :)

Edit:

válaszolt a support:

Hello. Deposits in cryptocurrency credited automatically after 3 evidence on the network. The rate confirmation process, we can not influence in any way. As for the successful transfer of the deposit make a few clicks on the site, or refresh the page using ctrl F5.

Magyarul google fordító:

Helló. Betétek cryptocurrency automatikusan jóváírásra után 3 bizonyíték a hálózaton. Az arány megerősítési folyamat, nem tudjuk befolyásolni semmilyen módon. Ami a sikeres átadása a betét teszi néhány kattintással az oldalon, vagy frissíteni az oldalt használó ctrl F5.

Én nem értem... Se angolul se magyarul...XD Tehát érdekelne hogy mit is szeretnének?:D
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: coiner »

raptor666 írta:Rendben írtam nekik! :) hát reméljük akkor! :)

Edit:

válaszolt a support:

Hello. Deposits in cryptocurrency credited automatically after 3 evidence on the network. The rate confirmation process, we can not influence in any way. As for the successful transfer of the deposit make a few clicks on the site, or refresh the page using ctrl F5.

Magyarul google fordító:

Helló. Betétek cryptocurrency automatikusan jóváírásra után 3 bizonyíték a hálózaton. Az arány megerősítési folyamat, nem tudjuk befolyásolni semmilyen módon. Ami a sikeres átadása a betét teszi néhány kattintással az oldalon, vagy frissíteni az oldalt használó ctrl F5.

Én nem értem... Se angolul se magyarul...XD Tehát érdekelne hogy mit is szeretnének?:D
Minden blokklánc (coin) megerősítéseket vár a sikeres tranzakciókhoz. Ezt általában confirm-ként nevezik meg. Itt is szó van róla. Ezt az oldal tulajdonosai sem tudják befolyásolni de általában hamar megvan, és akkor lehet használni a coint (tehát megérkezett, rendelkezel felette- vagy ők) Ha úgy döntesz, hogy kivárod, akkor frissítsd a böngészód F5-el.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: luci »

coiner írta:
raptor666 írta:Rendben írtam nekik! :) hát reméljük akkor! :)

Edit:

válaszolt a support:

Hello. Deposits in cryptocurrency credited automatically after 3 evidence on the network. The rate confirmation process, we can not influence in any way. As for the successful transfer of the deposit make a few clicks on the site, or refresh the page using ctrl F5.

Magyarul google fordító:

Helló. Betétek cryptocurrency automatikusan jóváírásra után 3 bizonyíték a hálózaton. Az arány megerősítési folyamat, nem tudjuk befolyásolni semmilyen módon. Ami a sikeres átadása a betét teszi néhány kattintással az oldalon, vagy frissíteni az oldalt használó ctrl F5.

Én nem értem... Se angolul se magyarul...XD Tehát érdekelne hogy mit is szeretnének?:D
Minden blokklánc (coin) megerősítéseket vár a sikeres tranzakciókhoz. Ezt általában confirm-ként nevezik meg. Itt is szó van róla. Ezt az oldal tulajdonosai sem tudják befolyásolni de általában hamar megvan, és akkor lehet használni a coint (tehát megérkezett, rendelkezel felette- vagy ők) Ha úgy döntesz, hogy kivárod, akkor frissítsd a böngészód F5-el.
Ez a valasz arrol szol hogy mennyi ido alatt erkezik be a befizetesed de te ha jol ertem 15-e ota kifizetest varsz.Jol irtad meg a supportot?
Maskulomben a kifizetes instant es ma is rengeteg friss bizonylatot lattam.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Igen, úgy írtam nekik... De érdekes mert csak 180ghs-em van miközben több mint 500ghs-em volt hiszen level 2 vagyok...
De ezt már pár órája észrevettem, de azt hittem hogy annyi volt... De nem is... Mert 500 fölött volt... most 180ghs-em van miközben regisztrációból Total referrals: 60
Received for registration: 300 Gh/s
300gh-t kaptam + igazából ennyit: 348.717 Gh/s
Mert voltak akik befizettek. érdekes nekem nem istant.... payeer-re kértem ki az 1 USD-m.

Válasznak ezt kaptam: Due to the increasing incidence of fraud on the part of users are warning that prohibited cheat inactive referrals to third-party services (SEO, etc). For violation can lock your account.

Hu: Mivel a növekvő előfordulása csalás a parton figyelmeztető kár felhasználók tilos csalni inaktív áttételek harmadik féltől származó szolgáltatásokra (SEO, stb.) Megsértése lezárhatjuk a fiókját.

Erről ennyit.
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Lehet hogy hülyeséget mondok, de szerintem instant csak virtuális pénzben fizet. Próbáld meg bitcoin számlára utalni. Ha nincs akkor itt van egy:
https://exmo.com/?ref=265675

Itt át is tudod váltani dollárra. Én ezt használom és elégedett vagyok vele. Most 0.00062-nél járok, ha elérem a 0.002 akkor csinálok egy kifizetést.
Most már engem is nagyon érdekel, hogy fizet vagy sem. Teljesen elbizonytalanodtam. :unsure:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Megpróbálom, de van 1$-om amit nem fizettek ki payeer-re... waiting-ben van. Illetve levették 180ghs-re a fiókom... a 100%-ot nem vették le...
Szóval ha valaki $-t bányászik az valószínűleg felejtős... Vagy nem tudom, ez elég **** egy oldal... Most azért mert nem aktívak az emberek, leveszik a ghs-em XDD... köszi... Ennyi erővel olyan mintha nem regisztráltattam volna 50 embert vagy mennyit... na mind1 számomra ez egy kuka ez az oldal. Nem látok benne sok reményt hogy fizet ez bárkinek is... Illetve nem véletlenül ddosolják valószínűleg :)

Edit: Az a nagy harci helyzet, hogy eléggé érdekes dolgok történnek ezen az oldalon. Tegnap még 199Ghz-em volt most meg 202ghs-em van. úgy hogy 0% a bányászás rajta. wtf? xD Azt hogy? Nem fizetett be senki sem. Mert a partnereimért elméletileg ugyanannyit ad: 362.956 Gh/s

Edit2: Jah nem ahogy nézem voltak akik fizettek még be v nem tom O.o na jó mind1 xD érdekes O.o

Azóta valaki nem érte el a kifizetési minimumot? Mert nekem 5000 dogecoint elérni... elég sok mert naponta 202doge-t ad. XD
Avatar
IQOP
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2015.08.13. 01:16
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: IQOP »

Helló Raptor666!
BTC-n elértem ma a minimum kifizetést,kikértem és már ki is fizette a 0.001 BTC-t.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

De akkor csak a dollárt nem fizetik ki vagy csak engem szívatnak ezzel???
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: luci »

raptor666 írta:De akkor csak a dollárt nem fizetik ki vagy csak engem szívatnak ezzel???
De fizet Perfect Money-ra dollarba rendszeres kifizetesek.Kell irni supportot hogy processzort akarsz valtoztatni azutan meg kikerni.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

A kikért összeget szerintem elfelejthetem, mert valószínűleg azt nem fizetik ki így sem úgy sem. Azóta meg dogecoin-t gyűjtök... Bár jobb lenne dollár vagy valami más, amit hamarabb ki lehet kérni. Vagy van rá esélyem, hogy ezek után azt is kifizetik? Mert azóta is waiting-et ír ott...

Edit:

Ezt írták: Good afternoon. Once you make a deposit, he will have to collect 3 confirmation blockchain network. The system then automatically credited it to your account.

Magyarul: Jó napot. Miután befizettél, akkor meg kell gyűjteni 3 nyugtázó blockchain hálózat. A rendszer ezután automatikusan jóváírják azt a fiók.

Egy ismerősöm azt mondja nyissak számlát (bitcoin számlán usd-re számlát és oda kifizetik vagy mi...)

De ha így van miért van payeer processzor? XD Semmi értelme sincs...
Akkor most hogy mit kéne tennem? Bittrexen nyitni USDT számlát? Vagy mi? (ötleteket szeretnék) :)
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

0,002 bitcoin kiutalva, meg is érkezett. Nem kaptam semmilyen bizonylatot az utalásról, így sajnos nem tudom megosztani veletek. Csak az örömömet! :D :good: :clap:
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: luci »

doorsj21 írta:0,002 bitcoin kiutalva, meg is érkezett. Nem kaptam semmilyen bizonylatot az utalásról, így sajnos nem tudom megosztani veletek. Csak az örömömet! :D :good: :clap:
:good:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nem tudom, én addig nem fizetek be ide egy ft-ot sem. Míg nem fizetnek ki. "Csalás miatt" Az 1 dollárt nem fogják kifizetni. Így most dogecoint bányászok. óránként 204-et. Mert több mint 500ghs-em volt csak ugye akik inaktívak az miatt levitték 180ghs-re. Most már 204ghs-em van...
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Bocsi a dupla posztért, de itt már a szöveg szerkesztése nem megoldható. Mert régen volt bele írva.
Szóval én kb 5 perce kikértem 5014dogecointot (úgy emlékeztem, hogy 5000-től lehet xD) Így kivártam. Na most még mindig pedingel... félek, hogy nekem ezeket sem fogják kifizetni. Mert nem hiszem hogy ez automatikus lenne. Vagyis legalábbis nekem nem hiszem. Vagy ki mibe kért innen már ki pénzt? Mert tök, jó hogy megtermeltem már több mint 2 $-t de még semmit sem kaptam belőle... tudom hogy az 1$-ról le kell mondanom, pedig nem csaltam, nem csináltam dupla accokat. De már ha ezzel is szivatnak, hogy lekorlátoztak, majd húztam a ghs-t illetve alattam lévő egy ember. Fizetett elég sokat be így most eléggé fel vitte a ghs-emet, és így most elértem de még lehet ezt sem fizetik ki...?!


Edit: nekem elutasitjak a dogecoin kikeresem...

Ötlet?
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

raptor666 írta:Bocsi a dupla posztért, de itt már a szöveg szerkesztése nem megoldható. Mert régen volt bele írva.
Szóval én kb 5 perce kikértem 5014dogecointot (úgy emlékeztem, hogy 5000-től lehet xD) Így kivártam. Na most még mindig pedingel... félek, hogy nekem ezeket sem fogják kifizetni. Mert nem hiszem hogy ez automatikus lenne. Vagyis legalábbis nekem nem hiszem. Vagy ki mibe kért innen már ki pénzt? Mert tök, jó hogy megtermeltem már több mint 2 $-t de még semmit sem kaptam belőle... tudom hogy az 1$-ról le kell mondanom, pedig nem csaltam, nem csináltam dupla accokat. De már ha ezzel is szivatnak, hogy lekorlátoztak, majd húztam a ghs-t illetve alattam lévő egy ember. Fizetett elég sokat be így most eléggé fel vitte a ghs-emet, és így most elértem de még lehet ezt sem fizetik ki...?!


Edit: nekem elutasitjak a dogecoin kikeresem...

Ötlet?
Én regisztráltam alád és én fizettem be nagyobb összeget. Level 2 -be vagyok, 1220.72 ghs. Kb. hétfőre lesz meg 3 mikrobitcoin, akkor kifizetem. Osztom ha megkaptam.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Szoval idaig te nem kertel ki penzt de bele nyomtal kb 60$-t?:0 az kemeny.
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

raptor666 írta:Szoval idaig te nem kertel ki penzt de bele nyomtal kb 60$-t?:0 az kemeny.
10 micro az kevesebb volt mint 10 dollár. 2 microt már kikértem, hétfőn 3 és akkor a fele visszajött.
Purchase of Gh/s Gh/s 1027.87000000 - purchase 17-02-2017 14:09
Deposit BTC 0.01000 0.00000 credited 17-02-2017 14:07

ennyit ad.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Metizer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Értem, közbe kiderült egyenlőre, hogy azért utasították el, mert nem dogecoin számlát adtam meg... ez a block.io picit furcsa volt mert én arra mentem rá azt generált még egy bitcoin számlát azt 2x is arra kértem volna ki. Szóval holnapig várnom kell. Aztán jelzek, ha fizet.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég