Véleményetek/Segítségetek Kérném

vzs87
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.02.01. 15:35
Kapcsolat:

Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: vzs87 »

Sziasztok, arra lennék kíváncsi ezzel a laptoppal lehetne-e bányászni (ASUS ROG GL553VE nVidia Geforce GTX 1050Ti 4GB videó kártyával) ? Ha igen akkor melyik pénztárcára és mit érdemes ? Próbáltam, de nem sikerült, így aki ért hozzá segíthetne, mert szeretném kipróbálni.
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: stranger »

Szia! Maga a laptopod alkalmas bányászatra, de nem ajánlatos vele, mivel a laptop eléggé rosszul szellőzik, hamar tulmelegszik a procija és videókártyája. Nagyon hamar tönkre mehet, kiéghet. Én nem ajánlanám, csak könnyebb böngésző alapú minerek használatát.
vzs87
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.02.01. 15:35
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: vzs87 »

Értem akkor esetleg olyat tudnál ajánlani böngésző alapút?
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: stranger »

Nekem a legjobban a moon das, moon lite, moon doge, moon bitcoin, moon bitcoincash oldalak jöttek be eddig. Első lépésként nyitni kell egy pénztárcát amibe ezen oldalak koinjait gyüjtheted, konvertálhatod egymás között a koinokat mindenféle levonások nélkül és ha eléred a kifizetési minimumot, akkor küldheted egy olyan pénztácába, ahonnan haza is tudod utalni a pénzedet. https://coinpot.co/
Ezen a fórumon minden moon coin oldalt megtalálsz, ha rákeresel. Hirdetik a ref linkjüket egy páran és nem lenne korrekt ha ide irkálnám a cimeket.
Itt minden oldalon van böngésző alapu bányászati lehetőség (miner). Ami még fontos, hogy ezeken a koin oldalakon regisztrációkor a coinpot-on regizett e-mailcimedet kell megadni. Leírásokat pedig az adott coin topikjában találsz.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Én laptoppal a helyedben nem igen bányásznék, mert 1. az nem igen éri meg, kettő pedig az, hogy amit az előttem szóló is írt, hogy kiéghet a proci/videokártya. Lehetne vele, de hamar szét főne a géped.
vzs87
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.02.01. 15:35
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: vzs87 »

Oké Köszönöm :)
vzs87
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.02.01. 15:35
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: vzs87 »

Még annyit kérdeznék hogy tudom coinpot.co -ról például ha van 1 Litecoinom azt valódi pénzre váltani és átutalni pl paypalra-ra?
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: stranger »

A legrövidebb út: coinpot-ról Upholdra. Upholdon konvertálni euróra és haza küldeni a számládra. Minek paypal? Csak vonják a rengeteg kezelési költséget. Ha pedig az upholdon átváltod más valutára vagy koinra, akkor be is fektethetsz belőle bárhová, ahol bitcoint, litecoint dashcoint stb stb fogadnak.
vzs87
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.02.01. 15:35
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: vzs87 »

Oké köszi a segítséget.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Szia!

A laptop ellen szól az is, hogy bányászattal jelentősen megnő az áramfelvétel,ami lehet több is, mint amennyit keresel
Egy normális bányászgép olyan 800ezer körül kezdődik, de a nagy áramfelvétel miatt azzal is igaz akkor éri meg, ha nem fizetsz az áramért :) (pl. becsempészed a céghez a gépet, akkor már csak a hangját kell valahogy elnyomni :) )
Webes alapú elég sok van, korábban a faucethub-ot használtam, de bennük megrendült a bizalmam, mióta nem kapnak megerősítést az onnan érkező kifizetéseim...
Használtam a Nicehash-t is, de azt meg nemrég feltörték lenyúlva mindenki, köztük az én pénzem is.... (legalább is ez volt a hivatalos álláspont...) azóta visszajöttek, de a bizalom itt is ugrott
Most pedig ez fut: Minergate. Ez még elég új nekem, sokat nem tudok róla, egyelőre szépen elketyeg
Olcsóbb megoldásnak ott vannak még az usb-s minerek. Itt pendrive-ot dugsz a gépbe, azzal bányászol. Egy gépbe lehet többet is, de abban az esetben olyan elosztó kell, ami már külső forrásból kapja az áramot, hogy ne a gépet terhelje.
End of the story
vzs87
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.02.01. 15:35
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: vzs87 »

Ma azért sokat tanultam és igaza van mindenkinek nem laptopra találták ki, több videó kártyával talán már jobban megérné.

Kipróbáltam a MinerGate-t és Moneron kívül mást nem is nagyon tudtam bányászni az meg ahogy utána néztem alig hozott valamit vagyis sokára lett volna valami látszata...még talán a webes alapút próbálgatom, de ahogy látom ezt nem nekem találták ki, jónak tűnt kíváncsi voltam így bocs ha feleslegesen nyitottam ezt a témát.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Véleményetek/Segítségetek Kérném

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Minergate mindig azt bányássza, amit legjobban megéri, de az egyenlegeden bitcoinban könyveli a kereseted
Aztán azt tudod sok mindenbe konvertálni
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég