BitConnect – SCAM !

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

BitConnect – SCAM !

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Köszönöm
Kép

Játék vége!

https://bitconnect.co/system-news/94/ch ... -platform/

A Bitconnect rendszerre érkező változások - A hitelezési és csere platform leállítása

Ez azt jelenti, hogy minden közösségi tagot tájékoztatunk arról, hogy lezárjuk a Bitconnect hitelezési és csere platformot. A hitelnyújtási műveletet azonnal lezárjuk az összes fennálló kölcsön kibocsátásával.
A teljes aktív kölcsön kibocsátásával a hitelnyújtó pénztárcáján átküldjük az összes hitelnyújtó pénztárca egyenlegét a BitConnect pénztárca egyenlegére 363,62 USD árfolyamon. Ez az arány a coinmarketcap.com regisztrált záróárának utolsó 15 napos átlagán alapul. Ön szabadon visszavonhatja a BitConnect érmét a pénztárcákban. 5 nap mulva zárjuk a BCC csereplatformot is.
Röviden, lezárjuk a hitelnyújtási szolgáltatásokat és a csereügyleteket, míg a BitConnect.co weboldalt és pénztárcaközpontot meghagyjuk.

A hitelezési és csereplatform megállításának oka:
Két megszüntetési levelet kaptunk, egyet a Texas Állami Értékpapír Igazgatóságtól és az egyik az Észak-Karolinai Államtitkár Értékpapír Divízióból. Ezek a lépések akadályt jelentenek a platform jogszerű folytatásához.
A külső erők többször is végrehajtották a DDos támadásokat a platformon, és világossá tették, hogy ezek tovább folytatódnak. Ezek a szolgáltatási megszakítások a platformot instabilvá tették és pánikot hoztak létre a közösségben.

A hitelezési és csere platform bezárása nem jelenti azt, hogy abbahagyjuk a BitConnect érme támogatását. A hitelezési platform bezárása lehetővé teszi a Bitconnect számára, hogy külső tőzsdén jegyezze tovább a kereskedelmet.

Kérdésekre szívesen válaszolok.

Akinek volt bent pénze, mindent visszatettek a BCC tárcába, onnan kivehető, akár tőzsdére is kikérheted, de ha inkább tartod mert most lent van az ára, akkor kérd pénztárcába.


Kép
A hozzászólást 14 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2019.06.06. 20:19-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Az árfolyam emelkedés is bevételt hoz, ~ 500 - 600 usd -ig jósolják :good:
árfolyam.png
árfolyam.png (19.07 KiB) Megtekintve 8819 alkalommal
https://www.worldcoinindex.com/coin/bitconnect
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Segítség a használathoz, (privátban, vagy itt is ha nem menne)

Az irodában 2 lehetőség van befizetés BTC vagy BCC https://coinmarketcap.com/currencies/bitconnect/
1.png
1.png (20.2 KiB) Megtekintve 8663 alkalommal
ha bent a pénz, jobbra fent katt az Exchange és a belső tőzsdére jutunk, itt át kell váltani ha BTC-t fizettünk be BCC-re mert ezt kell befektetni,
2.png
2.png (18.06 KiB) Megtekintve 8663 alkalommal
,
Átváltás után vissza a Dashborad és itt a LendBitconnect a megjelenő ablakban befektetünk
Csatolmányok
3.png
3.png (52.25 KiB) Megtekintve 8663 alkalommal
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

FONTOS
4.png
4.png (9.58 KiB) Megtekintve 8660 alkalommal
A hozam a Lending Walletbe érkezik, ha át Transfereled a Bitconnect Walletbe itt ki tudod kérni BTC ben vagy BCC ben, visszaforgatáshoz ebben az esetben meg kell várnod a 100USD-t hogy újra befektess (ez a minimum a befektetéshez), de ha eléred a 10USD-t és nem Transfereled a
5.png
5.png (1.57 KiB) Megtekintve 8660 alkalommal
Reinvest gobnál visszaforgathatsz, tehát nem kell megvárni ebben az esetben hogy legyen 100USD és visszaforgathatsz már 10USD-t is.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

fizetett :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ahogy ígérték,,,
https://hitbtc.com/
HITBTC.png
HITBTC.png (2.7 KiB) Megtekintve 8615 alkalommal
:good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

fizetett :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

https://www.worldcoinindex.com/coin/bitconnect

árfolyam, és jobbra a váltók, lehet most az árfolyam miatt érdemesebb bitconnectben tartani,
és ugye nekünk a benti váltó a nyerő :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

érkezik a kártya hamarosan :good:
https://bccpay.co/
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

2017-11-21
BTC: 0.01165584
tx fee : 0.0004
Txid : 26374f148361e359b732c0351826050982b7018e193fdf0484b59dffd50837e2
:good:
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Youtuberek körében azt látom, hogy a legtöbben veszik ki a pénzüket, valamint a BCC ára is csökken. Szerintem mindenki végezze el magának a kis kutatását és saját belátása szerint cselekedjen. Szerintem csalók, és az egész csak piramis játék ami a végét járja. Valószínűleg a bot sem létezik, a kifizetéseket pedig a BCC árfolyamának a növekedése miatt tuták megoldani (az árfolyam ugye éppen csökken).
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

nem akartam írni semmit, mindenki maga dönti el, és kételkedők mindig vannak, lesznek...
valamint a BCC ára is csökken
ez 1 hetet mutat, állítsd mondjuk 3 vagy 6 hónapra, én nem látom az általad írt csökkenést, https://www.worldcoinindex.com/coin/bitconnect
sőt inkább nő, 700-800 ra jósolják 6-8 hónap múlva,
Youtuberek körében azt látom, hogy a legtöbben veszik ki a pénzüket
én is veszem ki, hiszen ez a lényege, a "youtuberek" meg nem ma kezdték, nyilván nem forgatnak vissza
az egész csak piramis játék
akkor a google, vagy akármi is az

a csökkenéshez még, mint minden altcoin, hiszen a btc emelkedik, olvass utána ennek vagy nézd meg a többi coint a fenti linken btc 8 felett ezt ők is tudják, és mivel a befektetés btc ben is indítható, és fordítva is igaz, ezért a bootba építettek pár napja egy védelmet, pont a befektetők védelme miatt, a lényege:
ha a BCC ára plusz vagy minusz irányba eltér az előző napok átlagához képest 10% al, ebben az esetben automatikusan lezáródik 2 órára a befizetések és a transzferek gomb , nem a kivét, ezzel védekeznek a BTC által okozott árfolyam mozgás ellen. mint tudjuk a BTC és a BCH (bitcoincash) versenye? vagy minek nevezzem okozza a galiba lényegét, a bányászati transzfer díjak az egekben, stb.. olvass utána ennek. https://bitconnect.co/bitcoin-news/
boot védelem le írása: https://bitconnect.co/bitcoin-informati ... it-breaker
a coin bányászható, nincs előre kibányászva mint pár csaló coin: https://bitconnectcoin.co/guide/9/How-t ... Coin-miner
röviden ennyi, persze ettől megállhat valamikor, de nem hinném hogy hamarosan ez bekövetkezne, ha beregizel, be tudlak vinni face csoportba, ott láthatod mekkora befektetéseket hoznak létre szinte percenként, lehet nem youtuberek de befizetnek sokat sokszor, ez ellent mond a kivétel kapcsolatos felvetésedre,szívesen beviszlek,
én ezzel lezártam, nem akarok senkit meggyőzni, azon már túl vagyok rég, aki akar beszáll aki meg nem az nem , ennyi

hosszabban
bitconnect-nak van egy igazi coinja, egy valódi kripto. A mai napig nem volt egyetlen olyan hitelezési program sem, amely így működött volna

Félreértés 1: kölcsön adunk a bitconnectnek

Ez nem igaz. Nem adunk kölcsön, a működő és valós tőzsdék egyikén a jelenlegi 4 ből átváltjuk a BTC-t BCC re, ami egy igazi coin .

Félreértés 2 : BTC ben fizet

Ez nem igaz. A bitconnect-ból származó minden kifizetés (beleértve a beterjesztési bónuszok is) saját coinból nem pedig bitcoin használatával történik. Ha valaki kereskedni akar itt, akkor át kell váltania a bitcoint. :!: Az a személy, aki átváltja neki gyakran nem is tagja az oldalnak. :!:

Itt vannak a bitconnect bcc adatok :
~
Forgalomban lévő : 2,138,092 bcc
Teljes : 8,392,580 bcc
Max. : 28,000,000 bcc

A forgalomban levő tartalmazza az összes olyan zsetont, amelyet nem bitconnect.co tart magánál. A teljes tartalmazza az összes olyan zsetonok, amelyet eddig hoztak létre. A max tartalmazza az összes létező zsetont. Ha valaki hitelt ad a platformnak, akkor kölcsön ad egy bizonyos dollár értékű bcc-t, nem pedig bitcoint. Az érme értéke óriási szerepet játszik abban, hogy hány zsetonnal indulhat, és hogy hány zsetonnal zár a végén. Mivel a bcc tokenre nagy a kereslet az érték továbbra is emelkedik,

Ne felejtsd el, hogy a forgalom a cmc szerint ~2,138,092. Ez azt jelenti, hogy még mindig van 6,254,488 érme. bcc értéke mondjuk ~ 280 dollár, megszorozzuk a 280 dollárt a teljes 8,392,580 , akkor ~2,356,804,315.60. dollárt kapunk, vagyis ennyi BCC nek kellene kifolynia egy időbern, nagyon valószínűtlen, hogy egy befektető kivenne 2 milliárd dollárt.
Mégis, ha ez bekövetkezik, akkor az érmék teljes összege elég lenne ahhoz, hogy az egészet kifizessék.

a fentiek teljesen cáfolják azt az állítást, hogy a bitconnect új a bejövőböl fizeti az öreg tagokat, ami a ponzi definíciója

Lehet, bedől?
Persze, lehet, mint minden üzlet.
Mi okozhat ilyet?

1) ha a felhasználók nem használják a platformot. Mint minden üzlet, ha az emberek nem használják a szolgáltatást, nem lenne okuk életben maradni.

(2) ha az értéke olyan szintre esik, ahol az összes rendelkezésre álló zseton nem lenne elég a befektetőket fizetni. Például, ha 1 dollárra esik, és 28 millió zseton van, és több mint 28 millió dollárt kell fizetnie Mennyire valószínű ez?

Miért emelkedik az értéke?

A bitconnect érme értéke továbbra is emelkedik, mert a legtöbb más alt-érmék eltérően ez nem egy spekulatív eszköz. Más szóval, a legtöbb ember nem akarja alacsonyan venni és eladni. Meg akarják venni, hogy kölcsönt vegyenek fel, és nem érdekli őket, hogy mi az ára. Egyszerűen csak meg akarnak venni egy bizonyos dollár értékű bcc zsetont, hogy kölcsönt vegyenek fel. Ennyi az egész.
Ezért, ha van 100 dollárom, akkor nem érdekel, hogy az érme 0.0370000 satoshis vagy 0.390000 satoshis kerül.

tényleg van egy robot?

Ezt a kérdést gyakran olyan emberek vetik fel, akik nem tudják, hogy kereskedelmi robotok léteznek, annak ellenére, hogy bárki vehet egy kereskedelmi robotot pár sáz dollárért. Azt követelik, hogy lássák a kereskedelmi robotot, és hogy hogyan működik, bár a legtöbb nagyobb pénzügyi intézmény, mint a jp morgan és a goldman sachs nem fedi fel kereskedelmi botját, és hogy hogyan működik, mégis sok befektetés van bennük.
+
bcc a nap 24 órájában kereskedhetö a belső tőzsdén mint ezt teszik is, ha beregizel (ingyenes) láthatod hogy másodpercenkén hány üzlet zajlik oda vissza, mint mindenválto, itt is van díj felszámolás, amikor a kereskedelem történik

Hogyan garantálják a % ot?

A bitconnect nem garantálja a napi % ot. A befektetőknek a bitcoin volatilitás alapján kamatot fizetnek. A befektetőket kizárólag akkor fizetik ki, amikor a piac bezár. Az Egyesült Államok Nyugati partján, és a piac pl. ma este 4:00-kor zár. Ha a piac magasabb vagy alacsonyabb, mint az előző nap, akkor kamatot kell fizetni annak alapján, hogy mennyivel nagyobb vagy alacsonyabb.

Összefoglalva, a bitconnect nem felel meg a ponzi meghatározásának, mert az összes kifizetést saját valuta felhasználásával végzik,
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

a vásárlás több mint az eladás, és ez mindig , minden nap így van :good:
Kép
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

2017-11-29 02:07:01 PM
BTC: 0.00536442
tx fee : 0.0004
:good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

nov.jpg
nov.jpg (53.38 KiB) Megtekintve 7981 alkalommal
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: Fenya »

pimmi írta:Azt követelik, hogy lássák a kereskedelmi robotot, és hogy hogyan működik
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy valamilyen bizonyítékot szeretnénk látni a "kereskedésről" amit végeznek.
pimmi írta:Összefoglalva, a bitconnect nem felel meg a ponzi meghatározásának, mert az összes kifizetést saját valuta felhasználásával végzik
Jó, legyen, elfogadom hogy nem ponzi, de attól még ugyan úgy csalók. Ha tényleg egy komoly cég lenne, akkor nem lett volna hamisan feltüntetve hetekig a MasterCard logója a kártyájukon, vagy hasznaltak volna a nagy showmusorukban a Visa logóját (semmi közük nincs se a MasterCardhoz, se Visahoz). Apropó show: a jp morgan is tart ilyen fényűző partykat, ahol 100ezer dollaros kocsikat osztanak szét?

Hiába olvastam el többször is a válaszodat, konkrét bizonyítékkal Te (mint senki más) sem tudsz szolgálni arról, hogy valóban azt csinálják amit mondanak. Javíts ki ha tévedek.
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Fenya írta:Hiába olvastam el többször is a válaszodat, konkrét bizonyítékkal Te (mint senki más) sem tudsz szolgálni arról, hogy valóban azt csinálják amit mondanak. Javíts ki ha tévedek
ez a válasz épp ide passzol, leírták helyettem
viewtopic.php?f=61&t=8840&p=107774#p107774

Fizetett, mint mindig és nagyon gyorsan :)
2017-12-02 08:36:44
BTC: 0.005986
tx díja
: 0.0004 :good:

irány a hold https://www.worldcoinindex.com/coin/bitconnect
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

A BITCONNECT COIN-t felvette a CryptoMarket Dél-Afrika

BITCOIN (BTC) - LITECOIN (LTC) - DOGECOIN (DOGE)

BITCONNECTCOIN - BTC Market http://cryptomarkets.co.za:8001/market/58
BITCONNECTCOIN - LTC Market http://cryptomarkets.co.za:8001/market/59
BITCONNECTCOIN - DOGE Market http://cryptomarkets.co.za:8001/market/66
:good:
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Aha értem. Akkor a válaszod egy másik csaló oldal, akik naponta még több %-ot garantálnak az emberek befizetett pénzéből?

Félreértés ne essék, nekem semmi bajom nincs veled, természetesen a Te dolgod hogy miben hiszel, és kinek adod a pénzed. Én azokat próbálom jobb belátásra téríteni akiket még lehet.
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Fenya írta:Aha értem. Akkor a válaszod egy másik csaló oldal, akik naponta még több %-ot garantálnak az emberek befizetett pénzéből?

Félreértés ne essék, nekem semmi bajom nincs veled, természetesen a Te dolgod hogy miben hiszel, és kinek adod a pénzed. Én azokat próbálom jobb belátásra téríteni akiket még lehet.
válaszom nem volt, szóval térítő vagy, akkor az aláírásod is törölni kéne, ne reklámozz csalókat https://steemit.com/cryptocurrency/@sco ... n-t-invest :good: :D
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: Fenya »

pimmi írta:
Fenya írta:érte szóval térítő vagy, akkor az aláírásod is törölni kéne, ne reklámozz csalókat https://steemit.com/cryptocurrency/@sco ... n-t-invest :good: :D
Ők legalább azt csinálják amit mondanak ;) amúgy meg, ha most regisztrál valaki, 1 évnyi bányászatot ígérnek, és annyit is kap. Így csak fenntarthatóbb lett az oldal, ami a Bitconnectről nem mondható el.
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Fenya írta:
pimmi írta:
Fenya írta:érte szóval térítő vagy, akkor az aláírásod is törölni kéne, ne reklámozz csalókat https://steemit.com/cryptocurrency/@sco ... n-t-invest :good: :D
Ők legalább azt csinálják amit mondanak ;) amúgy meg, ha most regisztrál valaki, 1 évnyi bányászatot ígérnek, és annyit is kap. Így csak fenntarthatóbb lett az oldal, ami a Bitconnectről nem mondható el.
gondoltam hogy ez korrekt, és fenntartható, nem is hittem hogy mást írsz :D , csak nem értem miért scamolják mindenhol,
nem kell válaszolni, ez nem ide tartozik,
köszi
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Nem értem miért tértünk el a témától... Azt hittem, hogy a bitconnectről beszélgetünk, és hogy valamiféle bizonyítékot fogok kapni arról, hogy működőképes az oldal, és hogy azt csinálják amit mondanak. Ezzel ellentétben, nem válaszolsz a kérdéseimre, vagy kitérő válaszokat adsz/tereled a témát.
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Fenya írta:Nem értem miért tértünk el a témától... Azt hittem, hogy a bitconnectről beszélgetünk, és hogy valamiféle bizonyítékot fogok kapni arról, hogy működőképes az oldal, és hogy azt csinálják amit mondanak. Ezzel ellentétben, nem válaszolsz a kérdéseimre, vagy kitérő válaszokat adsz/tereled a témát.
valami félreértésben vagy, nem akarlak meggyőzni, vagy bármit is bizonyítani, idézni tudom csak magam:
nem akarok senkit meggyőzni, azon már túl vagyok rég, aki akar beszáll aki meg nem az nem , ennyi
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2017.12.03. 17:13-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: pimmi »

24176807_10155949017200891_8063518504699186300_n.jpg
24176807_10155949017200891_8063518504699186300_n.jpg (28.24 KiB) Megtekintve 7812 alkalommal
:good:
lesliekiraly
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.04.08. 23:36
Kapcsolat:

Re: BitConnect – pénztermelő

Hozzászólás Szerző: lesliekiraly »

Nekem is fizetett pár napja 30 usd-t kértem ki BCC-be most már 38 -at ér..
Felfele megy az árfolyam... :)))
Bitconnect kifizetés.jpg
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég