Uphold - Infó

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Uphold - Infó

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Regisztrációhoz katt a képre:
Kép
https://uphold.com/signup?utm_campaign= ... egamonitor


uphold.com -
Mindössze egy regisztráció és a személyi azonosságod igazolása elegendő a verifihez
Az Uphold egy bitcoin pénztárca, regisztrálj és igazold vissza a személyi azonosságod, hogy ellenőrzött (verified) státuszt kapjál.
Számos előnyöket biztosít számodra az Uphold.

Előnye az összes többi bitcoin pénztárcával szemben, hogy a pénztárcán lévő bitcoint (BTC) átválthatod 163 ország pénznemére (már altcoinokra is) és ugyan így vissza is.

Verifi: belépsz az irodádba(dashboard)-jobbra fent a nevednél van hogy Help-katt-majd balra lent-Visit our Help center-katt-középen pedig a Membership&Verification-nál a How does Uphold verify my identity? opcióra kattintás.
A legegyszerübb egy jogsival és akármilyen kép a jogsi tulajárol, de lehet utlevél vagy személyi is.



Regisztrációhoz katt a képre:
Kép
https://uphold.com/signup?utm_campaign= ... egamonitor
A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2017.05.11. 21:09-kor.
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Szia!
Ezt hogy érted hogy "Még müködik, ma is jött egy 5$ ."
Tudtommal csak egyszer adja. Én tegnap regisztráltam, verifikáltam meg minden, de az 5 dolcsi még nem jött :(
Mennyi idő szokott lenni?
Köszi!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

joncy77 írta:Szia!
Ezt hogy érted hogy "Még müködik, ma is jött egy 5$ ."
Tudtommal csak egyszer adja. Én tegnap regisztráltam, verifikáltam meg minden, de az 5 dolcsi még nem jött :(
Mennyi idő szokott lenni?
Köszi!
Szia, úgy értem hogy még megadja, nemtudom meddig tart az akció, mert ez egy új cég, és ez egy új promóció.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.02.07. 09:52-kor.
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Ja hogy többet is lehet:) Köszi! Egy észrevétel, tegnap tettem rá 1 millió satoshit, átváltottam dollár-ra. Ma visszaváltottam BTC-re, és 26000-el többet kaptam. Kicsit lehet keresni itt is a btc emelkedésével :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára joncy77 2016.02.06. 15:22-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

joncy77 írta:Ja hogy többet is lehet:) Köszi!
Igen, de az 5 dolcsit erről a linkről regizve biztosan megadja, másikról nem biztos.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Nem, valószínűleg nem lehet többet! Soha sehol nem engedik meg, nyilván.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Kép

Ez az Upholdon le is van írva.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

FRU5T írta:Kép

Ez az Upholdon le is van írva.
De lehet többet, nekem is sikerült, persze mindegyikhez külön okmányok kellenek.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

FRU5T írta:Kép

Ez az Upholdon le is van írva.
Egyébként ez a teljes szövege annak a részletnek amit kimásoltál, ez arról szól ha a reged befizet te kapsz 20 dolcsikat, de ha ez te magad vagy akkor nem kapod meg, szóval nem az 5 dolcsiról van itt szó........
There are a few reasons why this might be happening:

Your friends must sign up after clicking your unique link. If they sign up without clicking your unique link, we can't track them or count them towards your rewards.
Your friends must add money to Uphold within one month of signing up. They need to add a minimum of $100, and keep a minimum balance of $30.
Remember the rewards are sent in equal amounts over 3 months. If this month you earned $60, you will get $20 next month, $20 the next one, and $20 the next one.
We do check for duplicate/fake accounts and don't send any rewards for referrals of this kind.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

pimmi írta:
FRU5T írta:Kép

Ez az Upholdon le is van írva.
Egyébként ez a teljes szövege annak a részletnek amit kimásoltál, ez arról szól ha a reged befizet te kapsz 20 dolcsikat, de ha ez te magad vagy akkor nem kapod meg, szóval nem az 5 dolcsiról van itt szó........
There are a few reasons why this might be happening:

Your friends must sign up after clicking your unique link. If they sign up without clicking your unique link, we can't track them or count them towards your rewards.
Your friends must add money to Uphold within one month of signing up. They need to add a minimum of $100, and keep a minimum balance of $30.
Remember the rewards are sent in equal amounts over 3 months. If this month you earned $60, you will get $20 next month, $20 the next one, and $20 the next one.
We do check for duplicate/fake accounts and don't send any rewards for referrals of this kind.
Ettől függetlenül mint láthatod nem szabályszerű a több account. Úgyhogy szerintem be kéne a fórumon fejezni a csalásra buzdító magatartást.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ettől függetlenül mint láthatod nem szabályszerű a több account. Úgyhogy szerintem be kéne a fórumon fejezni a csalásra buzdító magatartást
.

Ha egy ember mondjuk a családtagok igazolványával nyit egy + accountot, akkor az miért csalás? ez lehet bárki, akár a szomszéd is, az hogy fizikailag ki regizik az nem lányeges , kérlek magyarázd meg ez miért csalás, nem hamis útlevél vagy jogsi, a cím egyezhet akár, nem értem mire alapozod ezt? Akkor bárki aki nyit csal? Csak azért mert mondjuk a fia is nyit egyet, vagy a felesége? ezt nem gondolod komolyan te sem...............!?

És még mielőtt félreértés történne, én nem kapok ez után semmit, szóval nincs ebből jövedelmem, mármint az 5 dolcsikból ha mondjuk regizik Ő megkapja, én nem kapok utánna semmit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.02.07. 09:59-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

joncy77 írta:Ja hogy többet is lehet:) Köszi! Egy észrevétel, tegnap tettem rá 1 millió satoshit, átváltottam dollár-ra. Ma visszaváltottam BTC-re, és 26000-el többet kaptam. Kicsit lehet keresni itt is a btc emelkedésével :)
Igen ez így van, ezért jó több kártyán tartani a pénzt, akár másik pénznemekben is. :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ha már így belemerültünk, lenne egy kérdésem. Nemrég érkezett nekem pár btc, de ebből hogy tudok mondjuk dolcsit csinállni ha van egy üzlet ahova csak usd jó, mondjuk pm ről, hogy lehet odaváltani? nemrég foglalkozom ezzel, szóval nem igazán értem ezt, köszi
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Nincs PM számlám, de néztem az is elfogad bitcoint. A legegyszerűbb így, ha uphold-ról bitcoint küldesz rá, ott meg gondolom lehet váltani USD-re. Pénzváltó oldalt nem ismerek, ami uphold-ról váltana. PM-re meg min. 1000 USD a banki utalásos feltöltés.
Az szerintem se csalás, ha más családtag nevére is van nyitva fiók. Ez ugyanaz, mintha egy bankban lenne az egész családnak külön-külön számlája. Ezek szerint akkor az sem baj, hogy egy ip-ről van regisztrálva több fiók is.
Te egymás után regelted a fiókokat, vagy volt pár nap különbség? Azt hiszem ezt én is megbeszélem 3 családtagommal. :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

kriszti92 írta:Nincs PM számlám, de néztem az is elfogad bitcoint. A legegyszerűbb így, ha uphold-ról bitcoint küldesz rá, ott meg gondolom lehet váltani USD-re. Pénzváltó oldalt nem ismerek, ami uphold-ról váltana. PM-re meg min. 1000 USD a banki utalásos feltöltés.
Az szerintem se csalás, ha más családtag nevére is van nyitva fiók. Ez ugyanaz, mintha egy bankban lenne az egész családnak külön-külön számlája. Ezek szerint akkor az sem baj, hogy egy ip-ről van regisztrálva több fiók is.
Te egymás után regelted a fiókokat, vagy volt pár nap különbség? Azt hiszem ezt én is megbeszélem 3 családtagommal. :)
Köszi, a váltás szerintem egyszerű, mert az upholdról tudom küldeni usd ben is, ingyen átváltja, köszi a tippet.
(BTC) ingyen átválthatod 163 ország pénznemére és ugyan így vissza is ingyenes a váltás.
A fiókokat kb 1 hét kihagyással csinálltam, nem a csalás volt a célom, ennyi idő mulva jött rá pl. faterom hogy neki is kellene.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

pimmi írta: Köszi, a váltás szerintem egyszerű, mert az upholdról tudom küldeni usd ben is, ingyen átváltja, köszi a tippet.
(BTC) ingyen átválthatod 163 ország pénznemére és ugyan így vissza is ingyenes a váltás.
Hát azt nem hiszem, hogy Uphold-ról tudsz Perfect Moneyra USD-t küldeni. Mivel csak másik uphold felhasználónak tudsz róla pénzt küldeni. Az egy dolog, hogy kijelzi a bitcoint is $-ban, de a BTC hálózatban magát a BTC-t küldöd. Szóval PM-re is csak úgy tudsz küldeni, hogy onnan kimásolod a bitcoin címed, és az Uphold-ról arra küldesz a BTC kártyádról. Aztán majd a PM-en váltod USD-re. Hogy egy egyszerűbb példát mondjak, Paypal-ról is csak Paypal-re tudsz pénzt küldeni. De a bitcoin rendszer szerencsére tárcától független.
Penge
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.03.21. 11:14
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: Penge »

Sziasztok
remélem tudtok nekem segíteni, már egy hete ezt írja ki az uphold:
Your account is being reviewed by our team
We’ll contact you shortly when the process is complete. Thank you for your patience.
ilyenkor mi a teendő esetleg volt már valakinek ilyesmi?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Penge írta:Sziasztok
remélem tudtok nekem segíteni, már egy hete ezt írja ki az uphold:
Your account is being reviewed by our team
We’ll contact you shortly when the process is complete. Thank you for your patience.
ilyenkor mi a teendő esetleg volt már valakinek ilyesmi?
Ellenörzés alatt...
Penge
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.03.21. 11:14
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: Penge »

Hali
Az odáig világos h valami ellenőrzés alatt vagyok, de h mitől lehet ez és meddig szokott tartani az ilyesmi, esetleg nektek is volt már ilyen, mert így nem tudom használni az upholdot. Bankkártyáról utaltam rá pár dollárt attól lehet?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Penge írta:Hali
Az odáig világos h valami ellenőrzés alatt vagyok, de h mitől lehet ez és meddig szokott tartani az ilyesmi, esetleg nektek is volt már ilyen, mert így nem tudom használni az upholdot. Bankkártyáról utaltam rá pár dollárt attól lehet?
Nekem nem volt ilyesmi, nem tudom.
febern
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2013.03.15. 09:56
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: febern »

Én is ellenőrzés alatt vagyok, ki tudja mióta :? , most vettem csak észre a napokban, sejtelmem sincs meddig fog tartani. Most akkor átkérni sem tudok pénzt addig a bankkártyámra? (Nincs még annyi rajta amit a rendszer megengedne szerintem)


Én mikor beregisztráltam, megadtam minden adatot, beküldtem mindent infót, verified lettem órák alatt, ezért csodálkozom, hogy most ez mi
Háttérképek birodalma: https://www.wallpapermania.website
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

febern írta:Én is ellenőrzés alatt vagyok, ki tudja mióta :? , most vettem csak észre a napokban, sejtelmem sincs meddig fog tartani. Most akkor átkérni sem tudok pénzt addig a bankkártyámra? (Nincs még annyi rajta amit a rendszer megengedne szerintem)


Én mikor beregisztráltam, megadtam minden adatot, beküldtem mindent infót, verified lettem órák alatt, ezért csodálkozom, hogy most ez mi
beléptem, én már küldtem fogadtam meg minden és ez van kékkel:

A fiókja egy csapatunk megvizsgálja
Majd felveszi Önnel a kapcsolatot, amikor a folyamat befejeződött. Köszönöm a türelmed. :?
febern
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2013.03.15. 09:56
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: febern »

Szia!


Nekem most 10.02 dollárnyi összeg van a BTC kártyámon upholdon. Ezt szeretném átkérni a bankszámlaszámomra, amit még hetekkel ezelőtt hozzá is adtam sikeresen. De egyszerűen nem megy, beírom az összeget de alul a confirm zöld gomb nem aktivizálódik és most nem tudom, hogy azért-e mert átvizsgálás alatt vagyok, vagy mert kevés az összeg vagy valami más miatt.
Háttérképek birodalma: https://www.wallpapermania.website
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

febern írta:Szia!


Nekem most 10.02 dollárnyi összeg van a BTC kártyámon upholdon. Ezt szeretném átkérni a bankszámlaszámomra, amit még hetekkel ezelőtt hozzá is adtam sikeresen. De egyszerűen nem megy, beírom az összeget de alul a confirm zöld gomb nem aktivizálódik és most nem tudom, hogy azért-e mert átvizsgálás alatt vagyok, vagy mert kevés az összeg vagy valami más miatt.
http://net-jobs-money.com/uphold-a-legj ... penztarca/
Safineni
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016.03.18. 11:20
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: Safineni »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert az upholdon most nem találom a bitcoin címem. Mindenhol próbáltam, de sehol nem találtam.
Ennyire macerás megtalálni, vagy csak én vagy béna? :)

Előre is köszönöm a választ (válaszokat)! :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Safineni írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert az upholdon most nem találom a bitcoin címem. Mindenhol próbáltam, de sehol nem találtam.
Ennyire macerás megtalálni, vagy csak én vagy béna? :)

Előre is köszönöm a választ (válaszokat)! :)
BTC card- ADD FUNDS - FUND with Cryptocurrency - Bitcoin Network .. és ott van,
lehet egyszerűbben is, nem tudom, én így mentettem el régebben...
Safineni
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016.03.18. 11:20
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: Safineni »

pimmi írta:
Safineni írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert az upholdon most nem találom a bitcoin címem. Mindenhol próbáltam, de sehol nem találtam.
Ennyire macerás megtalálni, vagy csak én vagy béna? :)

Előre is köszönöm a választ (válaszokat)! :)
BTC card- ADD FUNDS - FUND with Cryptocurrency - Bitcoin Network .. és ott van,
lehet egyszerűbben is, nem tudom, én így mentettem el régebben...

Köszi!!!!!!!!!!!!! :D
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Még mindig ingyenesen lehet váltogatni a pénznemeket? Illetve van ötletetek, hogy már több meglévő felhasználónél hogy írhatnám át az upholdos pénztárcám címére a címet? pl: http://bitcoinbox.top
Mert utalásnál a bittrex elég sok satoshit levon :(
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Uphold - INGYEN $5

Hozzászólás Szerző: pimmi »

raptor666 írta:Még mindig ingyenesen lehet váltogatni a pénznemeket? Illetve van ötletetek, hogy már több meglévő felhasználónél hogy írhatnám át az upholdos pénztárcám címére a címet? pl: http://bitcoinbox.top
Mert utalásnál a bittrex elég sok satoshit levon :(
már nem ingyenes a váltás, a másikat nem értem ...
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Uphold - Infók!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Mennyitöl lehet haza utalni? A bankártya hozzáadás résznél mit kell be irni a IBAN A BIC ÉS A LaBEL résznél?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég